Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
15 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Monsters of Rock, мнението Ви?
Nikola Bathory
коментар Mar 2 2006, 01:34 PM
Коментар #1


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 955
Регистриран: 12-June 04
Потребител N: 516



Какво мислите за подготвяния през това лято край морето /поне така се чува/ фестивал Monsters of COCK? ph34r.gif
Първоначалният списък беше доста добър, но постепенно истината излезе наяве и се оказва, че сигурно само пенсионерски групи ще има, секторът на ЯКИЯ тежък метъл пък съвсем по окастриха...
Според мен ще бъде един голям COCK този фестивал, и това е. laugh.gif
Вие какво мислите?


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
StormWarrior
коментар Mar 2 2006, 01:36 PM
Коментар #2


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 41
Регистриран: 4-July 05
Град: World hate center
Потребител N: 859



Единственото в което съм сигурен, е че ранното обявяване на ВЕРОЯТНИ групи беше грешка. Друго - до момента в който не са потвърдени и сигурни нещата не може да се каже, аз се надявам да има добър фестивал, но ще видим...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ol' Skull
коментар Mar 2 2006, 01:42 PM
Коментар #3


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 436
Регистриран: 27-August 04
Град: Пловдив
Потребител N: 599



Пусна тая тема, 'щото си мислише, че Monsters of Cock звучи много остроумно, нали?


--------------------
Влез ми в положение, да ти не влезна аз (отазад)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
melhaer
коментар Mar 2 2006, 02:09 PM
Коментар #4


Pirate
****

Група: Потребители
Коментари: 786
Регистриран: 20-April 04
Потребител N: 460



верно е това, ба си пенсионерският фест ще бъде, къде по яко звучеше да има фиър фектъри, диму боргир, клоуфингър, содом, соулфлай, министри и друзги резни...сега тия пенсии, ще ги е страх да се разбеснеят, че да не се контузят нещо...

ама има време, дано да иам по разнообразни неща, щото нали в това е идеята на феста - за всекиго по нещо...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slash
коментар Mar 2 2006, 03:34 PM
Коментар #5


Сатана
********

Група: Приятели
Коментари: 7135
Регистриран: 1-April 05
Потребител N: 783



Цитат(Ol' Skull @ Mar 2 2006, 01:42 PM)
Пусна тая тема, 'щото си мислише, че Monsters of Cock звучи много остроумно, нали?

+1

П.П.
Никол, в никакъв случай да не създаваш поколения!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mort
коментар Mar 2 2006, 04:07 PM
Коментар #6


Witcher
*******

Група: Metal World Conclave
Коментари: 4075
Регистриран: 8-October 03
Град: Sofia
Потребител N: 296



Не мога да ви разбера, когато побързат да обявят евентуално участие на групи, защо казват толкова от рано, като не е сигурно. Като пазят всичко в тайна плъзват едни слухови и всички - защо си мълчите, а не кажете. И не разбрахте ли тъпаци такива, че обявените досега потвърдили групи са само една малка част от тези, с които все още се водят някакви преговори.


--------------------
Място за реклама:

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pyjamka
коментар Mar 2 2006, 04:50 PM
Коментар #7


ПринЦецка
*****

Група: Приятели
Коментари: 1227
Регистриран: 5-October 05
Град: Pyce
Потребител N: 962



Оплаквате се, че нямало концерти, а после като ви дойдат групите - защо само такива пенсии щели да свирят, тях никой не ги слушал. Това, че ти си набор '89, не означава, че ще ти играят по пуберската свирка и ще викат когато и които групи пожелаеш ти.
Вместо да се радвате, че ще се проведе такова събитие (само заради самото събитие!!), псувате и недоволствате! Еми заради това няма да просперира българският метъл нито пък метълът в България.


