Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
29 страници V  « < 25 26 27 28 29 >  
Reply to this topicStart new topic
> Групи, които много ви хвалят, ама не можете да харесате, край на хейтърството
Kasiel
коментар Mar 14 2010, 01:03 PM
Коментар #781


gavrīēl
*****

Група: Потребители
Коментари: 1005
Регистриран: 9-November 09
Потребител N: 3624



Arch Enemy, The Agonist...


--------------------


Suffers the beaten ground of idioglossia;
we talk but we do not speak.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rolf
коментар Mar 16 2010, 08:22 PM
Коментар #782


метъл
*******

Група: Потребители
Коментари: 3123
Регистриран: 8-October 05
Потребител N: 963



Цитат(Vince @ Mar 13 2010, 08:13 PM) *
Evanescence, Nightwish и подобни групи.

Много са подобни, не ще дума. suicide.gif


--------------------
We live to fight the hand of doom,
We got the pride to strike a fool,
Vain glory be my wicked guide...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Darkness_Lady
коментар Jul 5 2010, 07:40 PM
Коментар #783


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 132
Регистриран: 22-January 08
Град: Varna
Потребител N: 2552



In This Moment unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Helloween
коментар Jul 6 2010, 03:17 PM
Коментар #784


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 245
Регистриран: 29-September 05
Град: София
Потребител N: 955



Slayer и Megadeth
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ludspamer
коментар Jul 6 2010, 06:51 PM
Коментар #785


свиня
*******

Група: Потребители
Коментари: 3379
Регистриран: 10-April 07
Потребител N: 2010



Те Слеър и Мегадет са яко еднакви и те laugh.gif

Nevermore. По дяволите, добри музиканти са, ама стила им не ми допада ама ГРАМ. Секи път като ми ги пуснат се нервирам и искам да си пусна некой олдскул траш/дет и да не се занимавам с глупости...


--------------------
A moment of remembrance of all the one who died.
These brave and loyal warriors with hearts so full of pride.
They´re gone but not forgotten, in our hearts they still live on.
For them we will keep up the fight until our war is won.

Sleep well our brothers - we will never forget
We promise you to carry on
Sleep well our brothers and rest in peace
Your sacrifies make us marching on......



Go to the top of the page
 
+Quote Post
abraxas
коментар Jul 6 2010, 07:53 PM
Коментар #786


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 143
Регистриран: 27-March 06
Потребител N: 1243



Цитат(ludspamer @ Jul 6 2010, 07:51 PM) *
Те Слеър и Мегадет са яко еднакви и те laugh.gif

Кой къде е казал, че са еднакви бе, чвор?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ludspamer
коментар Jul 6 2010, 08:02 PM
Коментар #787


свиня
*******

Група: Потребители
Коментари: 3379
Регистриран: 10-April 07
Потребител N: 2010



Както е написано изглежда се едно ги е сложил едни до други... а ти земи се успокой, вземи си лекарствата.


--------------------
A moment of remembrance of all the one who died.
These brave and loyal warriors with hearts so full of pride.
They´re gone but not forgotten, in our hearts they still live on.
For them we will keep up the fight until our war is won.

Sleep well our brothers - we will never forget
We promise you to carry on
Sleep well our brothers and rest in peace
Your sacrifies make us marching on......



Go to the top of the page
 
+Quote Post
smash3d
коментар Jul 8 2010, 12:28 PM
Коментар #788


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 22
Регистриран: 4-June 10
Град: София
Потребител N: 3848



МАНОВАР .............. просто немога да ги понасям sad.gif
свирят потят се ама ......... еб*ти надутите п***и ... !
иначе kill whit power , hand of doom , black wind fire and steel ... тези ми харесват.

Да си спомним концерта им на СониСферата ... suicide.gif Феномен на простията !


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Airin Of Ancelot
коментар Jul 8 2010, 01:38 PM
Коментар #789


warrior princess
*******

Група: Потребители
Коментари: 3813
Регистриран: 1-May 06
Град: София
Потребител N: 1323



Цитат(smash3d @ Jul 8 2010, 01:28 PM) *
Да си спомним концерта им на СониСферата ... suicide.gif Феномен на простията !

