Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
7 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Външният вид на учениците!
Peter
коментар May 22 2003, 06:11 PM
Коментар #1


Poisoned
*****

Група: Потребители
Коментари: 1407
Регистриран: 12-May 03
Град: BG
Потребител N: 101



Basi tupata sistema!!! Fuck The System!!!
Tupiqt ni direktor mi kaza 4e ili maham grebena, ili minavam na samostoqtelna podgotovka...
Kakva svoboda e tova? Vsi4ki da sme kato ot kalup i da se podtiska individualnostta... mat.gif
Kakvo im pre4i pri4eskata mi???
Ne mislite li 4e e nespravedlivo?
Ebati durjavata, tolerirat se skinarite, a takiva kato nas ni ma4kat i se opitvat da ni pre4upqt...
DA MI QDAT K***!!!
brickwall.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар May 22 2003, 09:51 PM
Коментар #2


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



s 2 dumi - lud direktor...twa e absurdno be toq kwo iska da hodish s wratowryzka i zalizana kosa li??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jicata
коментар May 22 2003, 10:01 PM
Коментар #3


guitar
****

Група: Потребители
Коментари: 920
Регистриран: 20-January 03
Потребител N: 15



Една съученичка, щяха да я изключат от училище затова, че беше с обеци. Караха я да ги маха, тя не ги махна и сега всичко е ок. Те само си заплашват тъпите директори, майн*та им. И аз ще си сложа обеци punk.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Metanoia
коментар May 23 2003, 01:01 AM
Коментар #4


I Am The Bloody Earth
****

Група: Потребители
Коментари: 515
Регистриран: 4-February 03
Потребител N: 25



Хах... няма спасение, братя! И в САЩ е същото... нали знаете, че някакво момче го гонили щото било с тениска на KoЯn, пък после групата отишла да раздава безплатно тениски в същото училище. punk.gif
Cannibal Corpse искаше да ги забранява жената на онзи олигофрен Ал Гор... Rage Agianst The Mashine щяха да ги забраняват за непълнолетни в САЩ, ама те добре че се разпаднаха...


--------------------
Който пее (освен блекметъл) зло не мисли.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар May 23 2003, 07:46 AM
Коментар #5


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28350
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Хехе... а Slayer щяха да ги забраняват във връзка с всичките масови убийства в американските училища. Музиката им, видите ли, подстрекавала към насилие smile.gif! Абе какво си говорим - всеки гледа да ти се налага както може.


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар May 23 2003, 10:32 AM
Коментар #6


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Slayer също много проблеми им правят заради накои логота които напомнят на Фашистски символи. Всъшност тука има нещо вярно... Вижте тва ебати:


Абе не знам... в мойто училище или са много либерални или не ме е виждал директора, щото аз сам целия в обеци а и миналата година бях на гребен. Деба.. маханах го заради шибаните скинове, мама им мръсна!!!!! mat.gif mat.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар May 23 2003, 11:01 AM
Коментар #7


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



Цитат(Warrior Of Ice @ May 23 2003, 08:46 AM)
Хехе... а Slayer щяха да ги забраняват във връзка с всичките масови убийства в американските училища. Музиката им, видите ли, подстрекавала към насилие smile.gif! Абе какво си говорим - всеки гледа да ти се налага както може.

nasilieto zawisi ot choweka a ne ot towa koeto go otkrehwa - mnogo po-normalno e nqkoj ne napylno w red da ubie 4-5 dushi shtoto e gledal nowiq klip na korn otkolkoto nqkoj normalen chowek da ubie nqkoj shtoto klipowete na crade of filth go kefqt.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bgm
коментар May 23 2003, 08:45 PM
Коментар #8


Anti-Everything
****

Група: Потребители
Коментари: 536
Регистриран: 4-May 03
Потребител N: 91



По принцип учениците е добре да имат приличен вид, но си е въпрос на избор и вкус все пак.А директорът със сигурност няма право да прави такива неща.Явно комунизмът още живее в България, мамка им...Както и да е, няма законово право да прави това, така че може и гол да отидеш на у-ще smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Metanoia
коментар May 23 2003, 08:50 PM
Коментар #9


I Am The Bloody Earth
****

Група: Потребители
Коментари: 515
Регистриран: 4-February 03
Потребител N: 25



Цитат(Warrior Of Ice @ May 23 2003, 07:46 AM)
Хехе... а Slayer щяха да ги забраняват във връзка с всичките масови убийства в американските училища. Музиката им, видите ли, подстрекавала към насилие smile.gif! Абе какво си говорим - всеки гледа да ти се налага както може.

