Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
20 страници V  « < 14 15 16 17 18 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Какви мъже/жени харесвате?
Bango
коментар May 16 2010, 06:51 PM
Коментар #451


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 57
Регистриран: 3-November 09
Потребител N: 3614



Цитат(Beyond the Grave @ May 11 2010, 08:16 AM) *
Отколкото се пише слято. smile.gif Марш обратно на училище!

В училище не учат на нищо полезно! censored2.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Daddy`s Girl
коментар May 16 2010, 07:09 PM
Коментар #452


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 720
Регистриран: 29-April 10
Потребител N: 3818



Значи...трябва да е умен,да е чист,да не пие,да не пуши...да не е мързелив.Да има амбиции и мечти,но да е реалист.Да се държи мило,да не изневерява.
Външният вид не е важен за мен,важно е да е чист и да има г/д някакво нормално поведение.Успявам да намеря нещо привлекателно дори в грубостта. Но по-важно е,да не ми пада в очите с ограниченото си мислене и представи за света. smile.gif след 20-30 години,колкото и красив да е човек,ще остарее.


--------------------

Are you watching c l o s e l y ?

Go to the top of the page
 
+Quote Post
beyondtheblack
коментар May 16 2010, 09:02 PM
Коментар #453


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2286
Регистриран: 10-September 07
Град: гара мЯже
Потребител N: 2328



Daddy's Girl съм аз.wink.gif
http://www.youtube.com/watch?v=3QKK47bK_WA


--------------------
Ко каза, ко?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар May 16 2010, 09:07 PM
Коментар #454


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



^Изнасилвана си от баща ти?


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Гост Void KD (гост)
коментар May 16 2010, 09:11 PM
Коментар #455





Гост






@Daddy`s Girl: Изискванията ти ме описват почти изцяло, с изключение на това "да е умен" и "да не пие". Прост съм и пия. laugh.gif

Колкото до темата: Падам си по момичета със светла коса и очи, имащи чувство за хумор но и същевременно граници. Освен това, да не ги е страх от истината - много държа на това. Когато ме излъжат рано или късно разбирам, и много трудно прощавам на лъжци и използвачи. Да не говорим, че не харесвам ревниви същества - искам си свобода и това е, не съм от хората които се подчиняват на забрани, касаещи личната свобода. "Не говори с тая, не лафи с оная". Пфф... нямаш ми доверие ли?! Айде чао тогава.

Горе долу това е.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар May 16 2010, 09:29 PM
Коментар #456


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



^Взимам те бе {P}


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Гост Void KD (гост)
коментар May 16 2010, 09:31 PM
Коментар #457





Гост






^Сууупееер wub.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
conguestadors
коментар May 17 2010, 10:23 AM
Коментар #458


PAIN
*****

Група: Потребители
Коментари: 1750
Регистриран: 21-April 06
Град: Пловдив
Потребител N: 1302



Цитат(Daddy`s Girl @ May 16 2010, 08:09 PM) *
Значи...трябва да е умен,да е чист,да не пие,да не пуши...да не е мързелив.Да има амбиции и мечти,но да е реалист.Да се държи мило,да не изневерява.
Външният вид не е важен за мен,важно е да е чист и да има г/д някакво нормално поведение.Успявам да намеря нещо привлекателно дори в грубостта. Но по-важно е,да не ми пада в очите с ограниченото си мислене и представи за света. smile.gif след 20-30 години,колкото и красив да е човек,ще остарее.

Имаш доста високи изисквания и почти нереални. Ако евентуално срещнеш такъв мъж, ти какво ще му предложиш? Мислиш ли, че отговаряш на изискванията за които имаш претенции?


--------------------








Go to the top of the page
 
+Quote Post
Daddy`s Girl
коментар May 17 2010, 12:54 PM
Коментар #459


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 720
Регистриран: 29-April 10
Потребител N: 3818



blood,продължаваш да се ебаваш с мене.НЕ съм изнасилвана от никого!!Девствена съм си и баща ми НИКОГА не ми е посягал,освен на бой де,ама това беше многооо отдавна.НИКОГА не ми е правил сексулани намеци или каквото ти се върти в главицата.Това е просто ник нейм и не разбирам защо непременно го свързваш с насилие.Както и да е,не ми пречи да се шегуваш.Просто няма да обръщам внимание повече : D .


