Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
5 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Приятелството
xskacorex
коментар Sep 24 2003, 04:37 PM
Коментар #1


protocol down
*****

Група: Потребители
Коментари: 1855
Регистриран: 12-January 03
Град: Пловдив
Потребител N: 4



Сам за себе си аз съм много странен човек, понякога се нуждая силно от приятели [истински], а понякога не ми трябва никого! Но какво точно е истинската дружка? wink.gif Има си "приятели" и "приятели"! Ените са тези, които просто са ти близки, с които прекарваш част от свободното си време и така... но нищо повече, а другите са онези, с които можеш да споделиш всичко и, от които можеш да очакваш разбиране! Аз чак сега осъзнавам кой... по - точно коя... е истинския ми приятел, тя е човек с който ми трябваше малко време, за да вникна в нея... и тя в мен, предполагам. Въждам се значително по-рядко с нея, отколкото със другите ми 'приятели' (в единични кавички, защото другите не са чак толкова истински), но ми е много по-приятно да си говорим, и може да го правим много дълго, на нея мога да споделя ВСИЧКО! Всъщност ние (всички от форума) можем да се наречем приятели, защото също споделяме неща от личния живот, дори понякога много лични. Но както беше казал някой (не помня кой) - "Колкото повече опознаваш един човек, толкова по-малко ти се иска да го познаваш..." Пък и в днешната шибани времена и наистина трудно да намериш някой, на който да можеш да се довериш, понякога е по добре да го направиш (да се довериш) на някой зад монитора, по-лесно е да му кажеш това, което ти тежи, но той не може да ти ппомогне...много! Кажете и вие какво мислите по въпроса?!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Sep 24 2003, 05:48 PM
Коментар #2


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



Цитат(Abbath @ Sep 24 2003, 05:37 PM)
тя е човек с който ми трябваше малко време, за да вникна в нея... и тя в мен, предполагам

опа извинете за просташкия цитат smile.gif.

Темата е добра, аз лично не мога без приятели - не мога да не споделям времето си с някого, не мога и да не споделям мислите си с някого. Не мога и да избирам между двете.

При всички случаи - човече, монитора не е решението, той е само отдушник и местенце в което обичаме да се крием от бруталната реалност
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abigor
коментар Sep 24 2003, 06:28 PM
Коментар #3


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 36
Регистриран: 24-September 03
Потребител N: 273



well, приятелство...
Abbath, не се познаваме, но като чета поста ти придобивам впечетлението, че за теб "приятелство" е най-вече да споделяш, да говориш и тем подобни, а за Sw1tched- по-приятен вариянт за прекарване на времето от самотата. естествено не си и мисля, че го изчерпвате с това, обаче в действителност за мен лично това е всичко, което приятелството може да бъде- неща като безрезервност и жетвоготовност ми се струват абсолютно не свързани с приятелството. или човек има мекошавостта и си няма самоуважението да дава безусловно, или наглостта да очаква приятелят му да заслужи да му се даде. май единствения добре-говорещ за характера начин е да даваш само на хора, на които заслужават и в бъдеще можеш да очакваш и ти да получиш... а това е далеч от всякаква чиста духовна връзка, на каквато има слава приятелството...
а и кой в края на краищата би могъл да те разбере и види изцяло
"Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време някакви хора непрекъснато се опитват да му досаждат."
Любен Дилов-син
извинявам се за многословието btw


--------------------

In order to form an immaculate member of a flock of sheep one must, above all, be a sheep.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Sep 24 2003, 07:39 PM
Коментар #4


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28350
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Да, хубаво е да има с кого да споделяш. Добре е да знаеш, че има някой, който те разбира и с когото можеш да си искрен, някой на когото можеш да разчиташ, някой на когото държиш...


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Sep 24 2003, 09:42 PM
Коментар #5


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Аз никога не съм имала близък приятел,а само познати.Не обичам много,много да си споделям проблемите.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
black_coffin
коментар Sep 24 2003, 09:42 PM
Коментар #6


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 143
Регистриран: 20-July 03
Град: In the mist of the shadows..
Потребител N: 203



