Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Стей Тру, (Боже опази)
metalheart1993
коментар Nov 4 2011, 10:58 AM
Коментар #1


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 212
Регистриран: 29-March 11
Потребител N: 4062



Тук няма да прочетете нищо красиво! Отдавна има хора които наричат себе си тру метАли, каквото и да означава това по дяволите! Тяхнате представа за това да си истински фен е да се къпеш един път в седмицата, по концерти да се напиваш като пор и само да чакаш някой да го поглене на криво та да му скочи. Така, няма лошо но, ако живеехме в Х век и то в джунглата, или както би казала баба ми жунглата!!! Другото което ги отличава от нас простолюдието е че, като отидат на концерт стоят в дъното отцепени от хората и задължително намусени. Тру метАлите винаги носят черни дрехи, това е любимият им цвят ако ги попиташ носи ли за тях някаква символика ще ти разпъват локуми 2 седмици. Тяхното чувство за хумор се простира до вицовете на Къци Вапцаров и смешки които за да ти станат смешни трябва да ти будат обяснени, невероятно нали? Най-добрият приятел на тру-то е бармана и продавача в магазина под блока. Те нямат нужда от приятели, тъй като са велики, по-велики и от бармана(Ние сме просто масовка като тази във филма "300") Те мразят всичко и всеки, ако ги попитате защо ще ви кажат "така" . Те имат само една любима група и могат да говорят за нея с часове, знаят всичките текстове на изуст. Обикновенно тази група е Manowar или някоя от норвежкия блек метАл. Те(трута-та) НЕ използват сложни думи като, конституция, благодаря(вместо нея казват най-булгарската дума мерси), железница, каравана и др. Те се отличават от другите с това че по тях има поне 2 кила желязо(гривни, вериги, обеци). Когато има спор винаги те са прави другите са комплексирани, глупави и тъпи.
Ще подкрепя всичко това с доказателство:
Преди седмица едно момче ме заговори понеже видя че имам мешка на Metallica. Не знам защо но пича реши да ме изпитва на тема Metallica. Наглоста му стигна до там да ме кара да му изброявам 5 техни песни, карая ка "изпита" го попитах:
-Е сега отговорих ли ти на всички въпроси?
-Да бе човече, маа не мога да разбера какво харесваш на тия дъртаци.
-Ами не знам просто ми подариха мешката и за да не обидя човека я нося понякога.
Стей Тру!<--- Каквото и да означа по дяволите! (Аз на какво означава но ми е странно някои хора какъв смисъл влагат)

Това е интересно!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HateBreeder
коментар Nov 4 2011, 12:24 PM
Коментар #2


Core Dweller
****

Група: Потребители
Коментари: 991
Регистриран: 31-March 09
Град: Горна Малина
Потребител N: 3337



Всичко написано от теб,показва до колко и ти спадаш в тази "група" хора.Да си вадиш заключенията на тази база,не те прави социолог,нито пък си разнищил общоприетото мнение за дадено звено от обществото.(Я,та аз използвах повече от 2 сложни думи...Какво постижение.)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ZerraX
коментар Nov 4 2011, 12:35 PM
Коментар #3


卐 Misantr☣p☣lis 卐
******

Група: Потребители
Коментари: 2524
Регистриран: 4-November 08
Град: Valhall
Потребител N: 3087



Цитат(metalheart1993 @ Nov 4 2011, 10:58 AM) *
НЕ използват сложни думи като, конституция, благодаря(вместо нея казват най-булгарската дума мерси), железница, каравана и др.

Ахаааааам.


--------------------
ЛастФМ ~,~ Soulseek acc: ZerraX - not active now.

Shareable Stuff: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


[updated: 31.07.12]
FuЦк! It's too kvlt to be trve!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
metalheart1993
коментар Nov 4 2011, 04:06 PM
Коментар #4


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 212
Регистриран: 29-March 11
Потребител N: 4062



Цитат(HateBreeder @ Nov 4 2011, 01:24 PM) *
Всичко написано от теб,показва до колко и ти спадаш в тази "група" хора.Да си вадиш заключенията на тази база,не те прави социолог,нито пък си разнищил общоприетото мнение за дадено звено от обществото.(Я,та аз използвах повече от 2 сложни думи...Какво постижение.)

