Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Hi, малко за мен
Mor Galad
коментар Sep 3 2009, 10:11 AM
Коментар #1


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 558
Регистриран: 3-September 09
Град: София
Потребител N: 3551



Здравейте! Казвам се Момчил. От малък град съм, но рано излязох от там - учих пет години в Първа езикова гимназия, Варна и след това завърших психология в СУ. Занимавал съм се и с музика в детските си години - свирих на пиано и дори успях да спечеля един национален конкурс, но зарязах свиренето и сега то е само хоби за мен. Няма да претендирам, че разбирам от музика чисто музикантски, защото не обичам да участвам в безмислени спорове, кой колко е добър. За мен е по-важно какво послание носи за някой определена творба, защото считам, че музиката като изкуство е директен код към човешката душа. Моите хобита са игрите във всичките им форми, по които съм много запален, като по-сериозно напоследък се занимавам с шах и Magic The Gathering (ако на някой му е интересно какво е това, може да дам повече информация за тази игра). Обичам да чета книги, като си признавам, че напоследък, с изключение на психологическа литература, нямам време за нищо друго. Голям фен съм на фентъзи културата и всъщност тя е причината да прослушам метъл, защото считам, че тази музика е естественото допълнение на романите на Толкин, Джордан и Хауърд. Любимият ми жанр като цяло е пауър метал, но моят фаворит като група са Nightwish. Просто изкушението да се пренасям от време на време в (цитирам) worlds, ruled by magic and might swords е прекалено голямо.Ами това е от мен за мен за сега. Надявам се да се включа пълноценно във форума. Ако някои се интересува от още нещо, да пита. Забравих да напиша възрастта си-24.


--------------------
Има две неща на този свят, които не ни се налага да постигаме сами - смъртта и простотията. Те са ни даденост.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gadabout
коментар Sep 3 2009, 10:21 AM
Коментар #2


analizator
*******

Група: Потребители
Коментари: 3004
Регистриран: 1-April 08
Град: WorthlessPieceofShitVille, Population:You
Потребител N: 2681



Психология... Надявам се ще балансираш присъствието на някои (никои) нездрави личности с това, че си я учил академично и изглеждаш уравновесен.
Иначе евала за фенщината, друго не знам.
Приятно писане!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mor Galad
коментар Sep 3 2009, 10:57 AM
Коментар #3


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 558
Регистриран: 3-September 09
Град: София
Потребител N: 3551



Не съм тук, за да решавам лични спорове. А и напълно психично уравновесени хора няма. Прочети Джордж Оруел и какво казва той за нормата - това, което повечето считат за правилно. "Да си ненормален означава да си в малцинство от един". Писна ми като кажа, че уча психология, всеки да ме гледа като магьосник и да казва "тъй като ме гледаш, как съм". Не свалям диагнози и не квалифицирам хората! Точка по въпроса! Който иска да се убеждава, че е нормален като изкарва другите ненормални, да не го прави на мой гръб. Съжалявам, че бях остър. Но това са сериозни въпроси, а и съм в този форум, не защото съм учил психология, а защото слушам метал.


--------------------
Има две неща на този свят, които не ни се налага да постигаме сами - смъртта и простотията. Те са ни даденост.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gadabout
коментар Sep 3 2009, 11:21 AM
Коментар #4


analizator
*******

Група: Потребители
Коментари: 3004
Регистриран: 1-April 08
Град: WorthlessPieceofShitVille, Population:You
Потребител N: 2681



Хах, кротко бе, пич, ясно ми е всичко това...
Всички слушаме метъл тук, въпросът е по какво се отличаваме един от друг извън метъла. Една твоя особеност е, че учиш психология и това мен ме кефи, а не се опитва да те изкарвам някакъв...
Кротко, наистина.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Chimera
коментар Sep 3 2009, 11:21 AM
Коментар #5


Глава на монархията
*****

Група: Потребители
Коментари: 1016
Регистриран: 17-October 07
Град: Вятър ме вее на бял кон...
Потребител N: 2375



Добре дошъл!


Цитат
Писна ми като кажа, че уча психология, всеки да ме гледа като магьосник и да казва "тъй като ме гледаш, как съм"

Най-накрая. Аз пък най-мразя когато някой ми каже, че учи психология веднага да последва "и веднага мога да ти кажа всичко за теб"...

Та, хубави интереси! Харесваш игрите във всичките им форми, занимаваш ли се с настолни ролеви (PnP) ?