Void KD жалко,защото това са едни от най-важните качества,на които държа.Визирам пиянството като враг номер 1. За съжаление съм се нагледала на "пияници" и съм категорична,че не искам подобни индивиди да познавам(или поне да не се запознавам с повече). Пък и не губиш много,защото аз съм с тъмно кафява коса ии някакви очи с неопределен цвят.А м/у другото и аз мразя лъжата ии също държа на честността. : )


Хм... conguestadors, не смятам,че имам чак толкова големи изисквания.Знам защо искам определени качества ии защо НЕ искам други. Да,вероятно няма да намеря такъв човек,но не се притеснявам,защото идеални хора няма. Правя много компромиси,за съжаление, иии бих могла да живея/общувам с почти всеки.
Иии да,мисля,че отговарям на изискванията си.Не пия,не пуша,не се друсам,нямам някакви крайни нужди от нещо (като зависимост например).Не мога да се определя като умна,защото това е много комплексно ии има време да стана такава.Не съм мързелива.Е,понякога ми омръзва от някой неща.Имам големи амбиции и почти съм сигурна какво искам да постигна.Малко съм черногледа и заради това се нуждая от реалист,но и оптимист бих приела biggrin.gif С държанието...ами емоционална съм,понякога съм кисела,но ако някой ме ядоса biggrin.gif
Нямам навика да изневерявам или да предавам някого . За мен това е нещо,което трудно бих простила.Или дори и да простя,няма да забравя,а това е по-лошо. (http://vbox7.com/play:ce5c1ba5 много подходяща песен)
Грижа се за външния си вид,но не съм перфектна.Има някои неща,в/у които работя . biggrin.gif Къпя се редовно,не обичам да съм мръсна.
Широко скроена съм,дори и да не изглежда точно така.Намирам оправдания/причини за доста ужасяващи неща и не обичам да съдя хората или да ги определям преди да съм ги опознала.Но понякога действа само едната половина от мозъка ми ии вземам прибързани решения.


Много си падам по момчета с много много много тъмни очи ии коса wub.gif Освен това предпочитам по-едрички,ама това са вече претенции и не държа толкова : )


--------------------

Are you watching c l o s e l y ?

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kasiel
коментар May 17 2010, 01:19 PM
Коментар #460


gavrīēl
*****

Група: Потребители
Коментари: 1005
Регистриран: 9-November 09
Потребител N: 3624



blood не говореше на теб,неслучайно тая стрелкичка ("^") означава нещо,а именно,че се обръща към онзи,който е писал последния пост. smile.gif Иначе изискванията ти са супер,ноооо.. не мисиш ли ,че става скучно,когато е чак толкова перфектен един човек? Трябва да си има някой друг дефект или странност за по интересно. tongue.gif А и партньор не се търси по дадени изисквания,просто в един момент срещаш човек,с когото искаш да бъдеш и недостатъците му нямат значение. smile.gif


--------------------


Suffers the beaten ground of idioglossia;
we talk but we do not speak.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Daddy`s Girl
коментар May 17 2010, 01:28 PM
Коментар #461


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 720
Регистриран: 29-April 10
Потребител N: 3818



beyondtheblack : Daddy's Girl съм аз.
blood : Изнасилвана си от баща ти?


Ника ми е Daddy's Girl и усещам накъде бие.Пък и той беше писал в темата ми,че не му допада ника.Не съм се засегнала,но това е красноречиво.(Изнасилвана си от баща ти?)


Kasiel, имам собствени наблюдения в/у взаимоотношенията м/у хората. И далеч не съм описала перфектния човек,защото такъв няма! Написх вече,че правя много компромиси и съм склонна да преглътна някои нещица biggrin.gif .
Нуждая се от сигурност,не от забавление.Трябва ми някой,който да поеме част от страховете ми,но и да ме кара да се чувствам сигурна,което е доста трудно,защото съм зодия везни ии постоянно се чудя за всичко.