offtopic.gif А между другото същите тизи Slayer бяха пускани на американските войници по време на войната в Персийския залив (тази в началото на 90-те на миналия век) за да ги надъхват... Нищо лошо де, ама американските политици.... mat.gif mat.gif
А това, че ако слушам Marilyn Manson и Slipknot и играя на Quake3 ще започна да убивам който видя... да ми л*пн*т п*тк*т*! Глупости на търкалета... Много често точно тази музика ме е спирала да направя това!


--------------------
Който пее (освен блекметъл) зло не мисли.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
коментар May 23 2003, 09:02 PM
Коментар #10


Poisoned
*****

Група: Потребители
Коментари: 1407
Регистриран: 12-May 03
Град: BG
Потребител N: 101



Ami da.. komunizma o6te go ima... koftito e 4e i konformizma go ima i tova daje e po-opasno, za6toto ako iskame da promenim sistemata trqbav da se borim sre6tu neq, a ne da se kriem kato mi6ki mat.gif
Az ne smqtam da se predam pred tezi gadove i sa si obrusna grebena, za6toto vsi4ko zapo4va ot nas samite i ako vseki se zamisli i e gotov da se bori sre6tu idiotite moje i da promenim ne6to...
Metanoia na men tazi muzika vinagi mi e davala sili da produlja napred i da se borq sre6tu glupacite na tozi svqt... e agresivni4ka si e muzikata de i ti vdiga adrenalian ama aide... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар May 23 2003, 09:09 PM
Коментар #11


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



BOW DOWN TO NOONE
BOW DOWN TO NONE!!!!!!!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Metanoia
коментар May 23 2003, 09:29 PM
Коментар #12


I Am The Bloody Earth
****

Група: Потребители
Коментари: 515
Регистриран: 4-February 03
Потребител N: 25



Цитат(Peter @ May 23 2003, 09:02 PM)
Ami da.. komunizma o6te go ima...


Metanoia na men tazi muzika vinagi mi e davala sili da produlja napred i da se borq sre6tu glupacite na tozi svqt... e agresivni4ka si e muzikata de i ti vdiga adrenalian ama aide... tongue.gif

Моля те, не намесвай комунизма, защото той е съвсем друго нещо...

А за музиката - искаш ли да ти кажа коя музика ми действа най-успокоително - грайнд-кор и грайнд-дет... Разбирай го както искаш... wink.gif


--------------------
Който пее (освен блекметъл) зло не мисли.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар May 23 2003, 10:26 PM
Коментар #13


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Комунизъм = уравниловка = потъпкване на индивидуалността = точно това за което говорим


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beerzebub
коментар May 23 2003, 10:36 PM
Коментар #14


Da schlägt es links
*******

Група: Приятели
Коментари: 3756
Регистриран: 17-January 03
Град: София
Потребител N: 8



Наистина комунизма няма нищо общо с темата. Тъпото в случая е, че от 13 години все тоя пуст комунизъм, СССР или бившата Държавна Сигурност са ни проблемите. Истината е, че истински комунизъм в Б-я никога НЕ е имало. Социализъм - ДА, но не и комунизъм. (То на практика никъде в сета не е имало такъв...) А и като основна идея той хич не е лош...


--------------------
meh.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bgm
коментар May 23 2003, 11:43 PM
Коментар #15


Anti-Everything
****

Група: Потребители
Коментари: 536
Регистриран: 4-May 03
Потребител N: 91



Цитат(Beelzebub @ May 23 2003, 11:36 PM)
Наистина комунизма няма нищо общо с темата. Тъпото в случая е, че от 13 години все тоя пуст комунизъм, СССР или бившата Държавна Сигурност са ни проблемите. Истината е, че истински комунизъм в Б-я никога НЕ е имало. Социализъм - ДА, но не и комунизъм. (То на практика никъде в сета не е имало такъв...) А и като основна идея той хич не е лош...

