Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
92 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Поздрави някого с песен :), прочетете ПРАВИЛОТО, за да не ни оунзордват шефовете
scion_of_storm
коментар Sep 2 2007, 08:44 AM
Коментар #1


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



Така...идеята на темата е ясна, но нека въведем подобно правило, като в "Оня над тебе" -> в темата ще се пише само по ВЕДНЪЖ на ден, за да не стане като с онези три теми crying.gif
Та...

Първо поздравявам гномите (особено Ники!!!!) с Korpiklaani - Beer Beer, напоследък не съм се мяркал, но ще дойда да ви видя съвсем скоро!

Нека magodeoz бъде поздравен с Elvenking - Poison Tears, и да продължава да бъде все така точен пич, и да е ценител на пауър/фолк метъла. =))

Хиляди благодарности на Aglarana за много приятните разговори, които водя с нея - Blind Guardian - Harvest Of Sorrow. И по-леко с млякото и пюрето, стават фалове ohmy.gif

Доста мерсажи и на In Death's Embrace за хубавите думи за ревюто ми, и за Lycanthropy's Spell, нищо че нещо не ги схванах както трябва o.O Leviathan - The Bitter Emblem Of Dissolve, затапването на Ноктурнуса в темата беше доста епично XD bowdown.gif

За всички от обсешъна, които щъкат и тук - Wintersun - Starchild (особено за Mangalf), време е да идвате пак ма XD

Breaking newz!111 4chan hails Mandor of Chaos, reason: He is 73h 1337 ohmy.gif Demons & Wizards - Crimson King , и копеле, не ми пращай такива снимки като на оня /b/tard, че си ебало майката =О

Boot и Antimental не пишат хич тук и ще ги шляпам, ама като знам ще има хареса сигурно rolleyes.gif Korpiklaani - Let's Drink, пак трябва полянка, но като се замисля как рояци комари отново ще ми съкват скъпоценната кръвчица =О

Малкуту Куунци също не влиза, и ще се разправяме ;p Да се връщаш по-бързо, да те видим с кака ти и с другите хора, с които те чакаме...за жалост още повече от 3 месеца =( Turisas - To Holmgard and Beyond !

traektoriq да не се ядосва много на брат си, всеки е бил (или още е , съдейки по мен) идиот ;p Omnia - Tine Bealtine!

Много благодарности и на редакторката ми, на която сигурно за година и нещо съм й разводнил неизменно мозъка с моите простотии tongue.gif Wintersun имали някаква песен Kaunis Kuolema...опа, Beautiful Death. Ми, гепвай wink.gif

Искам да поздравя още и едно от най-ценните същества за мен, и един от най-добрите и нежни хора, които съм познавал - сестричето ми, с Death - Voice of the soul. Ние си знаем... =)

За май билъвд stage нека бъде Amorphis - I of Crimson Blood, много сериозен си станал ра =((

Ще стане за жалост километрично, така че за всички други, и за тези, които се чувстват поздравени - Genesis - Land Of Confusion, посланието е ясно smile.gif)

**************************

Моля спазвайте правилото за писане веднъж на ден тук, за да не се затвори темата. Ицо и Венци, не я затваряйте, мисля че ще е полезна, особено ако се спазва правилото wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mago De Oz
коментар Sep 2 2007, 09:15 AM
Коментар #2


Metalhead
******

Група: Потребители
Коментари: 2899
Регистриран: 14-October 05
Град: София
Потребител N: 973



добра тема !

Да бъде така:

scion_of_storm , за теб Bathory - Shores In The Flames, нека твойте брегове никога да не видят огъня !

InsArtTure Skyclad - A Stranger in the Garden, защото ние винаги ще бъдем странниците в градината на безличието!

conguestadors - за теб наборе, има само едно Running Wild - Heads or Tails, ние сме направили своят избор !

Virgin_Steel Manowar - Number 1, защото наистина си номер едно, нищо че понякога хората не го разбират

traektoriq ти видя звяр в мен, а аз ти казвам Nightwish - Beauty and the Beast

Gamma Ray - Shine On е за Svetyl, защото се откроява сред останалите !

Стейжи към теб имам Evergrey - I'm Sorry , защото ти каза нещо хубаво,а аз не го разбрах !