--------------------

Are you watching c l o s e l y ?

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gamma_ray222
коментар May 17 2010, 01:51 PM
Коментар #462


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 33
Регистриран: 10-November 09
Град: София
Потребител N: 3628



Хммм от отдавна не бях писала е крайно време е темата си я бива!
Имам все някаква представа горе долу как ще е идеалния даже на 2,3 пъти го срещнах !
Тъъ.. хубаво е да е с дълга коса, див метъл /не е от особенно значение какъв по-точно метъл слуша/ трябва да харесва Helloween и... да е някъв- никъв като мене и да пуши, и да пие все ми е едно. Ще е интересно да говори силно, но не винаги, гласът му трябва да е специфичен. Високкк обичам високите хора пред който изглеждам ниска. Да ми купува бира и да знае какво обичам миии да това е човека, който търся маййй твърде перфектен се получи!!! whistle.gif Еммм, ако го намеря ще пиша отново! guitar.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Гост Void KD (гост)
коментар May 17 2010, 02:01 PM
Коментар #463





Гост






Цитат(Daddy`s Girl @ May 17 2010, 01:54 PM) *
Void KD жалко,защото това са едни от най-важните качества,на които държа.Визирам пиянството като враг номер 1. За съжаление съм се нагледала на "пияници" и съм категорична,че не искам подобни индивиди да познавам(или поне да не се запознавам с повече). Пък и не губиш много,защото аз съм с тъмно кафява коса ии някакви очи с неопределен цвят.А м/у другото и аз мразя лъжата ии също държа на честността. : )

Е, чак пияница... не съм зависим от алкохола. Мога с него, мога и без него. Под "пия" имам предвид че не отказвам чашка, не че се напивам редовно.

Офф, забравих да добавя в предишния си пост: Външният вид и финансовото състояние(особено това) не са от голямо значение за мен, защото нито съм супер-модел, нито съм богат. Няма какво да гоня недостижими цели.
Това разбира се не значи, че бих тръгнал с някоя много ниска, много дебела и много грозна бабка, която се къпе веднъж на 20 години.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sile
коментар May 17 2010, 02:18 PM
Коментар #464


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1176
Регистриран: 10-May 10
Потребител N: 3823



Бе, оставете момичето да си има каквито иска претенции. Това не значи, че човек като има някви нереални представи непременно се хваща за тях като за сламка.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
conguestadors
коментар May 17 2010, 03:11 PM
Коментар #465


PAIN
*****

Група: Потребители
Коментари: 1750
Регистриран: 21-April 06
Град: Пловдив
Потребител N: 1302



Цитат(Void KD @ May 17 2010, 03:01 PM) *
Офф, забравих да добавя в предишния си пост: Външният вид и финансовото състояние(особено това) не са от голямо значение за мен, защото нито съм супер-модел, нито съм богат. Няма какво да гоня недостижими цели.

Не трябва да мислиш, че са недостижими цели, защото така никога няма да ги достигнеш. Малко повече вяра имай в себе си.


--------------------








Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар May 17 2010, 05:03 PM
Коментар #466


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



Аз не харесвам жените ;р


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Daddy`s Girl
коментар May 17 2010, 05:03 PM
Коментар #467


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 720
Регистриран: 29-April 10
Потребител N: 3818



"Претенциите" ми не смятам, че са нещо непостижимо. Гледам към бъдещето и когато дойде време за създаване на семейство искам здрави деца. Всички имат правото да се родят здрави! Аз не се тровя с нищо, освен тази година с храната, която не е чак такъв проблем, защото по принцип се храня здравословно, ноо тая година направих малък компромис спрямо семейството.

Бих направила всичко стига да си струва. Мога да загърбя всичко, което обичам.. да се променя, но само ако искам и си заслужава. smile.gif Така че няма невъзможни неща. Има само липса на желание и мързел.


--------------------

Are you watching c l o s e l y ?

