Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Страстта, :)
scion_of_storm
коментар May 11 2008, 08:32 PM
Коментар #1


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



Въпросите ги заех от едно момиче от друг форум (powered by bolt_f), много ми харесаха smile.gif


Има ли нещо, което кара дъхът ви да спре само когато си го помислите? Много са, някои от тях дори не са реални неща, ама кой е казал че трябва да се ограничаваме в мислите си?

Каква е вашата цел в живота и свързана ли е с това, което желаете и със страстта ви, която е... Страстта ми е малко лична, но съдържа и стремеж в себе си. Та, целта ми е тясно свързана с нея бих казал, дано остане така.

Мислите ли, че вече сте пораснали до такава степен, че виждате в себе си човекът, в който сте желали да се превърнете? Не. В момента като цяло не съм доволен от себе си, ама съм по-скоро идеалист относно мен доста повече, отколкото относно другите. Ще видя какво ще стана в крайна сметка..

Бихте ли избрали добре платена работа към която не изпитвате нищо пред професия, която ви доставя огромно удоволствие, но не печелите достатъчно? Не. Всъщност, зависи от ситуацията, но бих направил всичко възможно да ми доставя някакво удоволствие работата, трудно мога да се занимавам с нещо, което не е интересно за мен.

Къде се крие страстта според вас? Страст към нещо, някого? По-силна ли е от "любов"? Навсякъде в мен :Р Не само към човек/изкуство.

Какво значи за вас "страст"? Красива дума... Нещо прекрасно е, дори да излиза от границите на нормалното. Не много де, че иначе.. :Д



Така де, не е задължително само на въпросите да отговаряте, може да си спретнем някаква дискусийка за страстта smile.gif Feel free to share your opinion :> И надявам се да стане смислена тема..поне малко.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар May 11 2008, 08:43 PM
Коментар #2


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



Има ли нещо, което кара дъхът ви да спре само когато си го помислите? - Не едно и две неща. Една много специална усмивка; един отбор, една мечта; любима песен ...

Каква е вашата цел в живота и свързана ли е с това, което желаете и със страстта ви, която е... : цел .. цели много, страсти също. Може би да карам хората около себе си да се чувстват добре и да им помагам, да съм здрав, спокоен

Мислите ли, че вече сте пораснали до такава степен, че виждате в себе си човекът, в който сте желали да се превърнете? : В никакъв случай. Надали има човек, който не желае да се развива и да става все повече този, който е мечтал да бъде

Бихте ли избрали добре платена работа към която не изпитвате нищо пред професия, която ви доставя огромно удоволствие, но не печелите достатъчно? : Зависи от работата и до колко е по-добре платена дали е противна и прочие

....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Battle Magic
коментар May 11 2008, 08:44 PM
Коментар #3


Warrior of Knut
*****

Група: Приятели
Коментари: 1483
Регистриран: 11-December 06
Потребител N: 1726



Да си призная честно, не знам какво е страстта към друг човек... но аз лично имам страст към музиката, към някои книги и някои от нещата, което обичам да правя. Наистина ми трябва само да си помисля за тях, за да се зарадвам. Но това, реално, не е истинска страст , а просто... неща, които правя с удоволствие. Да разбера истинското значение на страстта ми предстои.... а може би не? huh.gif


--------------------
Cry for God when your life was ending
Call for God now death is near,
Where was God when you were dying
Reek of war is master here.
Left behind are slaughtered strangers
Enemies become your friend
This is how the fear takes over
When its time to meet the end.
Fields of flesh from graves ripped open
Only the dead can see an end to war,
Sleeting snow where bones lay broken.
Tell me what all this was for
Tell me what all this was for
Tell me what all this was for

Die for God, Die for what?
Was it worth dying for?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар May 12 2008, 02:22 PM
Коментар #4


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



Яко интерес ;р

^Обзалагам се, че ще усетиш какво е И към друг човек. Не мисля, че някой минава без това (:


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Danny47
коментар May 12 2008, 04:18 PM
Коментар #5


Сценичен безработник!
****

Група: Потребители
Коментари: 671
Регистриран: 18-July 06
Град: София
Потребител N: 1463



Има ли нещо, което кара дъхът ви да спре само когато си го помислите? Химическите кенефи в Ловеч!