С кое по-точно? huh.gif


--------------------
Rage of the winter mould the horizon,
cover the mountains, forest and lakes
Rage of the winter - magical wonder,
enchanted fury, majestic force...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
smash3d
коментар Jul 8 2010, 02:05 PM
Коментар #790


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 22
Регистриран: 4-June 10
Град: София
Потребител N: 3848



Ами това че от 1 час те свириха 20 мин whistle.gif
И особенно когато боратино обикаляше сцената , правеше някакви магии на китарата си , дръпне една жица и се кефи целата ЯКА публика bowdown.gif , а факта че криеха за колоните през 30 секунди го оставяме dry.gif
и да не продалъжавам че вече може да ме баннат unsure.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dragon's Bride
коментар Jul 8 2010, 02:18 PM
Коментар #791


THERION
****

Група: Приятели
Коментари: 666
Регистриран: 5-July 04
Град: София
Потребител N: 546



Тъй като си нямам работа в офиса в момента, реших да направя що-годе обстойно и аналитично проучване кои групи никога не можах да харесам. На който не му се чете, по-надолу да не чете, че ще е дълго. А който иска може да се пробва да ми препоръча някой и друг албум, там където има надежда.

1. Metallica - знам, че всички слушат Металика. Но аз така и не можах да ги залюбя. Това е група, която никога не си пускам вкъщи, за да я слушам. Но където и да ида, те са навсякъде. Това ми е достатъчно. (Иначе еуфорията от първия им концерт 99та беше голяма, чак влязах без билет на тоя концерт.)

2. Arch Enemy - тук знам, че ще получа купчина освирквания. Веднага казвам "с право", защото съм ги гледала на живо! Повярвайте ми, имам достатъчно приятели около мен, които са ми обяснявали... Видях какво са на живо. Но някак не могат да ме грабнат. Тук бих се пробвала още в прослушването.

3. Hypocrisy- веднага правя уточнението, че отдавам заслуженото на Таатгрен като творец. Но никога не можах да ги почувствам. От време на време се насилвам и си ги пускам вкъщи, но за кратко. Гледала съм на живо и Hypocrisy, и Pain (даже имам снимка с Таатгрен!), но това си остава просто един хубав концерт.

4. Lacuna Coil, Nightwish, Epica, Evanescence, Within Temptation... и всякакви такива неща - освен хубавите снимки, които направих на Кристина Скабия - ами нищо! Но по този повод накратко ще разкажа преди 10тина години случка: Срещам един приятел, които се учудва, че до тогава не съм чувала за Найтуиш и се опитвам да ми ги обясни по следния начин, за да ме навие да ги слушам. "Абе ти нали си голям фен на Therion? Гледай ся, Наутуиш са като тях, ама не съвсем. Е, малко леки ще ти дойдат, ама щом харесваш Therion и Наутуиш ще ти харесат!" - излишно е да казвам, че той беше идиот. Никога не можаха да ме грабнат с нищо. Винаги, когато са звучали съм имала усещането, че това вече съм го слушала. И при това в по-добра версия. Не може да съм слушала Therion толкова години и да ми се пробутва нещо с описание "ама то е готик, ама то е оперно, ама има симфо елементи, ала-бала". Има една единствена група, която прави това, което прави Therion и това са Haggard.

5. Rhapsody, Stratovarius - извинете моля, явно съм пропуснала нещо в "часовете по метъл". Не ги разбрах тия групи. Освен, че не ми трепва нищо, не разбрах и каква е идеята. Ако искате може да се пробвате. Warrior, сигурно ти?

6. In Flames, Soilwork - прекрасни групи със страхотни музиканти. Гледала съм ги и двете. Първите правят голямо шоу на живо, вторите са супер отегчителни. Извинявам се на всичките им фенове, но мен не ме грабват. За Soilwork - ако някой иска да се пробва - да даде акъл откъм как да ги поема.

7. Slipknot, Korn - когато се мъча да слушам такива групи се чувствам стара. Просто не мога.

8. Children of Bodom - Признавам, че тук не съм се задълбочавала, но години наред слушам, кой колко е велик. Имам приятел, който пръсна нам-си-колко-си пари, за да си поръча същата китара като на Алекси Лайхо (освен, че им е бил на концерт в Токио!!!). Амин. След малко повече от месец ще ги видя на живо. Ще ми е интересно признавам си.

9. Anathema, Opeth - тук бързам да уточня, че Анатема в тийн годините си съм слушала малко (ама после някъде ме загубиха по пътя). Също съм ги гледала и двете групи. На живо имат достатъчно атмосфера. Опет продължавам да правя опити да ги почувствам. Не съм спирала, защото знам, че са музиканти с главно "М". Така, че респект!

