Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
901 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Случайни глупости, ...излейте си душата...
SepulTeraHead
коментар Apr 17 2004, 03:05 PM
Коментар #1


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Тая тема не е за нищо особенно. Просто пишете разни неща дето ви минават през главите и нямат място другаде.

------------

На шибаната ми мишка и се прееба шибания ляв бутон. А да правиш всичко с десния е баси бедствието... Ще трябва да се разкарвам да си купивам няква нова мишка а въобще не ми се занимава. А и няма да мога да бия Боби на брууд 2-3 дни. Деба... тая мишка от самото начало беше няква шибана. Трябваше да си запазя старата. Mouse Scum!

-----------

Вчера на концерта на Born From Pain някъв тип ми вката едно рамо в брадичката и си прехапах езика. Им ам няква рана, което не е сташно - страшното е че фъфля като идиот и май ще шъм така цяла шедмица... Мамка му mat.gif ШИБАНО ФЪФЛЕНЕ!

------------

Каква е тая тъпа конспирация всички учебници и тетрадки да са някви извратени формати които са по-малки от А4. Правих някъв доклад на компа и после го принтирах.... Значи в който и учебник да го завра все стърчеше по малко mad.gif Мега тъпо. Винаги съм мислил че А4 е някъв универсален формат ебати. Тея шибани учебници няма никво приложение по тоя начин.

--------------

Born From Pain - Ебати якото. Прокрадват се някви нотки на оптимизъм в черното ми съзнание. Почнаха от време да идват и наистина готини банди в България. Специално Stampin' Ground и Born From Pain са групи които не съм и сънувалче ще видя на живо тук, или въобще някъде. Сега ако дойдат и Merauder някой ден, аз просто ще УМРА от кеф.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
коментар Apr 17 2004, 05:21 PM
Коментар #2


Poisoned
*****

Група: Потребители
Коментари: 1407
Регистриран: 12-May 03
Град: BG
Потребител N: 101



Eto o6te:

Цитат
И аз ще дойда 100%. Жена ми нещо се разубеди... на кой му дреме?
Ще си напиша Mrs. SepulTreaHead на дясната ръка и нямам проблеми вече....


hehehehehehehe laugh.gif tongue.gif icon_headbang[1].gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Apr 17 2004, 08:08 PM
Коментар #3


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28356
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Sep, не би било зле да добавиш в подписа си и следните култови цитати на Щурчо:

"Slayer нямат ли нов албум след New Faith?"

и

"Белият дроб не е ли един?"

laugh.gif


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Apr 17 2004, 11:45 PM
Коментар #4