Пф аз даже мразя софиолозите!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HateBreeder
коментар Nov 4 2011, 04:47 PM
Коментар #5


Core Dweller
****

Група: Потребители
Коментари: 991
Регистриран: 31-March 09
Град: Горна Малина
Потребител N: 3337



Дори не се опитвай да пишеш,моля те.Или поне оправи нелепите грешки,защото се получават груби обърквания.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Nov 4 2011, 05:24 PM
Коментар #6


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



Цитат
яхнате представа за това да си истински фен е да се къпеш един път в седмицата, по концерти да се напиваш като пор и само да чакаш някой да го поглене на криво та да му скочи.

Що бе пич, проблем?


Цитат
Преди седмица едно момче ме заговори понеже видя че имам мешка на Metallica. Не знам защо но пича реши да ме изпитва на тема Metallica. Наглоста му стигна до там да ме кара да му изброявам 5 техни песни, карая ка "изпита" го попитах:

Прави си сметка колко смешен изглеждаш, за да те изпитват някви непознати. И аз като видя някое смешно индивидче ми идва да го питам изобщо знае ли за кво иде реч, ма принципно си имам по-важна работа. Въпросния пич просто му е било прекалено скучно или ти си бил наистина прекалено смешен. (:


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Nov 4 2011, 05:41 PM
Коментар #7


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Не съдете човека. Всеки в един или друг момент е преминал през някакви подобни състояния. И освен всичко друго, не са напълно грешни част от изводите му, въпросът е, че са доста емоционално написани и това буди противоречиви реакции.


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HateBreeder
коментар Nov 4 2011, 05:49 PM
Коментар #8


Core Dweller
****

Група: Потребители
Коментари: 991
Регистриран: 31-March 09
Град: Горна Малина
Потребител N: 3337



Да,като например рязане на вени или тем-подобни извращения със собственото ти тяло.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Nov 4 2011, 08:08 PM
Коментар #9


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



Цитат(Svetyl @ Nov 4 2011, 05:41 PM) *
Не съдете човека. Всеки в един или друг момент е преминал през някакви подобни състояния. И освен всичко друго, не са напълно грешни част от изводите му, въпросът е, че са доста емоционално написани и това буди противоречиви реакции.

Прав си, колега. Просто настъпва нас по опашките, за тва буди такива реакции.


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Thrashard
коментар Nov 4 2011, 10:50 PM
Коментар #10


Долна чорба
****

Група: Потребители
Коментари: 894
Регистриран: 17-May 11
Град: София Hate City
Потребител N: 4095



Цитат(metalheart1993 @ Nov 4 2011, 10:58 AM) *
Тук няма да прочетете нищо красиво! Отдавна има хора които наричат себе си тру метАли, каквото и да означава това по дяволите! Тяхнате представа за това да си истински фен е да се къпеш един път в седмицата, по концерти да се напиваш като пор и само да чакаш някой да го поглене на криво та да му скочи. Така, няма лошо но, ако живеехме в Х век и то в джунглата, или както би казала баба ми жунглата!!! Другото което ги отличава от нас простолюдието е че, като отидат на концерт стоят в дъното отцепени от хората и задължително намусени. Тру метАлите винаги носят черни дрехи, това е любимият им цвят ако ги попиташ носи ли за тях някаква символика ще ти разпъват локуми 2 седмици. Тяхното чувство за хумор се простира до вицовете на Къци Вапцаров и смешки които за да ти станат смешни трябва да ти будат обяснени, невероятно нали? Най-добрият приятел на тру-то е бармана и продавача в магазина под блока. Те нямат нужда от приятели, тъй като са велики, по-велики и от бармана(Ние сме просто масовка като тази във филма "300") Те мразят всичко и всеки, ако ги попитате защо ще ви кажат "така" . Те имат само една любима група и могат да говорят за нея с часове, знаят всичките текстове на изуст. Обикновенно тази група е Manowar или някоя от норвежкия блек метАл. Те(трута-та) НЕ използват сложни думи като, конституция, благодаря(вместо нея казват най-булгарската дума мерси), железница, каравана и др. Те се отличават от другите с това че по тях има поне 2 кила желязо(гривни, вериги, обеци). Когато има спор винаги те са прави другите са комплексирани, глупави и тъпи.
Ще подкрепя всичко това с доказателство:
Преди седмица едно момче ме заговори понеже видя че имам мешка на Metallica. Не знам защо но пича реши да ме изпитва на тема Metallica. Наглоста му стигна до там да ме кара да му изброявам 5 техни песни, карая ка "изпита" го попитах:
-Е сега отговорих ли ти на всички въпроси?
-Да бе човече, маа не мога да разбера какво харесваш на тия дъртаци.
-Ами не знам просто ми подариха мешката и за да не обидя човека я нося понякога.
Стей Тру!<--- Каквото и да означа по дяволите! (Аз на какво означава но ми е странно някои хора какъв смисъл влагат)

Това е интересно!

