Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
7 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> ...за комшиите, как приемат вашата музика хората-под вас, над вас и до вас
conguestadors
коментар May 24 2006, 09:56 PM
Коментар #1


PAIN
*****

Група: Потребители
Коментари: 1750
Регистриран: 21-April 06
Град: Пловдив
Потребител N: 1302



Преди малко пак имах проблем с комшииката от долу, заради силата и вида музика която слушам. Вие имате ли такива проблеми? Разкажете интересни истории за хората около вас (комшиитe) suicide.gif


--------------------








Go to the top of the page
 
+Quote Post
Man Of Sorrow
коментар May 24 2006, 10:05 PM
Коментар #2


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 95
Регистриран: 23-May 06
Град: Навсякъде и същевременно никъде...
Потребител N: 1357



Оооо... И на мен ми се случва често (даже всеки ден)...
Комшиите до нас измислят какви ли не названия на метъла - Блъскане по контейнер, Викове на давеща се мечка, Грухтене на настинали прасета и т.н.
Е аз решавам нещата с една бърза псувня и после те се обаждат в полицията и вече имам хиляди предупреждения!!!
Няма да се откажа, поне докато не чуя от тях да звучи Мейдън или Металика... (сигурна съм, че няма да стане скоро)...


--------------------
I Only Dream In Black And White...
I Only Dream 'Cause I Am Alive...
I Only Dream In Black And White...
To Save Me From Myself...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
deebo
коментар May 24 2006, 10:22 PM
Коментар #3


ДОЛЕН ЧАЛГАР
****

Група: Потребители
Коментари: 573
Регистриран: 17-March 06
Град: ПЛОВДИВ. BG
Потребител N: 1220



Като цяло, не съм имал проблем с комшийте. Не защото и те слушат метъл ( съседа под нас е бивш певец на " КАНАРИТЕ " biggrin.gif ), а защото можеби са добри хора. По някога не знам как издържат. Единствения проблем който съм имал, беше на уволнението ми. Тогава уредбата бучеше на "МАХ" до 3:00 ч. Беше понеделник срещу вторник и някой сметна че е крайно време да се обади по телефона и да заплаши че ако не се спре музиката, ще се вика полиция. Музиката не спря естествено evil.gif .... просто беше понамалена ДОСТА. Та това ми е единствения проблем със моите съседи.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadHatter
коментар May 24 2006, 10:30 PM
Коментар #4


ghost of the sun
*******

Група: Потребители
Коментари: 3537
Регистриран: 5-September 05
Потребител N: 924



Аз имах един комшия при майка ми, дето все удряше по стените. Веднъж дори извика полиция! Но пича каза, че и той смята, че съседа е побъркан, ама все пак да го предупреждаваме и тн. И така спряхме всеки ден да му обръщаме изтривалката и да му сипваме спам в пощенската кутия, и той се очовечи.

<*:~The End~:*>


--------------------
Не насилвайте нещата, просто вземете по-голям чук.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slash
коментар May 24 2006, 10:58 PM
Коментар #5


Сатана
********

Група: Приятели
Коментари: 7135
Регистриран: 1-April 05
Потребител N: 783



Ами когато човек живее в апартамент трябва да се съобразява малко или много... И не е до стила на музика - дали ще са жици, някакъв техно бийт или мазна чалга, все е дразнещо. Имайки предвид и панелните стени...

Аз лично се съобразявам с хората около мен, защото и те го правят. Но разнообразието е хубаво нещо. Наскоро към 2-3 сутринта от някой блок зазвуча Роб Халфорд... icon_headbang[1].gif
Подейства ми добре, макар веднага да се развика някой отвън и музиката секна. Едва ли обаче този някой би го направил, ако звучеше Ивана... Това противоречи донякъде с горното ми писание, но има логика. И все пак - селянията е друга тема.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
parabellum
коментар May 24 2006, 11:11 PM
Коментар #6


wizard of 40. Oz
****

Група: Потребители
Коментари: 621
Регистриран: 8-October 05
Потребител N: 965



Ми, имам проблеми, да. Ама не с музиката, а че пикая през балкона вечер и на съседите под мене им смърди като напече едно благо слънцето.
Btw, преди време като надувах разни музики, имаше един негър-съсед, дето се беше ядосал на мадафака и беше тръгнал да влиза у нас през стената с некво хилти.