Хаха, нещо ги бъркаш понятията.Да не би постоянните рестрикции да са присъщи за демокрацията?Не ме интересува как ще го наречеш, все си е тоталитаризъм.Като става за вапрос, Сенека мъдро е казал, че няма лоши идей, а само пошли хора.Така че тази форма на диктатура, която е царувала в една част на Европа може без уговорки да се нарече комунизъм, защото хората не са видели и 1/3 от идеите на Маркс и Енгелс.А понятията трябва да се покриват с реалността все пак.И да, точно по-горе описаното е виновно за тези неща и по-точно изключителната ТЪПОТА и ненапредничаво мислене на някои хора.Вместо заключение бих казал, че точно това са ни проблемите, както този топик би трябвало да те убеди.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beerzebub
коментар May 24 2003, 12:14 AM
Коментар #16


Da schlägt es links
*******

Група: Приятели
Коментари: 3756
Регистриран: 17-January 03
Град: София
Потребител N: 8



Бих казал само: Това да ни бяха проблемите!
offtopic.gif
Иначе си прав, че не са били постигнати 1/3 от идеите на Маркс и Енгелс. Но Ленин взима само някои от тях. На приказка това, което е разправяно от него звучи много добре... Мислълта ми беше, че никъде не са били постигнати тези идеи на Ленин, защото именно тях наричаме комунизъм.
За финал ще кажа: Като същност комунима (взел повечето си идеи от Марксизма) е доста човечен поначал. НЕ ОДОБРЯВАМ начина, по който е бил налаган на хората понякога... ("Има човек - има проблем! Няма човек - няма проблем!" знаменитата фраза на Сталин).

PS. Съжалявам за млако неориентирания текст, но просто заспивам на клавиатурата!!


--------------------
meh.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Metanoia
коментар May 24 2003, 02:15 AM
Коментар #17


I Am The Bloody Earth
****

Група: Потребители
Коментари: 515
Регистриран: 4-February 03
Потребител N: 25



Цитат(bgm @ May 23 2003, 11:43 PM)
Не ме интересува как ще го наречеш, все си е тоталитаризъм.

Именно! Това, което не харесвате (до колкото сте го видели) е ТОТАЛИТАРИЗМА, а не КОМУНИЗМА, който е доста чиста и свята идея... но са съжаление само идея. Моля ви, аз съм икономист и имам слабост точно към икономическите теории... Не съм чел "Капитала" но знам добре за какво се говори вътре... както знам какво говорят и доста други "икономисти"... и "социолози" и т.н. Не говорете глупости а по темата!


--------------------
Който пее (освен блекметъл) зло не мисли.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар May 24 2003, 01:06 PM
Коментар #18


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



samo iskam da kava che po opredelenie komunizmyt e radikalna forma na socializma a ne obratnoto.

Ideqta e dobra...donqkyde, obache horata preminawat granicata i...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bgm
коментар May 24 2003, 01:49 PM
Коментар #19


Anti-Everything
****

Група: Потребители
Коментари: 536
Регистриран: 4-May 03
Потребител N: 91



Цитат(Beelzebub @ May 24 2003, 01:14 AM)
Бих казал само: Това да ни бяха проблемите!

Точно това е, че старото мислене ни е проблема, а това е ясна демонстрация на такова.

Вероятно знаете мисълта на Чърчил за демокрацията...е с това мисля, че се изчерпва темата за обществените устройства smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jamaicaxek
коментар May 24 2003, 03:15 PM
Коментар #20


Хекър
*

Група: Потребители
Коментари: 44
Регистриран: 21-February 03
Потребител N: 49



hhaah ,kakvo vi dreme za typite dyrjavni institucii , ne gi slushaite i tolkova!!! Boli va masura koi kvo misli i govori po vash adres, a ako sluchaino iska da vi navredi ,smachkaite go. Ne e zadyljitelno tva da stane s boi ,ima neshto koeto ima syshto dosta dobyr efekt. Primerno ,kakto bat petka kazva ,urkali go shtoto bil s greben. imai si ti otlichnoto povedenie i spazvai prietite pravila v uchilishte ,pyk sha vidim kak shti napraqt neshto. Kogato nqmash provineniq osven slabite ocenki , moish i katinar na vejdata da si slojish. Ne moga da proumeq ,kak sha imash problem ako se dyrjis dobre ,vse pak svobodna dyrjava sme i mojem da si pravim kakvoto iskame stiga da ne e v ushtarb na ostanalite hora.
Ne gi zakacham i te men ne ma pipat, taka praq az. Ako nqkoi ot daskalite doide i mi se razmrunka che hodq izsulen ili ne mi haresva pricheskata , nai mnogo da mu kaja .." i kvo ,problem ?!", vyobshte nqma da mi pukaaa...