Каква е вашата цел в живота и свързана ли е с това, което желаете и със страстта ви, която е... Не е ли логично да е свързана. Моята страст е музиката (и барабаните), целта ми (по-скоро трудно осъществима мечта) е да живея от страстта ми.

Мислите ли, че вече сте пораснали до такава степен, че виждате в себе си човекът, в който сте желали да се превърнете? Не. По-лошото може би е да не видя човекът в, който съм искал да се превърна, когато вече е късно за това!

Бихте ли избрали добре платена работа към която не изпитвате нищо пред професия, която ви доставя огромно удоволствие, но не печелите достатъчно? Стига работата да не е неприятна, мога да работя нещо безразлично. Тва не е ли нещо нормално за 90% от хората?!

Къде се крие страстта според вас? Страст към нещо, някого? По-силна ли е от "любов"? Съгласен съм, че има 2 типа страст - към нещо и към някого, явно има и тясна връзка с любовта.

Какво значи за вас "страст"? Нещо наивно.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadHatter
коментар May 12 2008, 05:14 PM
Коментар #6


ghost of the sun
*******

Група: Потребители
Коментари: 3537
Регистриран: 5-September 05
Потребител N: 924



Има ли нещо, което кара дъхът ви да спре само когато си го помислите? Ако иде реч за хубавите неща - природата във всеки смисъл на думата. За лошите...твърде много.

Каква е вашата цел в живота и свързана ли е с това, което желаете и със страстта ви, която е... Цели много и да, свързана е поне една от тях smile.gif

Мислите ли, че вече сте пораснали до такава степен, че виждате в себе си човекът, в който сте желали да се превърнете? Близо съм до това, което искам да бъда, но това е като че ли константно състояние tongue.gif

Бихте ли избрали добре платена работа към която не изпитвате нищо пред професия, която ви доставя огромно удоволствие, но не печелите достатъчно? На някакъв етап може би, макар да ми се иска да кажа, че не бих dry.gif

Къде се крие страстта според вас? Страст към нещо, някого? По-силна ли е от "любов"? Страстта се крие в ума и сърцето, по мое мнение... Стига човек да подходи към въпроса с желание и въображение smile.gif

Какво значи за вас "страст"? passion



--------------------
Не насилвайте нещата, просто вземете по-голям чук.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prayer4eto
коментар May 12 2008, 05:28 PM
Коментар #7


Master of your sorrow
******

Група: Потребители
Коментари: 2201
Регистриран: 24-April 07
Град: Sofia
Потребител N: 2034



Какво значи за вас "страст"? Естествен наркотик, който се опитвам да откажа, но не се получава. Интересно, че има различни модификации, всяка от които засяга определена област от мозъка. whistle.gif
Научно погледнато, страстта е пораждането на конфликт между съзнанието и първичните сетивни усещания, като последните определено се опитват да отрекат водещата роля на вашата мисъл в процеса на симбиозно равновесие. happy.gif


--------------------
Free are those who walk away from setting suns
And free are those who laughed at chains that held them bound
Free are those who conquers in vain but won't stop to run
Battered and down they pick up their pieces to rise as one
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар May 12 2008, 05:30 PM
Коментар #8


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



wacko.gif wacko.gif

Кажи го, че човек пощръклява бе biggrin.gif Ама понякога е хубаво просто да се поддадеш на подтика без мисъл...стига естествено последиците да не са катастрофални smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prayer4eto
коментар May 12 2008, 06:27 PM
Коментар #9


Master of your sorrow
******

Група: Потребители
Коментари: 2201
Регистриран: 24-April 07
Град: Sofia
Потребител N: 2034



^ Още го наричат "душевен мазохизъм" wub.gif


--------------------
Free are those who walk away from setting suns
And free are those who laughed at chains that held them bound
Free are those who conquers in vain but won't stop to run
Battered and down they pick up their pieces to rise as one
Go to the top of the page
 
