Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
7 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Gothic
DarkLander
коментар Dec 4 2004, 03:28 AM
Коментар #1


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 22
Регистриран: 4-December 04
Град: Sliven ... ili Sofia
Потребител N: 684



vseki koyto ima pristrastiq v tova dosta seriozno podrazdelenie na metala neka si gi izkaje. naprimer liubimi grupi i kato cqlo vsi4ko 6to e gothic. a moje i mneniq za stila. abe kvoto vi doyde si kajete! az 6te sledq za ne6to novo po vaprosa. a dotogava 6te se navurtam po tezi zemi...


--------------------
A Shattered Man That`s What I Am
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadMaster
коментар Dec 4 2004, 11:28 AM
Коментар #2


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 19
Регистриран: 23-October 04
Потребител N: 639



90% от музиката, която слушам е готик и готик метъл. Колкото до любимите ми готик метъл групи, това са Nightwish (на първо място), Therion, Tristania, After Forever, Sirenia, Within Temptation... А от готик музиката, любимци са ми Dargaard, Ataraxia, Diamanda Galas (за нея не съм много сигурен дали е точно готик), Ophelia's Dream, Arcana... Тази музика е направо невероятна!!!


--------------------
Pugnacity
With our blood
Show no mercy
With our soul
Die for heaven
An eye for an eye
Burn to let them...
Suffer for all their actions
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Dec 4 2004, 11:49 AM
Коментар #3


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



Цитат
90% от музиката, която слушам е готик и готик метъл. Колкото до любимите ми готик метъл групи, това са Nightwish (на първо място),

a nightwish sa edin gothic um da ti zajde
Go to the top of the page
 
+Quote Post
InsArtTure
коментар Dec 4 2004, 12:21 PM
Коментар #4


Бесен тийн, какъвто отдавна не трябва да е
*******

Група: Потребители
Коментари: 3402
Регистриран: 29-October 03
Потребител N: 317



Харесвам готик музиката,но не съм запознат достатъчно с нея. Така че ще се радвам ако науча повечко от тази тема.

А относно Найтуиш-чак пък да са готик huh.gif


--------------------
"Hayley, take this piercing off your nose! Your face must be metal-free, just like every good radiostation! Stan Smith
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dragon's Bride
коментар Dec 4 2004, 12:47 PM
Коментар #5


THERION
****

Група: Приятели
Коментари: 666
Регистриран: 5-July 04
Град: София
Потребител N: 546



Цитат(alpha prime @ Dec 4 2004, 09:49 AM)
Цитат
90% от музиката, която слушам е готик и готик метъл. Колкото до любимите ми готик метъл групи, това са Nightwish (на първо място),

a nightwish sa edin gothic um da ti zajde

to i Therion sa gothic sasto kolkoto um da ti zaide ..ama

inak da az xaresvam gothic metal da re4em kato na4alo Lacrimosa


--------------------
THERION...

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mort
коментар Dec 4 2004, 12:52 PM
Коментар #6


Witcher
*******

Група: Metal World Conclave
Коментари: 4075
Регистриран: 8-October 03
Град: Sofia
Потребител N: 296



Допадат ми някои готик неща, но като цяло не е моята музика, прекалено протяжна и ТИХА!


--------------------
Място за реклама:

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dragon's Bride
коментар Dec 4 2004, 12:58 PM
Коментар #7


THERION
****

Група: Приятели
Коментари: 666
Регистриран: 5-July 04
Град: София
Потребител N: 546



протяжна ли....зависи кои групи визираш? hmm.gif


--------------------
THERION...

Go to the top of the page
 
+Quote Post
TaNk
коментар Dec 4 2004, 01:08 PM
Коментар #8


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 137
Регистриран: 27-November 04
Град: Nqkade odvad
Потребител N: 673



ne sam mn navatre s materiala,no mnogo haresvam pesnite na Lacuna Coil i Darkseed.