Цитат
Сам за себе си аз съм много странен човек, понякога се нуждая силно от приятели [истински], а понякога не ми трябва никого!
da. syshtoto e i pri men. ponqkoga moga da ne goworq s nikogo s dni i da si pisha neshtata, koito mi se iska da kaja po prostata prichina, che nqma koi znae kakyw shans nqkoi ot blizkoto obkryjenie da gi razbere i imam chuwstwoto, che moga da izkaram dosta wreme-bez NIKOI ,koito da mi razwalq idiliqta. i imam edin liubim citat ot "Trainspotting" -"Wsyshtnost priqtelite sa chista zaguba na wreme. Winagi opitwat da te prirawnqt kym niwoto na sobstwenata si socialna, seksualna i intelektualna posredstwenost"...e estestweno ako wyprosnoto niwo e razlichno ot twoeto de....i towa e nai-trudnoto w sluchaq-da namerish nqkoi,koito da wyzpriema neshtata po blizyk do twoq nachin ..inache s obshtuwaneto stigate do "ti twa domashno napisa li go" i razni drugi obshti prikazki.ne che i w hora, koito si mislel za ogranicheni poziori naprimer ne mojesh da namersh neshto naistina swqstno,koeto da te iznenada i obratnoto-w nqkogo, koito mislish che shte te razbere winagi ne namerish edno golqmo nishto i ne se razocharowash.
a moite istinski priqteli..mi te sa dwama-trima i kolkoto i rqdko da gi wijdam sa strashno cenni.ima i hora, koito oshte dori ne moga da ocenq prawilno...am za wsichko si ima wreme.a za priqtelstwoto-za men e po skoro razbirane i obshtuwane, zashtoto chowek ima nujda da byde razbiran pone ot nqkogo, za da ne se chuwstwa sam i totalno otkachen.a razbiraneto e nai-wajnoto i nai-sigurnoto uslowie za nqkakwa duhowna blizost - takiwa priqtelstwa sa cenni,wajni i for life.


--------------------
Fallen souls, die behind my steps
by following the freezing moon...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
black_coffin
коментар Sep 24 2003, 09:47 PM
Коментар #7


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 143
Регистриран: 20-July 03
Град: In the mist of the shadows..
Потребител N: 203



da..towa nakraq beshe ligawo..loshi wliqniq ot klasnata po lit


--------------------
Fallen souls, die behind my steps
by following the freezing moon...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FuckMeJesus
коментар Sep 24 2003, 10:40 PM
Коментар #8


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 372
Регистриран: 19-April 03
Потребител N: 76



Аз не мога да карам без приятели, просто се побърквам.Като гледам, всички имат по един-двама истински приятели...миии...аз имам поне 10!късметлийка, предполагам...понякога обаче се чувствам задушена, крадат ми цялото време и едва смогвам, защото всички са от различни компании..в такива моменти ставам същински мизантроп!!! wink.gif за споделянето на чувствата - един приятел веднъж ми каза нещо много умно:"за какво по дяволите да споделям с някой?най-много да ми каже:ебаси, въобще не ти личи..."естествено зависи.на някои помага...а за приятелите по нета-наистина никога ни съм предполагала, че може да станеш толкова близък с някой, който дори не си виждал или на когото не знаеш истинското име...айде наздраве за истинските приятели! drinks_drunk.gif


--------------------
Free your body and soul
Unfold your powerful wings
Climb up the highest mountains
Kick your feet up in the air
You may now live forever
Or return to this earth
Unless you feel good where you are!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Sep 25 2003, 10:00 AM
Коментар #9


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



priqteli ...... uf az nai dobre da spra da pytuwam 6toto mi pisna ... imam priqteli kyde li ne a w edin moment se oakaza 4e w plowdiw nqma ds koi da ida e dna kafe da piq ama ne6tatat s epoopraiha ... a po wyprosa za istinskite poriqteli ... twa e mnoo trudno da go opredeli6 ... az takiwa imam nqkolko izwyn dupkata nare4ena mainaland ..... uffffffff are stiga tolkoz ne 6ta da si tormozq glawata s seriozni temi smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
M-16A2Rifle
коментар Sep 25 2003, 11:44 AM
Коментар #10


Спамер!
**

Група: Потребители
Коментари: 204
Регистриран: 23-September 03
Град: в АДА
Потребител N: 271



Priqtelstvoto e mnogo otnositelno i bezkraino ne6to i ne smqtam 4e moje da se opie6e ili izkaje ranting.gif mat.gif hahahahaha brickwall.gif


--------------------
Бъди проклет , във мъка черна ти ще гниеш , годините минават бавно , с кръв земята ще пропиеш! !-АХ, КОЛКО Е ЗАБАВНО-!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Sep 25 2003, 03:04 PM
Коментар #11


