Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
3 страници V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Печатане на дрехи, Някои правил ли го е???
Blashyrkh
коментар Jan 17 2005, 08:06 PM
Коментар #1


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2148
Регистриран: 14-December 04
Потребител N: 693



абе, някои печатал ли си е суитчър или фланелка до сега? В малкия Цум имаше такова нещо. Аз щях да си печатам на времето, но нямах черен суитчър. Сега има във "Вижъна" и мисля да пристъпвам. Някои има ли информация?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Jan 17 2005, 08:28 PM
Коментар #2


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



И аз ще съм благодарен, ако някой даде няква информация. Искам да си напечатам фанелка на Merauder icon_headbang[1].gif
Та питам:
- в къв формат трябва да са файловте дето ще им дам?
- бяло върху черно става, нали?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Jan 17 2005, 08:29 PM
Коментар #3


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



Ами не знам в Русе има "жена ми" ми направи с логото на групата ми wub.gif . Но тук не знам в Сф.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Jan 17 2005, 09:20 PM
Коментар #4


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Чувала съм за няколко места,но цената ми се вижда доста солена за това ниско качество на щампата.Иначе и на мен ми трябват подобни услуги в момента.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Jan 17 2005, 09:27 PM
Коментар #5


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Цитат(Sw1tched @ Jan 17 2005, 09:29 PM)
Ами не знам в Русе има "жена ми" ми направи с логото на групата ми wub.gif . Но тук не знам в Сф.

Копеле някво колкото и странно да ти звучи определено бих искал фланелка с логото на групата, кво с жена ти ли да говоря?


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Jan 17 2005, 09:31 PM
Коментар #6


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Kartinkata e w jpg, bmp format na cd ili na disketa, w zawisimost ot goleminata mai i cenata e po golqma... 10-ina lewa e edna hubawa kartinka pri nas, no s twoq teniska. Inache edna teniska e 5 lewa pri nas, a edno logo-pak 5 lewa.
P.S.Za predpochitane e kartinkata da nqma rybcheta (mai wektorno mu se wikashe).


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lethe
коментар Jan 17 2005, 09:31 PM
Коментар #7


not your bitch
*****

Група: Потребители
Коментари: 1195
Регистриран: 11-August 04
Потребител N: 586



в текстилните боички е истината
smile.gif


--------------------
u missed me,didn't ya ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Jan 17 2005, 09:46 PM
Коментар #8


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Цитат(Lethe @ Jan 17 2005, 09:31 PM)
в текстилните боички е истината
smile.gif

Mани,рисувала съм и шалове,и фланелки.Доста е трудно да направиш бял надпис на черна фланелка,защото боята не хваща добре,освен че е доста скъпичка.Иначе да рисуваш върху копринен шал си е чисто удоволствие tongue.gif
П.С.И аз искам само лого.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blashyrkh
коментар Jan 17 2005, 10:07 PM
Коментар #9


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2148
Регистриран: 14-December 04
Потребител N: 693



Цитат(Svetyl @ Jan 17 2005, 07:31 PM)
Kartinkata e w jpg, bmp format na cd ili na disketa, w zawisimost ot goleminata mai i cenata e po golqma... 10-ina lewa e edna hubawa kartinka pri nas, no s twoq teniska. Inache edna teniska e 5 lewa pri nas, a edno logo-pak 5 lewa.
P.S.Za predpochitane e kartinkata da nqma rybcheta (mai wektorno mu se wikashe).

Кво значи "при нас" ? Печаташ ли? Ако да суитчъри продаваш ли?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Jan 17 2005, 10:28 PM
Коментар #10


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Цитат(Blashyrkh @ Jan 17 2005, 10:07 PM)
Цитат(Svetyl @ Jan 17 2005, 07:31 PM)
Kartinkata e w jpg, bmp format na cd ili na disketa, w zawisimost ot goleminata mai i cenata e po golqma... 10-ina lewa e edna hubawa kartinka pri nas, no s twoq teniska. Inache edna teniska e 5 lewa pri nas, a edno logo-pak 5 lewa.
P.S.Za predpochitane e kartinkata da nqma rybcheta (mai wektorno mu se wikashe).

Кво значи "при нас" ? Печаташ ли? Ако да суитчъри продаваш ли?