Към всички бургазлий от форума, Running Wild - Under Jolly Roger !!!

Към всеки , който съм пропуснал , а не е трябвало - Manowar - Brothers Of Metal

а към всеки, който не ме харесва - Iced Earth - The Coming Curse


--------------------
"Покупка на нов албум... ~ 15 €

Покупка на самолетен билет за почивка... ~ 150 €

Забава с надъхани, малолетни метълчета по интернет сайтове... Безценно!"
lodborg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadHatter
коментар Sep 2 2007, 09:39 AM
Коментар #3


ghost of the sun
*******

Група: Потребители
Коментари: 3537
Регистриран: 5-September 05
Потребител N: 924



^Е, сега, .. трябва ли да не те харесвам, за да ме поздравиш с таз яка песен rolleyes.gif

Аз си връщам поздрава на Цашувицата с Battle Against Time wub.gif openwidehug.gif

`Xandria` трябва обаче да бъде поздравена с Alice In Chains - Nutshell, защото това слушам сега и отива на дъждовното време.

Месечинката Иси ще я поздравя с Aurinko Ja Kuu, че някак си емблематично стои.

После следва Фенцьо (а.к.а lodbrg...и не, никой не ака) с Камелотчи - Rule The World с пожелание за по-успешно мърльовстване за завладяване на света и по-бързо да си идва wub.gif

А и да не пренебрегнем Щурмъ с Knockin' On The Heaven's Door като специален трибют към вратите evil.gif whistle.gif


--------------------
Не насилвайте нещата, просто вземете по-голям чук.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mago De Oz
коментар Sep 2 2007, 09:42 AM
Коментар #4


Metalhead
******

Група: Потребители
Коментари: 2899
Регистриран: 14-October 05
Град: София
Потребител N: 973



^текста е важен ! Но щом искаш......

И СПЕЦИАЛНО ЗА MadHatter Iced Earth - The Coming Curse


--------------------
"Покупка на нов албум... ~ 15 €

Покупка на самолетен билет за почивка... ~ 150 €

Забава с надъхани, малолетни метълчета по интернет сайтове... Безценно!"
lodborg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SharondenAdel
коментар Sep 2 2007, 09:44 AM
Коментар #5


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1015
Регистриран: 27-December 06
Потребител N: 1750



Искам да поздравява луда`калинка, Virgin_Steel и цялата рода с ManOwaR - Heart Of Steel

За MadHatter Queen - Bohemian Rapsody

За Svetyl Хиподил - Алкохолен Делириум

Искам да поздравя и барт си с Morgul - She

И най-вече искам да поздравя Гого с Alice Cooper - Poison

За всички които ме харесват Dommu Borgir - Burn In Hell

А за всички които не ме харесват Emperor - Curse You All Men
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Sep 2 2007, 01:29 PM
Коментар #6


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Леле, че яко smile.gif
За господин Сцион Hammerfall - Steel Meets Steel просто защото ми е любимата тяхна песен.

За magodeoz Saxon - Strong Arm of the Law, за тебе си мисля винаги като я слушам.

За Шапкарката Annihilator - Alice in hell smile.gif

За дъ майти уориър ъв айс ми се ще да издрънча едно Rhapsody (of fire) - March of the Swordmaster, защото ми е любима тяхна песен и съм сигурен, че и на него ще му хареса.

За SharondenAdel не може да е друго освен Within Temptation - Ice Queen.

За conguestadors хммм Masterplan - Spirit Never Die е един добър вариант.

За darga Ахат - Огнени души wink.gif

За ```````` - Queen - I Want It All.

За Dawn, която доста рядко пише тук Accept - Princess of the Dawn, защото ми е казвала, че доста й харесва.

За alpha prime - Любе - Футбол хахахах smile.gif

И последно, но не по важност, за Lodborg хмммм.... Queensryche - The Warning.


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
луда`калинка
коментар Sep 2 2007, 02:29 PM
Коментар #7


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 496
Регистриран: 30-May 07
Град: Царевичака
Потребител N: 2116



The Tokens - The Lion Sleeps Tonight bye.gif Много ше ти ходи на...картинката в подписа!