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



YOU'RE COMING TO THIS WORLD
WITH NOTHING EXCEPT YOURSELF
YOU'LL LEAVE THIS WORLD
WITH NOTHING EXCEPT YOURSELF


Истинските приятели... са малко. Аз например винаги съм си падал малко социопат: единствените хора сред които се чувствам наистина добре ги познавам от повече от десет години. Ходихме на училище заедно и сега пак сме заедно. Наистина с тях винаги мога да излезна и да се напия, напуша и кво ли не и да си прекарам супер добре. Но да споделя нещо лично с тези хора... едва ли. Никога ням а да ме рзберат. Хах! Опитвал съм... стоига се до комични ситуации.
Единствения ми истински приятел който съм имал някога въобще всъшност е момиче. Гаджето ми. Моето мониче wub.gif . Винаги е била до мен когато ми е трябвал някой. Винаги ме е изслушвала. Винаги е понасяла всичките глупости които правя. Заедно сме от година и половина, а се познаваме... от както се помня. Винаги съм я познавал...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xskacorex
коментар Sep 25 2003, 03:37 PM
Коментар #12


protocol down
*****

Група: Потребители
Коментари: 1855
Регистриран: 12-January 03
Град: Пловдив
Потребител N: 4



[/SIZE]
Цитат
Цитат(Sw1tched)
тя е човек с който ми трябваше малко време, за да вникна в нея... и тя в мен, предполагам
опа извинете за просташкия цитат smile.gif .
Не в този смисъл! laugh.gif

[SIZE=1](Sw1tched)
Цитат
При всички случаи - човече, монитора не е решението, той е само отдушник и местенце в което обичаме да се крием от бруталната реалност
Разбира се, че не е решението, иеята ми е, че понякога е много по-лесно да споделиш с някой непознат в чата! [примерно]

(abigor)
Цитат
Abbath, не се познаваме, но като чета поста ти придобивам впечетлението, че за теб "приятелство" е най-вече да споделяш, да говориш и тем подобни
Абсолютно! Разбира се не е само това... Естествено обаче, че ако някога наистина закъсаш, можеш да очакваш от приятеля си помощ, била тя финансова или някакъв друг вид материална, но не и да ти стане навик... Тъпо е!

(_SiegfrieD_)
Цитат
Аз никога не съм имала близък приятел,а само познати.Не обичам много,много да си споделям проблемите.

На моменти и аз чувствам, че нямам толкова близки хора/приятели. Понякога като съм в сгомнясано настроение ми се струва, че съм тотално сам и е много гадно! Може да не обичаш да споделяш, но понякога е нужно... олеква!

(black_coffin)
Цитат
-"Wsyshtnost priqtelite sa chista zaguba na wreme. Winagi opitwat da te prirawnqt kym niwoto na sobstwenata si socialna, seksualna i intelektualna posredstwenost"...e estestweno ako wyprosnoto niwo e razlichno ot twoeto de...
Точно това е най-гадното, в днешния мизерен свят е много трудно да намериш някой истински приятел. Повечето гледат да имат полза от теб и нищо повече.

(FuckMeJesus)
Цитат
аз имам поне 10!
10... ?! истински... ?! smile.gif лол, предполагам ти е много трудно!

(SepulTeraHead)
Цитат
Единствения ми истински приятел който съм имал някога въобще всъшност е момиче. Гаджето ми. Моето мониче  . Винаги е била до мен когато ми е трябвал някой. Винаги ме е изслушвала. Винаги е понасяла всичките глупости които правя. Заедно сме от година и половина, а се познаваме... от както се помня. Винаги съм я познавал...
Това е прекрасно smile.gif ! Но ще бъде наистина кофти, ако се разделите, още повече, че в повечето случаи след раздяла следва не особено приятелски отношения между хората, точно затова и аз не искам да стигаме до по-задълбочени взаимоотношения с нея!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
widowmaker
коментар Sep 25 2003, 03:47 PM
Коментар #13


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 122
Регистриран: 28-July 03
Потребител N: 215



hej, tuk neshto opredeleno ne e kakto trjabva.
shto za tupa tema ?!?
sigurno sum se poburkal...tova MetalWorld li e? ili e foruma na More ot Ljubov?!?
normalno e da iskash da ima njakoj s kojto da spodeljash, no zashto sa vsichki tezi ligavshtini, STEGNETE SE !
razocharovan sum


--------------------
A fatal disguise is what you call holy.
Where is god? I want you to show me.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xskacorex
коментар Sep 25 2003, 03:49 PM
Коментар #14


protocol down
*****

Група: Потребители
Коментари: 1855
Регистриран: 12-January 03
Град: Пловдив
Потребител N: 4



Това е общия форум, където НЕ СЕ ГОВОРИ за метъл, а за разни общи теми!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
widowmaker
коментар Sep 25 2003, 03:51 PM
Коментар #15


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 122
Регистриран: 28-July 03
Потребител N: 215



aha, kakto kajesh. No vse pak...abe kakto i da e.