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Сега аз почвам с оплакванията:
Защо винаги ми е студено?Напоследък все треперя.Май ще мра-не знам...
Защо баща ми е толкова стиснат?
Защо трябва да ставам толкова рано-това недоспиване ще ме довърши тотално.Явно страдам от някаква форма на лунатизъм,вампиризъм и тем подобни заболявания на нервната систама...През деня спя най-добре.Няма проблем ама като съм на шибаното даскало?Кога да спя?
Защо напоследък една част шибания ми клас се чуди как да се заяде с определени хора(включително мен-в класациите "всеобщи врагове","луди за връзване","хора за дразнене" и т.н съм по първите места както става винаги в периодите на всеобща ненавист).Даже даскалицата по математика вчера ни каза,че досега не е виждала клас,в които учениците да се мразят толкова много.Ама 18 момичета и 3 момчета-змиярник какво да се прави-трябва да търпя онези идиотки още 2 години.Сега си задавам въпроса"Защо не се преместих миналата година?Сега,докато съм в този клас няма да намеря покой".Уви,за съжаление трябва да призная,че майка ми беше права.когато ме караше да се местя...
По принцип и други момичета имат същите проблеми,но аз винаги най си го отнасям заради острия език."Език мой,враг мой"-абсолютно вярна е тази пословица...Не мога да се науча да мълча-това ми е един от най-големите недостатъци-винаги действам импулсивно,с рогата напред.
Пък и не мога да разбера защо един човек иска да командва всички 20 останали и да ги кара да живеят по неговите правила?Това момиче не се ли научи за 6 години,че няма да може да ме промени и да ме направи поредната покорна овца,която да я мрази,но и същевременно да се страхува и да я гледа в очите...Държи се безобразно с повечето,а само аз имам смелостта да се опълча срещу тази иначе пълна никаквица.
Пък и тази ваксина-образувала се е гнойна пъпка както ми казаха и понякога много сърби...И кожата на ръцете ми се е напукала...И хремата ме държи вече втора седмица...
Но дотук с оплакванията-имам и добри вълнения:
Разбрах,че има надежда една от любимите ми блек групи да дойде есента.Надявах се все пак на такова нещо,но толкова скоро не съм и сънувала.Добрите вести винаги идват като гръм от ясно небе,но лошите по-често го правят...Дано стане...
Намерих доста трудно намираеми албуми на групата само по 3,50 диска с поръчка.Каква радост!Иначе трябваше да давам по 31 кинта ако ги бях поръчала да ги внесат.Има разлика,нали?
Пролетта дойде(мразя я) и краят на даскалото се вижда.Както и класните...Но засега вървя добре.Пък и като знам,че почти 3 месеца няма да си виждам класа...ебати кефа!
Утре съм на някакво импровизирано РД на една бивша съученичка с една сегашна(една от малкото свестни).Сигурно ще е тъпо с момичетата от 1-ва Английска пък и както съм свикнала на предимно мъжки компании сигурно ще се чувствам като орел сред кокошки(пък и аз как се надцених),но ако случайно има бира или друго пиене(след последния път,когато само аз си пих не ми се вярва да има пък и все пак е през деня) ще стане весело-поне на мен.А сестрата на канещата слуша LP-ще се опитам да й пропагандирам нещо друго-дано стане...
Та накратко и не толкова накратко-това бяха душевните ми терзания за момента.Всеки човек има добри и лоши периоди-аз съм в среден.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beerzebub
коментар Apr 18 2004, 12:24 AM
Коментар #5


Da schlägt es links
*******

Група: Приятели
Коментари: 3756
Регистриран: 17-January 03
Град: София
Потребител N: 8



И вие к'во?


--------------------
meh.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 18 2004, 08:51 AM
Коментар #6


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



егати..прочетох го цялото huh.gif . Sep, точно ми се джиткаше Бруд Бруте, Споко бе не фъфлеше толкова много вчера, Учебници suck indeed.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 18 2004, 08:59 AM
Коментар #7


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Подписа е обновен

---------------

Чалга купоните - баси! Не си бях тръгвал толкова рано от купон никога сигурно. 10:30 с големи мъки! Добре че жена ми почна да възприема мойта философия и вече и тя се дразни на тея простотии. Иначе беше весело да видиш как всички се напоркаха и се забиха един с друг. Някви дето по принцип се мразят. АХАХАХХА!

--------------

Meshuggah! Една позната ходи до Холандия по празниците и и бях заръчал да ми напазарува разни дискове. Обаче в Холандия явно уважават празника за разлика от тука и не работят. Всички музикални магазини са били затворени. Добре че там някъв познат на сина и бил фен на Meshuggah. Пича ми е бърннал диска и сега ми го донесоха. Велико! Destroy Erase Improve е велик албум и от доста време исках да го имам на свастен носител. Благодаря ти безимемем холански пич!

----------------

Шибана мишка с преебан ляв бутон!

----------------------

_SiegfrieD_, ще мреш.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 18 2004, 01:03 PM
Коментар #8


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Eeeh mnogo me kefi taq tema za oplakwaniq... i az sh napisha neshto wink.gif

