Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
6 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Македония
Македония
Не можете да видите резултатите от анкетата, преди да сте гласували.
Общо гласове: 47
Гостите не могат да гласуват 
bgm
коментар Aug 10 2003, 08:36 PM
Коментар #1


Anti-Everything
****

Група: Потребители
Коментари: 536
Регистриран: 4-May 03
Потребител N: 91



За мен Македония е едно късче земя, което е определяло повечето лоши моменти в новата балканска история.Като цяло три страни имат еднакво основателни претенции към Македония - Сърбия, Гърция, България.И точно поради тази причина са били повечето конфликти между тези страни.В България дори и сега се сипе огромна пропаганда по адрес на Македония, която изобщо не ми се нрави.Откъде-накъде се измисли това правило античните империи да имат някакви претенции над бившите си територии?Българското население в тези части е вече нищожно, останалата част е смляна и далеч не се определят като българи.Можем ли да караме хора, които не се самоопределят като българи да приемат нашата националност?В международните закони се гласи, че всяка националност има правото на държава и език.Писна ми от гологлави идиоти, които всеки ден да сипят глупости и насаждат омраза, промивайки мозъците на българите.Най-добрият знак, че цялата тази простотия трябва да свърши е фактът, че България първа призна македонската държава.Толкова, има македонска нация, език и държава.Време е вече нашата област да стане уравновесена, а не дивият изток на Европа.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Aug 10 2003, 08:49 PM
Коментар #2


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Ами абсолютно прав си. Пътя към обединена Европа минава през подобни компромиси. Карат ли се днес Германия и Франция за Елзас и Лотарингия. Тези неща са отдавна забравени и принадлежат на XIX век.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Aug 10 2003, 09:00 PM
Коментар #3


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28350
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Да, ама не. Македонска нация, македонски език и прочие - всичко това е изфабрикувано вследствие на междудържавните търкания на посочените от теб държави. До Освобождението (че и дълго след това) македонското население има самосъзнанието на българско такова. Ако в Сан-Стефанския договор Македония е била включена в територията на свободна България, никога не би възникнал въпросът за македонска нация и т.н. Вярно, езикът им е диалектна форма на българския - а нима в различните краища на страната ни не се говори на коренно различни диалекти?!

Има и друго - под влиянието на Сталин (когато още е бил в добри взаимоотношения с Тито) Г. М. Димитров работи за отделянето на Македония от България, докато е на власт. Това се прави с идеята да бъде създадена голяма балканска славянска федерация от много републики, навярно по модел на СССР. Начинанието пропада, но последствията си остават. Прочие, по това време много македонци насилствено са били принуждавани да се запишат като такива (а не като българи) по време на народното допитване.


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zombie
коментар Aug 10 2003, 09:05 PM
Коментар #4


Човекът с пръснатата глава, чийто мозък се стича по стената зад
***

Група: Потребители
Коментари: 333
Регистриран: 6-March 03
Потребител N: 51



awe vie o6te kfi gluposti 6te izmislite beeeeeeeee
znam 4e tuka e Всичко не свързано с метъла ama are pone da bude sfurzano s muzikata !!!
ili pone s nqkfo izkustfo /taka da go nare4em/
ebahti glupostite
romite
usa
makedoniq
maika ti
na maika ti
na maika ti v ustata
...............
na koi mu puka beeeeeeeeee
ebasi glupostite
tolkova li ni6to nemojete da izmislite


--------------------
There is nothing wrong with me
I'm not trying to see things your way
I'm not lost, I'm not drowning, I'm not lost
I'm just waiting, waiting to die
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BELLA
коментар Aug 10 2003, 09:06 PM
Коментар #5


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 564
Регистриран: 30-July 03
Потребител N: 220



да истината е, 4е връщане назад няма и от тук-натам можем само да се постараем не6тата да тръгнат в по-добра насока. истината е,4е за да се оправят балканите има нужда от мир, вси4ки го знаят, вси4ки го казват, но тои не е на лице. сърбите ни псуват, гърците съ6то- заради македония- било въпрос на тяхната национална гордост, която ние сме нару6или. за да бъдем пълноправни 4ленове на евопа, за да полу4им необходимата ни подкрепа и финансиране 6те трябва да си затворим о4ите за много не6та, независимо колко ни дразнят. трудно ми е да забравя някои македонски думи.... маика ми праве6е декори там преди години и бях за 1 месец в скопие- там те ми обясняваха ЗА МАКЕДОНСКИЯ ЦАР САМУИЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! гадното е, 4е ние трябва да направим този компромис. и го правим, 6те ви дам пример в художествената академия единствените студенти ,които пла6тат колкото българите са македонците, в 1 -ви курс има 20, 10 от тях получават стипендия от българската държава по 90 лева на месец, стипендията на българските студенти там е 50 лв. а таксата за 1 семестър 130. на вси4кото отгоре е те дори не си правят труда да идват, само се мотят и късат нервите на вси4ки. от 20 ду6и има 2, които са изклю4ения- ЕБАТИ ТВА АКО НЕ Е КОМПРОМИС. ние правим много- говоря като национална политика, а те само ни псуват. има и такива, които казват , 4е са българи, но те са твърде малко mad.gif да аз съм за разбирателство и мир на балканите, но това трябва да бъде не само като цялостна политика , а основно между хората- а именно там тя липсва. това са вражди насложени с годинииииииииии и трябва да мине много време за да бъдат изкоренени. при цялото ми уважение и желание да ги харесам ми е малко трудно

