Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
12 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Пого..., Какво мислите за това изкуство?
t0xIc
коментар Jun 12 2003, 09:24 PM
Коментар #1


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1599
Регистриран: 26-April 03
Потребител N: 83



ammmm ta temata ne e trudna za asimilirane de
az imam mnogo priqteli koito obi4at samo da kufetq primerno ama az nai obi4am da ska4am ,ili da se butam s tqlo NO NE S RUCE...mnogo go mrazq tva..kato posledniq div selqnin nqkoi da me buta nalqvo nadqsno ...s tqlo e istinata
i stage diving me kefi...jalko 4e ne sum opitval nikoga oba4e
ama to v Bg i da iska6 ..smile.gif))))))


--------------------
as time slips away
the cage will rust
life will go on
as you fall to dust
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Jun 12 2003, 09:30 PM
Коментар #2


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Stage Diving - ама не върху мен... biggrin.gif
Иначе си се блъскам, стига музиката да ме кара.... wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
коментар Jun 12 2003, 10:05 PM
Коментар #3


Poisoned
*****

Група: Потребители
Коментари: 1407
Регистриран: 12-May 03
Град: BG
Потребител N: 101



Stage Diving RULZZZ!!! A verno ne e mnogo got da padnat purhu teb, no nali vse pak nakoi trqbva da e otdolu... tongue.gif Puk i kakvo tolkova? Nali sme edna scena, trqbva da grujim edin na drug, da se pazim (govorq za Hardcore/Punk scenata, a ne za Metal).
Mnogo se kefq i na Moshing-a, no toi e malko opasen i kogato nqma dostatu4no mqsto gledam da ne go pravq, za6toto 6te naranq nakoi, a tova e tupo...

A kolkoto do Metal koncertite... ami tam pogo ili nqma, ili ako ima polovinata sa druvo piqni i ne znaqt kakvo pravqt i ti vlizat s lakti v bubrecite... koeto e tupo.

Su6to sum zabelqzal, 4e na Hardcore/Punk Live-ovete ako nqkoi padne vinagi se namira koi da mu pomogne, a na Metal koncertite tova go nqma ili pone ne e su6toto... no vse pak pri HC vsi4ki sme edno.

No kato cqlo smqtam, 4e vseki moje da pravi kakvoto si iska, stiga da ne narani drugite.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xskacorex
коментар Jun 13 2003, 07:04 AM
Коментар #4


protocol down
*****

Група: Потребители
Коментари: 1855
Регистриран: 12-January 03
Град: Пловдив
Потребител N: 4



Ne, za metal koncertite ne si prav! Kato bqh na fyeld, acidust, numskull, kato padne nqkoi, vsichki mu pomagat! Daje imashe skoci vyrhu publikata smile.gif A bqhme dost malko v samoto pogo. Okolo 20 choveka! inache pogo rulzzzz


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Jun 13 2003, 08:01 AM
Коментар #5


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28350
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Мен ако питате, погото е велика простотия... Аз отивам на концерт за да слушам музика, не за да се правя на говедар.


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Jun 13 2003, 11:06 AM
Коментар #6


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Da... ama taka az pokazvam 4e me kefi muzikata.
Primerno az ko bqh v grup i kato svirim horata sedqt kato durveta 6te6e da mi e obidno...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Jun 13 2003, 11:40 AM
Коментар #7


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28350
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Никой не казва, че трябва да стоиш и да не шаваш... можеш да си куфееш, да пееш песните заедно с групата, и т.н., но тия масовки най-много могат да доведат до нечие осакатяване.


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
коментар Jun 13 2003, 12:05 PM
Коментар #8


Poisoned
*****

Група: Потребители
Коментари: 1407
Регистриран: 12-May 03
Град: BG
Потребител N: 101



Ami po tazi logika az moga i v ku6ti da si kufeq i da peq pesnite zaedno s grupata pt CD/MC-to wink.gif Ama pogo s garderoba li da pravq? tongue.gif
Pogoto i Stage Diving-a rulvat ot vsqkude... i Moshing-a su6to ako si izdivql na max... punk.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xskacorex
коментар Jun 13 2003, 12:23 PM
Коментар #9


protocol down
*****

Група: Потребители
Коментари: 1855
Регистриран: 12-January 03
Град: Пловдив
Потребител N: 4



Цитат(Warrior Of Ice @ Jun 13 2003, 06:01 AM)
Мен ако питате, погото е велика простотия... Аз отивам на концерт за да слушам музика, не за да се правя на говедар.

