Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ъпгрейд на форума до версия 2
Warrior Of Ice
коментар Mar 6 2006, 10:10 AM
Коментар #1

Balance Guardian

Група: Админ
Коментари: 28115
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3

Както някои от вас сигурно са забелязали, вчера вечерта някакъв оптимист правеше бездарни опити да хакне форума. Invision 1.2 наистина има дупки в сигурността и от някоя от тях се е възползвал. За щастие хлапето се оказа абсолютен ламер и с Feb реагирахме преди да е успял да нанесе някаква вреда. Та в този ред на мисли, честит ви нов форум! Има още доста неща за настройване (най-вече за превеждане), но мисля, че в близките няколко дни всичко отново ще е напълно функционално.

--------------------
"Now, at last, the masks had fallen away. The strings of the puppets had become visible and the hands of the prime mover exposed. Most ironic of all was the last gift that Raziel had given me. More powerful than the sword that now held his soul, more accute even than the vision his sacrifice had accorded me - the first bitter taste of that terrible illusion: Hope."

Kain, LoK: Defiance
Go to the top of the page

+Quote Post
Slash
коментар Mar 6 2006, 10:34 AM
Коментар #2

Сатана

Група: Приятели
Коментари: 7134
Регистриран: 1-April 05
Потребител N: 783

Добра работа. icon_headbang[1].gif
Наистина беше забавно да се следи, как хлапето се опитваше да пише на правилен български...

+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Mar 6 2006, 10:35 AM
Коментар #3

Balance Guardian

Селянче с комплекси... wink.gif

--------------------
"Now, at last, the masks had fallen away. The strings of the puppets had become visible and the hands of the prime mover exposed. Most ironic of all was the last gift that Raziel had given me. More powerful than the sword that now held his soul, more accute even than the vision his sacrifice had accorded me - the first bitter taste of that terrible illusion: Hope."

+Quote Post
scion_of_storm
коментар Mar 6 2006, 10:50 AM
Коментар #4

Рицар на върховен дом Сянка

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Потребител N: 1041

Браво на вас,че сте го спряли icon_headbang[1].gif Ма аз като че ли съм го пропуснал пича. sad.gif

--------------------

+Quote Post
Rolf
коментар Mar 6 2006, 10:56 AM
Коментар #5

метъл

Група: Потребители
Коментари: 3123
Регистриран: 8-October 05
Потребител N: 963

Наистина яко селска проява, но то си е за негова сметка. thumbdown.gif И пак добре, че е бил аматьор, защото аз такива проблеми съм имал от един хакнат форум, че не е за разправяне...

Новият форум ме радва доста повече!

--------------------
We live to fight the hand of doom,
We got the pride to strike a fool,
Vain glory be my wicked guide...

+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Mar 6 2006, 12:02 PM
Коментар #6

Balance Guardian

Едно малко пояснение: в тази версия анкетите не се пускат самостоятелно. Прави се чрез пускането на нова тема и закачането на анкета към нея. Тъй че да не се чудите.

Ако имате някакви проблеми с форума, пишете тук.

--------------------

+Quote Post
People = Shit
коментар Mar 6 2006, 12:03 PM
Коментар #7

Прослушващ метъл
**

Коментари: 114
Регистриран: 25-January 06
Град: Пловдив
Потребител N: 1126

Хубаво че сте реагирали бързо пък и колкото по-нова версия толкова по-добре smile.gif

--------------------
IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

+Quote Post
feather
коментар Mar 6 2006, 01:12 PM
Коментар #8

какво ме гледаш, а?

Коментари: 1460
Регистриран: 3-November 04
Потребител N: 653

В този си вид форума ме радва изключително много. icon_headbang[1].gif Сега ще има разучаване на някои екстри, хехе. sp_ike.gif

+Quote Post
Wolfheart
коментар Mar 6 2006, 02:25 PM
Коментар #9

Я свободен

Коментари: 4325
Регистриран: 16-March 04
Потребител N: 429

Изпуснах вчера шоуто. Хубаво, че няма изтрити постове.