а само да няма тема за ромите- лелеееееееееееее колко ме влудяват. принципно смятам, 4е вси4ки сме земляни и това е важното, ама толкова сипротиворе4а- ужас, циганите и наркоманите са единствените не6та които ме докарват до яка агресия- мразяяяяяяяяяяяяяяя mad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bgm
коментар Aug 10 2003, 09:23 PM
Коментар #6


Anti-Everything
****

Група: Потребители
Коментари: 536
Регистриран: 4-May 03
Потребител N: 91



Warrior, говорех за днешното положение.А и още нещо, по време на турското владичество и българите са били насилствено карани да се потурчат, но както виждаш, българщината се е съхранила.И говорим за 500 години постоянен терор стил "Време разделно".Ако наистина е имало толкова значително българско население не е логично за 30-40 години да се определят като македонци.

Bella, историята се подменя толкова драстично от страните, колкото не можем да си представим.Събери си книги за историята на всички балкански страни и ще видиш нещо съвсем различно от това, на което са ни учили.И всички вярват, че само тяхната история е правилна, другата е пропаганда.

Омразата съществува навсякъде, точно поради тази пропаганда, която просто не престава във всички съседни страни.Не е само нашенският Трифонов, такива ги има навсякъде и обработват мозъците на масите.Цялата балканса история е нещо като филма "Ничия земя".Всеки си казва, "Е, братя славяни сме, все пак", но стигне ли се до спор или нещо такова се стига до много тежки конфронтации.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Aug 10 2003, 09:30 PM
Коментар #7


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Ами има толкова изкуствяено създадени неща които ни разделят. Това за историята и аз понякога като чета в очебника по тези теми си мисля "А не е ли и това което чета няква пропаганда ебати??".

Но Гърците примерно, които са в ЕС, и минават за много по-цивилизована нация от нас, се направиха за педераси за Македония и не я признаха.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BELLA
коментар Aug 10 2003, 09:50 PM
Коментар #8


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 564
Регистриран: 30-July 03
Потребител N: 220



powqrwai mi w ky6ti ima stoticiiiiiiiii knigi za istoriq, baba mi se zanimawa s towa ot mnogo godini i powe4eto i priqteli rabotqt w sferata prosledqwaneto bylgarskite koreni
a towa za slawqniete e stra6na typotiq- първо ние не сме славяни, 4е после сме се измесили малко с тях е факт, но ни имаме съвсем друг произход който е с толкова древна история , 4е 4ак зву4и фантасти4но. познавам много професори които работят в тази сфера и мога да ти гарантирам, 4е това, което пи6е в българските у4ебници по история е 60 % врели некипели, факти които са тотално недостоверни.
а за това , 4е македонците не искат да ни признаят има при4ина, не знам дали сте 4ували какви злодейства са вър6ели имено българите по време на втората световна. хората на балканите са с по-собен манталитет и темперамент от останалите.
вярно е , 4е трябва да се направи компромис и да се обединят балканите абсолютно съм за това, но трябва да го направим с ясното съзнание какво е било- и 4е ние сме дали езика и културата на македония- ок те продължават напред като не6то отделно, 4удесно нека ги подкрепим в името на бъдещето на европа, но истината е една и я знаем- ТЕ ГОВОРЯТ КРАСИВИЯ НИ ЕЗИК ПО ЕДИН ГРОЗЕН СЕЛСКИ НА4ИН!!!!!!!!!!!!!!
това е все едно да каже6 , 4е разбира6 ли американците си били измислили свой език- е да с времето той сега е разли4ен за6тото всеки език нон стоп се абгрейтва и това е неизбежно и македонския върви на там. но гърците не отри4ат , 4е сегашния им език произлиза от древногръцкия нали??????????/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bgm
коментар Aug 10 2003, 09:54 PM
Коментар #9