--------------------
I may be bad, but I'm perfectly good at it
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mor Galad
коментар Sep 3 2009, 11:28 AM
Коментар #6


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 558
Регистриран: 3-September 09
Град: София
Потребител N: 3551



Стига да се съберем хора. Играл съм DnD и веднъж бях GM на Endival. Като дете бях много запален по книгите игри. Но този жанр умря.


--------------------
Има две неща на този свят, които не ни се налага да постигаме сами - смъртта и простотията. Те са ни даденост.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Chimera
коментар Sep 3 2009, 11:37 AM
Коментар #7


Глава на монархията
*****

Група: Потребители
Коментари: 1016
Регистриран: 17-October 07
Град: Вятър ме вее на бял кон...
Потребител N: 2375



Хахах, с Ендивал за пръв път се пробвах в настолните игри smile.gif Но си трябва свободно време и желание, а аз загубих известно количество и от двете. И все пак - в Цитаделата ли се събирахте?


--------------------
I may be bad, but I'm perfectly good at it
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mor Galad
коментар Sep 3 2009, 11:51 AM
Коментар #8


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 558
Регистриран: 3-September 09
Град: София
Потребител N: 3551



gadabout, нищо лично. Просто шеговитите квалификации относно психичното здраве, лично за мен, са ужасно гнусни, след като съм бил на практика в психиатрия и знам какво означава наистина да видиш празнотата в човешкия поглед. Зад думи като "побъркан", "неуравновесен", "дебил", "имбецил" и т.н. се крие твърде много болка, за да се бъзикаме така лесно с тях. А иначе, докато се придържаме встрани от обидните определения, с най-голямо удоволствие бих обсъждал теми от психологията. Peace!

Не, не беше в Цитаделата, а просто се събрахме с приятели. Иначе аз посещавам Magic Worlds на Славейков, защото ми е по-удобно в свободното време между лекциите.


--------------------
Има две неща на този свят, които не ни се налага да постигаме сами - смъртта и простотията. Те са ни даденост.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Sep 3 2009, 12:57 PM
Коментар #9


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Добре дошъл! Радвам се, че все още се регистрират културни и интелигентно изглеждащи хора.
Аз пък се интересувам най-силно от това какво работиш в момента?
А като фелоу пауър фен бих те попитал и за още групи, които харесваш?

А и още нещо - случайно да имаш ласт.фм или фейсбук? smile.gif


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sharon
коментар Sep 3 2009, 01:32 PM
Коментар #10


Oryctolagus Cuniculus
*********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 7672
Регистриран: 10-January 06
Град: София
Потребител N: 1112



С теб като нищо може да сме се засичали из Magic Worlds, но вече наминавам все по-рядко и всъщност главно заради разни книги, които изникват там. Супер си е мястото. happy.gif Привет и от мен, приятно прекарване тук!

off: Цитаделата все още ли съществува, Chimera?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mor Galad
коментар Sep 3 2009, 01:39 PM
Коментар #11


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 558
Регистриран: 3-September 09
Град: София
Потребител N: 3551



Току що завърших бакалавърската си степен по психология и ме поканиха за асистент следващата година. През лятото не се занимавам с нищо определено. Почивам си.
Групите, които харесвам в Power Metal жанра са много и за да не отегчавам с добре познатите имена, ще кажа някои, които са по-малко, незаслужено според мен, популярни. Това са на първо място Dream Evil. Тези момчета ме плениха от самото начало, когато ги чух. Много здрав саунд, убийствен вокал, който пее така и на живо, и смислени, според мен, текстове. Друга яка банда за мен в този стил е Dionysus. А иначе съм си фен на класиките в жанра като Manowar, Thunderstone, Hammerfall (за съжалание ми се струва, че вокалът на последните пее фалшиво на живо, но това не им пречи да правят страхотни песни) и Primal Fear (тези не са класика по принцип, но са ми големи любимци). Да не забравя Masterplan. Всъщност няма как да напиша тук всички групи, които харесвам, така че със сигурност има много празни места, които в хода на постовете си ще се постарая да запълня.
Нямам акаунт във фейсбук нито в ласт.фм.

P.S. Благодаря за хубавите думи, Sturmfuhrer!


--------------------
Има две неща на този свят, които не ни се налага да постигаме сами - смъртта и простотията. Те са ни даденост.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Sep 3 2009, 01:56 PM
Коментар #12


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Асистент в университета или не разбирам правилно?

Казал си любими мои банди и нека по този случай ти споделя една тайна. Тук е форумът на metal world, където всеки знае абсолютно всички групи съществували някога, включително и тези с едно издадено демо в Мозамбик. Тъй че по нашите стандарти Dionysus са си световно известни звезди, а Dream Evil са демибогове. Надявам се, че леката ми ирония тук е доловима.