Баси... тва ме закова! Не очаквах такова нещо от теб!! smile.gif Аве виж, на концерта на fyeld, acidust, numskull имаше един тип с тениска на SLAYER дето влизаше на боргия само! И аз тва не го харесвам, въпреки, че ако бутнеше някой му помагаше да стане.... Хаха, и нарочно дърпаше хората в погото, баси!!!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Jun 13 2003, 01:43 PM
Коментар #10


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Цитат
Ama pogo s garderoba li da pravq? 

ХАХАХАХ!
Аз понякога като си пусна Biohazard примерно и се превъзбудя, се засилвам към гардероба и го блъскам...
А stage diving на пода в къщи не е много забавно...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jicata
коментар Jun 13 2003, 01:49 PM
Коментар #11


guitar
****

Група: Потребители
Коментари: 920
Регистриран: 20-January 03
Потребител N: 15



Напълно, ама напълно съм съгласен с Христо - погото е тъпа работа, познавам много хора, които са пострадали доста от това... счупени ръце, крака... хахахаха, не бе бъзикам се, погото е много яко, стига да не е като това, на концерта на Soulfly ohmy.gif Тва беше първият ми концерт на чужда група в България и разбира се аз реших да отида по-напред. Когато отидох , що да видя, всички бяха на по около 20 години, дрогирани, пияни и кво ли още не. Неква групичка ме завлякоха в погото, а аз бегам да излезна. В крайна сметка се измъкнах, но по едно време замалко да падна. Усещането беше много гадно - гледах нагоре и виждах само една тъмнина, все едно че бях в пропаст. Едва се издърпах по един и сега съм си жив и здрав. Имаше и Stage Diving. Седя си аз и изведнъж някъв крак ме удря леко по главата. Като се усетих приклекнах малко и видях "ТРУПА" smile.gif върху мен да минава.
Но все-пак си се кефя на погото., стига да е по-безопасно. Може би най-добре е да си правиш малко пого - около 5-6 човека, само приятели. punk.gif mat.gif не обичам бутането с ръце, а само с тяло, ма не като един от нашия клас с лакти. Много е шиб@но. mad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
коментар Jun 13 2003, 02:02 PM
Коментар #12


Poisoned
*****

Група: Потребители
Коментари: 1407
Регистриран: 12-May 03
Град: BG
Потребител N: 101



Jicata, verno 4e pogoto si e ponqkoga opasno, no vsi4ko e 4ast ot "igrata" wink.gif

I na men sa mi se slu4vali razni proiz6estviq.. primerno na "Re-Act"-a minaliq septemvri edin me otceli s krak po nosa i nosa mi se poizkrivi leko... su6to sa padali hora vurhu men pri Stage Diving, nasinqvali sa mi okoto (na Metal koncert razbiar se.. koi grug 6te se "seti" da razmahva lakti...)

A puk vednuj, to4no kato LAST HOPE podgrqvaha na MADBALL, kato pravih Stage to4no kudeto se prizemih nqma6e nikoi... be6e malko gadni4ko... 6tqha da me sma4kat kato ni6to huh.gif

Ama i tezi momenti gi ima, vuprosut e kato pravi6 kakvoto i da e da pomisli6 i za drugite i da gleda6 d ne gi narani6.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Jun 13 2003, 07:39 PM
Коментар #13


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28350
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Jica, специално на Soulfly беше нещо нечовешко... едва издържах половин час в мелето (поради простата причина, че ми се щеше да погледам Max отблизо), след което ми се наложи да се оттегля на безопасно разстояние... smile.gif


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
коментар Jun 13 2003, 10:22 PM
Коментар #14


Poisoned
*****

Група: Потребители
Коментари: 1407
Регистриран: 12-May 03
Град: BG
Потребител N: 101



Ne znam za Soulfly, no use6ta kak na sledva6tiq FREEMIND vuv Varna 6te otida i kakto tam se subirat pove4e punkari ot skinari 6te im spukame glavite (kakto staalo vsqka godina)...

Deba.. neska 6tqh da hodq na koncerta na Punk/Hardcore grupata na edin poznat vuv Vlaikova... ama be6e full max skinari (qvno sa razbrali 4e 6te ima punx) i edvam sum se izmuknal bez nekvi po-seriozni porajeniq...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Jun 14 2003, 09:43 AM
Коментар #15