--------------------
no matter how far a jackass may travel, it will never return as a horse.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Man Of Sorrow
коментар May 24 2006, 11:42 PM
Коментар #7


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 95
Регистриран: 23-May 06
Град: Навсякъде и същевременно никъде...
Потребител N: 1357



О... Това със селянията е доста дълга тема!!!
Навсякъде я има!
И при нас като е чалга на никой не му пречи, ама пусне ли се нещо твърдо - КРАЙ!!!
Тук ми мирише на дискриминация...


--------------------
I Only Dream In Black And White...
I Only Dream 'Cause I Am Alive...
I Only Dream In Black And White...
To Save Me From Myself...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
`Xandria`
коментар May 25 2006, 07:02 AM
Коментар #8


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2408
Регистриран: 5-November 05
Потребител N: 1009



Много лошо като си в апартамент, трябва наистина да се съобразяваш.Много ме е яд като се оплачат на родителите ми и после гледай какво става....Да дойдат да ме помолят,ама не,много са отворени,ама като ме няма.Веднъж една бабичка от входа беше твърдо убедена,че съм в някаква секта и тука горе се вихрят ритуали и жертвоприношения icon_headbang[1].gif ,само защото се чували някакви църковни напеви или нещо такова blackmetal.gif .
Вече всеки трябва да се съобразява със всеки,а и имаме 6 бебешока във входа и като ги гледам как ми се усмихват с по 2 зъбчета и как да увеличавам музика... wub.gif често...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
InsArtTure
коментар May 25 2006, 08:52 AM
Коментар #9


Бесен тийн, какъвто отдавна не трябва да е
*******

Група: Потребители
Коментари: 3402
Регистриран: 29-October 03
Потребител N: 317



За равенство е трудно да се говори. На мен ми е добре де. Живея в къща, но пак не е толкова различно. ПОд нас има две семейства, а каквото и да звучи нищо не му пречи да звучи "чак" до другите къщи. В блоковете поне има панелки, тук няма нищо, целият квартал заехтява. Но някак сме свикнали, никой не увеличава музика много. Проблеми освен музиката обаче, колкото искаш-вражди, убийствени погледи, безмълвно разминаване и т.н. За приятели комшии не е проблем силната музика. Забелязал съм, че по нашите земи съседите са нещо като врагове. Виновни са ни за нещо и ние на тях...


--------------------
"Hayley, take this piercing off your nose! Your face must be metal-free, just like every good radiostation! Stan Smith
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dambov
коментар May 25 2006, 09:33 AM
Коментар #10


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 651
Регистриран: 6-March 06
Потребител N: 1200



от много време съм си нямал проблеми с комшиите заради музиката bowdown.gif щото реших понякога да съобразявам с комшиите от кооперацията макар че не се разбираме с тях поради много причини hmm.gif
обаче ся от половин година насам се появи един комшия който му става навик през почивните дни да ме буди с някви мазни чалги от които ми се разваля настроението за деня brickwall.gif suicide.gif puke.gif
и за това на мен ми се налага да овеличавам музика devilsmiley.gif за да не рискувам мозъкът ми да бъде промит от циганските ритми на Азис и Софи Маринова blink.gif
но иначе някакви по големи проблеми съм си нямам заради музиаката освен това че като по малък комшията отдолу отиваше и ми отвинтваше бушона censored2.gif censored2.gif censored2.gif
а пък бушоните на кооперациите като моята са на едно общо място


--------------------
I sold my soul for Heavy Metal
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wrath_Child
коментар May 25 2006, 10:38 AM
Коментар #11


THRASH Is Not Dead!
*****

Група: Потребители
Коментари: 1163
Регистриран: 16-February 06
Град: София
Потребител N: 1168