+Quote Post
InsArtTure
коментар May 13 2008, 11:03 PM
Коментар #10


Бесен тийн, какъвто отдавна не трябва да е
*******

Група: Потребители
Коментари: 3402
Регистриран: 29-October 03
Потребител N: 317



Парцалесте, къде се губиш та не си осрал още темата. Айде почвай със загоравяането и утоляването на страстта. rolleyes.gif


--------------------
"Hayley, take this piercing off your nose! Your face must be metal-free, just like every good radiostation! Stan Smith
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aglarana
коментар May 14 2008, 07:20 AM
Коментар #11


Истинска измамница
******

Група: Потребители
Коментари: 2917
Регистриран: 25-April 05
Град: Under the Northern Star
Потребител N: 795



Има ли нещо, което кара дъхът ви да спре само когато си го помислите? Не е задължително да се обвърже със Страстта - може би дългоочаквана среща с любим или приятел, откъс от песен, който ме кара да настръхна.

Каква е вашата цел в живота и свързана ли е с това, което желаете и със страстта ви, която е... Моите цели в живота са тясно свързани с това, което желая и за което копнея. Има много различни прегради, които трябва да премина, за да се случи мечтаното. Страстта е главна и неизменна част в отношения, направления - на кратко животи. Нужна е и се вплита във всичко, което успееш да сътвориш.

Бихте ли избрали добре платена работа, към която не изпитвате нищо, пред професия, която ви доставя огромно удоволствие, но не печелите
достатъчно? Надявам се да не ми се налага често да избирам тази опция в бъдеще. Предпочитам добре платена професия, която да ми доставя удоволствие, удовлетворение и да представлява синтез от нещата, които обичам да правя, в които съм добра.

Мислите ли, че вече сте пораснали до такава степен, че виждате в себе си човекът, в който сте желали да се превърнете? Предполагам, че в голяма степен вече съм оформена като човек и надали по-натам ще се случват кардинални промени. И ако все пак това стане - дано са за хубаво!

Къде се крие страстта според вас? Страст към нещо, някого? По-силна ли е от "любов"? Тя се спотайва в ума, сърцето и тялото, т.е. навсякъде в нас, към определени хора, но и към всичко друго може да подхождаш със страст. Не знам дали е по-силна от любовта, но със сигурност заедно с нея комбинацията е взривоопасна!

Какво значи за вас "страст"? Чувственост, жар, трепетност...




--------------------
First wish for this night:
Let me be your delight.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SoulThief
коментар May 14 2008, 12:27 PM
Коментар #12


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 203
Регистриран: 20-February 07
Потребител N: 1904



Има ли нещо, което кара дъхът ви да спре само когато си го помислите? Животът ми почти постояно е пълен с хора и събития, от които може да ми спре дъха. Моментите, в които виждам, че вече няма какво да спира дъха ми - тогава потъвам в мрак

Каква е вашата цел в живота и свързана ли е с това, което желаете и със страстта ви, която е... Целта ми е да намеря равновесието във всичко. По отношение на страстта не искам да ходя нито в едната, нито в другата крайност.

Мислите ли, че вече сте пораснали до такава степен, че виждате в себе си човекът, в който сте желали да се превърнете? Не. И не мога да кажа дали някога ще успея да се доближа до човека, който искам да бъда. До някъде в това е тръпката. smile.gif

Бихте ли избрали добре платена работа към която не изпитвате нищо пред професия, която ви доставя огромно удоволствие, но не печелите достатъчно? Работата е половината живот, разбира се, че трябва да ти е интересна. Бих се захванала с високоплатена работа, която не харесвам само ако примерно имам семейство да изхраня и нямам друг избор.

Къде се крие страстта според вас? Страст към нещо, някого? По-силна ли е от "любов"? Влагам страст в почти всяко нещо, което правя. Тя е неизмена част от мен.