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sile
коментар May 17 2010, 05:38 PM
Коментар #468


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1176
Регистриран: 10-May 10
Потребител N: 3823



И дано не те хване мързела.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Daddy`s Girl
коментар May 17 2010, 05:39 PM
Коментар #469


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 720
Регистриран: 29-April 10
Потребител N: 3818



дано


--------------------

Are you watching c l o s e l y ?

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Гост Void KD (гост)
коментар May 17 2010, 10:27 PM
Коментар #470





Гост






Цитат(conguestadors @ May 17 2010, 04:11 PM) *
Не трябва да мислиш, че са недостижими цели, защото така никога няма да ги достигнеш. Малко повече вяра имай в себе си.

Е... така е... но наистина си мисля, че има бая време докато догоня яките какички от списанията tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Braindead
коментар May 17 2010, 11:34 PM
Коментар #471


Condemned to Hell
******

Група: Приятели
Коментари: 2377
Регистриран: 13-June 04
Потребител N: 519



Цитат(Gamma_ray222 @ May 17 2010, 11:51 AM) *
Да ми купува бира

Ти пък, бира... Джак да купува! biggrin.gif


--------------------
"Moral principles are not allowed when you're a secretary!"

http://www.myspace.com/ladyofslaughterr
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gamma_ray222
коментар May 18 2010, 12:40 PM
Коментар #472


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 33
Регистриран: 10-November 09
Град: София
Потребител N: 3628



Еммм аз само биричка си пия и ако земе нещо различно ще е за него. хД // бира icon_headbang[1].gif хД
Go to the top of the page
 
+Quote Post
noel_f
коментар May 22 2010, 08:09 PM
Коментар #473


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1776
Регистриран: 1-November 06
Потребител N: 1653



Напоследък външността е отишла на последно място. Трябва да имаме еднакъв маниер на изразяване. sp_ike.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wolfheart
коментар May 27 2010, 11:50 PM
Коментар #474


Я свободен
*******

Група: Приятели
Коментари: 4327
Регистриран: 16-March 04
Потребител N: 429



^Не смятам, че външността е отишла на последно място. Мъж с хубав портфейл винаги е желан... особено ако е и с хубаво съдържание.


Цитат(Gamma_ray222 @ May 17 2010, 02:51 PM) *
Тъъ.. хубаво е да е с дълга коса, див метъл /не е от особенно значение какъв по-точно метъл слуша/ трябва да харесва Helloween и...

А ако свири/пее в Helloween, няма ли да е по-добре?


--------------------

Broken hearts are for assholes!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
noel_f
коментар May 28 2010, 01:15 AM
Коментар #475


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1776
Регистриран: 1-November 06
Потребител N: 1653



Имам предвид - за мен. Или външността вече няма значение, или вкусът ми се е преобърнал напълно. Нещо не е наред с мен. biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gamma_ray222
коментар Jun 9 2010, 07:53 PM
Коментар #476


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 33
Регистриран: 10-November 09
Град: София
Потребител N: 3628



^^ Не искам да е толкова не възможно.... Все пак тая някаква надежда в себе си... rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kent
коментар Jun 12 2010, 12:20 PM
Коментар #477


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 506
Регистриран: 3-January 07
Потребител N: 1766



Цитат(noel_f @ May 22 2010, 09:09 PM) *
Напоследък външността е отишла на последно място.

За мен не е, даже е водеща. biggrin.gif Ако не те привлича физически другият, нищо не може да компенсира.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sile
коментар Jun 12 2010, 12:38 PM
Коментар #478


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1176
Регистриран: 10-May 10
Потребител N: 3823



^Есмералда избра принца на белия кон, нали, не Квазимодо.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Insaner
коментар Jul 1 2010, 08:31 PM
Коментар #479


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 13
Регистриран: 21-March 10
Потребител N: 3777



С характер.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Daddy`s Girl
коментар Jul 1 2010, 09:07 PM
Коментар #480


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 720
Регистриран: 29-April 10
Потребител N: 3818



^ Ама с какъв laugh.gif В това е въпросът. happy.gif


--------------------

Are you watching c l o s e l y ?

Go to the top of the page
 
+Quote Post

20 страници V  « < 14 15 16 17 18 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 23rd May 2024 - 09:36 PM