--------------------
user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giggle
коментар Dec 4 2004, 01:24 PM
Коментар #9


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 848
Регистриран: 27-February 04
Потребител N: 408



HM ami ot gothic metal Tristania i SIrenia, Lacuna coil, naposleduk dosta 4esto Within temptation i After Forever.
Beseech i Anathema sa mi stari liubimci
Xandria,to/die/for,crematory,amorphis su6to mi haresvat
ot ambient mnogo haresvam Aenima i The Gathering..
tfa e v ob6ti linii


--------------------
Wake up
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dragon's Bride
коментар Dec 4 2004, 03:30 PM
Коментар #10


THERION
****

Група: Приятели
Коментари: 666
Регистриран: 5-July 04
Град: София
Потребител N: 546



Цитат(Deville @ Dec 4 2004, 11:24 AM)
Beseech i Anathema sa mi stari liubimci
....to/die/for,crematory,amorphis 
su6to mi haresvat ot ambient ....The Gathering..

punk.gif i na mene tai wub.gif samo deto mojem da sporim kakav stil sa The Gathering mellow.gif


--------------------
THERION...

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shiva
коментар Dec 4 2004, 04:48 PM
Коментар #11


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 27
Регистриран: 15-February 04
Град: София
Потребител N: 399



Предпочитам чистия готик,който няма нищо общо с метъла-Bauhaus са една от любимите ми групи.Diamanda Galas я водят за готик уж...Готик метъла не ми понася,особено отваратителните виещи женски вокали
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Steve_Harris
коментар Dec 4 2004, 08:19 PM
Коментар #12


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 47
Регистриран: 15-April 03
Потребител N: 68



Както казва Иван(барабаниста на Sacramental Blood)- "Тоя готик е*а майката на цялата метъл сцена".
Въпреки това си падам по някои готик банди, но все пак поддържам това мнение smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Твоя смерт
коментар Dec 4 2004, 08:48 PM
Коментар #13


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 225
Регистриран: 17-March 04
Град: Бурзумленд
Потребител N: 431



Цитат(MadMaster @ Dec 4 2004, 09:28 AM)
90% от музиката, която слушам е готик и готик метъл. Колкото до любимите ми готик метъл групи, това са Nightwish (на първо място), Therion, Tristania, After Forever, Sirenia, Within Temptation... А от готик музиката, любимци са ми Dargaard, Ataraxia, Diamanda Galas (за нея не съм много сигурен дали е точно готик), Ophelia's Dream, Arcana... Тази музика е направо невероятна!!!

Нито една от изброените групи не спада към категорията "готик" . ама нито една дори biggrin.gif


--------------------
moriabg.cjb.net
"Омръзнаха ми твойте пусти думи
омръзнал си ми много, дядо попе,
в гърдите пари като смърт куршума
и гният по хармана мойте снопи.

Преминаха на кървави кобили
другарите ми в страшни преизподни
и мрат в селата, в студ и без закрила,
разлюбени чадата ти господни.

Ракията е бяла като гибел,
но виждаш ли вън месеца огромен,
той спомня туй, което вчера имах,
и туй, което днес е кървав спомен.

Омръзнаха ми тези пусти думи,
омръзнал си ми много, дядо попе,
гори, гори, гори ей тук куршума
и вятъра развява мойте снопи."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
autumn
коментар Dec 4 2004, 11:45 PM
Коментар #14


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 363
Регистриран: 16-September 03
Град: Виена
Потребител N: 264



Do kolkoto mi e izvestno TRISTANIA i SIRENIA sa gothic. Tuk se ima predvid GOTHIC METAL, predpolagam. No ne se i opitvamd a tvyrdq, 4e mnenieto mi ekompetentno. Otkakto znam, 4e CREMATORY systo sa v tazi grupa(pone taka razpravq pi4a ot Fraktura), ve4e syvsem se obyrkvam, kato stane duma za tozi stil.

NIGHTWISH NE SA GOTHIC!!!!
I tova da go 4uq ot fen! Arrrrrggghhhh!

The GATHERING ne gi my4ete da gi vkarvate v nqkakyv stil. Na tqh (a i na Nightwish a i na dosta ot izbroenite ot ludiq maistor grupi) za stilove ne im puka. The Gathering v sledvastiq si alum napravo elekronika mozhe da zasvirqt:)
V KOETO NQMA NISTO LO6O!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dragon's Bride
коментар Dec 5 2004, 12:16 AM
Коментар #15


THERION
****

Група: Приятели
Коментари: 666
Регистриран: 5-July 04
Град: София
Потребител N: 546



Цитат(Твоя смерт @ Dec 4 2004, 06:48 PM)
Цитат(MadMaster @ Dec 4 2004, 09:28 AM)
90% от музиката, която слушам е готик и готик метъл. Колкото до любимите ми готик метъл групи, това са Nightwish (на първо място), Therion, Tristania, After Forever, Sirenia, Within Temptation... А от готик музиката, любимци са ми Dargaard, Ataraxia, Diamanda Galas (за нея не съм много сигурен дали е точно готик), Ophelia's Dream, Arcana... Тази музика е направо невероятна!!!