--------------------
Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
(2) Това право не може да се използва за накърняване на правата и доброто име на другиго и за призоваване към насилствена промяна на конституционно установения ред, към извършване на престъпления, към разпалване на вражда или към насилие над личността.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
`Xandria`
коментар Sep 2 2007, 09:12 PM
Коментар #8


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2408
Регистриран: 5-November 05
Потребител N: 1009



Хубава тема. smile.gif
Искам да поздравя целият ви екип тук, който пише материалите в сайта, страхотни ревюта, биографии и статии. Mного полезна информация. Въобще, сайта е страхотен. Timo Kotipelto- Lord Of Eternity
Един по специален поздрав с Opeth-Isolation Years,за един специален потребител-MadHatter
+ Slash, който не е писал отдавна тук, ама си е поздравен от мен -Evergrey-Мonday Мorning Аpocalypse
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар Sep 3 2007, 01:22 PM
Коментар #9


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



Днешните поздрави от мен биват следните:

За metallord с много благодарности за предоставените албуми - Sasquatch - Let It In!

За Венцислав, който ако не се върне скоро в България ще го варя в казан - Bathory - Home of once brave. Ще видиш ти tongue.gif

Лени бива поздравена с Windir - Heidra, защото думата й хареса, а пък и разбра какво исках да кажа XD

Прейърчето има много благодарности за това, че коментира и преглежда стиховете ми, печели бонус Kamelot - Soul Society smile.gif

С Щурма уж трябваше да пишем нещо заедно, ако продължаваме така да се разминаваме, нищо няма да стане. И не ми се оправдавай, че ти се спи, фуулиш мортъл!!11 Така де, Primal Fear - Seven Seals smile.gif

За сестричето ми, което винаги ми помага когато ми е зле, и винаги е до мен - Catamenia - Location:Cold =)

Множество олигофрени срещнах днес, някои ме изнервиха максимално, но за всички общо има едно Dope - Die Motherfucker Die ^^

Връщам поздрава на Светъл с HammerFall - Glory to the brave \m/

Батко Слаш наистина се затри sad.gif Eluveitie - The endless knot нека бъде за него.. smile.gif

И най-накрая за форума като цяло - Don't stop at the top. Не знам дали ще прозвучи нескромно, ама май сме ет дъ топ...и айде да не спираме, а wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aglarana
коментар Sep 3 2007, 03:06 PM
Коментар #10


Истинска измамница
******

Група: Потребители
Коментари: 2917
Регистриран: 25-April 05
Град: Under the Northern Star
Потребител N: 795



Сашуу, айде и аз да се разпиша в страхотната ти темичка rolleyes.gif

Такамм, теб ще те поздравя със Summoning - Land of the Dead wink.gif . ТВОЯТА песен!!! А пък млякото и пюрето са доста полезни дори в големи количества w00t.gif

За другия Сашо, Mandor Of Chaos, e Fiddler on the Green whistle.gif Да се връща по-бързо!!!

Wolfheart smile.gif За теб Dark Tranquillity - Lost To Apathy , че гледам си на тази вълна!

И за всички останали - поздрав с една любима песничка Blind Guardian - Nightfall!!!!!


--------------------
First wish for this night:
Let me be your delight.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prayer4eto
коментар Sep 3 2007, 03:06 PM
Коментар #11


Master of your sorrow
******

Група: Потребители
Коментари: 2201
Регистриран: 24-April 07
Град: Sofia
Потребител N: 2034



^^ Оуу, мерси, трогнат съм wub.gif . Аз ще ти върна с Kamelot - Serenade - заслушай се в текста, ако не си wink.gif.

А мойте поздрави за таз вечер :

За Росен - за последните 24 години е неотлъчно до мене - Kamelot - Wander
За prayer4eto - невероятен композитор и изпълнител laugh.gif - Firewind - Oceans.
За мойта ненагледна любоф (Иби - GRX40) - Paul Guilbert - Get Out Of My Yard - с пожелание да се научи да я свири wub.gif .