Anti-Everything
****

Група: Потребители
Коментари: 536
Регистриран: 4-May 03
Потребител N: 91



За славяните някъде се обсъждаше, просто така е прието, затова го давам за пример smile.gif

За езика, далеч не е точно български, а е създаден с елементи от сръбския и българския.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BELLA
коментар Aug 10 2003, 10:05 PM
Коментар #10


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 564
Регистриран: 30-July 03
Потребител N: 220



sega e powe4e SRYBSKI от колкото български, пусни си btv i gledai bългарска тъпотия- умирам от смях!!!!! biggrin.gif tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Aug 11 2003, 08:45 AM
Коментар #11


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Сега не сме и славяни... това е ново 20. Чисти славяни.. не. Но най-голямата съсътавна част са били именно те. Прабългарите са били около 300 000 човека(което никак не е малко!)... за другите не знам...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
t0xIc
коментар Aug 11 2003, 08:56 AM
Коментар #12


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1599
Регистриран: 26-April 03
Потребител N: 83



4estno kazano vuob6te ne mi dreme za makedoniq..
tva e minalo
ni6to ne moje da se napravi
te samite "makedonci" im sa promiti ve4e mozucite i si mislqt naistina 4e sa druga naciq
mainata im ....


--------------------
as time slips away
the cage will rust
life will go on
as you fall to dust
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BELLA
коментар Aug 11 2003, 09:01 AM
Коментар #13


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 564
Регистриран: 30-July 03
Потребител N: 220



Цитат(t0xIc @ Aug 11 2003, 09:56 AM)
4estno kazano vuob6te ne mi dreme za makedoniq..
tva e minalo
ni6to ne moje da se napravi
te samite "makedonci" im sa promiti ve4e mozucite i si mislqt naistina 4e sa druga naciq
mainata im ....

съгласна съм с теб biggrin.gif

SepulTeraHead
-това, което казва6 не е вярно- предполагам , 4е си го про4ел в някой у4ебник по история. няколко века преди идването на аспарух тук е имало българи, а когато е дошъл тък също така са били и така наре4ените сребърни бългасри. това за славяните не е така, били са много по малко. про4ети малко нови исторически сведения, а не неща писани от комунистически последователи или още по лошо писани именно по онова време. не ме разбирай погрешно не се заяждам, но просто познавам хора, които се занимават само с това и съм сигурна в думите им. междудругото после са дошли страшно много и от волшка българия. ако не ме лъже паметта до 28 година сме имали афтономна република...... но гадните руснаци са направили всичко възможно да ги претопят. има едни арабски сборници наречени джахвар тарихи- в тях пише страшно много за произхода на българите, за мъченията които са били налагани от руснаците над българите във волшка българия. човекът превел тази книга е бил затворен в лудница много години от тях. има документации там които говорят за това как български благородници са основали киев . има една книга наречена 500-те фамилии от български произход- тя е историческо изследване и проследяване на произхода на тези фамилии, там се оказва, че 90% от руските благороднически фамилии са от българско потекло. така също тяхната гордост ана ахматова, лермонтов, марина цветаева- те също са волшки българи- те и днес си говорят български , но на нас не ни пука за тях. имам познати, които доидоха от там и сеаг живеят тук.
но нищо не можем да направим освен да продължим напред. концепцията ми до тук след цялото това излияние беше , 4е историята е била многократно променяна поради това, 4е не е била удобна на никои управляващи и заради това с всеки изминал ден се откриват нови и нови факти. не говоря само за нас ами като цяло за 4овешката цивилизация
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Aug 11 2003, 12:53 PM
Коментар #14


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Ами всъшност това за 300те хиляди го бях чел от една книжка.... на един такъв дето фъфли и идваше в нащо даскало(забравих му името.... Sw1tched... сещаш ли се???)...
По приницип на доста места съм чел че прабългарския елемент е имал мнооог по-голяма роля от колкото пише в официалните учебници...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BELLA
коментар Aug 11 2003, 01:53 PM
Коментар #15


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 564
Регистриран: 30-July 03
Потребител N: 220



истината за българите е , 4е от това , което сме били почти не е останала следа- ние сме една голяма бозааааааааа.
баба ми ми разказваше, че по време на кръстоносните походи тук , в района на софия са останали и са се заселили доста рицари. а 200 г преди христа е имало преселение- келти са отишли към месопотамия а после на връщане са останали тук около софия. има дори келтски думи в шопското наречие
като антропологични черти в българите има 7 под вида раси- в тва не броя циганите, турците
именно заради тази комбинация ние сме станали един красив коктейл biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif -факт е , че българите са един от най-хубавите народи
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Aug 11 2003, 03:11 PM
Коментар #16