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Пичове, точно на Soulfly беше сигурно най-якото пого въобще. Имаше многоооооо хора. Никой не може да се засили и да те удари сериозно.
Аз съм на 16, и съм яко нисък, въобще не съм здрав... а досега в пого не съм се наранявал никога. Късмет може би. Или просто щото винаги съм трезвен и мисля кво правя.
Jica, ако на Soulfly някой те е ритнал в главата докато е правил crowd surfing(така се вика, stage diving е като се хвърлиш от сцената)... може да съм бил аз. Извинявай!
И нещо друго искам да кажа:
На Soulfly бях си обръснал главата и бях облякъл фанелка на националния отбор. Много хора не гледаха на кръв щото ме мислеха за скин. НАЦИОНАЛИЗЪМ НЕ ОЗНАЧАВА НАЦИЗЪМ, и обратното.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jicata
коментар Jun 14 2003, 12:10 PM
Коментар #16


guitar
****

Група: Потребители
Коментари: 920
Регистриран: 20-January 03
Потребител N: 15



Ха, мисля, че не си бил ти, незнам.... видях само някви сини поизтъркани дънки...и ти да си бил няма значение. Нали нищо ми няма smile.gif Ти в този момент си изглеждал като абсолютен скин. Хубаво, че на са те претрепали някъде. Тея скинове са много гадни бе мамка му. Заради тях човек не може да ходи спокойно по пънк концерти, не може да се постригва както иска (пример Peter), щото трябва непрекъснато да се оглежда. А пък и скейт и блейд не може да си кара като хората. Да не говорим ако е на страната на някой български футболен отбор. offtopic.gif Мразя ги тея копелета мръсни. Трябва да се изколят взаимно, а пък и горепосочените да им помогнат
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Jun 14 2003, 12:28 PM
Коментар #17


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Цитат
Ти в този момент си изглеждал като абсолютен скин.

dry.gif Бати тъпото. Не можеш да си облечеш няква яка фанелка без да не се заяде някои.
Така де аз я бах сожил щоъо ми е най-скъсаната biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jicata
коментар Jun 14 2003, 12:36 PM
Коментар #18


guitar
****

Група: Потребители
Коментари: 920
Регистриран: 20-January 03
Потребител N: 15



Нали си бил обръснал главата.. тва в комплект с фланелката си е скинаркска работа... не се обиждай. Знам, че не си smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Metanoia
коментар Jun 14 2003, 02:37 PM
Коментар #19


I Am The Bloody Earth
****

Група: Потребители
Коментари: 515
Регистриран: 4-February 03
Потребител N: 25



Цитат(Peter @ Jun 12 2003, 10:05 PM)
A kolkoto do Metal koncertite... ami tam pogo ili nqma, ili ako ima polovinata sa druvo piqni i ne znaqt kakvo pravqt i ti vlizat s lakti v bubrecite... koeto e tupo.

Тука си леко предубеден. На блек/дет метъл концерти съм влизал в сравнително голямо пого (20 души все пак не са малко, макар да не е като на голям концерт, но аз в чак толкова голямо не влизам) и мога да ти кажа, че неведнъж са ме спасявали разни пияни и не чак толкова пияни металисти от сериозни наранявания. Освен че са ме вдигали понякога от земята (падам само ако се спъна в нечий крак, защото влизам трезвен с ясната цел да се пазя и да не нараня някой) едни двама пича ме спасиха от сериозно изтряскване в сцената, което можеше да ми коства дори нещо счупено.
Виждал съм в погото на един блек концерт да влиза и едно джудже, а в погото имаше и един, който беше доста над 2 м. (аз съм 185 см и стърчеше една глава над мен) и поне 150 кг. Нито на джуджето му имаше нещо, нито на мен. Единствено получих лек удар в гърлото от един залитащ, но никой не го е направил нарочно.
Това, което го разправяте за тялото е добър вариант, ама понякога е по-добре да се използват и ръце, но не с цел с лакти и юмруци да пребиеш някой, а да контролираш полета си за да не пребиеш себе си или някой друг... Но ръцете все пак са само помощно средство...
Между другото - погото е едно от нещата, които носят най-голямо морално удовлетворение, достига се почти до транс и изобщо ако не се прави от пияни изроди, които искат да се пребият един друг е символ и на единството на металското братство. (тук леко се поулях wink.gif ) Обаче коровете и пънковете са луди ей, с тоя мошинг... много им се възхищавам, но не мога да го правя. Абе погото и т.н. екстремни танци не са хамалско блъскане само. brickwall.gif


--------------------
Който пее (освен блекметъл) зло не мисли.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
коментар Jun 14 2003, 06:34 PM
Коментар #20


Poisoned
*****

Група: Потребители
Коментари: 1407
Регистриран: 12-May 03
Град: BG
Потребител N: 101



Metanoia prav si, ima i pi4ove, koito da ti pomognat, no az govorq za po-golqnata 4ast, masata...