Ха,преебано е така с общи бушони....преди као живеех в Младост 2,съседите под нас бяха абсолютно побъркани и твърдяха,че се вдига страшен шум само като стъпвам по пода,как да посмее човек да си усили музика при това положение! mad.gif Обаче пича от горния апартамент си слушкаше мирно и тихо Iron Маiden и аз намазвах от цялата работа.... smile.gif


--------------------

。。故失道而后德,失德而后仁,失仁而后义,失义而后礼。老子“道德经”
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dambov
коментар May 25 2006, 11:08 AM
Коментар #12


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 651
Регистриран: 6-March 06
Потребител N: 1200



еми бил си късметли нат теб да живее метъл biggrin.gif


--------------------
I sold my soul for Heavy Metal
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightmare
коментар May 25 2006, 11:11 AM
Коментар #13


деградиращ
*****

Група: Потребители
Коментари: 1265
Регистриран: 27-April 04
Град: Някъде из Варна
Потребител N: 467



Аз съм кротко човече и гледам да не преча на околните с каквото и да е. biggrin.gif
Не съм имала проблеми ... сигурно ги е страх да се оплачат, хаха.


--------------------
This life it ain't for me
Your world it ain't for me
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар May 25 2006, 11:35 AM
Коментар #14


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



Ми аз си нямам проблеми,ама то съседите повечето са глухи,защото са на преклонна възраст вече devilsmiley.gif Е,понякога нашите се развикват или някой не толкова глух съсед тропа,ама това е рядко icon_headbang[1].gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mort
коментар May 25 2006, 12:02 PM
Коментар #15


Witcher
*******

Група: Metal World Conclave
Коментари: 4075
Регистриран: 8-October 03
Град: Sofia
Потребител N: 296



Ха аз пък имам друг проблем, аз и братовчед ми живеем един над друг и двамата слушаме метъл, а той има професионално озвучаване, ама родителите ни хич не понасят шумотевицата и пак ни се налага да се снишаваме.


--------------------
Място за реклама:

Go to the top of the page
 
+Quote Post
RazorJack
коментар May 25 2006, 12:36 PM
Коментар #16


The Conqueror I Be
*****

Група: Потребители
Коментари: 1797
Регистриран: 17-January 03
Град: 127.0.0.1
Потребител N: 10



Имаме тука едни комшии дето всеки петък си правеха чалга купони. Моето озвучаване не е зле и им отвръщах ама те пък не им пукаше особено а аз не живея сам и не мога да надувам до късно. Та така една вечер тормозих ги с death до към 12 ама тея продължават аз търпях до към 2 и излязох газярен на терасата им метнах нещо по стъклото и като излязоха ги напсувах хубаво и те взеха че спряха музиката и оттогава не са правили купони devilsmiley.gif


--------------------
The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wrath_Child
коментар May 25 2006, 12:59 PM
Коментар #17


THRASH Is Not Dead!
*****

Група: Потребители
Коментари: 1163
Регистриран: 16-February 06
Град: София
Потребител N: 1168



Много си зъл. devilsmiley.gif devil.gif
icon_headbang[1].gif


--------------------

。。故失道而后德,失德而后仁,失仁而后义,失义而后礼。老子“道德经”
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blashyrkh
коментар May 25 2006, 04:59 PM
Коментар #18


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2148
Регистриран: 14-December 04
Потребител N: 693



Не съм имал проблеми. Слушам на слушалки, главно заради нашите. А горе много рядко пускат музика, и то не само чалга, пък и тихо и до 12-1 часа.