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



Цитат(BELLA @ Aug 11 2003, 03:53 PM)
именно заради тази комбинация ние сме станали един красив коктейл biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif -факт е , че българите са един от най-хубавите народи

ооо несъмнено имам огромни по брой качества....но не само положителни mat.gif ..хмм другото не съм го чел,а сепултера не се сещам за кой дето фъфли говориш
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FuckMeJesus
коментар Aug 30 2003, 10:49 PM
Коментар #17


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 372
Регистриран: 19-April 03
Потребител N: 76



не знам какви реакции ще събудя, обаче аз не уважавам много историята като наука.В крайна сметка, дори на базата на изследвания и т.н., по-голям процент са хипотези или опити да представиш собственият си народ в добра светлина...затова различните народи си имат свои версии...а както виждате, дори и нас, в различните училища, различните учебници и книги ни учат на различни неща...просто миналото се пречупва през различни гледни точки...а за Македония подкрепям bgm-дори някога да са били част от нас, сега не са, имат своя държава и...айде няма да казвам чак собствен език...в заключение: bowdown.gif [SIZE=7]БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!!! bowdown.gif


--------------------
Free your body and soul
Unfold your powerful wings
Climb up the highest mountains
Kick your feet up in the air
You may now live forever
Or return to this earth
Unless you feel good where you are!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Aug 30 2003, 11:04 PM
Коментар #18


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Те са си българи,но не искат да го признаят и по-добре само още неприятности ще си навлечем ако се присъединят към нас.Колкото и да са българи не ни трябват!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FuckMeJesus
коментар Aug 31 2003, 11:16 AM
Коментар #19


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 372
Регистриран: 19-April 03
Потребител N: 76



Били са българи...сега нямат нито съзнанието на българи, нито желанието да бъдат такива.Просто са един нов народ, една нова държава-като много други:Либерия, Хърватска, Черна гора...проблемът е, че като нова държава се стремят да си създадат собствена история.И понеже те все пак са били българи-от коя история да крадат???От нашата....ето ти цар Самуил-македонец....ми то по времето на цар Самуил НЕ Е ИМАЛО МАКЕДОНЦИ!!!!


--------------------
Free your body and soul
Unfold your powerful wings
Climb up the highest mountains
Kick your feet up in the air
You may now live forever
Or return to this earth
Unless you feel good where you are!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Sep 1 2003, 01:15 PM
Коментар #20


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



makedoniq - edno izkustweno syzdadeno politi4eskko obrazowaniwe na kominterna... gadni typi nacionalisti bez naciq ... to4no twa sa makedoncite nacionalisti bez naciq bez tqhna istoriq bez tehen ezik ... zapadna bylgariq i +sewerna gyrciq = makedoniq
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hansi
коментар Sep 1 2003, 03:41 PM
Коментар #21


Bard
*****

Група: Приятели
Коментари: 1140
Регистриран: 30-May 03
Град: София
Потребител N: 123



300 македонци идват за мача с Естония


--------------------
1. I am the War Lord and the wrathful God of Combat and I will always lead you from the front, not the rear.
2. I will treat you all alike -- just like shit.
3. Thou shalt do nothing I will not do first, and thus will you be created Warriors in My deadly image.
4. I shall punish thy bodies because the more thou sweatest in training, the less thou bleedest in combat.
5. Indeed, if thou hurteth in thy efforts and thou suffer painful dings, then thou art Doing It Right.
6. Thou hast not to like it -- thou hast just to do it.
7. Thou shalt Keep It Simple, Stupid.
8. Thou shalt never assume.
9. Verily, thou art not paid for thy methods, but for thy results, by which meaneth thou shalt kill thine enemy by any means available before he killeth you.
10. Thou shalt, in thy Warrior's Mind and Soul, always remember My ultimate and final Commandment: There Are No Rules -- Thou Shalt Win at All Cost.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Sep 2 2003, 10:08 PM
Коментар #22


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



emi to makedoncite .... makedoncite onaq lkato q osydiha maka im gadna dolna .. taka 4e sa si mrysnici i nqq se promenqt
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Sep 3 2003, 07:52 AM
Коментар #23


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Цитат
SepulTeraHead
-това, което казва6 не е вярно- предполагам , 4е си го про4ел в някой у4ебник по история. няколко века преди идването на аспарух тук е имало българи, а когато е дошъл тък също така са били и така наре4ените сребърни бългасри.