Какво значи за вас "страст"? Красива дума... Тя е есенцията на живота smile.gif От всички емоции страстта е тази, която може да ни качи адреналина максимално, помним я дълго след като си е отишла и е толкова привлекателна, че е почти невъзможно да не й се поддадеш
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар May 14 2008, 01:05 PM
Коментар #13


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



^ & ^^,


Хубави мнения smile.gif)

Росене, мазохизъм, мазохизъм, ама да знаеш колко мазохисти се въдят и се намират, ехеее.. :Р


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Chimera
коментар May 14 2008, 01:24 PM
Коментар #14


Глава на монархията
*****

Група: Потребители
Коментари: 1016
Регистриран: 17-October 07
Град: Вятър ме вее на бял кон...
Потребител N: 2375



Има ли нещо, което кара дъхът ви да спре само когато си го помислите? - Разбира се smile.gif

Каква е вашата цел в живота и свързана ли е с това, което желаете и със страстта ви, която е..
. - Аз съм човек, за който страстта е нужното гориво, и разбира се не само в любовен план. Влагам страст в самия живот, а целта ми естествено е, като погледна назад след години да си кажа "постигнах нещото/нещата, за които дори едва смеех да мечтая" smile.gif

Мислите ли, че вече сте пораснали до такава степен, че виждате в себе си човекът, в който сте желали да се превърнете? - Определено не. Този човек ще го гоня още много, много години.

Бихте ли избрали добре платена работа към която не изпитвате нищо пред професия, която ви доставя огромно удоволствие, но не печелите достатъчно? - Също не. Браковете по сметка не са по мой вкус biggrin.gif Настрана шегата, ако работя нещо насила то не би продължило дълго - не ми ли е приятно не мога да го върша. Ако пък ми е приятно, то ще го върша в достатъчни за добра печалба количества smile.gif

Къде се крие страстта според вас? Страст към нещо, някого? По-силна ли е от "любов"?
- Страстта си е индивидуална, и според мен се явява в това да ти дава стимул за живот, независимо дали страстно живееш, обичаш, работиш, или каквото и да е. А пък "любов"-та без страст нямаше да има кой знае какво значение :р За какво ви е хубава кола, ако нямате бензин и трябва да я бутате? :Р

Какво значи за вас "страст"? - Стимул :р Тя е онази тръпка, заради която не те свърта на едно място, и те кара да вършиш всичко с размах.


--------------------
I may be bad, but I'm perfectly good at it
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар May 14 2008, 01:59 PM
Коментар #15


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Има ли нещо, което кара дъхът ви да спре само когато си го помислите? Има. Мечти или пък неща, които очаквам от дълго време, а скоро ще се случат. Също така и мисълта за неприятности, които бих могъл да имам (най-вече в здравословно отношение).

Каква е вашата цел в живота и свързана ли е с това, което желаете и със страстта ви, която е... Имам доста цели и по някакъв начин всички те са свързани с различни страсти.

Мислите ли, че вече сте пораснали до такава степен, че виждате в себе си човекът, в който сте желали да се превърнете? Повечето хора се променят до края на живота си, но нерядко промените са свързани с техни слабости и не са за добро. Бих се радвал ако успея да избегна това. А аз лично никога не съм достатъчно доволен от това, което съм.

Бихте ли избрали добре платена работа към която не изпитвате нищо пред професия, която ви доставя огромно удоволствие, но не печелите достатъчно? Зависи в какъв момент от живота си съм, разбира се. Вероятно някога бих търсил пари, друг път удоволствие от това, което правя... друг е въпросът, че доколкото се познавам, надали изобщо бих могъл да се справям с нещо, което не ми е интересно.

Къде се крие страстта според вас? Страст към нещо, някого? По-силна ли е от "любов"? жк. Лагера - 11ти блок.

Какво значи за вас "страст"? Нещо или някого, за което/когото не можеш да спреш да мислиш, да желаеш.


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар May 14 2008, 02:06 PM
Коментар #16


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



Цитат(Sturmfuhrer @ May 14 2008, 02:59 PM) *
Къде се крие страстта според вас? Страст към нещо, някого? По-силна ли е от "любов"? жк. Лагера - 11ти блок.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alti
коментар May 14 2008, 08:30 PM
Коментар #17


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 539
Регистриран: 24-September 07
Град: софия
Потребител N: 2347