--------------------
Наоколо е светлина и мрак -
едновременно! -
звуци и безмълвие, болка и наслада, смисъл и безсмислие, отрицание и възторг, Север и Юг.
Наоколо е ексил без спомени, безкрайна умора и волтова дъга от високо напрежение. Стени, за които епидермисът съобщава, че са изкъртени. От чужди изстрели? От собствени зъби? - какво значение има това! - пещерата е ехо на детската люлка и Лот се люлее, хванал се с две ръце за пръчките (ако все още има ръце!), все по-високо и по-високо - главозамайващо е! Ще се превърти през глава! - докато люлката се превърне в катапулт и го изстреля в самото сърце на
...Бога.

Сигурна съм, че в живота има две неща, на които може да се разчита: удоволствието на плътта и удоволствието на литературата. Аз имах щастливата съдба да събера и двете и да ги изпитам заедно изцяло.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Mar 2 2006, 04:52 PM
Коментар #8


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Смехотворно е какви върли защитници на този евентуален фестивал има, докато организаторите още нищо не са обявили официално. Успокойте се малко.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Mar 2 2006, 04:56 PM
Коментар #9


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Pyja го каза много добре. Аз да се присъединя към Морт... абе момче ти идиот ли си или на мен така ми се струва. Явно Дани Филт ти е изпил мозъка вече. Фест ще има, но както чух май само тая година... какво пък, едно култово събитие! А как ще храня като дойдат Cradle of filth ей... Изтрийте тая шибана тема бахти ташака!


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Mar 2 2006, 05:56 PM
Коментар #10


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Цитат(Pyjamka @ Mar 2 2006, 04:50 PM)
Оплаквате се, че нямало концерти, а после като ви дойдат групите - защо само такива пенсии щели да свирят, тях никой не ги слушал. Това, че ти си набор '89, не означава, че ще ти играят по пуберската свирка и ще викат когато и които групи пожелаеш ти.
Вместо да се радвате, че ще се проведе такова събитие (само заради самото събитие!!), псувате и недоволствате! Еми заради това няма да просперира българският метъл нито пък метълът в България.

Това е смешно мнение, между другото. Ако човек не го кефи някоя група, която щяла да идва, той си има пълното право да е недоволен. Този фест например, ако е без Morbid Angel, Dimmu Borgir, In Flames, Fear Factory, Clawfinger и Ministry, ще е и без мен. Не, че на някой му пука.
Обаче наистина сте С М Е Ш Н И като скачате така самоотвержено да браните въпросния фест.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Mar 2 2006, 06:10 PM
Коментар #11


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Сеп, ти си смешния... кога ли не си бил smile.gif


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Mar 2 2006, 06:15 PM
Коментар #12


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Дай ми една обективна причина да се радвам, че ще идва в България някоя група, на която ептем не се кефя. Наистина. Давай! Да видим кой е смешния после.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Mar 2 2006, 06:28 PM
Коментар #13


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Ще ти дам. Но първо започвам с пример. Като идваха Корн, аз много се радвах въпреки че може би те са ми най-противната група. И се радвах защото България се отваря към света. Ще идват все повече и повече. От новите говоря... Корн бяха първи...
Идеята драги оплюватели на феста е, че ще има такъв. Кои групи ще дойдат... ами това вече е въпрос на организация и пари. Вие тука вече го анатемосахте защото нам си кой си нямало да идва... всички ще дойдат, трябва време. Може да не е тази година, може да е другата, може да е 2008-ма...
И за да не каже някой че приказвам празни приказки ето причини да не плюете феста:
1. Това Е събитие и ЩЕ го има.
2. Поне хората се опитват. Като ви се слушат някои групи, поканете си ги сами!
3. Това е вратата към големите шоута и въпреки че сигурно ще е първо и последно такова събитие, концертите в БГ предстоят.
4. Ще има много хора и ще е весело.
Но аз какво ли ви казвам... свещена София е твърде далеч от Каварна и ако не дойде Папата вие няма да си мръднете пръстта... а и да дойде... все тая.