Naposledyk wsichki me draznqt... ne znam shto ama mi se shte wsichki da mrat i da si ostana sam s diskografiqta na SaXoN na taq planeta. Mai mai samo pichowete ot taq grupa me razbirat...
W daskalo e ujas... imam chuwstwoto che daskalkata mi po matematika jiwee na druga planeta wink.gif Basi otkachalkata. Nashto qko MG e qko samo na wid... ama wytre e zle, basi na wsqka krachka shibani rapari. Ima wsichko na wsichko 10-ina metala wink.gif S tqh si se znam de...
Tolkoz za daskalo. Sledwat priqtelite... iei ako ne bqha Satyr i Deville dosega da sym gytnal... towa seriozno. Basi shibanqshtinata ot kym hora w toq shiban nashiban grad Ruse... Ta kato stana duma za Ruse naposledyk tuka e stanalo boino pole... i ne smo boino pole ami i publichen dom. Ako ne sreshtnesh kurwa ili kurwar shte sreshtnesh mutri. Wse edno i syshto. A da i pensionerite se mnojat kato marokanski skakalci... Kazwa se che trqbwa da uwajawash starite hora ama kak da uwajawam nekwi babeta deto ne znaqt mqrka... Eeeh starost neradost.
I nakraq:
Abe q da wi zapitam samo pri mene li se poluchawa gadoriqta da sym jertwa na predrazsydyci. Samo shtoto sym metal i nqkoi hora me otbqgwat i me gledat podozritelno. Nqmam dumi... Chuwstwam se kato negyr w kraq na 19-ti i nachaloto na 20-ti wek. Mnooogo zle. Metal=idiot prostak narkoman piqnica. Taka izliza mai...
Eeeh ima i oshte ama ne se seshtam....


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Apr 18 2004, 01:40 PM
Коментар #9


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



ммммм... аз нямам проблеми с предразсъдъци .... освен че ме мисля т за рапър и при тях е същото .хората извън тяхната субкултура гуи мислят за тъупаци а голяма част от тях са пекани няма значение каква музика слушаш как се обличаш какво обичаш да правиш ... важното е да си човек на място wink.gif

айдеи аз да са оплача .... вчера ми са назложи да спя на гаратав горна щото имах връзка за вт 3 часа след като влака от софия пристиган в горна оряховица sad.gif
освен отва ботев пловдив паднаха и изпаднахме чуствам се като че ли света свършва ... обичам го тоя отбор по дяволите ... като си спомня преди 5 години как плаках пред статуята на ботев на стадиона когато щяхме да са ртазпаднем ... а сега изпаднахме ... sad.gif hmm.gif no.gif

sep skor toq twoq podpis 6a stane kilometri4en smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 18 2004, 02:08 PM
Коментар #10


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Дам, подписа се разраства много бързо. Просто Щурма говори много.

Svetyl, спри да говориш против рапърите само защото са рапъри и тогава се жалвай за предразсъдъците на хората...

Шибана мишка...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 18 2004, 02:16 PM
Коментар #11


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Цитат
Svetyl, спри да говориш против рапърите само защото са рапъри и тогава се жалвай за предразсъдъците на хората...


Nqmam nishto proti tqh, towa che te imat protiw men e druga rabota...
A kato kazwam shibani rapari imam predwid tiq deto me mrazqt shtoto sym metal. A sa dosta...


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bgm
коментар Apr 18 2004, 03:46 PM
Коментар #12


Anti-Everything
****

Група: Потребители
Коментари: 536
Регистриран: 4-May 03
Потребител N: 91



ONZI DEN IADOH BISKWITENA TORTA S LIMONOWO NISHISTE.Abe, hora, na koi swiat zhiweete?Lele, limonowo nishiste.

PISNA MI, da burkat kolichestwoto zahar w chaia.Tolkowa li e trudno da se izmeri chaena luzhica i polowina.DAMN.

PISNA MI, sutrin da izkluchwat swetofarite.Ne moga da razbera zashto go prawiat, da ne bi da habiat tok ili neshto.Mama mu na Sofianski.