За всички останали (приятели, неприятели - все тая) - Rainbow - Maybe Next Time tongue.gif biggrin.gif


--------------------
Free are those who walk away from setting suns
And free are those who laughed at chains that held them bound
Free are those who conquers in vain but won't stop to run
Battered and down they pick up their pieces to rise as one
Go to the top of the page
 
+Quote Post
traektoriq
коментар Sep 3 2007, 03:13 PM
Коментар #12


Hero Of Sand
****

Група: Потребители
Коментари: 760
Регистриран: 20-June 07
Град: у нас
Потребител N: 2153



Ще започна с поздрав за целият форум - In Extremo- Ave Maria

scion_of_storm Дребосък за тебе щото си пич smile.gif -Omnia-Tine Bealtaine

Wolfheart специално за завръщането ти в нашата губерня -Dark Tranquillity - Alone

TerminalFrost за колегите специално, нещо старо, но истинско -URIAH HEEP-JULY MORNING

prayer4eto за това , че много лесно те разбира човек-Iron Maiden- Number of the beast

Beerzebub страшно си искрен, но не съм сигурна какво харесваш за това , нещо което аз харесвам-Angra - Heroes Of Sand

magodeoz че е твърде откровен- Mago De Oz - Fiesta Pagana


--------------------
Всеки мой път тръгва от сърцето ми.
В търсене на пътя се загубих.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
луда`калинка
коментар Sep 3 2007, 03:25 PM
Коментар #13


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 496
Регистриран: 30-May 07
Град: Царевичака
Потребител N: 2116



Поздравявам жена ми Voodoo_girl с Lacuna coil - Stars, защото тя е the only one, who loves me sleep.gif
Жина, ко ша прая без тебе в гадната смърдела София? crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif


--------------------
Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
(2) Това право не може да се използва за накърняване на правата и доброто име на другиго и за призоваване към насилствена промяна на конституционно установения ред, към извършване на престъпления, към разпалване на вражда или към насилие над личността.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wolfheart
коментар Sep 3 2007, 04:24 PM
Коментар #14


Я свободен
*******

Група: Приятели
Коментари: 4327
Регистриран: 16-March 04
Потребител N: 429



За scion_of_storm, дето създаде темата, поздрава ще бъде Северные Врата - Карелия

на traektoriq отвръщам с Sonata Arctica - The Cage. Надявам се, че скоро ще се видим с нея.

На Aglarana отвръщам за чудесния поздрав с Nevermore - The Heart Collector. Ако иска, може да си избере и Нова Генерация - Ловецът На Сърца

За In Death's Embrace нека поздравчето да е Draconian - Daylight Misery. Знам, че ще се зарадва.

За Lodborg, който скоро ще се върне на родна земя, нека поздрава да е Rainbow - Stargazer.

За Braindead нека да е Angra - Time. Да продължава с култовите срещи и култовите прибиранки smile.gif

За SoulThief, която не пише много често във форума, нека да бъде Kalmah - Defeat.

За Voodoo_girl, нека поздравчето да е Mandragora Scream - Cryin' Clouds.

Айде....и за лудата`калинка, по случай хипарската и снимка на аватара, поздравчето да бъде Uriah Heep - July Morning.


Който не е поздвравен, да не се засяга... И утре пак е ден smile.gif


--------------------

Broken hearts are for assholes!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Sep 3 2007, 04:32 PM
Коментар #15


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Благодаря на всички, които се сетиха за мен.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stage
коментар Sep 3 2007, 04:50 PM
Коментар #16


In search for my Eloise...
*******

Група: Приятели
Коментари: 3314
Регистриран: 16-October 05
Град: Планета тип 13
Потребител N: 977



За нищо. excl.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
In Death's E...
коментар Sep 3 2007, 08:33 PM
Коментар #17


Cauda Draconis
*****

Група: Потребители
Коментари: 1240
Регистриран: 10-February 07
Град: Бургас
Потребител N: 1861



Daylight Misery bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif


На Wolfheart отвръщам с Dark Tranquillity-Misery's Crown или същата с която ме поздрави.

За scion_of_storm Summoning-Like some Snow White Marble Eyes да продължава в същия дух с хубавите ревюта и стихове

За целия екип Funeral-Red Moon

И за всички други Katatonia-Gateways Of Bereavement


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alekto
коментар Sep 3 2007, 10:02 PM
Коментар #18


PHENCYCLIDINE
****

Група: Потребители
Коментари: 925
Регистриран: 3-November 04
Град: Sofiq
Потребител N: 654



Стефанеее, за тебе малко west coast sound Too Short - Fuck Them.