--------------------
A fatal disguise is what you call holy.
Where is god? I want you to show me.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xskacorex
коментар Sep 25 2003, 03:57 PM
Коментар #16


protocol down
*****

Група: Потребители
Коментари: 1855
Регистриран: 12-January 03
Град: Пловдив
Потребител N: 4



Цитат(widowmaker @ Sep 25 2003, 01:51 PM)
aha, kakto kajesh. No vse pak...abe kakto i da e.

huh.gif wink.gif laugh.gif laugh.gif Абе няма лошо от време на време да поговорим и за нещо по... така happy.gif blink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
widowmaker
коментар Sep 25 2003, 04:04 PM
Коментар #17


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 122
Регистриран: 28-July 03
Потребител N: 215



po...kak ?


--------------------
A fatal disguise is what you call holy.
Where is god? I want you to show me.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xskacorex
коментар Sep 25 2003, 04:08 PM
Коментар #18


protocol down
*****

Група: Потребители
Коментари: 1855
Регистриран: 12-January 03
Град: Пловдив
Потребител N: 4



Еми... по... незнааааааааам, може би по-сериозна!?! unsure.gif wacko.gif huh.gif Абе за всеки случай си имаме нужда и от такива дискусии!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
M-16A2Rifle
коментар Sep 25 2003, 05:18 PM
Коментар #19


Спамер!
**

Група: Потребители
Коментари: 204
Регистриран: 23-September 03
Град: в АДА
Потребител N: 271



E 4e e ob6t forum nema samnenie rolleyes.gif e hubavo e da zasqgat takiva temi bowdown.gif


--------------------
Бъди проклет , във мъка черна ти ще гниеш , годините минават бавно , с кръв земята ще пропиеш! !-АХ, КОЛКО Е ЗАБАВНО-!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
deadsoul
коментар Sep 25 2003, 07:40 PM
Коментар #20


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 209
Регистриран: 18-August 03
Град: Popovo / VT
Потребител N: 237



Имаше едина мисъл, която си спомням четох я в една книга : "Той нямаше приятели, само познати, защото неговата оценка за приятелството е твърде висока...". В моя случай е може би нещо подобно. Приятелите са нещо много повече, от хора с които да излизаш на кафе, да комуникираш, да се забавляваш..., а повечето хора се залъгват че това било приятелство. Но не е така (поне според мен).
Всъщност излиза така, че просто аз не възприемам никой като приятел и очаквам нещо прекалено голямо и самата аз не допускам да станат такива.
Не е така, но като се замисля по дълбоко... приятели?... Поне истински, незнам може би само един. Другите са група от хора с временни общи интереси, може би...
А забравих кой беше казал следната мисъл, нея ще я използвам като заключение, на моето песимистично мнение по този въпрос:
"Ах, приятели... Няма на света приятели!"


--------------------

user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Sep 25 2003, 08:19 PM
Коментар #21


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28350
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Цитат
"Ах, приятели... Няма на света приятели!"

Е, намират се, стига да потърсиш. smile.gif Истинските приятели, тези които чувстваш едва ли не като част от себе си, са рядкост. Но за да се сприятелиш с някого, трябва да го допуснеш до себе си, да му дадеш шанс, а не да се дистанцираш, отнасяйки се с пренебражение... Иначе можеш да се разминеш с духовно близък човек, без дори да подозираш. Не казвам, че трябва да търсиш приятелството на всеки - това е също толкова глупаво, колкото да подхождаш предубедено към всяко ново познанство.


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
deadsoul
коментар Sep 25 2003, 08:25 PM
Коментар #22


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 209
Регистриран: 18-August 03
Град: Popovo / VT
Потребител N: 237



Цитат(Warrior Of Ice @ Sep 25 2003, 04:19 PM)
Не казвам, че трябва да търсиш приятелството на всеки - това е също толкова глупаво, колкото да подхождаш предубедено към всяко ново познанство.