--------------------

Broken hearts are for assholes!

+Quote Post
Pyjamka
коментар Mar 6 2006, 02:39 PM
Коментар #10

ПринЦецка

Коментари: 1227
Регистриран: 5-October 05
Град: Pyce
Потребител N: 962

Публикуването на мнения е много хубаво така! Сякаш си имам цял един малък Microsoft Word пред мен! rolleyes.gif Само малко със слагането на жълтурчетата имам проблем: когато цъкна върху картинката, в мнението не се появява надписът й, а си стои все така, и трябва да натисна End, за да ме докара уж до края на текста, и тогава да покаже кода на картинката - примерно ":spark:". Всъщност, току-що установих, че с всички тагове е така.
Помощ?

--------------------
Наоколо е светлина и мрак -
едновременно! -
звуци и безмълвие, болка и наслада, смисъл и безсмислие, отрицание и възторг, Север и Юг.
Наоколо е ексил без спомени, безкрайна умора и волтова дъга от високо напрежение. Стени, за които епидермисът съобщава, че са изкъртени. От чужди изстрели? От собствени зъби? - какво значение има това! - пещерата е ехо на детската люлка и Лот се люлее, хванал се с две ръце за пръчките (ако все още има ръце!), все по-високо и по-високо - главозамайващо е! Ще се превърти през глава! - докато люлката се превърне в катапулт и го изстреля в самото сърце на
...Бога.

Сигурна съм, че в живота има две неща, на които може да се разчита: удоволствието на плътта и удоволствието на литературата. Аз имах щастливата съдба да събера и двете и да ги изпитам заедно изцяло.

+Quote Post
`Xandria`
коментар Mar 6 2006, 02:41 PM
Коментар #11

Демон

Коментари: 2408
Регистриран: 5-November 05
Потребител N: 1009

Наистина вчера едни шашми ставаха,влизам и гледам "тъпаци,що ме баннахте" icon_headbang[1].gif
Иначе новия вид на форума е страхотен,много ми хареса smile.gif Честито за новата визия,с пожелание за в бъдеще да няма такива прояви на такива "оптимисти" като снощния icon_headbang[1].gif openwidehug.gif

+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Mar 6 2006, 02:50 PM
Коментар #12

Balance Guardian

Pyjamka, предполагам, че това е нещо, свързано с браузъра ти. В Internet Explorer 6.0 всичко си работи по същия начин като преди. Където в дадено мнение сложиш курсора и щракнеш на емотиконка - там си се появява... huh.gif

Имам тук една Opera и пробвах с нея - наистина емотиконите излизат винаги в края на поста. Решението е да ги вмъкваш своевременно докато пишеш мнението, или после ръчно да ги нагласяш с cut и paste.

--------------------

+Quote Post
stage
коментар Mar 6 2006, 03:29 PM
Коментар #13

In search for my Eloise...

Коментари: 3314
Регистриран: 16-October 05
Град: Планета тип 13
Потребител N: 977

бах, мама му...един ден да ме няма mad.gif rolleyes.gif как се казва тоя "хакер" ? rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
Svetyl
коментар Mar 6 2006, 05:46 PM
Коментар #14

Поетично бездушен

Коментари: 6129
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295

Аз си мислех, че нещо ми се е бъгнало между другото. Но пък така много повече ми харесва.

--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.

+Quote Post
MadHatter
коментар Mar 6 2006, 06:15 PM
Коментар #15

ghost of the sun

Коментари: 3537
Регистриран: 5-September 05
Потребител N: 924

Вчера направих ей такъв поглед ohmy.gif Ама както е казано "винаги може да бъде по-зле". Визията е много по-яка, както се очакваше. В крайна сметка "всяко зло за добро". Айде дано няма подобни психични проявления друг път wub.gif

--------------------
Не насилвайте нещата, просто вземете по-голям чук.