--------------------
STREETS SEEMS UNEVEN WHEN YOU'RE DOWN.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mort
коментар Sep 4 2007, 12:00 PM
Коментар #19


Witcher
*******

Група: Metal World Conclave
Коментари: 4075
Регистриран: 8-October 03
Град: Sofia
Потребител N: 296



За Violent Beauty - Kamelot - The Pendulous Fall - мерси за бронтозавърските пържоли снощи wub.gif

Парчето е и за всички останали, които се кефят на групата; за които не се кефят няма поздрав tongue.gif


--------------------
Място за реклама:

Go to the top of the page
 
+Quote Post
ViolentBeauty
коментар Sep 4 2007, 03:23 PM
Коментар #20


Демон
******

Група: Приятели
Коментари: 2154
Регистриран: 21-July 06
Град: Там някъде!
Потребител N: 1467



Миси

За теб поздравчи с Kamelot - Love You to Death

За всечки останали нещо по техен избор на Amorphis happy.gif по случай прекрасната новина drinks_drunk.gif


--------------------
Аз съм пеперудата
на тази дъска,
забодени с другите
сме част от колекция.

Карфиците бляскави
бяха наши мечти,
но само свободни от тях
отново ще летим......
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prayer4eto
коментар Sep 4 2007, 03:30 PM
Коментар #21


Master of your sorrow
******

Група: Потребители
Коментари: 2201
Регистриран: 24-April 07
Град: Sofia
Потребител N: 2034



Поздравче специално за г-н Захариев, който би трябвало да е някъде край Сливница в момента - Firewind - Steal Them Blind drinks_drunk.gif

И за traektoriq - благодарско за вчерашното поздравче guitar.gif - Iron Maiden - Dream of Mirrors rolleyes.gif .


--------------------
Free are those who walk away from setting suns
And free are those who laughed at chains that held them bound
Free are those who conquers in vain but won't stop to run
Battered and down they pick up their pieces to rise as one
Go to the top of the page
 
+Quote Post
enemy
коментар Sep 4 2007, 04:51 PM
Коментар #22


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 214
Регистриран: 30-January 07
Град: Бургас
Потребител N: 1823



Еее, наистина много добра тема whistle.gif
Така де аз като си нямам конкретен човек за поздрав, искам специално тия дето са поздравили по- нагоре да се чувстват поздравени с песен на Behemoth или на Cannibal Corpse по избор, че на съм на такава тематика drinks_drunk.gif


--------------------
I am the pure flame that burns!
I am the infinite space!
I am the most conquering One!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
TerminalFrost
коментар Sep 4 2007, 05:19 PM
Коментар #23


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1106
Регистриран: 28-April 06
Потребител N: 1315



Поздрав за всички с целия ремастериран Surfing With the Alien на Джо Сатриани по случай 20 години от издаването му!

Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар Sep 4 2007, 06:16 PM
Коментар #24


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



Днеска няма да съм продуктивен, хъхъ...

Стефане, като някой поздрави целия форум, и ти влизаш в него де smile.gif) Lamb Of God - Walk with me in hell, или си избери нещо от Through the ashes of empires metal.gif

Росене, мерси, текста сякаш ми приляга...или се лъжа? tongue.gif Ти погледни Empyrium - Mourners, мисля че бандата като цяло ще ти хареса, не съм сигурен.

Count Nosferatu Kommando - L.K. Nosferat да бъде за адаша, да продължава да поунзордва усилено на пуцалките wink.gif

За ученичката ми, Eternal Tears of Sorrow - Lost rune of thunder, успехи с рисуването и всичко свързано с него smile.gif

За сестричето ми, Dimmu Borgir - Entrance, че й е любима!