Oт проченото до тук, стигам до заключението, че искам пълноправна СВОБОДА ЗА КАПИБАРИТЕ!!! КАПИБАРИТЕ НЕ СА ПРЕСТЪПНИЦИ!!! И имам няколко екзистенциални въпроса към теб :
1. Защо Manowar ? К'во им е на Manowar ?
2. Как се напива пор ? Защо се напива пора и кога се напива пора ?
3. Някъв проблем ли имаш с Къци Вапцаров ?????????????????????????????????????????????????????
4. Ти като те издразни някой не му ли скачаш на бой ?
5. Значи ти реанално погледнато НЕ си ТРУ ?
6. Защо не пишеш в тийнпроблем?
7. Защо не пишеш в sladuran4itaaaaaa.com ?
8. Защо не пишеш в sofian4incaaaaaaaaa***aagljd.com ?
9. Защо имаш мешка на металика бе бате biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ?
10. Защо ни занимаваш с глупости бе, менче ?


--------------------
Stay positive!!! Negative HARDCORE is the real positivism.
ПО ПЪТЯ СИ СМЕ ПОЕЛИ
УЛТРАСИ ЧЕРВЕНО-БЕЛИ
ЕДИН ДО ДРУГ СМЕ СТРОЕНИ
ПОЛУДЕЛИ И СМЕЛИ
ЗА ЧЕСТТА НА РОДИНАТА
ЗА ЦСКА И ДРУЖИНАТА
ВИНАГИ ЩЕ БЪДЕМ ТУК
ВИНАГИ ЕДИН ДО ДРУГ!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
2+2=0
коментар Nov 4 2011, 11:05 PM
Коментар #11


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 524
Регистриран: 8-July 08
Потребител N: 2846



ei mi6oci

За утре искам да ми отговорите на въпроса в кой албум на Жои Димайо басът е най-басов. Метълхартче, ако вярно си раждан през '93, недей така. На 18 си, не мое да пишеш такива глупости, не е тру. Разбирам ти болката, сички тука се прекършват от мъка за мйетъла, ти бъди различен и си го сложи на куро, важното е да има хардкор и чалга. Сърбинът над мен ти го е казал, бегом към тийн драмите.

Един вид, ае стига простотии. Иначе метълсъкс е много силно попадение, ама са малце стари снимките, има фрапиращи бизони. А темата е за рамкиране. Аз не моа да разбера как мое да изтриете темата за какво сме срали последно, а после някой така грозно да мине и да си остави червата. Грам естетика няма.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Thrashard
коментар Nov 4 2011, 11:18 PM
Коментар #12


Долна чорба
****

Група: Потребители
Коментари: 894
Регистриран: 17-May 11
Град: София Hate City
Потребител N: 4095



ВИНАГИ САМО ЧАЛГА!!! Админа няма да ли напише новината за идният концерт на сръбската мега-фурия ЛЕПА БРЕНА ???


--------------------
Stay positive!!! Negative HARDCORE is the real positivism.
ПО ПЪТЯ СИ СМЕ ПОЕЛИ
УЛТРАСИ ЧЕРВЕНО-БЕЛИ
ЕДИН ДО ДРУГ СМЕ СТРОЕНИ
ПОЛУДЕЛИ И СМЕЛИ
ЗА ЧЕСТТА НА РОДИНАТА
ЗА ЦСКА И ДРУЖИНАТА
ВИНАГИ ЩЕ БЪДЕМ ТУК
ВИНАГИ ЕДИН ДО ДРУГ!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vlad
коментар Nov 5 2011, 04:08 PM
Коментар #13


лайно
*****

Група: Потребители
Коментари: 1536
Регистриран: 18-August 05
Град: софия
Потребител N: 904



Абе може ли да сложат Содом, като е концерта на Лепа Брена.Това е кощунство thumbdown.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
2+2=0
коментар Nov 5 2011, 04:55 PM
Коментар #14


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 524
Регистриран: 8-July 08
Потребител N: 2846



Lepa Brena, lepo gori.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
metalheart1993
коментар Nov 5 2011, 04:55 PM
Коментар #15


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 212
Регистриран: 29-March 11
Потребител N: 4062