MNogo mi e interesno da vida kak sha ma nakarat drugata godina da nosq uniforma ... haha.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Metanoia
коментар May 24 2003, 10:52 PM
Коментар #21


I Am The Bloody Earth
****

Група: Потребители
Коментари: 515
Регистриран: 4-February 03
Потребител N: 25



Цитат(Sw1tched @ May 24 2003, 01:06 PM)
samo iskam da kava che po opredelenie komunizmyt e radikalna forma na socializma a ne obratnoto.

И кой ти каза това "определение"?! brickwall.gif


--------------------
Който пее (освен блекметъл) зло не мисли.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар May 25 2003, 08:00 AM
Коментар #22


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



ъъ..учебника по История - спори с тея дето са го писали.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
????
коментар May 26 2003, 11:55 AM
Коментар #23


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 47
Регистриран: 5-February 03
Потребител N: 27



A?KVO????pak sam izpusnala ne6to sad.gif
A za tva za u4enicite e mnoo hitro wink.gif)nekoi mi be6e kazal 4e"hodeneto s prozira6t pantalon i pra6ki e zabaraneno 6toto e mnoo ne prili4no"....mda...tuko-vij nekoi gospodin se e zagledal po zadnika na nekoq u4eni4ka..ujas..lele....kakva tragediq....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jicata
коментар May 26 2003, 12:21 PM
Коментар #24


guitar
****

Група: Потребители
Коментари: 920
Регистриран: 20-January 03
Потребител N: 15



Портиерът на наш'то даскало гледа ученичките (дори и тея дето са 4-5 клас wacko.gif гнусно е направо) Като минат през входа и се им гледа дупетата mad.gif П.С. Той е дърт педофил dry.gif
П.СС. Ех, защо в даскалото ми не ходят пичките с
Цитат
prozira6t pantalon i pra6ki
Верно по време на час като седнат се виждат доста добре (прашките)....мМмМм naughty.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FuckMeJesus
коментар May 26 2003, 11:23 PM
Коментар #25


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 372
Регистриран: 19-April 03
Потребител N: 76



[QUOTE]Ех, защо в даскалото ми не ходят пичките с prozira6t pantalon i pra6ki

eh, za6to v tvoeto u4ili6te nqma KURVI, bih kazala...


--------------------
Free your body and soul
Unfold your powerful wings
Climb up the highest mountains
Kick your feet up in the air
You may now live forever
Or return to this earth
Unless you feel good where you are!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RAPTOR
коментар May 27 2003, 12:46 PM
Коментар #26


Member
***

Група: Приятели
Коментари: 478
Регистриран: 11-January 03
Град: Manchester, UK
Потребител N: 2



В нашто даскало нямаше такъв проблем. Всеки си ходеше, както иска. Jica, my nigga, тряа да минеш през Варната. Ще си изплакнеш очичките naughty.gif .


--------------------
From Wishes to Eternity
IPB Image

[00:11] <@rage`> ti muj li mislish 4e shte iznasilavete be shturm

[10:17] <@bgm> chao kurwi grozni, hwashtam wlaka i se maham!!111
[10:18] <@phoebe> chao kurvo typa
[10:18] <@phoebe> da te blusne vlaka dano
Go to the top of the page
 
+Quote Post
????
коментар May 27 2003, 01:29 PM
Коментар #27


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 47
Регистриран: 5-February 03
Потребител N: 27



Toi 6a sa odavi ....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар May 27 2003, 05:34 PM
Коментар #28


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



Цитат(???? @ May 26 2003, 12:55 PM)
tuko-vij nekoi gospodin se e zagledal po zadnika na nekoq u4eni4ka..ujas..lele....kakva tragediq....

a znaesh li che nqkoj gospoda prawqt poweche ot towa da se zagledat.

"eh, za6to v tvoeto u4ili6te nqma KURVI, bih kazala" - ne sym syglasen - po-skoro KOMPLEKSARKI.

"Toi 6a sa odavi .... " ne wsichki metal-i potywat...wyrkash se s metalite.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар May 27 2003, 08:12 PM
Коментар #29


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Абе не знам за вас ама аз обичм да се разхождат около мене полу-голи путки naughty.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар May 27 2003, 09:08 PM
Коментар #30


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



да, това е присъщо на нас възвишените и интелигентни създания - мъжете wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 25th April 2024 - 12:45 AM