Има ли нещо, което кара дъхът ви да спре само когато си го помислите? Да има неща,които могат да спрат дъхът ми,но тези които само като си ги помисля и ще го спрат са доста малко и са хора,на които найстина много държа и са ми присърце
Каква е вашата цел в живота и свързана ли е с това, което желаете и със страстта ви, която е... Да съм пълноцен за себе си и за другите,особено на тези които държа. Може би и да стана ветеринар е нещо като страст за мен. Някак си да спасявам животите на животните ми се вижда по-смислено от това да спасявам тези на хора,защото животните не правят нищо лошо никому.
Мислите ли, че вече сте пораснали до такава степен, че виждате в себе си човекът, в който сте желали да се превърнете? Със сигурност НЕ.Сам го виждам,а и другите ми го повтарят
Бихте ли избрали добре платена работа към която не изпитвате нищо пред професия, която ви доставя огромно удоволствие, но не печелите достатъчно? Зависи от обстоятелствата,но предполагам да
Къде се крие страстта според вас? Страст към нещо, някого? По-силна ли е от "любов"? Тя не се крие.Тя си е в мен и мисля ,че тези които ме познават веднага могат да я разпознаят.За мен тя е свързана с любовта.
Какво значи за вас "страст"? Да искам нещо да се случи на всяка цена


--------------------
There are no unlockable doors
There are no unwinable wars
There are no unrightable wrongs

There are no unbeatable odds
There are no believable gods
There are no unnameable names

There are no impossible dreams
There are no invisible seams
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lanfear
коментар May 14 2008, 10:06 PM
Коментар #18


Forsaken
****

Група: Потребители
Коментари: 917
Регистриран: 15-January 08
Град: София
Потребител N: 2539



Цитат(SoulThief @ May 14 2008, 01:27 PM) *
Има ли нещо, което кара дъхът ви да спре само когато си го помислите? Животът ми почти постояно е пълен с хора и събития, от които може да ми спре дъха. Моментите, в които виждам, че вече няма какво да спира дъха ми - тогава потъвам в мрак
Каква е вашата цел в живота и свързана ли е с това, което желаете и със страстта ви, която е... Целта ми е да намеря равновесието във всичко. По отношение на страстта не искам да ходя нито в едната, нито в другата крайност.
Мислите ли, че вече сте пораснали до такава степен, че виждате в себе си човекът, в който сте желали да се превърнете? Не. И не мога да кажа дали някога ще успея да се доближа до човека, който искам да бъда. До някъде в това е тръпката. smile.gif
Бихте ли избрали добре платена работа към която не изпитвате нищо пред професия, която ви доставя огромно удоволствие, но не печелите достатъчно? Работата е половината живот, разбира се, че трябва да ти е интересна. Бих се захванала с високоплатена работа, която не харесвам само ако примерно имам семейство да изхраня и нямам друг избор.

Къде се крие страстта според вас? Страст към нещо, някого? По-силна ли е от "любов"? Влагам страст в почти всяко нещо, което правя. Тя е неизмена част от мен.

Какво значи за вас "страст"? Красива дума... Тя е есенцията на живота smile.gif От всички емоции страстта е тази, която може да ни качи адреналина максимално, помним я дълго след като си е отишла и е толкова привлекателна, че е почти невъзможно да не й се поддадеш

Това сякаш аз съм го писала...
Ти да не си ми сродна душа или нещо?! о.О
Наистина съм безкрайно изненадана да прочета моите мисли, написани от някой друг...втресе ме чак smile.gif
Само по въпроса с целта в живота - аз лично се "люшкам" в крайностите на страстта...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gadabout
коментар May 14 2008, 10:10 PM
Коментар #19


analizator
*******

Група: Потребители
Коментари: 3004
Регистриран: 1-April 08
Град: WorthlessPieceofShitVille, Population:You
Потребител N: 2681



В любовта страстта е най-сигурният индикатор за връзката между двама души, а инак - страстта към музиката, страстта, която изпитвам от чувството да създавам - това е нещото, което ме кара да се чувствам жив и "смислен"!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар May 14 2008, 10:11 PM
Коментар #20


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



Интересно ми е как само Филип обаче кривна от формата, дето наложих, и то дори не определих като задължителен XD

Иначе, нещо, което писах из блога си...