Дам. Сега се замислих малко по-сериозно. 300 000 са дошли с Аспарух. В днешна Македония са се били заселили вече доста прабтлгари(мисля че водени от един от братята на Аспарух), а по малки ... формации от прабългари, от време на време са се съюзявали счс славяните, за да нападнат някой Византийски град. Общо взето са били тук от доста отдавна....
bggg


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Sep 6 2003, 11:35 PM
Коментар #24


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



spored makedoncite sigurno prabylgarite sa makedonci .... neznam moje i taka da e ... s pari wsi4ko se kupuwa daje i istoriq ranting.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Sep 8 2003, 04:45 PM
Коментар #25


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



ranting.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif porednoto makedonsko nasirane be6e tozi weekend ... swi4ki widqha kak tiq bolkuci zapaliha zname na gostuwa6tata strana i oswirkaha himna .... tiq ami si me4aqt alexander makedonski da e wij dnes i da zawladee celiq swqt i i planetata ot zemq da stane makedoniq ranting.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Sep 8 2003, 07:57 PM
Коментар #26


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



^ Малоуми са, копеле! И аз гледах по новините и си викам....
"И Българите сме тотални простаци, ама тва вече е прекалено. Най наистина са друг народ!"


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Katarzis
коментар Sep 8 2003, 10:57 PM
Коментар #27


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 4
Регистриран: 8-September 03
Потребител N: 261



Като нов тука и аз мисля да се изкашлям по този въпрос.Дългия от много отдавна не съм го гледал защото мисля че предаването му е просташко,шувинистко и отдавна изчерпано.Няма нищо лошо в това да си патриот но не по кретенския начин на Славчо.На практика след Берлинския договор през 1879 г. Македонияе отделена от България.Те са си създали своя идентичност своя теория за историята и отдавна са се отделили от нашата действителност.Не може да живеем вечно с мечтата за Санстефанска България.Все пак живем на Балканите имаме еднакви културни корени и сме славяни тръгнали сме и по един път.България е претърпяла три национални катастрофи в името на обединението.И това че милиони български момчета са си дали живота от една страна и за тях не трябва да го забравят. Единственото нещо което ме дразни е че т.н Македони"j"a отрича всичко което я е свързвало и свързва с България.Както и нахалнто променяне на историята по един националистичен и фалшив начин.Те трябва да знаят кои са и от къде са дошли.Но все едно да говориш на дървото че Александър Македонски е грък и че 1200 г. е имало България а не България и Македония.Също така пропагандиращата се омраза към българите.От една страна са виновни и медиите които продължават да наливат масло в огъня с тези истории.Това също поражда ненавист както срещу нас така и към тях.Не мисля че всички македонци ни мразят както се опитват да изкарат някои. Трябва да си подадем ръцете да живеем в мир.И да не обръщам внимание на тези които ни псуват реват срещу нас и ни обвиняват за дереджето си защото поне ние знаем кои сме и от къде сме дошли.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FuckMeJesus
коментар Sep 8 2003, 11:15 PM
Коментар #28


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 372
Регистриран: 19-April 03
Потребител N: 76



Дам...право говориш... wink.gif
Цитат
Не мисля че всички македонци ни мразят както се опитват да изкарат някои.

Защото все още има хора, които се "осмеляват" да имат собствено мнение и да не вярват на цялата пропаганда срещу нас...


--------------------
Free your body and soul
Unfold your powerful wings
Climb up the highest mountains
Kick your feet up in the air
You may now live forever
Or return to this earth
Unless you feel good where you are!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Sep 9 2003, 11:40 PM
Коментар #29


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



makednocite sa dolna papla4 ... twa e ranting.gif ranting.gif ranting.gif ranting.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Akte-X
коментар Jan 13 2005, 02:53 PM
Коментар #30


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 1
Регистриран: 13-January 05
Потребител N: 717



Za men Makedonia niama ... tia e severozapadna Bulgaria!!!!
Istoriata go pokazva ...vsixhki pishete nesta koito ste uchili po istoria...e tezi koito smiatat che Bulgaria niama pritencii kum Makedonia da poglednat po vnimatelno...zastoto vuv vsichki dogovori sklucheni ot Bulgaria, Mekedonia e v teritoriata na Bg taka che tova ia pravi ne otdelna dirjava a chsta ot nashata,chast ot Bulgaria!Tova che Jelio Jelev ia prizna za Otdelna durjava neznachi nisto,toi ia prizna zastoto togava niamashe izhod...USA beshe gotova za voina kakto i Francia....makar che Fransoa Miteran beshe miren prezident smile.gif


--------------------
Akte-X - The truth is out there
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th April 2024 - 05:53 PM