Не,просто в Русе е доста по-евтино виждам wink.gif
Иначе черни суичери има,поне в моя квартал...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blashyrkh
коментар Jan 17 2005, 10:41 PM
Коментар #11


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2148
Регистриран: 14-December 04
Потребител N: 693



аха cool.gif .
А кои е твоя квартал. Суитчърите във "Вижън" стават но не съвсем. Освен това струват 20 лв. + 20 лв за две снимки и става маика си и баща си blink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Jan 17 2005, 10:56 PM
Коментар #12


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Цитат(Blashyrkh @ Jan 17 2005, 10:41 PM)
аха cool.gif .
А кои е твоя квартал. Суитчърите във "Вижън" стават но не съвсем. Освен това струват 20 лв. + 20 лв за две снимки и става маика си и баща си blink.gif

Тия са по 20 и по 30,но са на предприятието,което шие Puma в Бъкстон.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Jan 18 2005, 01:43 AM
Коментар #13


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



az si prawih fanelka nablaze s textilnmo folio ... taq ubawina oba4e stawa samo za nqkwi rybesti nadpisi i ako ne sa rybesti to pone samo nadpisi za kartinki e neprilojim metoda .
sistemata e s 6ablon ot twyrd karton posle se izrqzwa po 6ablona ot lista s folio kato se wnimawa kartinkata da ne izleze ogledalna , sled kato se izreje nadpisa ot folio se slaga s osnowata na folioto nagore i wyrhu nego se poztawq nqkakyw pamuchen charshaw i se glasi okolo pet minuti ...
awe igra4ka si e ama sled towa gustoto e ebati harabiqta kt si widi6 proizwedenieto li4no napraweno biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blashyrkh
коментар Jan 18 2005, 08:26 AM
Коментар #14


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2148
Регистриран: 14-December 04
Потребител N: 693



А някои във въпросния малък цум правил ли е? Аз искам снимки да печатам и ми трябва добро качество.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abductor
коментар Jan 18 2005, 09:30 AM
Коментар #15


Undead
*****

Група: Потребители
Коментари: 1287
Регистриран: 23-July 04
Град: Пуовдив
Потребител N: 569



Тука в копирния център до бачкането ми взимат 5 лв за черна тениска и 4 за бяла, за предпочитане е да им се даде psd файл, в който цвета на фланелката е прозрачен. Аз си правих миналата година, щампата е с хубави цветове, но е някак лъскава (като мушамичка) и не носи на агресивно пране. Ама за 5 кинта толкоз.

EDIT: Става въпрос за Пловдив.


--------------------
...Never Wake the Dead...




Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mort
коментар Jan 18 2005, 10:33 AM
Коментар #16


Witcher
*******

Група: Metal World Conclave
Коментари: 4075
Регистриран: 8-October 03
Град: Sofia
Потребител N: 296



Цитат
Суитчърите във "Вижън" стават но не съвсем. Освен това струват 20 лв. + 20 лв за две снимки и става маика си и баща си

Къде е тоя "Вижън"? Ако ти излиза към 40лв, отиди направо в SMF и си поръчай да ти докарат оригинален суитчър - те са по толкова, ама поне щампата е доста добра. Друг е въпросът, обаче, ако няма суитчър на групата, която искаш sad.gif


--------------------
Място за реклама:

Go to the top of the page
 
+Quote Post
giggle
коментар Jan 18 2005, 12:28 PM
Коментар #17


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 848
Регистриран: 27-February 04
Потребител N: 408



V ruse 10 lv vzemat za da 6tampovat teniska,ne tvoq a ot magazina kupena,ako dade6 tvoq mislq 4e kum 6 lv be6e,oba4e trqbva da e vektorno ili ne6to ot sorta za6toto ina4e otnema pone polovin 4as da se opravi vsi4ko..ina4e az dadoh disketa 4oveka hvurli nadpisa na kompa i sled usileni obrabotki mi go printira i go 6tampova za nqma 2 min....i vsi4ko tova 10 lv headbang[1].gif,kolkoto do razmera toi me pita kolko iskam da e na samata teniska i izobz6to priqtno zanimanie be6e.... ruse mu e maikata..