Цитат(Thrashard @ Nov 4 2011, 11:50 PM) *
Oт проченото до тук, стигам до заключението, че искам пълноправна СВОБОДА ЗА КАПИБАРИТЕ!!! КАПИБАРИТЕ НЕ СА ПРЕСТЪПНИЦИ!!! И имам няколко екзистенциални въпроса към теб :
1. Защо Manowar ? К'во им е на Manowar ?
2. Как се напива пор ? Защо се напива пора и кога се напива пора ?
3. Някъв проблем ли имаш с Къци Вапцаров ?????????????????????????????????????????????????????
4. Ти като те издразни някой не му ли скачаш на бой ?
5. Значи ти реанално погледнато НЕ си ТРУ ?
6. Защо не пишеш в тийнпроблем?
7. Защо не пишеш в sladuran4itaaaaaa.com ?
8. Защо не пишеш в sofian4incaaaaaaaaa***aagljd.com ?
9. Защо имаш мешка на металика бе бате biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ?
10. Защо ни занимаваш с глупости бе, менче ?

Ми какво да ти кажа за Manowar много станаха модерни сред тииновете на 13-14 години.
Пора е нарицателно име за всички онези същества които си мислят че да слушаш метъл музика е модерно.
Не много си готин Куцутоуу.
Не не му скачам на бой не съм афресивен.
Братле за мен тия определения Тру фолс и сякакви такива са доста лайняна работа.
А неее не се занимавам с такива сайтове :Д
Защото найстина ми я подариха, а и металица са една от любимите ми групи.
Ако за теб това са глупости за мен не са. smile.gif


АМА ВИЕ МАЙ НЕ РАЗБИРАТЕ ЧЕ ТЕМАТА Е ЗА ОНИЯ ГАДОВЕ КОИТО САМО ПАРАДИРАТ ЧЕ СЛУшАТ МЕТЪЛ И НИЩО ПОВЕЧЕ. Демек ПОЗЬОРИТЕ! Не казам че ви сте такива и ако съ обидил някой се извинявам!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
2+2=0
коментар Nov 5 2011, 05:00 PM
Коментар #16


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 524
Регистриран: 8-July 08
Потребител N: 2846



Ти май не се отказваш лесно, а?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
metalheart1993
коментар Nov 5 2011, 05:10 PM
Коментар #17


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 212
Регистриран: 29-March 11
Потребител N: 4062



^ Просто казвам това което мисля. Друго което ме дразни е-слушането на отделни песни а не цял албум и така например In Flames е любима група на кои само защото са чули две пасни.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
telia
коментар Nov 5 2011, 05:34 PM
Коментар #18


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 794
Регистриран: 11-March 07
Потребител N: 1949



Ахх, поредната тема за пуканки. Ние, по-възрастните, ще наблюдаваме словесни нелепици. Моля ви, престанете с тия "мазни коси". Престанете с това къпане. То няма нищо общо с метъла. Не го ли разбрахте? Един "тру" дори няма да включи и смешките на Къци в репертоара си оскъден. "Тру" може да мълчи, ама слуша. Ахаааа...


--------------------
"...Ако не беше ти(спрямо това, което търся тук) щях да си изляза от този форум, който въпреки стойностите си, щеше да бъде безполезен за целите ми."- nikoi ... Птицата ще лети и в катрана, дирейки небето си/ небето ни, което е нейното Всичко! / Неизвестното крие в себе си сбор от предположения, чиято вероятност на сбъдване е правопропорционална на нашите очаквания за обратното.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Thrashard
коментар Nov 5 2011, 05:41 PM
Коментар #19


Долна чорба
****

Група: Потребители
Коментари: 894
Регистриран: 17-May 11
Град: София Hate City
Потребител N: 4095



Ама и ти си много тру като обясняваш кое е тру, тру е да си на хероин и да си от лефски, останалото е поза...


--------------------
Stay positive!!! Negative HARDCORE is the real positivism.
ПО ПЪТЯ СИ СМЕ ПОЕЛИ
УЛТРАСИ ЧЕРВЕНО-БЕЛИ
ЕДИН ДО ДРУГ СМЕ СТРОЕНИ
ПОЛУДЕЛИ И СМЕЛИ
ЗА ЧЕСТТА НА РОДИНАТА
ЗА ЦСКА И ДРУЖИНАТА
ВИНАГИ ЩЕ БЪДЕМ ТУК
ВИНАГИ ЕДИН ДО ДРУГ!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
telia
коментар Nov 5 2011, 05:44 PM
Коментар #20


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 794
Регистриран: 11-March 07
Потребител N: 1949



Забавен си. Де па прочете какво обяснявам? А и аз не се имам хич за тру. Такъв шербет е из главата ми, че едва ли ще оцелееш край него. blackmetal.gif