Zashto po diawolite, Israel ne izgoniat palestincite ot iwicata Gaza i ne postroiat stenata, koiato Sharon predlozhi?


puke.gif - KAKWO E iziala tazi ikonka?Twa mi prilicha na trewa, a powurniata izobshto ne e takawa. no.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
$$Waffe
коментар Apr 18 2004, 04:13 PM
Коментар #13


proof 101
**

Група: Потребители
Коментари: 102
Регистриран: 23-October 03
Потребител N: 313



МИ на мен ми е гот, отивам на концерт. Правя си пълен диск с албумите на Пантера biggrin.gif , яко,,,,....

ranting.gif Баси как може да кажеш на някой че не искаш да те притеснява а той да ти налива стрелички по телефона. ще удуша някой,,,,....

puke.gif Наядох се като свиня и ще повръщам,,,,....

Пръснах се да се хиля на НАНОВАР,,,,....


--------------------
user posted imageX
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Apr 18 2004, 04:16 PM
Коментар #14


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28356
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Brave пише на кирилца! ohmy.gif Аз съм в шок... laugh.gif


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Apr 18 2004, 07:01 PM
Коментар #15


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Днес се сдобих с 4 free книги на Тери Пратчет(на заем), и "Пътеводител на галактическия стопаджия".Йупиии-ще има какво да чета за месец и нещо!
Ама иначе се изръсих със седем кинта! за букет и некви стотинки за специално гъзарско пликче за подарък...
Гледах"Реална фантазия"-перфектна компютърна анимация с интересен сюжет и приличен край(един от главните герой(от най-главните) все пак умира за всеобщото благо)...
Но иначе не гледайте "Джурасик парк 3"-голяма тъпотия...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 18 2004, 07:24 PM
Коментар #16


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Цитат(_SiegfrieD_ @ Apr 18 2004, 07:01 PM)
Но иначе не гледайте "Джурасик парк 3"-голяма тъпотия...

Това че някъв друг динозавър преби от бой тиранозавъра, направо ми развали филма. Втората част беше тооооолкова по-добра. За първата да не говорим. В следващия филм трябва тиранозавъра да отмъсти, иначе няма да го гледам!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Apr 18 2004, 07:50 PM
Коментар #17


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



И на мен тиранозавърчето ми е любимо...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 18 2004, 09:02 PM
Коментар #18


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



Цитат(Warrior Of Ice @ Apr 18 2004, 05:16 PM)
Brave пише на кирилца! ohmy.gif Аз съм в шок... laugh.gif

btw кво толкова му има на латиницата ?

JP3 ? ..като малък 1 ми беше любимия филм след Терминатор 2, като гледах 2 щях да умра от тъпотия..представям си в 3 за какво става дума.

На мен пък драйвърите на саунд картата ми правят проблеми и не ми бачка Cubase-а.

-----
Иначе се кефя че днеска с Рейдж направихме някво развитие по баладата guitar.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Apr 18 2004, 09:21 PM
Коментар #19


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Хахха... междудругото, Сеп и в двата цитата има грешка... ама айде... НЮ ФЕЙТ РУЛЗЗЗЗЗ smile.gif

А що никой не ми припомни, че албума не се казваше Ню фейт, а просто се смеехте... човек да не сбърка от вас ебати... а накрая даже и господ ме замеряше с бутилка от бира! И кво против това да мятам бирата?! Нали не се разля напълно... тва е важното...


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 18 2004, 09:40 PM
Коментар #20


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Споко бе! Беше празна! И пластмасова!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
falio`
коментар Apr 18 2004, 10:04 PM
Коментар #21


Burned from hope
*****

Група: Приятели
Коментари: 1741
Регистриран: 18-February 03
Град: София
Потребител N: 45



abe
kakvo e MD (skoro idva!) ili neshto takova, samo reklami i po mailite nqkiv gluposti s tva mD??!!?
utre trqq da predavam dokl;ad po geografiq za QPONIQ ama sa sednah da pisha i me myrzi super mnogo!!! thumbdown.gif

iskam stipendiq...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
коментар Apr 18 2004, 11:58 PM
Коментар #22


Poisoned
*****

Група: Потребители
Коментари: 1407
Регистриран: 12-May 03
Град: BG
Потребител N: 101