О, и за любимите ми блекари, които са много, и които си мислят, че тяхната музика е най-добрата, а другото са само лайна wink.gif Светата троица DMX, Obie Trice и Eminem ви пожелава Go 2 Sleep wink.gif

Шапкарката да скита из горите с Ensiferum - Iron wink.gif


Май стига за днес... smile.gif



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadHatter
коментар Sep 4 2007, 08:00 PM
Коментар #25


ghost of the sun
*******

Група: Потребители
Коментари: 3537
Регистриран: 5-September 05
Потребител N: 924



Не съм навестявала темата наскоро нещо tongue.gif

Айде първо да връщам поздравите на:

Светльо с Hammerfall - Blood Bound ...поради...незнайни точно причини.

Sharon den Adel ще я поздравя с Within Temptation - The Truth Beneath The Rose просто защото е 3тата от петте песни, които харесвам на тая група biggrin.gif

На magodeoz ще върна спешъл поздрава с Gardenian - Soulburner

И Цашу, ху ай лъф олмоус ес мъч ес ай лъф май трий, с Eluveitie - Andro

...и послееее...

За Princess Of Dark, която всички ние много обичаме: Saxon - Princess of the Night, по символични причини

и едно поздравчи за sharon - Separate Ways guitar.gif


--------------------
Не насилвайте нещата, просто вземете по-голям чук.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Sep 4 2007, 08:33 PM
Коментар #26


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Цитат(Alekto @ Sep 3 2007, 11:02 PM) *
Стефанеее, за тебе малко west coast sound Too Short - Fuck Them.

{}

wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wolfheart
коментар Sep 4 2007, 08:46 PM
Коментар #27


Я свободен
*******

Група: Приятели
Коментари: 4327
Регистриран: 16-March 04
Потребител N: 429



Айде следващата партида поздрави....

За Gilraen нека да бъде Andre Matos - Rio. И честито и завръщане след около месец отсъствие.

За In Death's Embrace нека да бъде Dark Tranquillity - Hedon, понеже сега е на тази вълна.

...айде, утре пак ще има


--------------------

Broken hearts are for assholes!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Braindead
коментар Sep 4 2007, 10:54 PM
Коментар #28


Condemned to Hell
******

Група: Приятели
Коментари: 2377
Регистриран: 13-June 04
Потребител N: 519



Владо, страшно много благодаря, връщам с DragonForce - Cry of the Brave


--------------------
"Moral principles are not allowed when you're a secretary!"

http://www.myspace.com/ladyofslaughterr
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Battle Magic
коментар Sep 4 2007, 11:10 PM
Коментар #29


Warrior of Knut
*****

Група: Приятели
Коментари: 1483
Регистриран: 11-December 06
Потребител N: 1726



За Сашу- Turisas-Battle Metal
За SepulteraHead -Soulfly-I and I, задето единствен ме подкрепи в спора, свързан с кмета на Каварна smile.gif
Уориър Оф Айс-Sonata Arctica-Kingdom For A Heart, само защото е хубава песента.
MadHatter-Kamelot-when The Lights are down
За Владо- King Diamond-Mansion in Darkness
За MagoDeOz- Manowar-Call To arms

А за Новодошлия венци- Нещо по избор от саундтрака на Старкрафт. За васкА важи същото smile.gif
П.с - Себе си поздравявам с Whitesnake - Looking For Love, за да изразя сегашното ми състояние. Забравих най-важното-специален поздрав за Щурма с Iron Maiden- Afraid to Shoot Strangers smile.gif


--------------------
Cry for God when your life was ending
Call for God now death is near,
Where was God when you were dying
Reek of war is master here.
Left behind are slaughtered strangers
Enemies become your friend
This is how the fear takes over
When its time to meet the end.
Fields of flesh from graves ripped open
Only the dead can see an end to war,
Sleeting snow where bones lay broken.
Tell me what all this was for
Tell me what all this was for
Tell me what all this was for

Die for God, Die for what?
Was it worth dying for?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Braindead
коментар Sep 4 2007, 11:15 PM
Коментар #30


Condemned to Hell
******

Група: Приятели
Коментари: 2377
Регистриран: 13-June 04
Потребител N: 519



Благодаря, Фелипе, да ти се връща Старкрафтът! biggrin.gif


--------------------
"Moral principles are not allowed when you're a secretary!"

http://www.myspace.com/ladyofslaughterr
Go to the top of the page
 
+Quote Post

92 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 20th April 2024 - 12:23 AM