Онзи ден са викали полиция, но не се брои, защото ми беше бала, и бях събрал целия квартал в гаража ми biggrin.gif. Изнесли колоните и надули Бобан Маркович bowdown.gif в 11 30... Както казах не се брои, защото ме нямаше.(не че ако бях щях да ги спирам де biggrin.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Thrashy
коментар May 25 2006, 06:28 PM
Коментар #19


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 81
Регистриран: 29-January 06
Град: Diskordia
Потребител N: 1133



аз имам най-странните съседи. живея на втория етаж и под мене се събират местните идиотки с потомството си и вече от години са свикнали като избеснея от крясъците им да дъни траш и дет метъл и вече въобще не им прави впечатление. което е по-лощо всъщност - никога не са ми правили забележка и дори винаги ме поздравяват като се засечеме laugh.gif въпреки че всички са чалгаджии. освен чичкото от шестия етаж дето пета година неуспешно се опитва да се научи да свири на бас китара и им пуска джудас icon_headbang[1].gif


--------------------
http://store3.data.bg/sataniclilit/rooney.gif

The prison system, inherently unjust and inhumane
Is the ultimate expression of injustice
and inhumanity in the society at large.
Those of us on the outside do not like
to think of wardens and guards as our surrogates, yet they are.
And they are intimately locked in a deadly embrace
with their human captives behind prison walls.
By extension, so are we.
The terrible double meaning is thus imparted
to the original question of human ethics
"Am I my brother's keeper?"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nickolleta
коментар May 25 2006, 08:37 PM
Коментар #20


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 154
Регистриран: 24-January 06
Град: Софийските небеса
Потребител N: 1124



Заради проблеми със съседите се наложи да спра да свиря на пиано crying.gif crying.gif crying.gif
имаше под нас семейство с малко дете, на което пречехме вечерно време с музиката на баща ми и моето свирене (аз тогава не бях още по музиката wink.gif )
но това беше малкият проблем - отгоре живееше една луда шефка на ресторант, прибираше се през нощта и спеше през деня blackmetal.gif и ми правеше редовно проблеми за пианото в най-нормално дневно време - сутрин в 10-11 mad.gif devil.gif
и така заради немузикални кръчмарки и семейство, което насъскваше детето си срещу "неномралните" съседи отгоре, аз не свиря вече от няколко години... suicide.gif sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар May 25 2006, 10:44 PM
Коментар #21


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6129
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Отгоре, добра приятелка на майка ми. Отдолу един дядо дето почти винаги не си е у тях. Отляво, баба дето не може да се движи. Отдясно- глуха баба. Какви съседи smile.gif smile.gif smile.gif


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vlad
коментар May 26 2006, 08:57 AM
Коментар #22


лайно
*****

Група: Потребители
Коментари: 1536
Регистриран: 18-August 05
Град: софия
Потребител N: 904



По начало нашия блок е пълен с тъпи селтаци.Но аз нямам проблеми с тях заради музиката щото рядко усилвам много. По скоро имам проблеми с тях заради приятели които пикаят и повръщат през балкона,фърлят шишета и подобни неща unsure.gif Но пък полицията често идва да прекратява купончетата в блока което е супер дразнещо dry.gif Верно че хората дънят чалга на макс ама кво да се прави нека се кефат.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vaskes
коментар May 26 2006, 11:28 AM
Коментар #23


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 412
Регистриран: 21-January 05
Град: Dirty olde town of Sofia
Потребител N: 729



Над мен няма никой, до мен също. Живея в семейна къщо-кооперация и преди под нас бяха вуйчо ми и баба ми, та се съобразявах с тях и гледах много-много да не надувам. После се преместиха и сега долу живее един англичанин и жена му. Той е пич, а имат и малко дете и пак гледам да не ги притеснявам. То така и така всъщност в нас почти през цялото време има някой и слушам или на слушалки или не много силно. Като остана сам надувам повече, но не за дълго. Досега никой не се е оплаквал.


--------------------
To light a candle is to cast a shadow...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nikola Bathory
коментар May 26 2006, 01:23 PM
Коментар #24


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 955
Регистриран: 12-June 04
Потребител N: 516



Ей, бате, готина тема!! blackmetal.gif blackmetal.gif
Значи при мене как е ситуацията: общо взето ако някой дъни музика, тва съм аз! blackmetal.gif Не съседите!
Но рядко пускам много силно... Направо ме е страх със мойта 5.1 система на половин мощност като е пода се тресе, та не пускам повече от 50 процента, че може стъклата да се пукнат лол icon_headbang[1].gif
А , освен тва, няма чалга в района, което бих казал, че е нещо СУПЕР готино. blackmetal.gif excl.gif