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikola Bathory
коментар Mar 2 2006, 06:44 PM
Коментар #14


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 955
Регистриран: 12-June 04
Потребител N: 516



Цитат(Pyjamka @ Mar 2 2006, 02:50 PM)
Това, че ти си набор '89, не означава, че

Моля??
Нещо грешиш! Сигурно говореше за себе си? wub.gif


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slash
коментар Mar 2 2006, 06:45 PM
Коментар #15


Сатана
********

Група: Приятели
Коментари: 7135
Регистриран: 1-April 05
Потребител N: 783



Свърши ми чипса... sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
InsArtTure
коментар Mar 2 2006, 07:24 PM
Коментар #16


Бесен тийн, какъвто отдавна не трябва да е
*******

Група: Потребители
Коментари: 3402
Регистриран: 29-October 03
Потребител N: 317



Цитат
Ще ти дам. Но първо започвам с пример. Като идваха Корн, аз много се радвах въпреки че може би те са ми най-противната група. И се радвах защото България се отваря към света. Ще идват все повече и повече. От новите говоря... Корн бяха първи...

Ако дойде Мадона-колкото и голямо светило да е-никак няма да се зарадвам. И не само защото не ми харерсва музиката й. Тъпо е просто. Събитие е нещо, което впечатлява много хора. А един фест със стари и безинтересни групи, макар и велики едно време, няма да зарадва много хора. Верните фенове ще отидат от немай къде, други ще отидат да се отрежат, ще има и малко като теб, които смятат, че е събитие.

Ако ще и Елвис да дойде-пак няма да е събитие...


--------------------
"Hayley, take this piercing off your nose! Your face must be metal-free, just like every good radiostation! Stan Smith
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Mar 2 2006, 07:25 PM
Коментар #17


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Цитат(Svetyl @ Mar 2 2006, 06:28 PM)
Ще ти дам. Но първо започвам с пример. Като идваха Корн, аз много се радвах въпреки че може би те са ми най-противната група. И се радвах защото България се отваря към света. Ще идват все повече и повече. От новите говоря... Корн бяха първи...
Идеята драги оплюватели на феста е, че ще има такъв. Кои групи ще дойдат... ами това вече е въпрос на организация и пари. Вие тука вече го анатемосахте защото нам си кой си нямало да идва... всички ще дойдат, трябва време. Може да не е тази година, може да е другата, може да е 2008-ма...
И за да не каже някой че приказвам празни приказки ето причини да не плюете феста:
1. Това Е събитие и ЩЕ го има.
2. Поне хората се опитват. Като ви се слушат някои групи, поканете си ги сами!
3. Това е вратата към големите шоута и въпреки че сигурно ще е първо и последно такова събитие, концертите в БГ предстоят.
4. Ще има много хора и ще е весело.
Но аз какво ли ви казвам... свещена София е твърде далеч от Каварна и ако не дойде Папата вие няма да си мръднете пръстта... а и да дойде... все тая.

ПФФФФФФФФФФФФФФФФФФАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХ!!!!!!!!!!!!!11111


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slash
коментар Mar 2 2006, 07:29 PM
Коментар #18


Сатана
********

Група: Приятели
Коментари: 7135
Регистриран: 1-April 05
Потребител N: 783



И бира нямам...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Mar 2 2006, 07:35 PM
Коментар #19


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28353
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Цитат(SepulTeraHead @ Mar 2 2006, 08:25 PM)
Цитат(Svetyl @ Mar 2 2006, 06:28 PM)
Ще ти дам. Но първо започвам с пример. Като идваха Корн, аз много се радвах въпреки че може би те са ми най-противната група. И се радвах защото България се отваря към света. Ще идват все повече и повече. От новите говоря... Корн бяха първи...
Идеята драги оплюватели на феста е, че ще има такъв. Кои групи ще дойдат... ами това вече е въпрос на организация и пари. Вие тука вече го анатемосахте защото нам си кой си нямало да идва... всички ще дойдат, трябва време. Може да не е тази година, може да е другата, може да е 2008-ма...
И за да не каже някой че приказвам празни приказки ето причини да не плюете феста:
1. Това Е събитие и ЩЕ го има.
2. Поне хората се опитват. Като ви се слушат някои групи, поканете си ги сами!
3. Това е вратата към големите шоута и въпреки че сигурно ще е първо и последно такова събитие, концертите в БГ предстоят.
4. Ще има много хора и ще е весело.
Но аз какво ли ви казвам... свещена София е твърде далеч от Каварна и ако не дойде Папата вие няма да си мръднете пръстта... а и да дойде... все тая.