+Quote Post
p0w3r
коментар Mar 6 2006, 06:33 PM
Коментар #16

Прослушващ метъл
**

Коментари: 153
Регистриран: 13-January 06
Град: Няма ме в ничий свят .... аз съм там .... където вие не сте!
Потребител N: 1115

Цитат(scion_of_storm @ Mar 6 2006, 10:50 AM) *
Браво на вас,че сте го спряли icon_headbang[1].gif Ма аз като че ли съм го пропуснал пича. sad.gif

то и аз сам го пропуснал ама май тоя идиот е истински селяндур

--------------------
Метълът не се измерва с броя
на рифовете в една песен,
а с рифовете, които ти спират дъха

+Quote Post
Pyjamka
коментар Mar 6 2006, 08:23 PM
Коментар #17

ПринЦецка

Цитат(Warrior Of Ice @ Mar 6 2006, 03:50 PM) *
Pyjamka, предполагам, че това е нещо, свързано с браузъра ти. В Internet Explorer 6.0 всичко си работи по същия начин като преди. Където в дадено мнение сложиш курсора и щракнеш на емотиконка - там си се появява... huh.gif

Имам тук една Opera и пробвах с нея - наистина емотиконите излизат винаги в края на поста. Решението е да ги вмъкваш своевременно докато пишеш мнението, или после ръчно да ги нагласяш с cut и paste.

И аз предположих, че може да е от браузъра. Ама не е такъв голям проблем. Като доближа курсора до някоя от картинките, ми изписва нейния код и не ми е никакъв проблем да го пиша на ръка. С таговете още по-малко. Сега тъкмо ще се науча да пиша мнение без много мърдащи се маймунджалъци до него. tongue.gif

--------------------
едновременно! -
звуци и безмълвие, болка и наслада, смисъл и безсмислие, отрицание и възторг, Север и Юг.
Наоколо е ексил без спомени, безкрайна умора и волтова дъга от високо напрежение. Стени, за които епидермисът съобщава, че са изкъртени. От чужди изстрели? От собствени зъби? - какво значение има това! - пещерата е ехо на детската люлка и Лот се люлее, хванал се с две ръце за пръчките (ако все още има ръце!), все по-високо и по-високо - главозамайващо е! Ще се превърти през глава! - докато люлката се превърне в катапулт и го изстреля в самото сърце на
...Бога.

Сигурна съм, че в живота има две неща, на които може да се разчита: удоволствието на плътта и удоволствието на литературата. Аз имах щастливата съдба да събера и двете и да ги изпитам заедно изцяло.

+Quote Post
scion_of_storm
коментар Mar 6 2006, 08:49 PM
Коментар #18

Рицар на върховен дом Сянка

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Потребител N: 1041

Цитат(p0w3r @ Mar 6 2006, 06:33 PM) *
то и аз сам го пропуснал ама май тоя идиот е истински селяндур

Ехххх пропуснали сме шоуто май sad.gif ...иначе и мен ми харесва форума сега. В началото не ме кефеше нещо, ама сега съм в процес на свикване с новия имидж smile.gif

--------------------

+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Mar 6 2006, 08:51 PM
Коментар #19

Facepalmer

Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63

Уау! Баси грозотията.

--------------------

+Quote Post
p0w3r
коментар Mar 6 2006, 09:30 PM
Коментар #20

Прослушващ метъл
**

Цитат(SepulTeraHead @ Mar 6 2006, 08:51 PM) *
Уау! Баси грозотията.

не мисля така

--------------------

+Quote Post
p0w3r
коментар Mar 6 2006, 09:40 PM
Коментар #21

Прослушващ метъл
**

а да питам що не могат да се правят анкети ?!?!?! sad.gif

--------------------

+Quote Post
feather
коментар Mar 6 2006, 09:44 PM
Коментар #22

какво ме гледаш, а?