--------------------
"...Ако не беше ти(спрямо това, което търся тук) щях да си изляза от този форум, който въпреки стойностите си, щеше да бъде безполезен за целите ми."- nikoi ... Птицата ще лети и в катрана, дирейки небето си/ небето ни, което е нейното Всичко! / Неизвестното крие в себе си сбор от предположения, чиято вероятност на сбъдване е правопропорционална на нашите очаквания за обратното.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
metalheart1993
коментар Nov 5 2011, 06:01 PM
Коментар #21


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 212
Регистриран: 29-March 11
Потребител N: 4062



^ Защо ли си мисля че не сте разбрали темата?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vlad
коментар Nov 5 2011, 06:07 PM
Коментар #22


лайно
*****

Група: Потребители
Коментари: 1536
Регистриран: 18-August 05
Град: софия
Потребител N: 904



пичага тая тема я приемаш сериозно единствено ти, а останалите си правят ташак


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
metalheart1993
коментар Nov 5 2011, 06:10 PM
Коментар #23


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 212
Регистриран: 29-March 11
Потребител N: 4062



^ Чак сриозно не бих казал. Просто от много време това "съвинение" ми е на компютъра и реших да го покажа да си кажете мнението.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
telia
коментар Nov 5 2011, 06:21 PM
Коментар #24


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 794
Регистриран: 11-March 07
Потребител N: 1949



Напротив, разбрах я, даже прекалено добре, за съжаление. Това явно няма край. Бъди си ти, защо изобщо позволяваш да изпадаш в клишета и да определяш хората в разни индекси. Всичко е до нагласата кое как ни действа и защо ни действа така. Сега обяснявам- темата е прекалено повърхностна. Ако не искаш да се задавиш от клишета, не дълбай в това.


--------------------
"...Ако не беше ти(спрямо това, което търся тук) щях да си изляза от този форум, който въпреки стойностите си, щеше да бъде безполезен за целите ми."- nikoi ... Птицата ще лети и в катрана, дирейки небето си/ небето ни, което е нейното Всичко! / Неизвестното крие в себе си сбор от предположения, чиято вероятност на сбъдване е правопропорционална на нашите очаквания за обратното.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HateBreeder
коментар Nov 5 2011, 07:32 PM
Коментар #25


Core Dweller
****

Група: Потребители
Коментари: 991
Регистриран: 31-March 09
Град: Горна Малина
Потребител N: 3337



Аз и по голяма нужда хода като ТРУ метъл,сера с главата надолу и омазвам цялата стена с кафяви пентаграми и пречупени кръстове.Какво по-ТРУ от това? icon_headbang[1].gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pungent_stench
коментар Nov 6 2011, 12:24 AM
Коментар #26


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 472
Регистриран: 5-February 09
Потребител N: 3246



ебах тоя смех ебах
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Медаров
коментар Nov 6 2011, 01:48 PM
Коментар #27


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 115
Регистриран: 21-November 07
Град: със сигурност не е париж
Потребител N: 2442



Цитат(HateBreeder @ Nov 5 2011, 08:32 PM) *
Какво по-ТРУ от това? icon_headbang[1].gif


Новия албум на BLASPHEMOPHAGHER?!


--------------------
14 Words: "We must secure the extinction of all people and no future for any children."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар Nov 6 2011, 03:44 PM
Коментар #28


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



....

не мога да формулирам думи.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
telia
коментар Nov 6 2011, 04:01 PM
Коментар #29


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 794
Регистриран: 11-March 07
Потребител N: 1949



Сционче, ти си тру, щом не можеш да говориш. Боже опази! хах


--------------------
"...Ако не беше ти(спрямо това, което търся тук) щях да си изляза от този форум, който въпреки стойностите си, щеше да бъде безполезен за целите ми."- nikoi ... Птицата ще лети и в катрана, дирейки небето си/ небето ни, което е нейното Всичко! / Неизвестното крие в себе си сбор от предположения, чиято вероятност на сбъдване е правопропорционална на нашите очаквания за обратното.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ZerraX
коментар Nov 6 2011, 04:08 PM
Коментар #30


卐 Misantr☣p☣lis 卐
******

Група: Потребители
Коментари: 2524
Регистриран: 4-November 08
Град: Valhall
Потребител N: 3087



Аз съм ТРЮУ, признавам си!

http://www.youtube.com/watch?v=KHy7DGLTt8g...feature=related

САМО HEVI, TRASH, DEAD и BLEK METAL!


--------------------
ЛастФМ ~,~ Soulseek acc: ZerraX - not active now.

Shareable Stuff: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


[updated: 31.07.12]
FuЦк! It's too kvlt to be trve!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 20th April 2024 - 06:20 PM