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Chambers_Of_Bloo...
коментар May 26 2006, 01:23 PM
Коментар #25


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 57
Регистриран: 10-May 06
Потребител N: 1338



Засега съм в къща и нямам проблеми,но като се преместя ще трябва да се съобразявам!
Друг е въпроса,че вече няколко пъти ходейки в квартирата ми чувам непоносима чалга от съседния апартамент,та нищо чудно да изтрещя по някое време и да им върна топката с Димму Боргир разбира се sad.gif


--------------------
IPB Image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wrath_Child
коментар May 26 2006, 01:34 PM
Коментар #26


THRASH Is Not Dead!
*****

Група: Потребители
Коментари: 1163
Регистриран: 16-February 06
Град: София
Потребител N: 1168



Аз пък тайно си желая оттук да прозвуци малко метлица....мъ няма откъде.... mad.gif


--------------------

。。故失道而后德,失德而后仁,失仁而后义,失义而后礼。老子“道德经”
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rolf
коментар May 26 2006, 02:13 PM
Коментар #27


метъл
*******

Група: Потребители
Коментари: 3123
Регистриран: 8-October 05
Потребител N: 963



Над нас се помещават точно две семейства чалгари, но някак се спогаждаме. Преди няколко години беше истинско бойно поле... happy.gif


--------------------
We live to fight the hand of doom,
We got the pride to strike a fool,
Vain glory be my wicked guide...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lelqLora
коментар May 26 2006, 10:23 PM
Коментар #28


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 312
Регистриран: 29-August 05
Град: София
Потребител N: 919



Аз проблеми или нямам никакви или от комшиите като забичи чалга.... лелееееееее! И почвам да имам проблеми, щото за да не чувам чалгата и аз надупвам яко жица, само дето мойте колони са толкова огромни, ще ако ги надупя на макс, прозорците почват да тракат. И по тая причина обикновено преебавам купона. И ония диванярите почват да блъскат по стената, да крещят през терасата и да не псуват и всичките там изпълнения. Само се чудя кога ще се излъжат да викнат полиция да ме озапти, че да им го хакна здравата изотзад за среднощните изпълнения.
Адски дразнещо е, защото аз се съобразявам винаги, а от другата страна - "напипай гооооо".


--------------------
balkan hardcore turbofolk
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stage
коментар May 27 2006, 02:57 AM
Коментар #29


In search for my Eloise...
*******

Група: Приятели
Коментари: 3314
Регистриран: 16-October 05
Град: Планета тип 13
Потребител N: 977



Цитат(Nikola Bathory @ May 26 2006, 02:23 PM) *
Ей, бате, готина тема!! blackmetal.gif blackmetal.gif
Значи при мене как е ситуацията: общо взето ако някой дъни музика, тва съм аз! blackmetal.gif Не съседите!
Но рядко пускам много силно... Направо ме е страх със мойта 5.1 система на половин мощност като е пода се тресе, та не пускам повече от 50 процента, че може стъклата да се пукнат лол icon_headbang[1].gif
А , освен тва, няма чалга в района, което бих казал, че е нещо СУПЕР готино. blackmetal.gif excl.gif

5.1 Система + 50%=лайно smile.gif

Цитат
Адски дразнещо е, защото аз се съобразявам винаги, а от другата страна - "напипай гооооо"


БЛуахаха! wub.gif Горката, мила, сладка, невинна, добродушна Леля rolleyes.gif

Иначе съм принуден да се изолирам от околната простотия със слушалки, понеже над нас живее ченге пхахааа


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
conguestadors
коментар May 27 2006, 09:36 AM
Коментар #30


PAIN
*****

Група: Потребители
Коментари: 1750
Регистриран: 21-April 06
Град: Пловдив
Потребител N: 1302



Аз живях 20 години в блок, където домоуправителя беше ченге и жевееше под нас. Направо го побърквах с метал. С него сме стигали направо до бой заради музиката, когато се изнасяхме от там, той от радост ни помагаше с багажа. sp_ike.gif


--------------------








Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 10:16 AM