Коментари: 1460
Регистриран: 3-November 04
Потребител N: 653

Няма да е лошо да четеш цялата тема преди да постваш. wink.gif

+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Mar 7 2006, 11:01 AM
Коментар #23

Balance Guardian

Всяко зло за добро. Вчера Ins ме светна за "мъртвите" теми отпреди август 2003-та (Големия срив, или с други думи глупостите на Гамбит) и реших да си поиграя няколко часа. Сега по-голямата част от тях са достъпни в подфорума Метъл, на последните страници. На по-старите форумци като Sep, Sturm, Sw1tched, xscacorex, Beerzebub и RazorJack сигурно ще им е забавно да си припомнят какъв спам пляскахме тогава. icon_headbang[1].gif

--------------------

+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Mar 7 2006, 12:54 PM
Коментар #24

Balance Guardian

Добавен е български езиков пакет - всички менюта са кирилизирани. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Rolf
коментар Mar 7 2006, 02:33 PM
Коментар #25

метъл

Коментари: 3123
Регистриран: 8-October 05
Потребител N: 963

Е сега вече всичко си е перфектно! punk.gif

--------------------
We live to fight the hand of doom,
We got the pride to strike a fool,
Vain glory be my wicked guide...

+Quote Post
Pyjamka
коментар Mar 7 2006, 03:06 PM
Коментар #26

ПринЦецка

Оле, не знам какво става - само при мен ли ги има тези проблеми или не!
Снощи, когато менюто беше още на английски, можех спокойно да редактирам мненията си - цъквах на Edit и оттам избирах Quick или Full (което много ми хареса като функция - да може да се редактира мнението директно както е написано). Днес обаче форумът е на български. И какво става - цъкам на Редакция, а оттам ми се показват само двете стрелкички без текст. А те самите не са активни като линк, за да мога да си редактирам мнението. И на практика аз не мога по никакъв начин да го направя. Преди мъничко пробвах с IE дали там и е така - същата история. При вас има ли подобно нещо или да ида да се хвърля в Дунава, задето при мен е така? unsure.gif Помогнете, ако можете.

Edit: Явно е от езика. Сега пробвах да привключа на English 2 и на English. При първото проблемът си остава, но на нормалното English го няма. Странна история...

--------------------
едновременно! -
...Бога.

+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Mar 7 2006, 03:52 PM
Коментар #27

Balance Guardian

Проблемът с редактирането е отстранен - вече го има и на български.

Пишете, ако забележите нещо друго, което не сработва както трябва.

--------------------

+Quote Post
anonimna_dx
коментар Mar 8 2006, 12:57 PM
Коментар #28

... 2 hEaRtS ...

Коментари: 837
Регистриран: 10-October 03
Град: Gb
Потребител N: 305

"EMAIL WARNING

Вашият email адрес е бил променен, защото се използва от друг потребител. Това означава че всички писма НЯМА да отиват във вашата поща - това може да включва изгубена парола и др.
МОЛЯ сменете email адреса си незабавно."

Това ми излиза като си вляза в акаунта... и 1-я път си смених майла... и ми изписа че вече съществува този запис?!!? но сега пак ми показва същото... При мен ли е проблема.. или? huh.gif

--------------------

...Like a true nature's child
We were born, born to be wild
We can climb so high
I never wanna die
Born to be wild
Born to be wild....

+Quote Post
Blashyrkh
коментар Mar 8 2006, 02:09 PM
Коментар #29

Демон

Коментари: 2148
Регистриран: 14-December 04
Потребител N: 693

Абе като копирам кирилица от някъде (в случая - Winamp) и излиза на йероглифи??

+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Mar 8 2006, 02:18 PM
Коментар #30

Balance Guardian

^ Това е от encoding и шрифтове на компютъра ти...

@anonimna_dx: проблемът най-вероятно е при теб. Пиши ми едно ЛС, ако искаш да ти променя пощата.

--------------------

+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

Олекотена версия Час: 17th August 2019 - 11:10 PM