Нито една от изброените групи не спада към категорията "готик" . ама нито една дори biggrin.gif

nali? ama idi im obqsni mellow.gif


--------------------
THERION...

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beerzebub
коментар Dec 5 2004, 12:20 AM
Коментар #16


Da schlägt es links
*******

Група: Приятели
Коментари: 3756
Регистриран: 17-January 03
Град: София
Потребител N: 8



Цитат(Mormegil2 @ Dec 4 2004, 11:45 PM)
NIGHTWISH NE SA GOTHIC!!!!

Именно!
Някой елемент може и да имат, но определено не попадат в тоя жанр!


--------------------
meh.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DarkLander
коментар Dec 5 2004, 01:22 AM
Коментар #17


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 22
Регистриран: 4-December 04
Град: Sliven ... ili Sofia
Потребител N: 684



a vsu6tnost kato se zamislq NQMA NIKAKVO zna4enie dali dadena grupa suvpada s daden stil i ne bi trqbvalo samiq stil da predopreleq sudbata na bandata ot na6a gledna to4ko. ob6to vzeto ne me valnuva kakuv bil to4no stila na tozi i onzi (govorq za nightwish) prosto iskah da za4ekna temata i ni6to pove4e. radvam se vse pak 4e ima privurjenici. az li4no (moe mnenie) mislq 4e pove4eto podrazdeleniq v metala mogat lesno da se slu6at i lesno da se priemat dokato gothica trqbva da se razbere. ima si dosta seriozni ne6ta v nego i ne e prosto poredniq stil. taq muzika trqbva da se razbere a tova ne stava lesno ako ideqta e dale4e ot tozi koyto slu6a.
na mene gothic-a mnogo mi vliqe i prosto durjah da go kaja!


--------------------
A Shattered Man That`s What I Am
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadMaster
коментар Dec 5 2004, 12:55 PM
Коментар #18


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 19
Регистриран: 23-October 04
Потребител N: 639



Е, добре де - имам чувството, че няма много точни критери за това, кое спада към готик-метъла. Като гледам, нещата са доста спорни. Аз по принцип се кефя на метъл с елементи от класическата или оперната музика. Факт е, обаче, че на повечето места, групи като Nightwish и Therion ги водят готик-метъл, и може би заради това идва заблудата ми. Не знам.


--------------------
Pugnacity
With our blood
Show no mercy
With our soul
Die for heaven
An eye for an eye
Burn to let them...
Suffer for all their actions
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beerzebub
коментар Dec 5 2004, 01:28 PM
Коментар #19


Da schlägt es links
*******

Група: Приятели
Коментари: 3756
Регистриран: 17-January 03
Град: София
Потребител N: 8



Е то и Korn ги водят Heavy Metal... А Deathstars съм ги виждал в категория Death... Прави си сам изводи!


--------------------
meh.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Твоя смерт
коментар Dec 5 2004, 01:28 PM
Коментар #20


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 225
Регистриран: 17-March 04
Град: Бурзумленд
Потребител N: 431



Цитат(DarkLander @ Dec 4 2004, 11:22 PM)
a vsu6tnost kato se zamislq NQMA NIKAKVO zna4enie dali dadena grupa suvpada s daden stil i ne bi trqbvalo samiq stil da predopreleq sudbata na bandata ot na6a gledna to4ko. ob6to vzeto ne me valnuva kakuv bil to4no stila na tozi i onzi (govorq za nightwish) prosto iskah da za4ekna temata i ni6to pove4e. radvam se vse pak 4e ima privurjenici. az li4no (moe mnenie) mislq 4e pove4eto podrazdeleniq v metala mogat lesno da se slu6at i lesno da se priemat dokato gothica trqbva da se razbere. ima si dosta seriozni ne6ta v nego i ne e prosto poredniq stil. taq muzika trqbva da se razbere a tova ne stava lesno ako ideqta e dale4e ot tozi koyto slu6a.
na mene gothic-a mnogo mi vliqe i prosto durjah da go kaja!