Ако отново приемем тези митове, че сме съградени от кал, като добавим страстта - огън, не ставаме ли глина. Изпечена, корава от външната си страна, уж изглеждаща сардонична и непроменлива, просто застинала мимика...а отвътре бушува този неукротим плам, чакащ своето освобождаване във всеки от нас. А може и да не осъзнаваме, че е там? Кажете ми, колко от вас са се поддавали на страстта, дори и да е било малко или много неразумно? Колко от вас смятат и действително от тяхна гледна точка са изпитвали точно тази клиширано определена като "изпепеляваща" страст?

Можем ли да я изпитваме в новото време на алкохолизиране сред повечето младежи, градираща деградация (хъхъ) и въобще механизираност на начина на живот и самия живот?

И грешно ли е да й се поддадем? Нали все ще се намери някой да ни укори с едни такива мрачни думи, нечий поглед да бъде изкривен, нямо упреквайки ни във все нещо.. =) Не че отричам разума, естествено, в редица мисли е нужен. Балансът между емоции и разум, и неподдаването изцяло на една от двете величини (хъхъ агейн) е може би най-добрия избор и начин на живот.

Но не е хубаво да си прекалено сдържан човек. За какво го правиш? Вградено ти е, страх те е, не искаш, мислиш, че е наивно, детско? И аз понякога мисля така, но го правя. Защото съм човек. А хората са глината, която е съюза между калта и огъня. Защо не разтрошим поне за малко изпечената си обвивка и не покажем бурята, която е вътре? smile.gif

*писано в полу-абсистенция.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Battle Magic
коментар May 18 2008, 08:18 PM
Коментар #21


Warrior of Knut
*****

Група: Приятели
Коментари: 1483
Регистриран: 11-December 06
Потребител N: 1726



^ Не разбрах... rolleyes.gif Какво съм кривнал? Иначе написаното от теб в последния ти пост, е много добре казано!


--------------------
Cry for God when your life was ending
Call for God now death is near,
Where was God when you were dying
Reek of war is master here.
Left behind are slaughtered strangers
Enemies become your friend
This is how the fear takes over
When its time to meet the end.
Fields of flesh from graves ripped open
Only the dead can see an end to war,
Sleeting snow where bones lay broken.
Tell me what all this was for
Tell me what all this was for
Tell me what all this was for

Die for God, Die for what?
Was it worth dying for?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар May 18 2008, 08:21 PM
Коментар #22


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



Ми виж че едно 98 % следваха въпросите, които дадох само като пример, не задължителни :Р Ти не го направи, това имах предвид =)


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Battle Magic
коментар May 18 2008, 08:27 PM
Коментар #23


Warrior of Knut
*****

Група: Приятели
Коментари: 1483
Регистриран: 11-December 06
Потребител N: 1726



Това лошо ли е? crying.gif Не, сериозно, да не съм преебал нещо boxed.gif


--------------------
Cry for God when your life was ending
Call for God now death is near,
Where was God when you were dying
Reek of war is master here.
Left behind are slaughtered strangers
Enemies become your friend
This is how the fear takes over
When its time to meet the end.
Fields of flesh from graves ripped open
Only the dead can see an end to war,
Sleeting snow where bones lay broken.
Tell me what all this was for
Tell me what all this was for
Tell me what all this was for

Die for God, Die for what?
Was it worth dying for?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadHatter
коментар May 18 2008, 08:27 PM
Коментар #24


ghost of the sun
*******

Група: Потребители
Коментари: 3537
Регистриран: 5-September 05
Потребител N: 924



Цитат(scion_of_storm @ May 14 2008, 11:11 PM) *
И грешно ли е да й се поддадем? Нали все ще се намери някой да ни укори с едни такива мрачни думи, нечий поглед да бъде изкривен, нямо упреквайки ни във все нещо.. =) Не че отричам разума, естествено, в редица мисли е нужен. Балансът между емоции и разум, и неподдаването изцяло на една от двете величини (хъхъ агейн) е може би най-добрия избор и начин на живот.

Както каза наскоро един познат: "Важно е да следваш сърцето си по желание на разума", което май удовлетворява уравнението. Но, всъщност, май липсата на вътрешни дилеми убива част от същността на страстта...?