А малко по-сериозно - явно имаме доста сходни музикални предпочитания, но ми стана интересно какво точно си намерил в текстовете на Dream Evil? Макар за мен да са едни от най-добрите като звучност и рима, то в тях няма абсолютно нищо сериозно. От поведението на Нордстрьом доста ясно личи, че за него всичко е полу-шега.

А тъй като виждам, че още не си се разписал в никоя друга тема, приканвам те да споделиш какво е мнението ти за последния Primal Fear в съответната тема.

И нека да завърша с това, че ти пожелавам приятно прекарване във форума! smile.gif


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mor Galad
коментар Sep 3 2009, 02:16 PM
Коментар #13


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 558
Регистриран: 3-September 09
Град: София
Потребител N: 3551



Асистент в университета, да.
Песни като Crusader's Anthem, The Mirror и Losing you ми се струват доста смислени като текстове, а други като chasing the dragon, chosen ones са свързани с любимата ми фентъзи тематика и затова, може би съм малко предубеден спрямо тях. Не знам, това си е мое мнение. Може и да не съм прав. Най-великата песен на Primal Fear според мен е Red Rain. Съответно и съставът в който са били, когато са я писали и изпълнявали за първи път ми е любим, макар че, ако трябва да съм напълно искрен, това е една от групите, при която наистина не съм чувал нито една песен, която да не ми хареса, без значение на състава.
Отговарям ти за Primal Fear тук, защото ми се щеше да почакам един ден след представянето си, за да видят всички, които се интересуват, че вече съм част от форума, преди да започна да пиша активно по другите теми и някой да се зачуди "кой пък е тоя".


--------------------
Има две неща на този свят, които не ни се налага да постигаме сами - смъртта и простотията. Те са ни даденост.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Chimera
коментар Sep 3 2009, 02:40 PM
Коментар #14


Глава на монархията
*****

Група: Потребители
Коментари: 1016
Регистриран: 17-October 07
Град: Вятър ме вее на бял кон...
Потребител N: 2375



Цитат(sharon @ Sep 3 2009, 02:32 PM) *
off: Цитаделата все още ли съществува, Chimera?

off: До колкото чувам от мои приятели все още е alive and kicking, инак лично не съм ходила от доста време.


--------------------
I may be bad, but I'm perfectly good at it
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар Sep 3 2009, 03:15 PM
Коментар #15


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



о боже О.о

добре дошъл, хубави интереси.

прекалено много пауър, но с теб ще се завърнем към величината на минали дни!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Sep 3 2009, 03:18 PM
Коментар #16


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



А доволен ли си от позицията, която ще заемаш?

И със сигурност не е нужно да чакаш време след представянето си за да започнеш да пишеш по темите.

А за Dream Evil - да, Химнът на кръстоносците звучи съвсем сериозно, но за сметка на това The Mirror, Chasing the Dragon и Chosen ones ми се струват съвсем очевидно полу-шеговити. Поне от интервютата и постовете по форуми на Нордстром звучи сякаш вкарва доза хумор или пък ирония във всичко, което прави. Дори заигравката на думи с Chosen ones/Chosen twice си е смешна.

Един въпрос, обаче, силно ме гложди и той е относно аватара ти. Това Demon Hunter (WC3) ли е или Anti-Mage (DotA).


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mor Galad
коментар Sep 3 2009, 03:26 PM
Коментар #17


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 558
Регистриран: 3-September 09
Град: София
Потребител N: 3551



Demon Hunter на 300% и то точно определен. Играл съм дота, но историята на уаркрафт е нещо ужасно красиво за мен и Илидан носи очарование, което не съм сигурен, че мога да изкажа с думи - болка, гняв, мрак, тъга, любов, преданост (на Тиранда), сила, отмъщение. Мога да продължа така, но за да го кажа с две думи - много ми харесва и считам, че е много дълбок като персонаж, браво на дизайнерите от Близард (станаха повече от две думи).


--------------------
Има две неща на този свят, които не ни се налага да постигаме сами - смъртта и простотията. Те са ни даденост.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар Sep 3 2009, 03:28 PM
Коментар #18


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



Близърд винаги са имали яки сторилайнове. :п


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mor Galad
коментар Sep 3 2009, 03:32 PM
Коментар #19


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 558
Регистриран: 3-September 09
Град: София
Потребител N: 3551



А за Dream Evil сигурно си прав. Аз като ги слушах в началото си ми звучаха серизони, тъй като не бях чел интервюта на Нордстром и такива са останали в съзнанието ми. Все си мисля, че в текста с огледалото има нещо дълбоко, нещо свързано с този който виждаме там и този, който чувстваме в себе си, вечното търсене на аз-а в социален и личен план. Но сигурно това са си мои интерпретации, част от моя си ореол, който съм сложил около тази група. Така се е докоснала до мен и така съм я усетил.
И последно не съм сигурен за каква точно позиция говориш.