Само дето Готикът не е подразделение на метъла biggrin.gif Понятието готик метъл влияе масите и е измислено от големите компании, за да привлича метълистчетата към този "стил" в съвременната екстремна сцена. Съществува просто готик, в който рок има, но метъл - не. Познати са и други безбройни вариаци на готика, както и някои съвсем ясно обособени, различни и "трудно смилаеми" стилове, но това е една съвсем друга приказка biggrin.gif


--------------------
moriabg.cjb.net
"Омръзнаха ми твойте пусти думи
омръзнал си ми много, дядо попе,
в гърдите пари като смърт куршума
и гният по хармана мойте снопи.

Преминаха на кървави кобили
другарите ми в страшни преизподни
и мрат в селата, в студ и без закрила,
разлюбени чадата ти господни.

Ракията е бяла като гибел,
но виждаш ли вън месеца огромен,
той спомня туй, което вчера имах,
и туй, което днес е кървав спомен.

Омръзнаха ми тези пусти думи,
омръзнал си ми много, дядо попе,
гори, гори, гори ей тук куршума
и вятъра развява мойте снопи."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AncientWisdom`
коментар Dec 5 2004, 01:52 PM
Коментар #21


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 318
Регистриран: 30-October 04
Град: gr. Montana j-k Mladost 2 Bl. 32 vh. A
Потребител N: 648



Цитат(DarkLander @ Dec 4 2004, 01:28 AM)
vseki koyto ima pristrastiq v tova dosta seriozno podrazdelenie na metala neka si gi izkaje. naprimer liubimi grupi i kato cqlo vsi4ko 6to e gothic. a moje i mneniq za stila. abe kvoto vi doyde si kajete! az 6te sledq za ne6to novo po vaprosa. a dotogava 6te se navurtam po tezi zemi...

1-vo. razlikata mejdo Gothic i gothic metal e ogromna.
2-ro. Gothica vaznikva kato dvijenie v na4aloto na 80te a samata musika idva malko sled tova ,ima 2 vida gothi Perki i oshte nekvi si ne s`m 4ak tolkova zapoznat no perkite sa tezi koito obi4at parita i zabavlenieto a dr. sa tujni gothi vinagi mra4ni taeshti omraza k`m celiq svqt !
Kolkoto do samata musika ne s`m i fen


--------------------
Fuck Your God!
Bleeding Black Label Society Stronger Than Death!
Liniqta mi na jivota se e iztrila ot 4ikii no tova ne ozna4ava 4e s`m stanal bezsmurten!
www.ciroza.hit.bg > Thrash Metal in Montana
Go to the top of the page
 
+Quote Post
InsArtTure
коментар Dec 5 2004, 04:00 PM
Коментар #22


Бесен тийн, какъвто отдавна не трябва да е
*******

Група: Потребители
Коментари: 3402
Регистриран: 29-October 03
Потребител N: 317



Цитат
Понятието готик метъл влияе масите и е измислено от големите компании, за да привлича метълистчетата към този "стил"

Aми то всички стилове са измислени от компаниите. Кой фен ше тръгне да измисля разни стилове-това само би предизвикало караници кой къв стил слуша.

Аз слушам в метъла всичко, което ми харесва,а случайно към това спадат всички стилове.

Така че ХОРА-Слушайте метъл и квот още ви харесва,а не разни си там стилове.


--------------------
"Hayley, take this piercing off your nose! Your face must be metal-free, just like every good radiostation! Stan Smith
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lethe
коментар Dec 5 2004, 04:06 PM
Коментар #23


not your bitch
*****

Група: Потребители
Коментари: 1195
Регистриран: 11-August 04
Потребител N: 586



^
|| [btw podkrepqm ]



lubimi gothic grupi nqmam
mmm edinstvenata grupa opredelena kato gothic rock za kqoto se se6tam e Bella Morte
imam lubima EBM[electronic body music ,ne6to kato industrial ,no po -tancuvalno] grupa