--------------------
Не насилвайте нещата, просто вземете по-голям чук.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар May 18 2008, 08:33 PM
Коментар #25


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



^^ не бе, глей го па тоаа laugh.gif

^ Хм, от гледна точка на тръпката, адреналина и всичко...ако нямаме вътрешни конфликти губим голяма част не само от страстта, но и от доста човешки емоции като цяло. Познатият ти доста добре го е изразил smile.gif Идеята е да не се набляга тежко само на едното, защото в повечето случаи това води до каши...или до нищо, когато е само и само разум и логика.

Колкото и да са разкъсващи и гадни личните дилеми си имаме нужда от тях. Необходимо зло...? smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Battle Magic
коментар May 18 2008, 08:40 PM
Коментар #26


Warrior of Knut
*****

Група: Приятели
Коментари: 1483
Регистриран: 11-December 06
Потребител N: 1726



Както и да го гледаме, без противоречия не могат да се усетят хубавите неща. Не и по някакъв звезден начин... Тоест, нещо, което тъака да те удари, че да си мислиш, колко велик е животът ти, само заради този хубав момент... Според мен, страстта би била нещо такова- желание, което надхвърля всичко, което си виждал или усещал. Разбира се, да надхвърля и всичко, което си МОЖЕЛ да видиш някога... Това не би могло да се обясни с думи... Даже не знам и как се усеща истинската страст... Тя е част от вечността в нищото, което е в теб...


--------------------
Cry for God when your life was ending
Call for God now death is near,
Where was God when you were dying
Reek of war is master here.
Left behind are slaughtered strangers
Enemies become your friend
This is how the fear takes over
When its time to meet the end.
Fields of flesh from graves ripped open
Only the dead can see an end to war,
Sleeting snow where bones lay broken.
Tell me what all this was for
Tell me what all this was for
Tell me what all this was for

Die for God, Die for what?
Was it worth dying for?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SoulThief
коментар May 21 2008, 05:31 PM
Коментар #27


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 203
Регистриран: 20-February 07
Потребител N: 1904



Цитат(Lanfear @ May 14 2008, 11:06 PM) *
Това сякаш аз съм го писала...
Ти да не си ми сродна душа или нещо?! о.О
Наистина съм безкрайно изненадана да прочета моите мисли, написани от някой друг...втресе ме чак smile.gif
Само по въпроса с целта в живота - аз лично се "люшкам" в крайностите на страстта...

Брей, дори не подозирах, че може да има друг така шантав да мисли като мен wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aggressive Perfe...
коментар May 21 2008, 06:33 PM
Коментар #28


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2148
Регистриран: 26-November 06
Потребител N: 1692



Страст - нещото което никоя не ще да сподели с мен, но което аз, след доволно количество алкохол, споделям със всички! openwidehug.gif

алкохол>>>>>чувства tongue.gif

Ба ли му и чувства и глупости. Сигурно след още 2-3 години ше разбера.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Battle Magic
коментар May 21 2008, 06:36 PM
Коментар #29


Warrior of Knut
*****

Група: Приятели
Коментари: 1483
Регистриран: 11-December 06
Потребител N: 1726



^ Ти пъ' голем оптимист-3 години. Аз си мисля, че никога няма да разбера...


--------------------
Cry for God when your life was ending
Call for God now death is near,
Where was God when you were dying
Reek of war is master here.
Left behind are slaughtered strangers
Enemies become your friend
This is how the fear takes over
When its time to meet the end.
Fields of flesh from graves ripped open
Only the dead can see an end to war,
Sleeting snow where bones lay broken.
Tell me what all this was for
Tell me what all this was for
Tell me what all this was for

Die for God, Die for what?
Was it worth dying for?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
InsArtTure
коментар May 21 2008, 06:39 PM
Коментар #30


Бесен тийн, какъвто отдавна не трябва да е
*******

Група: Потребители
Коментари: 3402
Регистриран: 29-October 03
Потребител N: 317



Перфекторе, как искаш някоя да споделя с теб страст като явно си пън?


--------------------
"Hayley, take this piercing off your nose! Your face must be metal-free, just like every good radiostation! Stan Smith
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 20th April 2024 - 05:35 AM