--------------------
Wake up
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Jan 18 2005, 12:43 PM
Коментар #18


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



e i wse pak e po qko ako si go naprai6 sam . na nqkoq sre6ta na foruma mislq da pokaja rezultata ot ry4niq mi trud punk.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AncientWisdom`
коментар Jan 18 2005, 02:37 PM
Коментар #19


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 318
Регистриран: 30-October 04
Град: gr. Montana j-k Mladost 2 Bl. 32 vh. A
Потребител N: 648



Az mn iskam da si napravq nqkva teniska na Ciroza no kato vidqh kvo stana s taq na Bubata na Catamenia i se otkazah shtampata mn lesno pada i se napukva .Cqlata rabota e hvurlqne na izlishni sredstva.pone spored men


--------------------
Fuck Your God!
Bleeding Black Label Society Stronger Than Death!
Liniqta mi na jivota se e iztrila ot 4ikii no tova ne ozna4ava 4e s`m stanal bezsmurten!
www.ciroza.hit.bg > Thrash Metal in Montana
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blashyrkh
коментар Jan 18 2005, 07:56 PM
Коментар #20


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2148
Регистриран: 14-December 04
Потребител N: 693



Цитат(Mort @ Jan 18 2005, 08:33 AM)
Къде е тоя "Вижън"? Ако ти излиза към 40лв, отиди направо в SMF и си поръчай да ти докарат оригинален суитчър - те са по толкова, ама поне щампата е доста добра. Друг е въпросът, обаче, ако няма суитчър на групата, която искаш sad.gif

"Вижън" най-напред е в София tongue.gif , а по-точно е до Халите, малко по-надолу по Мария Луиза.

А колкото до СМФ, ония вътер толкова се преработват че ме гледат като треснати като питам за бланка или суитчър по поръчка mad.gif. И в ОЧЗ така и в Адския кон (където има каталог !!!! blink.gif )

Според мен решението е да се отиде там където се печатат тия по магазините(от едно място е мисля) и да преговаряш за една бланка.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_FcalmTL_
коментар Jan 19 2005, 12:09 PM
Коментар #21


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 113
Регистриран: 20-February 04
Потребител N: 403



Цитат(Blashyrkh @ Jan 18 2005, 05:56 PM)
Според мен решението е да се отиде там където се печатат тия по магазините(от едно място е мисля) и да преговаряш за една бланка.

И аз съм си мислил за това, но като се замисли човек, дали ще искат да ти направят една тениска ей така от добра воля. Мисля си че няма да им се занимава пък и нищо няма да спечелят... Както и да е, все пак трябва да се разпита по магазините откъде им ги носят и с кой да се свърже човек. wink.gif
Иначе дайте повече предложения за това къде могат да ми отпечата нещо. Аз досега съм намирал само места където отпечатват само на бяла или светла тениска, технологията не им позволявала на тъмни цветове. blink.gif

@Siegfried - Ако може, дай малко инфо за "солените"? tongue.gif


--------------------
Празнотата е пътят...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mort
коментар Jan 19 2005, 12:17 PM
Коментар #22


Witcher
*******

Група: Metal World Conclave
Коментари: 4075
Регистриран: 8-October 03
Град: Sofia
Потребител N: 296



Според мен тия по магазините ги внасят от Турция...


--------------------
Място за реклама:

Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Jan 19 2005, 06:03 PM
Коментар #23


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Цитат(Mort @ Jan 19 2005, 12:17 PM)
Според мен тия по магазините ги внасят от Турция...

Добро утро tongue.gif Има и родно производство,но са по-редки.Например в "На тъмно" и подлеза на НДК имаше едни уж български.Ще ги познаете по етикета и по-високата цена smile.gif А колко некадърни фланелки има е отделен въпрос.Самата аз имам фленелка на Det Sam Engang Var и суичер на Darkthrone,в чието лого е изпуснато малкото пентаграмче...За качество и размери и дума не може да става..Турска му работа

Damned In Black-мисля,че в СФ щамповане за под 20 лева няма.Отгоре на всичко и щампата е скапана...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mort
коментар Jan 19 2005, 06:16 PM
Коментар #24


Witcher
*******

Група: Metal World Conclave
Коментари: 4075
Регистриран: 8-October 03
Град: Sofia
Потребител N: 296



Цитат
Добро утро  Има и родно производство,но са по-редки.Например в "На тъмно" и подлеза на НДК имаше едни уж български.Ще ги познаете по етикета и по-високата цена

E да де ама българският памук е много, МНОГО по-качествен от турския. Плюс това да подкрепяме българското производство biggrin.gif .
Цитат
А колкото до СМФ, ония вътер толкова се преработват че ме гледат като треснати като питам за бланка или суитчър по поръчка

И на мен ми прави впечатление, че там понякога те гледат много особено, като поискаш нещо по-различно, ама в крайна сметка те губят. Често съм чувал разни да ги наречем неточни изказвания, които ме дразнят и затова вече избягвам да ходя много много там, най-вече се мъкна до извора (wizard biggrin.gif ), за да си купувам дискове, а ако искам нещо да си поръчам Пешо уизърда вече ми е приятел и никога няма да ми откаже да внесе каквото и да е.