Съгласна съм, най - добре си е в златната среда smile.gif


--------------------

user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
M-16A2Rifle
коментар Sep 26 2003, 08:08 AM
Коментар #23


Спамер!
**

Група: Потребители
Коментари: 204
Регистриран: 23-September 03
Град: в АДА
Потребител N: 271



Цитат(deadsoul @ Sep 25 2003, 06:25 PM)
Цитат(Warrior Of Ice @ Sep 25 2003, 04:19 PM)
Не казвам, че трябва да търсиш приятелството на всеки - това е също толкова глупаво, колкото да подхождаш предубедено към всяко ново познанство.

Съгласна съм, най - добре си е в златната среда smile.gif

laugh.gif


--------------------
Бъди проклет , във мъка черна ти ще гниеш , годините минават бавно , с кръв земята ще пропиеш! !-АХ, КОЛКО Е ЗАБАВНО-!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fondunqa
коментар Sep 26 2003, 10:04 AM
Коментар #24


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 42
Регистриран: 24-September 03
Потребител N: 275



eei ti pyk kakvo se smee6 samo laugh.gif q napi6i ne6to ne se izlagai salut.gif salut.gif


--------------------
krasotata 6te spasi sveta-koito zabravi tova e obre4en v adskata deistvitelnost na sivoto ni ejednevie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
M-16A2Rifle
коментар Sep 26 2003, 10:07 AM
Коментар #25


Спамер!
**

Група: Потребители
Коментари: 204
Регистриран: 23-September 03
Град: в АДА
Потребител N: 271



ko da ti kaja pritelsstvo mnogo rqdko ima ama istinsko priqteltvo . mnogo rqdko se sre6tat istinskiski priqteli brickwall.gif


--------------------
Бъди проклет , във мъка черна ти ще гниеш , годините минават бавно , с кръв земята ще пропиеш! !-АХ, КОЛКО Е ЗАБАВНО-!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fondunqa
коментар Sep 26 2003, 10:34 AM
Коментар #26


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 42
Регистриран: 24-September 03
Потребител N: 275



ee da ama kato nameri6 nqkoi istinski priqtel(dori i da ne e savsem 100%istinski)e golqm got nali feb walkman.gif feb happy.gif bggg


--------------------
krasotata 6te spasi sveta-koito zabravi tova e obre4en v adskata deistvitelnost na sivoto ni ejednevie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
M-16A2Rifle
коментар Sep 26 2003, 10:38 AM
Коментар #27


Спамер!
**

Група: Потребители
Коментари: 204
Регистриран: 23-September 03
Град: в АДА
Потребител N: 271



brickwall.gif headbang[1].gif e da no ti kaam 4e istinski na 100% sa rqdkost


--------------------
Бъди проклет , във мъка черна ти ще гниеш , годините минават бавно , с кръв земята ще пропиеш! !-АХ, КОЛКО Е ЗАБАВНО-!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fondunqa
коментар Sep 26 2003, 10:42 AM
Коментар #28


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 42
Регистриран: 24-September 03
Потребител N: 275



saglasna sam rolleyes.gif no to pyk ne moje tyi si4ko da e na 100% ni6to ne e na 100%v toz skapan jivot smoke.gif smoke.gif


--------------------
krasotata 6te spasi sveta-koito zabravi tova e obre4en v adskata deistvitelnost na sivoto ni ejednevie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lordborken
коментар Sep 26 2003, 11:27 AM
Коментар #29


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 11
Регистриран: 26-September 03
Град: pod mosta
Потребител N: 279



Vsi4ki hubavi ne6ta sa rqdko sre6tani
taka e i s istinski priqteli, no vse pak gi ima i tezi hora, s koito moje6 da se razbira6 bez dumi, a prosto s pogledi, po radi prostata pri4ina 4e se poznavate prekaleno dylgo vreme i ste prejiveli mnogo ne6ta zaedno i nqma taini mejdu vas


--------------------
the truth of all predictions is always in your hands
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Sep 27 2003, 11:00 AM
Коментар #30


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Цитат
Това е прекрасно  ! Но ще бъде наистина кофти, ако се разделите, още повече, че в повечето случаи след раздяла следва не особено приятелски отношения между хората, точно затова и аз не искам да стигаме до по-задълбочени взаимоотношения с нея!

Ами всъшност това се случи преди около 2 години, обаче не ни отчужди...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th April 2024 - 02:34 AM