--------------------
Има две неща на този свят, които не ни се налага да постигаме сами - смъртта и простотията. Те са ни даденост.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Sep 3 2009, 03:50 PM
Коментар #20


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Въпросът беше дали си доволен, че ще се занимаваш с това, което си учил в университетска среда. Или би искал да практикуваш?

А аз интерпретирам Mirror по-скоро като шега със самовлюбените хора, които дотолкова се вманиачават в това, което виждат в огледалото, че забравят всичко друго. А не беше ли съпругата на Нордстром модел? Или го бъркам с някой друг от любимите си продуценти?


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mor Galad
коментар Sep 3 2009, 04:05 PM
Коментар #21


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 558
Регистриран: 3-September 09
Град: София
Потребител N: 3551



Искам да практикувам, но мечтите ми за собствен кабинет с високи, тапицирани с кожа столове, пълна библиотека и богати пациенти са си просто мечти в България, а трябва и да се яде. Като за начало ще се опитам в попрището на научната работа, а пък после ще видим. Трудово-организационната психология също ми се вижда перспективна, за разлика от клиничната, макар и със сигурност да не е толкова интересна. А от това, което съм учил съм доволен в по-голямата му част. В крайна сметка на нас ни тръсваха един тон литература в началото на всяка дисциплина и който не беше доволен или съгласен с лекциите и мнението на преподавателя можеше да си чете оригинални източници на воля. Всъщност това беше добре да го правим всички. Ще се опитам да бъда добър преподавател, но на моята възраст не знам дали е възможно. Прекалено съм зает със себе си, все още, за да бъда максимално отдаден и посветен при работата си с новата генерация, която за мен май не е и много нова.


--------------------
Има две неща на този свят, които не ни се налага да постигаме сами - смъртта и простотията. Те са ни даденост.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Night
коментар Sep 3 2009, 07:42 PM
Коментар #22


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 479
Регистриран: 6-February 07
Град: Варна
Потребител N: 1849



Цитат(Mor Galad @ Sep 3 2009, 12:51 PM) *
Просто шеговитите квалификации относно психичното здраве, лично за мен, са ужасно гнусни, след като съм бил на практика в психиатрия и знам какво означава наистина да видиш празнотата в човешкия поглед. Зад думи като "побъркан", "неуравновесен", "дебил", "имбецил" и т.н. се крие твърде много болка, за да се бъзикаме така лесно с тях.

Много ми харесва как разсъждаваш. Психологията е нещо, което винаги ме е вълнувало, даже чета някои (любителски) книжки понякога, но никога не съм искала да се занимавам професионално, така че браво на теб. И не се притеснявай за работата си-често младите хора са по-възприемаеми преподаватели от по-възрастните.


--------------------
"No! this face is only a mask a wicked ornament,
Illuminated by an exquisite grimace,
Look and see, atrociously contoroled,
The real head, and the sincere face
Turned back under the shadow of the face which lies."
Charles Baudelaire
Go to the top of the page
 
+Quote Post
the_mess
коментар Sep 3 2009, 10:31 PM
Коментар #23


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 491
Регистриран: 15-June 08
Град: From the deepest depts of human mind
Потребител N: 2797



^ Respect indeed!
Welcome!


--------------------
Only the foolish believe that suffering is just wages for being different.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
beyondtheblack
коментар Sep 3 2009, 10:48 PM
Коментар #24


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2286
Регистриран: 10-September 07
Град: гара мЯже
Потребител N: 2328



Здравей.
Психоанализата се развива в България, та мечтите за хубав кабинет едва ли са толкова далечни. Имам приятелки, които ходят всяка седмица - сеансът е 50 лева. И аз ходих веднъж, доволна съм, но, както казва Стинг: "Когато имам нужда от психоаналитик, предпочитам да отида при себе си.";)


--------------------
Ко каза, ко?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Сиело
коментар Sep 4 2009, 09:33 AM
Коментар #25


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 283
Регистриран: 7-May 09
Град: София
Потребител N: 3405



Хей, изглеждаш някакъв сериозен човек. Даже първото впечатление е, че си прекалено сериозен. :]
Тъй като аз съм професионална музикантка и съм обиколила всички възможни конкурси, бих искала да те попитам кой е този национален, който си спечелил? Явно трябва да си бил доста свирещ човек, затова ми е интересно.