A ina4e dam... ludi sme tongue.gif Daje edin tip ot starite metuli mi vika vednuj: "Ei... mela4kata deto q pravqt coradjiite nikude q nqma, daje i po metal koncertite..." I sum suglasen s nego punk.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Metanoia
коментар Jun 15 2003, 10:07 AM
Коментар #21


I Am The Bloody Earth
****

Група: Потребители
Коментари: 515
Регистриран: 4-February 03
Потребител N: 25



Цитат(Peter @ Jun 14 2003, 06:34 PM)
Metanoia prava si...

Само дето съм "праВ", а не "праВА" но нищо. biggrin.gif


--------------------
Който пее (освен блекметъл) зло не мисли.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FuckMeJesus
коментар Jun 15 2003, 06:28 PM
Коментар #22


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 372
Регистриран: 19-April 03
Потребител N: 76



vsi4ki kato 4e li govorite ot sobstven opit, a az...samo ot nabljudeniq.ne sum vlizala v pogo, no na koncerta na slayer minalata godina bqh to4no do pogoto.so, priqtelite mi se opitvaha prez cqloto vreme da me pazqt ot zalita6tite ustremeni kum men su6testva i taka postradaha samite te...abe s edna duma, tupa rabota mi se vijda...kakuv kef e da te butat i ru4kat otvsqkude?no, po su6tata logika(na maika mi de), "kakuv kef e nqkuv idiot da ti kre6ti i da si trese6 glavata?"(vizira black-a...).s edna duma, kato vi kefi-do it.samo pazete i sebe si, i drugite.aideeeee, kato reklama na prezervativi stana...whatever...


--------------------
Free your body and soul
Unfold your powerful wings
Climb up the highest mountains
Kick your feet up in the air
You may now live forever
Or return to this earth
Unless you feel good where you are!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
коментар Jun 16 2003, 11:06 AM
Коментар #23


Poisoned
*****

Група: Потребители
Коментари: 1407
Регистриран: 12-May 03
Град: BG
Потребител N: 101



Metanoia sorry rolleyes.gif
Ve4e popravih maaaaaaaalkata gre6ka... tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Jun 16 2003, 11:40 AM
Коментар #24


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



След вчера си сменям мнението.
В мелето най обичм да става:
ДА ИМА ХОРА ЕБАТИ!!!!!!!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Inferno
коментар Jun 22 2003, 09:08 PM
Коментар #25


Status Seeker
***

Група: Потребители
Коментари: 304
Регистриран: 4-April 03
Град: Kingdom Of Loss
Потребител N: 56



В погото винаги има някой идиот, който да те блъсне гадно...
Аз на Soulfly не постардах, даже гледах да пазя непознатата девойка, стояща пред мен... Започнат ли да се ползват ръцете става гадно наистина... Гледам да не се включвам в погото, но понякога сърце мъжко не трае и ....
Така е то!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ISTORIK
коментар Jul 30 2003, 07:59 PM
Коментар #26


Keeper of Time
**

Група: Потребители
Коментари: 217
Регистриран: 30-July 03
Град: XIII век
Потребител N: 218



MRAZYA meleto, pogoto...

Az sum s ochila,
kufeya kato barabana na peralnyata - tolkoz yako,
ako me udari nyakoy... shte e losho...

Bih mu navryal glavata - v guza.

Treniram ju jutsu.


--------------------
Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Jul 30 2003, 08:07 PM
Коментар #27


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Кво да ти кажа... ти си Историк, което обяснява очилата. Ти си и Нинджа, което обяснявам онова тъпоото име smile.gif smile.gif smile.gif


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Jul 31 2003, 11:11 AM
Коментар #28


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



И аз съм с очила. Като ходя на концерт ги свалям. Също си свалям и сичките обици...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
коментар Jul 31 2003, 01:20 PM
Коментар #29


Poisoned
*****

Група: Потребители
Коментари: 1407
Регистриран: 12-May 03
Град: BG
Потребител N: 101



Ako mahate kubinkite, kogato pravite staje diving su6to 6te e dosta dobre...
A su6to tka i ako ne pu6ite v zalata, kudeto e koncerta (osobeno ako e v Scenata, 4e tam e malko i nqma nujda da se trovim vsi4ki.).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Jul 31 2003, 07:08 PM
Коментар #30


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Цитат(Peter @ Jul 31 2003, 03:20 PM)
Ako mahate kubinkite, kogato pravite staje diving su6to 6te e dosta dobre...
A su6to tka i ako ne pu6ite v zalata, kudeto e koncerta (osobeno ako e v Scenata, 4e tam e malko i nqma nujda da se trovim vsi4ki.).

Що бе? Безплатно е! smile.gif smile.gif smile.gif


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post

12 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 27th April 2024 - 07:44 AM