А къде е тоя магазин "на тъмно", чувал съм го но никога не съм го посещавал?


--------------------
Място за реклама:

Go to the top of the page
 
+Quote Post
_FcalmTL_
коментар Jan 19 2005, 06:38 PM
Коментар #25


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 113
Регистриран: 20-February 04
Потребител N: 403



Вижте сега, не ми трябва някакво място където да ми отпечатат някви цветни и лъскави обложки от СД-та, или картинки. Нужно ми е място, където ще ми отпечатат ясно и точно, за предпочитане и качествено tongue.gif , бял надпис( по-точно бяло лого на група) на черна тениска, и името на албума на групата на гърба на тениската. Някой, ако знае такова място ще съм благодарен да каже.


--------------------
Празнотата е пътят...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mort
коментар Jan 19 2005, 06:40 PM
Коментар #26


Witcher
*******

Група: Metal World Conclave
Коментари: 4075
Регистриран: 8-October 03
Град: Sofia
Потребител N: 296



То ако е само за надпис и ако не е много завъртян, хващаш принтираш го, после изрязващ по контур вътрешната част и си купуваш боя за дрехи или спрей - пръскаш, мажеш и си готов biggrin.gif .


--------------------
Място за реклама:

Go to the top of the page
 
+Quote Post
_FcalmTL_
коментар Jan 19 2005, 06:54 PM
Коментар #27


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 113
Регистриран: 20-February 04
Потребител N: 403



Цитат(Mort @ Jan 19 2005, 04:40 PM)
То ако е само за надпис и ако не е много завъртян, хващаш принтираш го, после изрязващ по контур вътрешната част и си купуваш боя за дрехи или спрей - пръскаш, мажеш и си готов biggrin.gif .

Да ама това ми се струва много омазана работа. Я стане, я не, една грешка и тениската отива. А пък и не е гаранция, че няма да се размаже от пране примерно, или ако вали и се намокри...

Едит: Що ми сменихте картинаката бе? tongue.gif


--------------------
Празнотата е пътят...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mort
коментар Jan 19 2005, 07:00 PM
Коментар #28


Witcher
*******

Група: Metal World Conclave
Коментари: 4075
Регистриран: 8-October 03
Град: Sofia
Потребител N: 296



Трябва да питам братовчедка си тя си беше купувала такава боя и беше правиля някакви цапотеници - дали се размазва или не.


--------------------
Място за реклама:

Go to the top of the page
 
+Quote Post
ivomag
коментар Jan 19 2005, 07:06 PM
Коментар #29


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 502
Регистриран: 14-May 04
Град: София
Потребител N: 486



Цитат(Damned_In_Black @ Jan 19 2005, 04:54 PM)
Да ама това ми се струва много омазана работа. Я стане, я не, една грешка и тениската отива. А пък и не е гаранция, че няма да се размаже от пране примерно, или ако вали и се намокри...

Аз лично не съм си правил такива фанелки,но имам един приятел,който си прави с текстилни бои натпис и наистина стана сполучлив!А текстилните бои не се размазват от пране или дъж!


--------------------
A TOUCH OF EVIL

Please set me free
I can't resist a Touch of Evil
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blashyrkh
коментар Jan 19 2005, 07:49 PM
Коментар #30


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2148
Регистриран: 14-December 04
Потребител N: 693



Бе сега отидох до малкия Цум, но отново се сблъсках с човешка простотия: питам дали имат нещо готово да видя как изглежда, а оная ми дава каталог на букви.... Птиам в какъв формат трябва да са картинките, оная казва в А4...

Имат нещо като по-главен магазин където и щамповат. Следващата стъпка е да го открия.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 27th April 2024 - 01:55 AM