Като си фен на фентъзи културата, автори като Реймънд Фийст, Стивън Ериксън, Джордж Мартин, Робин Хоб, Боб Салваторе, Тери Гудкайнд, дооонякъде и Роджър Зелазни влизат ли в репертоара ти? Какво точно харесваш във фентъзито?

И последно.. Изреди ми три любими филма и защо! (:

И добре дошъл в това безкрайно приятно местенце.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mor Galad
коментар Sep 4 2009, 02:04 PM
Коментар #26


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 558
Регистриран: 3-September 09
Град: София
Потребител N: 3551



Конкурсът, който спечелих, се нарича "Светослав Обретенов". Получих приз за най-добро изпълнение на творба от Обретенов. Тогава участвах в категория пиано за възраст до дванадесет години и свирех в пъти по-добре отколкото сега - рондо ала турка на Моцарт го форсирах до allegro molto без проблем, за да се разсвирвам, а в момента когато седна пред пианото виждам зор да извиря "На Елиза" в нормално темпо. Като че ли е било сън. В момента чувствам пръстите си вкочанени. От авторите, които Зелазни е религия за мен, защото Амбърските хроники бяха точно втората фентъзи поредица, която прочетох в невръстните си детски години. Първата беше за Конан на Хауърд. Ериксън и неговия Малазан чета в момента, но покрай друго мое фентъзи хоби - Маgic The Gathеring не ми остава достатъчно време, та съм запецнал на първата. Авторът ме кефи изключително много със стила си, който няма еквивалент сред другите творци в този бранш, с които съм запознат, и невероятно сложния, оригинален и интересен свят, който е създал за поредицата си. Останалите автори, които си изброила, са ми познати като имена, но не съм чел нищо от тях. Чувал съм злостни коментари за Гудкайнд, че е банален и сапунен, но както казах, не съм го чел и нямам мнение по въпроса.
За да харесам определно фентъзи то трябва да отговаря на две условия.
1. Светът, сътворен от автора да е оригинален, а не банално копие на изтъркани теми.
2. Фентъзи мотивите да не са самоцелни, а да носят преплетени в себе си идеи и послания, които се простират отвъд това добрите да ступат лошите.

Толкин е много емблематичен (и не считам, че е банален) пример в това отношение. Създал е първо езиците на расите, които ще обитава света му, като не говорим за някоя и друга дума, а стройни граматични системи със огромен речников запас (не мога да не отбележа, че никът ми е на елфически). Сътворил е цяла една вселена и е написал историята й.

За филмите ще напиша малко по-късно, тъй като неотложни дела ме зоват biggrin.gif


--------------------
Има две неща на този свят, които не ни се налага да постигаме сами - смъртта и простотията. Те са ни даденост.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Сиело
коментар Sep 4 2009, 04:46 PM
Коментар #27


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 283
Регистриран: 7-May 09
Град: София
Потребител N: 3405



Впечатлена съм. Аз тази година бях на Обретенов в Провадия и взех първа награда в голямата група. Тоя конкурс си е тежка работа, така че явно наистина си бил добър. Ама жалко, че не си продължил, ако беше.. сигурно щях да те виждам в музикалното ;P браво, браво, кефиш.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ulair
коментар Sep 4 2009, 04:46 PM
Коментар #28


draugr
*****

Група: Потребители
Коментари: 1516
Регистриран: 24-December 07
Град: Нейде из мрака на Витошкия лес...
Потребител N: 2495



Привет и от мен...ъъъъ, Черно копие? Хубаво е, че все още се появява по някоя интересна личност наоколо!
Мнението ти за Толкин и фентъзито като цяло го споделям.


--------------------
Аз съм това, което ще бъдеш, което си, аз бях преди. — Sum, quod eris, quod es,ante fui.
(Туй бе написано на входа на Римските гробища)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар Sep 4 2009, 06:09 PM
Коментар #29


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



Черно копие ли?

Хах, че ти си адаш по ник /почти/ с мен на няколко други места бе.. :п


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ulair
коментар Sep 4 2009, 06:52 PM
Коментар #30


draugr
*****

Група: Потребители
Коментари: 1516
Регистриран: 24-December 07
Град: Нейде из мрака на Витошкия лес...
Потребител N: 2495



Опс... (проверка в толкиновия тълковен речник whistle.gif) - прощавай, колегата всъщност е Черна Звезда.


--------------------
Аз съм това, което ще бъдеш, което си, аз бях преди. — Sum, quod eris, quod es,ante fui.
(Туй бе написано на входа на Римските гробища)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 26th April 2024 - 08:58 PM