Bahti tupoto... pi6a nqkam sme6en doklad po ikonomika, ot koito zavisi dali 6te se diplomiram v tova gadno u4ili6te, a sum do nikude...
To pone edva li nqkoi 6te sedne da 4ete podobni gluposti, a i da sedne az taka sum gi vrutnal ne6tata, 4e nikoi nqma da razbere kvo iskam da kaja i nqma da mi zadavat vuprosi...
Samo nqma da e zle da go dovur6a.. 6toto utre.... uuuu to ve4e stana dnes e srokut, a az sum malko nazad...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 19 2004, 09:32 AM
Коментар #23


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



сега за да не изреждам предметите по които трябва да уча ще кажа:
"Same shit different day"... REDRUM icon_headbang[1].gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Apr 19 2004, 10:07 AM
Коментар #24


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Хахах... тая тема просто е велика... амеждудругото имам класно днеска... и е хубаво да си науча, защото е след няколко часа... успех на адашаа smile.gif


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Apr 19 2004, 12:56 PM
Коментар #25


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Кво класно през Април????
Днес часовете бяха по 30 минути,защото в даскало е ебати клинча,но пък киснахме цели 2 свободни часа...
Имах кофти контролно по химия,но в края на часа стана интересно.Една съученичка отиде да пие вода от чешмата в кабинета,извъртя крана,но изведнъж той изхвърча и се получи нещо като малък(абе не толкова малък) гейзер.В кабинета стана ебати наводнението и всичко беше опръскано(включително и ние) понеже колкото и да се опитва един дванайдесетокласник,който беше в кабинета при класната си не можа да задържи за дълго струята,която беше огромна заради силното налягане.не Знам по нататък как са се оправяли,но беше цирк...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jicata
коментар Apr 19 2004, 02:34 PM
Коментар #26


guitar
****

Група: Потребители
Коментари: 920
Регистриран: 20-January 03
Потребител N: 15



Днес смятам да е първият ден след ваканцията когато ще седна да уча...btw май съм забравил как се прави...трябва се стягам здраво! huh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 19 2004, 04:47 PM
Коментар #27


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Юпииииии!!!!!!!1 Нова мишка! Работи като истинска. Получавам малък оргазъм всеки път като цъкна с левия бутон.. Ох-ох...ох!

----------

Днеска в ОЧЗ съвсем случайно видях на оригинално CD един от любимите ми албуми - Clawfinger - Deaf Dumb Blind. Не ми достигнаха някви 5 лева. Утре отивам да си го купя. Баси якото! icon_headbang[1].gif

-------------

Просяци.... По дяволите! Днеска няква полуумрела цигънка ми вика "немам праички за 1 цигарка, дай ми". МАМА ТИ ДЕБА!!!! Поне за хляб или нещо такова да ми искаше, ама за цигари... никво съжаление от мене. Заслужаваш си шибаната съдба щом мислиш да си дадеш единствените пари за шибани цигари...
А аз по принцип съм състрадателен...

-------------

Утре излиза Американското издание на Through Тhe Ashes Of Empires. Има една нова песен която ще е само на този диск - Seasons Wither. Ще накарам брат ми да слезне до магазина и да го земе и да ми го прати. Така май е по-сигурно отколкото да поръчвам от amazon.com. Абе както и да е - албума е велик. И без добавената песен(а самата тя, според хората които са я чули, е нещо велико) албума си струва всичките усилия. Най-любимия ми албум от последните 3-4 години... безспорно!
\m/ MACHINE FUCKIN' HEAD \m/


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Apr 19 2004, 06:55 PM
Коментар #28


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



И АЗ ЩЕ СИ КУПЯ МИШКААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!


А за класното... сега е по програма по литература smile.gif Нека по отрано за да поправаме оценки след тва

Този коментар е бил редактиран от Abbath на May 2 2004, 11:21 AM


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bgm
коментар Apr 19 2004, 07:30 PM
Коментар #29


Anti-Everything
****

Група: Потребители
Коментари: 536
Регистриран: 4-May 03
Потребител N: 91



Цитат(SepulTeraHead @ Apr 19 2004, 05:47 PM)
Просяци.... По дяволите! Днеска няква полуумрела цигънка ми вика "немам праички за 1 цигарка, дай ми". МАМА ТИ ДЕБА!!!! Поне за хляб или нещо такова да ми искаше, ама за цигари... никво съжаление от мене. Заслужаваш си шибаната съдба щом мислиш да си дадеш единствените пари за шибани цигари...
А аз по принцип съм състрадателен...