10. Хиподил - не, че простотията е чужда и на мен. Просто реших, че трябва да има поне една българска група. Фен съм на Витков, но ако ми се слушат глупости, ще си пусна Черно Фередже. Просто Хиподил не са ми чак толкова забавни, колкото на всички останали.

За да създам малко противовес в цялата тая своеобразна класация ще дам и няколко групи, които след като никога не съм харесвала и слушала след дълги опити (или ей, така отведнъж) аз прослушах.

Dark Tranquillity - преди четири години ми обясняваха колко са велики. Около мен всички бяха в еуфория. Аз си направих труда да им чуя 2-3 албума от кумова срама, преди да ги видя на живо. Но тъй като споменах, че не харесвам In Flames и Soilwork - ясно е какъв беше резултата. НО ПОСЛЕ ГИ ВИДЯХ! И тук ще стане твърде дълго... (благодарности отново на Beerzebub!).

System of a Down - горе-долу същата история. Всички около мен пееха техни песни. Аз изпадах в потрес тоя що вика като разпран. Е, в един момент се оказах на немски фест и тъкмо беше излязал Mezmerize. Усещането да си на палатков лагер с още 50 000 човека и от всяка палатка да звучи този албум !!!! от сутрин до вечер !!! е неописуемо (искам пак!).

Type O Negative - твърде късно! , но по-добре, късно отколкото никога. Просто в един прекрасен момент започнах да ги въртя постоянно вкъщи, като преди това тогавашното ми гадже ми беше обяснил как ги е гледал няколко пъти в Щатите и как така може да не съм ги слушала до сега! И аз започнах.

Enslaved - нямам обяснение. Все още нямам. Но изведнъж започнах да ги слушам. И се надявам да ги видя на концерт. Тук съм безмълвна, защото ми е освен непонятно и прясно.

Айде да не ставам съвсем отегчителна. Да си пусна казванката. rolleyes.gif


--------------------
THERION...

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Jul 8 2010, 02:20 PM
Коментар #792


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



^Дотук с приятелството ни biggrin.gif


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Jul 8 2010, 02:31 PM
Коментар #793


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6129
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



^^За последните неща на Бодъмските деца мнението на повечето от тук пишещите никак не е ласкаво. Според мен стават, но ако ти се слуша Лайхо и компания, бих ти препоръчал Follow the Reaper, просто защото е любимия ми албум smile.gif Въобще всичко до него включително е добре да се чуе от човек, който иска да ги хареса.
За Хиподил - тях така или иначе вече ги няма, освен за някой и друг концерт, което е жалко, защото имаха какво още да кажат. Иначе аз харесвам доста повече сериозните им песни (доколко е правилно да употребя такава дума за тях, не знам) като Психо, Облаци, Детската градина, Дращя с нокти и т. н.

Това са двете групи, за които мога да изкажа мнение.


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dragon's Bride
коментар Jul 8 2010, 02:33 PM
Коментар #794


THERION
****

Група: Приятели
Коментари: 666
Регистриран: 5-July 04
Град: София
Потребител N: 546



blood, нали харесвам Skid Row, на тебе друго ти не требе! biggrin.gif

Svetyl, аз по-скоро искам да проумея защо толкото Children of Bodom са на почит. Мерси за препоръката.


--------------------
THERION...

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Jul 8 2010, 02:36 PM
Коментар #795


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6129
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Мога да ти кажа аз защо ги харесвам smile.gif
Това е една от малкото групи, в които клавира не ме дразни, даже го обожавам, гласа на Алекси ме радва, китарните му изпълнения също. Кефи ме колко заряд и мелодия притежават тия хора.


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Airin Of Ancelot
коментар Jul 8 2010, 04:18 PM
Коментар #796


warrior princess
*******

Група: Потребители
Коментари: 3813
Регистриран: 1-May 06
Град: София
Потребител N: 1323



Цитат(smash3d @ Jul 8 2010, 03:05 PM) *
Ами това че от 1 час те свириха 20 мин whistle.gif

Тази глупост не знам къде си я прочел. Десетина минути да са били заигравките с публиката, пък и аз предпочитам да имам някакъв контакт с групата, вместо само да жулят, без да обелват дума.