ПФФФФФФФФФФФФФФФФФФАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХ!!!!!!!!!!!!!11111

Не виждам за какво е тоя малоумен хилеж - Светъл посочи нещата много точно и правилно. Казваш, че е смешно да се защитава така феста, преди да има нещо реално направено. Е, не по-малко смешно е да се оплюва, преди да сме видели резултата.


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Mar 2 2006, 07:52 PM
Коментар #20


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Да си ме видял да го оплювам?

А смехът беше предимно заради изливането на провинциалистски комплекси към края на поста на Светъл.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rolf
коментар Mar 2 2006, 08:24 PM
Коментар #21


метъл
*******

Група: Потребители
Коментари: 3123
Регистриран: 8-October 05
Потребител N: 963



Не мога да разбера някои хора. Добре, не ви харесват голяма част от поканените групи - ваше право си е. Това повод ли е с такава ожесточеност да плюете по фестивала? По един голям български метъл фестивал?! Замълчете си най-малкото от уважение, защото ако не друго, то поне хората се опитват да правят нещо положително. Нещо, за което преди само пет години никой от вас не би смял дори да мечтае да види у нас. Тази година може да няма яки за вас банди, но след една или две ще има.

@Nikola Bathory: съжалявам, задето ме караш да ти го кажа, но с постовете си в този форум се показваш като един много ограничен и тесногръд човек.


--------------------
We live to fight the hand of doom,
We got the pride to strike a fool,
Vain glory be my wicked guide...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар Mar 2 2006, 08:29 PM
Коментар #22


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



Цитат
@Nikola Bathory: съжалявам, задето ме караш да ти го кажа, но с постовете си в този форум се показваш като един много ограничен и тесногръд човек.

+1 brickwall.gif Щом не ти харесва, не го обсъждай. Същото като изказването ти за форума "куцоооо". Не мисля, че имаш право да казваш такива censored2.gif ,след като толкова хора са се старали за направата на този портал, който всъщност си е много добър.

Светът не се ограничава само до единия единствен Cradle of Filth. Напълно съм съгласен с думите на Ролф.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
t0xIc
коментар Mar 2 2006, 11:05 PM
Коментар #23


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1599
Регистриран: 26-April 03
Потребител N: 83



Ае вие луди ли сте кви пенсии
Кой няма да уважи Fear Factory?
Ако дойдат междувпрочем...или ако въобще дойдат някой от групите
smile.gif
icon_headbang[1].gif


--------------------
as time slips away
the cage will rust
life will go on
as you fall to dust
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Mar 2 2006, 11:14 PM
Коментар #24


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Провинционалистките ми комплекси са на база не само на твоето изказване но и на други... абе Ицо ме разбра и съм доволен.


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pyjamka
коментар Mar 3 2006, 09:51 AM
Коментар #25


ПринЦецка
*****

Група: Приятели
Коментари: 1227
Регистриран: 5-October 05
Град: Pyce
Потребител N: 962



Аз също те разбрах, Светъл! Хареса ми и мнението на Rolf. Всеки е в правото си да харесва нещо или не. Но не е нужно да го обижда по толкова елементарен начин - "Monsters of COCK" - след като не е доволен. Ще се намери кой да оцени феста, независимо какви групи ще свирят и дали са млади или от старото поколение. Все едно на Миг Джагър и на Елтън Джон да им махнем рицарското звание, защото вече не са модерни...


--------------------
Наоколо е светлина и мрак -
едновременно! -
звуци и безмълвие, болка и наслада, смисъл и безсмислие, отрицание и възторг, Север и Юг.
Наоколо е ексил без спомени, безкрайна умора и волтова дъга от високо напрежение. Стени, за които епидермисът съобщава, че са изкъртени. От чужди изстрели? От собствени зъби? - какво значение има това! - пещерата е ехо на детската люлка и Лот се люлее, хванал се с две ръце за пръчките (ако все още има ръце!), все по-високо и по-високо - главозамайващо е! Ще се превърти през глава! - докато люлката се превърне в катапулт и го изстреля в самото сърце на
...Бога.