Heh, s dulgi opiti nauchih, che prosiacite nai-mnogo se napichat kato im kazhesh neshto ot sorta "A shto ne mi dadesh ti 10 stotinki".Edin put go kazah na edna ciganka i tia mi wika: "Mi na, shte ti dam 10 stotinki", i az "E kato mi dadesh za kuw kur prosish...pfff".Onaia se strichi i si trugna i ottogawa samo twa kazwam, heh.Naskoro obache, dadoh na edna babichka 50 stotinki i oshte me e iad, che go naprawih.Niakwa doide i ne mi dade drug izbor, mamka mu, twa nai-mnogo go mrazia.Niakaksi me prinudi.OBIRDZHII
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Apr 19 2004, 08:09 PM
Коментар #30


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



На мен въобще не ми просят-бягат на другия третоар като ме видят.
Евентуално може да дойде да ми иска 10 стинки некво 4 годишно хлапе и то,защото още не си е патило явно....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Souldestroyer
коментар Apr 19 2004, 08:27 PM
Коментар #31


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 84
Регистриран: 5-September 03
Потребител N: 256



mi az ko da se oplacha
na shibanata kuharka mi se e priebalo kliucheto na treta struna i nemoje da se vyrti daje s kleshti i sia triaa da si nastroivam kitarata po treta struna(a tia e malko po visoka ot kolkoto triaa i nemoga da ia otpusna).....
na telefona ednoto kopche mi se e priebalo pa me marzi da go nosia da go opraviat
aa i po matematika nishto nemoga da chatna ot zadachite (sigorno shot me marzi da gi pregledam da negovorim za uchene na formuli) vtoriq srok i unaa sha mi go nachuka nali sia mi e za posledna godina.......
a ve s dve dumi idiotski problemi smile.gif


--------------------
Once there was a time
darker than the human mind
the old man told me
If there was a light
it cried a while before it died
it died away
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Apr 19 2004, 08:33 PM
Коментар #32


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Леле как ми се ядат макарони със заленчуци на фурна,обилно поляти със соев сос(мое изобретение ама не го готвя аз естествено)...Трябва да кажа на майка ми да направи утре...
Това беше ей такa междудругото...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 19 2004, 08:34 PM
Коментар #33


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Swansong на Carcass е ебати идеалния албум. Къде ми е бил мозъка последните 4-5 години и защо чак сега чувам тази велика(явно) банда?????


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
t0xIc
коментар Apr 19 2004, 08:35 PM
Коментар #34


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1599
Регистриран: 26-April 03
Потребител N: 83



http://t0xic.hit.bg/Kuki.htm


--------------------
as time slips away
the cage will rust
life will go on
as you fall to dust
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Souldestroyer
коментар Apr 19 2004, 08:37 PM
Коментар #35


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 84
Регистриран: 5-September 03
Потребител N: 256



SepulTeraHead sha se setish smile.gif i trite im albuma sa veliki


--------------------
Once there was a time
darker than the human mind
the old man told me
If there was a light
it cried a while before it died
it died away
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 19 2004, 08:41 PM
Коментар #36


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Само тоя намерих из free сървърите. headbang[1].gif баси яките рифове! headbang[1].gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Souldestroyer
коментар Apr 19 2004, 08:45 PM
Коментар #37


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 84
Регистриран: 5-September 03
Потребител N: 256



uffff ma kva sam liahma sorry cheta Swansong na Carcass i si mislia za Swampsong na Kalmah......
inache Swansond si e super i Heartwork e mnoo iak ako si go namerish sha te nakefi


--------------------
Once there was a time
darker than the human mind
the old man told me
If there was a light
it cried a while before it died
it died away
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 19 2004, 08:56 PM
Коментар #38


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Poneje taq tema e za oplakwane...ostawat mi okolo 12 chasa jiwot...imam mesechno domashno po matematika. Warriora mai znae kakwo e wink.gif
Ne sym go napisal cqloto wink.gif Zdrawei troike ili chetworke wub.gif


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Apr 19 2004, 09:40 PM
Коментар #39


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28356
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



49-те примерни чат-ъп фрази, за да разтопиш ледената блондинка срещу себе си

---------------------------------------------------------------------- -----------

"Здрасти!" (В случай, че си Брад Пит, Маркъс Шенкенбърг или друга някаква знаменитост.)