SUICIDE COMMANDO


--------------------
u missed me,didn't ya ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
````````
коментар Dec 5 2004, 10:38 PM
Коментар #24


Дихание
*****

Група: Потребители
Коментари: 1362
Регистриран: 4-September 03
Град: Русе
Потребител N: 254



Ами за готик-а като за всеки друг стил може да се спори..много. Сега ще поизредя имена в името на традицията до сега:

Aenima, Black Tape for a Blue girl, Epica, On Thorns I lay, The Sins of Thy Beloved, Mortal Love, Mandragora Scream, Within Temtation, After Forever, Aggaloch, Anthemon, Penumbra, Yearning, Dawn of Dreams, Dreams of Sanity, Evereve, Flowing Tears... в общи линии може да се изрежда до утре. Но това са все групи, които слушам с удоволствие.

Интересен факт е че например Evanescnece i The 69 Eyes ги дават в стил Gothic Rock. Просто, за да не се джавкате за това дали тази или онази група са готик или не. Всъщност готик-а има много солидна история... и на мен са ми разказвали доста от горе, отгоре. Но предполагам може да си намерим и четиво:")

Причината да слушам тези групи е че харесвам мелодичността на музиката и на вокалите.. Нека имаме предвид, обаче че от групите които са написани до тук всичките са такива... А и в готик-а, както в метъл-а, има много под под 'раздела'... ELECTRO,INDUSTRIAL,GOTHIC ROCK,
POST PUNK,SYTH POP,NEW WAVE,GOTHIC METAL,DARK FOLK,AMBIENT,... това са само част и знам че ги четох някога в някой сайт и специално си ги отделих на pc-to да си го имам като информация.

Много се разпрострях нещо.... ще видя дали ще намеря някои интересен линк да попрочета и ако на някой още му е интересно:")

Лека нощ


--------------------
Ако някой се опита да ме засенчи, просто ще го оставя да слънчаса...
http://www.myspace.com/dihanie
http://dihanie.atakmim.com

http://d1hanie.blogspot.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DarkLander
коментар Dec 6 2004, 01:00 AM
Коментар #25


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 22
Регистриран: 4-December 04
Град: Sliven ... ili Sofia
Потребител N: 684



kakto ve4e kazah na nqkolko puti izob6to nqma zna4enie dali dadena grupa spada kum edi koy si stil ili ne! mnogo po vajno e dali haresvame tova koeto 4uvat u6ite ni. ne znam (ne se smqtam za dostatu4no razbira6t) dali gothic-a e podrazdelenie kum metala no sus sigurnost pove4eto koito slu6at gothic slu6at i metal. smqtam stilovete za dosta blizki vupreki 4e sa gothic-a e dosta (prekaleno) razli4en ot vsi4ko drugo koeto sum slu6al dosega. gothic metal ili rock e ne6to drugo i za tova sum suglasen.
pri vsi4ki polojeniq az ot 4isto liubopitstvo se interesuvam za tova kum koy stil spada nqkoq grupa koqto slu6am i mi haresva. ne bih trugnal da slu6am ne6to samo za6toto spada kum nqkoy si stil!
slu6am gothic za6toto go 4uvstvam mnogo blizko do sebe si i do du6evnoto si sustoqnie a smqtam 4e tova e nay - istinskata pri4ina poradi koqto trqbva da se slu6a dadena muzika. ne smqtam dori 4e 4ovek trqbva da vliza v rolqta na ve4no tujniq obraz samo za6toto stila mu go iziskva. tukmo zatova i ako nqkoy me sre6tne po ulicite poslednoto koeto 6te si kaje e 4e slu6am ne6to podobno. prosto za6toto smqtam 4e drehite i vun6niq vid ne e opredelq6t za pristrastiqta. vse pak vsi4ko koeto navqvat tezi pesni si ostava samo edno 4uvstvo i sled kraq na pesenta vmesto v nqkoq mugliva gora pak se ozovavame v tozi svqt...


--------------------
A Shattered Man That`s What I Am
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dragon's Bride
коментар Dec 6 2004, 07:55 AM
Коментар #26


THERION
****

Група: Приятели
Коментари: 666
Регистриран: 5-July 04
Град: София
Потребител N: 546



Цитат(DarkLander @ Dec 5 2004, 11:00 PM)
vseki koyto ima pristrastiq v tova dosta seriozno podrazdelenie na metala neka si gi izkaje.....



kakto ve4e kazah na nqkolko puti izob6to nqma zna4enie dali dadena grupa spada kum edi koy si stil ili ne! ....

e dobre de ti za4ekna temata nali biggrin.gif


--------------------
THERION...