Цитат(smash3d @ Jul 8 2010, 03:05 PM) *
И особенно когато боратино обикаляше сцената , правеше някакви магии на китарата си , дръпне една жица и се кефи целата ЯКА публика

Joey прекалява на моменти, но пък човекът определено умее да свири, когато поиска, при това много добре. А и доколкото помня, на няколко пъти цялата ЯКА публика скандираше името на групата - нещо, което не чухме при повечето от другите групи. wink.gif


--------------------
Rage of the winter mould the horizon,
cover the mountains, forest and lakes
Rage of the winter - magical wonder,
enchanted fury, majestic force...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Jul 8 2010, 04:27 PM
Коментар #797


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28346
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Цитат(Dragon's Bride @ Jul 8 2010, 03:18 PM) *
5. Rhapsody, Stratovarius - извинете моля, явно съм пропуснала нещо в "часовете по метъл". Не ги разбрах тия групи. Освен, че не ми трепва нищо, не разбрах и каква е идеята. Ако искате може да се пробвате. Warrior, сигурно ти?

Наде, ако наистина нищо не ти трепва, никакво разяснение за идеята не може да спаси положението. happy.gif На тези банди най-вече в емоцията им е силата, та ако не я усещаш, най-добре не се хаби.


Цитат(Dragon's Bride @ Jul 8 2010, 03:18 PM) *
Dark Tranquillity - преди четири години ми обясняваха колко са велики. Около мен всички бяха в еуфория. Аз си направих труда да им чуя 2-3 албума от кумова срама, преди да ги видя на живо. Но тъй като споменах, че не харесвам In Flames и Soilwork - ясно е какъв беше резултата. НО ПОСЛЕ ГИ ВИДЯХ! И тук ще стане твърде дълго... (благодарности отново на Beerzebub!).

За другото ще се разберем, но сравнението с In Flames и Soilwork нещо не го приемам. DT са си в собствена категория и лично за мен - много, ама много над всякакви други мелодет банди. Искат си слушане; аз преди да ги открия за себе си, доста хляб изядох. Пробвай отново с "Fiction", като че ли е най-зарибителният им албум...


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Midnightsun
коментар Jul 8 2010, 07:15 PM
Коментар #798


virtual sentinel
****

Група: Потребители
Коментари: 692
Регистриран: 28-February 08
Град: София
Потребител N: 2612



Цитат(Dragon's Bride @ Jul 8 2010, 03:33 PM) *
аз по-скоро искам да проумея защо толкото Children of Bodom са на почит.

Сред някои млади девойки - щото харесват Алекси Лайхо. tongue.gif

За мен Бодомските дЯца барабар с Алекси са средна хубост.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dragon's Bride
коментар Jul 8 2010, 07:39 PM
Коментар #799


THERION
****

Група: Приятели
Коментари: 666
Регистриран: 5-July 04
Град: София
Потребител N: 546



Цитат(Warrior Of Ice @ Jul 8 2010, 02:27 PM) *
За другото ще се разберем, но сравнението с In Flames и Soilwork нещо не го приемам. DT са си в собствена категория и лично за мен - много, ама много над всякакви други мелодет банди.

Ицо, не си ме прочел правилно. Групите без номерцата най-долу в постинга ми са такива, които не съм харесвала, но по ред причини (било то с труд и много слушане или спонтанно) съм започнала да харесвам.

Dark Tranquillity за мен бяха точно като Soilwork и In Flames. Но както написах одеве, когато ги ВИДЯХ... Ето този човек, когато излезе на сцената и запя...Света изглеждаше вече друг. От всички групи, които съм виждала на живо това за мен е НАЙ-харизматичната личност! Виждала съм и други, но него човек единствено може да слуша и гледа без да помръдне! (в последствие успях да се здрависам с него, даже да го снимам ми позира smile.gif). Чакам с нетърпение срещата си отново с него след вече 4 години, за да видя този божи дар. За това казах, че са дълга тема за мен. DT е групата, която започнах да слушам СЛЕД като видях.



Midnightsun, успокоително звучи!


--------------------
THERION...