Сигурна съм, че в живота има две неща, на които може да се разчита: удоволствието на плътта и удоволствието на литературата. Аз имах щастливата съдба да събера и двете и да ги изпитам заедно изцяло.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Mar 3 2006, 10:10 AM
Коментар #26


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Аз лично бих одобрил, ако и двамата пукнат. Защо по дяволите трябва да ми пука за някакви такива хора, или пък да изпитвам уважение. Бал съм ви и в патетично интелектуалния тон.

Едно е грандиозният фест, който обявиха отначало, друго е поредният концерт на Saxon за тримата им фенове.

Освен това, когато човек нее доволен, е в пълното си право да обижда нещата по най-елементарен начин.

Edit: Абе всъщност, отказвам се да ви наливъм акъл. ФЕСТЪТ Е ВЕЛИК! \m/ SAXON!!!!!!!! \m/.......... \m/ ЕЛТЪН ДЖОН!!!!!!!!!111 \m/ Само уважение изпитвам към тези личности. Най-искрено и неподправено.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Mar 3 2006, 12:08 PM
Коментар #27


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Не разбирам защо даваш за пример само Саксън smile.gif
Но, да за мен фестът ще е с успех и защото те ще дойдат... а и да не дойдат голяма работа. Просто Сеп си е анти... еми сорка ама Machine Head ще пропуснат smile.gif


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slash
коментар Mar 3 2006, 12:16 PM
Коментар #28


Сатана
********

Група: Приятели
Коментари: 7135
Регистриран: 1-April 05
Потребител N: 783



Хехе... щом някой от вас за взели този т.н. "проблем" тоолкова навътре (чак до дебелото черво) и щом даже си вярвате, да взема да напиша и аз две-три думи, а?!

Rolf, за какво елементарно уважение апелираш?! На един дебил може ли да му се обясни, защо трябва да уважава някой неща...
Да започнем с "пенсионерските" групи... Аз познавам много хора, от всякаква възраст, които ще се накефят максимално на JUDAS PRIEST, MOTORHEAD, WHITESNAKE, SODOM... пък то се изисква и известно количество мозъчни гънки за да си запознат с цялото творчество на такива банди...
Защо да не се накефя на Rob Halford?! На кой трябва да се накефя, на някоя прикрито-педерас'ка метълкор бандичка, със захлюпени шапки, имитиращи "култовите" движения на "култовия" Фред Дърст, примерно ли...
А и много бързо забравихте, че в списъка има имена, като IN FLAMES, DIMMU BORGIR, СоВ и т.н. и т.н.

И естествено, че ще е в Каварна феста!!! Къде да е?! Хората които живеят на море, като мен, знаят какво е положението лятото в София, Перник, Трън и околията...

Плюс това, феста ще бъде направен така, че да има за всекиго по нещо, но това е твърде сложна мисъл за някой... Сложна мисъл е също, да мислиш, че феста няма да се изгражда около личните (пък макар и педерас'ки) вкусове на даден фен...

Ицо, има 2369749 теми за Каварна, пък и виж автора на тази... достатъчна причина да я локнеш.

Купих си чипс... icon_headbang[1].gif Ама пак забравих бирата... crying.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Mar 3 2006, 12:18 PM
Коментар #29


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



^ След мнението на Слаш мисля, че вече мога да замълча доволно.


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Revenant
коментар Mar 3 2006, 02:35 PM
Коментар #30


Cosmic Sailor
*****

Група: Потребители
Коментари: 1451
Регистриран: 15-March 05
Град: Half Moon Cay, the Bahamas
Потребител N: 771



а какво мислите за тез концерти организирани от Ивайла Бакалова говори за подписани договори с Dio, Satriani, Whitesnake, Alice Cooper , Еric Sardnias, Sting....
на първи юни в каварна Appocalyptica били безплатни...то май трябва да ми дават пари за да ида ....


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

15 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 1st May 2024 - 09:19 AM