Go to the top of the page
 
+Quote Post
InsArtTure
коментар Dec 6 2004, 12:04 PM
Коментар #27


Бесен тийн, какъвто отдавна не трябва да е
*******

Група: Потребители
Коментари: 3402
Регистриран: 29-October 03
Потребител N: 317



Цитат
kakto ve4e kazah na nqkolko puti izob6to nqma zna4enie dali dadena grupa spada kum edi koy si stil ili ne! mnogo po vajno e dali haresvame tova koeto 4uvat u6ite ni. ne znam (ne se smqtam za dostatu4no razbira6t) dali gothic-a e podrazdelenie kum metala no sus sigurnost pove4eto koito slu6at gothic slu6at i metal. smqtam stilovete za dosta blizki vupreki 4e sa gothic-a e dosta (prekaleno) razli4en ot vsi4ko drugo koeto sum slu6al dosega. gothic metal ili rock e ne6to drugo i za tova sum suglasen.
pri vsi4ki polojeniq az ot 4isto liubopitstvo se interesuvam za tova kum koy stil spada nqkoq grupa koqto slu6am i mi haresva. ne bih trugnal da slu6am ne6to samo za6toto spada kum nqkoy si stil!
slu6am gothic za6toto go 4uvstvam mnogo blizko do sebe si i do du6evnoto si sustoqnie a smqtam 4e tova e nay - istinskata pri4ina poradi koqto trqbva da se slu6a dadena muzika. ne smqtam dori 4e 4ovek trqbva da vliza v rolqta na ve4no tujniq obraz samo za6toto stila mu go iziskva. tukmo zatova i ako nqkoy me sre6tne po ulicite poslednoto koeto 6te si kaje e 4e slu6am ne6to podobno. prosto za6toto smqtam 4e drehite i vun6niq vid ne e opredelq6t za pristrastiqta. vse pak vsi4ko koeto navqvat tezi pesni si ostava samo edno 4uvstvo i sled kraq na pesenta vmesto v nqkoq mugliva gora pak se ozovavame v tozi svqt...

Добре казано, макар и на трудночетлива латиница tongue.gif

Така си е. Аз за какво да се обличам по метълски като ходя на даскало,когато никой там не разбира от тая музика. Дрехите са изразно средство и ако ще се събираш с метъли е хубаво да пооблечеш нещо метълско,но ако ше се показаваш на некви непросветени къв яко метъл си-тъпо е!


--------------------
"Hayley, take this piercing off your nose! Your face must be metal-free, just like every good radiostation! Stan Smith
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Твоя смерт
коментар Dec 6 2004, 02:52 PM
Коментар #28


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 225
Регистриран: 17-March 04
Град: Бурзумленд
Потребител N: 431



Цитат(```````` @ Dec 5 2004, 08:38 PM)
ELECTRO,INDUSTRIAL,
POST PUNK, SYNTH POP, NEW WAVE, DARK FOLK, AMBIENT

Това не са подразделения на Готика. Още по-малко на Метъла thumbdown.gif


--------------------
moriabg.cjb.net
"Омръзнаха ми твойте пусти думи
омръзнал си ми много, дядо попе,
в гърдите пари като смърт куршума
и гният по хармана мойте снопи.

Преминаха на кървави кобили
другарите ми в страшни преизподни
и мрат в селата, в студ и без закрила,
разлюбени чадата ти господни.

Ракията е бяла като гибел,
но виждаш ли вън месеца огромен,
той спомня туй, което вчера имах,
и туй, което днес е кървав спомен.

Омръзнаха ми тези пусти думи,
омръзнал си ми много, дядо попе,
гори, гори, гори ей тук куршума
и вятъра развява мойте снопи."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lethe
коментар Dec 6 2004, 03:02 PM
Коментар #29


not your bitch
*****

Група: Потребители
Коментари: 1195
Регистриран: 11-August 04
Потребител N: 586



Цитат(```````` @ Dec 5 2004, 08:38 PM)
Aggaloch

nem
eto tova e tolkova dale4e ot gothic muzikata ,4e prosto ne moga da dam podhodq6t epitet
smile.gif


--------------------
u missed me,didn't ya ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Death_Angel
коментар Dec 11 2004, 08:45 AM
Коментар #30


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 248
Регистриран: 23-October 04
Потребител N: 638



Ем хора като искате готик ето ви готик Evanescence,колкото и да не са ми симпатични са готик гаранция ви давам.Btw и Nightwish,Monsters of metal,Enslaved и тн.общо взето....тук може да видите какво що и за кой ай бай!И PS тук би трябвало да са само готик групи.... wub.gif tongue.gif Ай bye.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 29th March 2024 - 01:48 AM