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shitable
коментар Jul 13 2010, 08:16 PM
Коментар #800


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 35
Регистриран: 18-March 10
Потребител N: 3775



Death, Manowar, Halloween...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RunningWild
коментар Jul 14 2010, 07:46 AM
Коментар #801


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1366
Регистриран: 13-June 10
Град: София
Потребител N: 3861



Относно Children of Bodom:
Не мисля, че повечето хора ги харесват, щото Алекси бил готин пич и така нататък. Алекси е виртуоз. Доста добър китарист е, а е и доста млад. Уорман също е много добър клавирист и двамата са невероятна комбина. Песните им са мелодични и доста разнообразни. Пълни са с енергия и се раздават като свирят на живо, а и честно казано се кефя, когато виждам, че на една банда не й е лесно да си изсвири собствената музика и нямат само по "3 акорда" в песен. Това, което лично мен най-много ме кефи в тая банда са солата biggrin.gif
Но Follow the reaper определено трябва да се чуе дори от нефеновете.


--------------------
Life is too short to listen to slow music... In GERMAN POWER METAL we trust, in HELL we burn!









Go to the top of the page
 
+Quote Post
Helloween
коментар Jul 14 2010, 09:28 AM
Коментар #802


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 245
Регистриран: 29-September 05
Град: София
Потребител N: 955



Цитат(ludspamer @ Jul 6 2010, 07:51 PM) *
Те Слеър и Мегадет са яко еднакви и те laugh.gif

Не са еднакви пич, приличат си по това, че не мога да ги харесам. Това е и темата. Към това число мога да добавя и един куп пауър метъл групи от ново поколение, които не харесвам, но много ми хвалят.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Маруш
коментар Jul 15 2010, 02:08 PM
Коментар #803


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 187
Регистриран: 28-March 10
Потребител N: 3783



Pantera. Ей богу, така и не разбрах кое им е толкова великото.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_Moonshield_
коментар Jul 15 2010, 04:32 PM
Коментар #804


Деградиращ
******

Група: Потребители
Коментари: 2189
Регистриран: 28-November 07
Град: Казанлък
Потребител N: 2450



Morbid Angel - блах, скука. Да ме извиняват феновете им.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар Jul 16 2010, 11:06 PM
Коментар #805


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



И аз бих се присъединил. Много стабилна група, но всеки път след като им чуя повече от 4-5 песни наведнъж не искам да ги слушам още сума ти време..


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PitBull
коментар Jul 16 2010, 11:23 PM
Коментар #806


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 444
Регистриран: 15-March 09
Потребител N: 3316



И аз се присъединявам.

Както и за COB. Не знам дали мястото им е тук, защото преди (в тийн периода си) ги слушах, даже са една от групите, с които почнах да слушам по-груби вокали. Но по-късно осъзнах, че малко неща ме дразнят повече именно от вокала им. Също и че фенската им маса е съставена предимно от невръстни девойки допълнително ме отблъсква.


--------------------
If you live every day as though it is your last, one day you will most certainly be right.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар Jul 16 2010, 11:26 PM
Коментар #807


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



Мда, и аз СОВ от много време не съм слушал. Ама то и няма мотивация с нови неща, които да те държат вързан за грубата, Алекси тотално се е изпедерастил и гони точно тая аудитория, която спомена...

Ако бяха продължили в стила на първите два албума, лелей.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
telia
коментар Jul 17 2010, 10:30 PM
Коментар #808


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 794
Регистриран: 11-March 07
Потребител N: 1949



С Borknagar не ми се получи.


--------------------
"...Ако не беше ти(спрямо това, което търся тук) щях да си изляза от този форум, който въпреки стойностите си, щеше да бъде безполезен за целите ми."- nikoi ... Птицата ще лети и в катрана, дирейки небето си/ небето ни, което е нейното Всичко! / Неизвестното крие в себе си сбор от предположения, чиято вероятност на сбъдване е правопропорционална на нашите очаквания за обратното.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
skrotuma
коментар Aug 8 2010, 08:27 AM
Коментар #809


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 138
Регистриран: 20-September 07
Потребител N: 2341



Megadeth, Destruction и Immortal.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pazuzu
коментар Aug 19 2010, 05:33 PM
Коментар #810


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 15
Регистриран: 4-April 07
Потребител N: 1999



Цитат(RunningWild @ Jul 14 2010, 08:46 AM) *
Алекси е виртуоз. Доста добър китарист е, а е и доста млад. Уорман също е много добър клавирист и двамата са невероятна комбина.

По принцип е така, но нещо вече не го показват.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

29 страници V  « < 25 26 27 28 29 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 01:09 PM