"Драссттт!" (В случай, че си пияният Брад Пит, Маркъс Шенкенбърг или друга някаква знаменитост.)

"Загубих си телефонния номер, може ли да ползвам твоя?" (Вярно, това е тъпо, но пък те много се кискат на него)

"Приличаш доста на бъдещото ми гадже". (Тук обикновено мълчат загадъчно една-две минути, осмисляйки новата информация.)

"Ако вървя след теб до къщи, ще ме опитомиш ли?" (Досега не съм успял да го произнеса, без да се зачервя от срам, но какво да се прави.)

"Мога ли да те свалям?" (В случай, че си супертъпо парче. Ти супертъпо парче ли си, или няма как да прецениш?)

"Как се чувстваш?" Тя отговаря: "Страхотно". "Не, не те питам как изглеждаш, а как се чувстваш". (Това, ако не става ясно, е вид комплимент и работи безотказно.)

"Липсва ми плюшеното мече. Ще спиш ли с мен?" (В случай, че тя е в картуун-цветове, с фибички, големи пърхащи мигли и е толкова зашеметяващо глупава, че дори другите блондинки й се подиграват.)

"Еби ме у гъзо, ако бъркам, нали, но не ти ли се иска да ми свирнеш, копеле?" (Само ако си съвсем сигурен, че не знае български.)

"По-сладка си от глюкоза и ме привличаш като свободен електрон от ядрото на 238U, та се чудех какво ще кажеш да отидем в моята стая да направим ковалентна връзка?" (Браво бе, физик.)

"Прости наглостта ми, но винаги съм искал да се запозная с манекенка." (Има и по-бърз начин - да помолиш Евгения Калканджиева да прости наглостта ти и да те запознае с въпросната нейна подопечна. Макар че не разбирам защо ти е това, след като явно се познаваш със самата Евгения.)

"За какво са ми тези 2,8 милиона лева в банката, като имам слабо сърце?" (Само ако е истина. Парвенюшко е, но върши чудеса.)

"Знам, че за теб не съм нещо особено, но в моето племе смятат, че божествено красив". (След което се засмиваш окуражително, защото по същността си това е шега.)

"Аз съм гей". (Не протягай безполезните си ръце към нашите блондинки, мръсен гей!)

"Утре давам обет в манастира". (Рискуваш обаче да ти отговорят "а-а, мерси, аз съм на диета и не обедвам".)

"Изправи се, ако обичаш, за да мога да те сваля". (Кротко, Тайсън, седи мирен. Пробвай по-добре с някое от горните.)

"Не викай! Не искам да те убивам, но ще го направя, ако се наложи!" (В случай, че се запознавате, докато обираш апартамента й.)

"Кога трябва да се връщаш в Рая?" (Хитро, но щателният ми рисърч сочи, че ще те разберат едва 0,03%.)

"Извинявай. Имаш ли нещо против да се повзирам в теб няколко минути, за да мога да те нарисувам вкъщи по памет?" (Ако поиска да ти види картините, отклони с нещо загадъчно като "изкуството е безполезно, важен е вътрешният ти пар ексельонс".)

"Колко време ти отне да станеш толкова сладка?" (Е, ако с тва свалиш някого, си ебати майсторчето.)

"Последния път като те видях, сънувах". (Следва задължително "какво сънува", тъй че си подготви нещо с много венчета, маргаритки и обсипан със звезди небосвод.)

"Не съм ли те виждал в егоист?" (Не, защото е пълен с разни унисекс-газелки, които упорито избягват класическия калифорнийски чар. Пробвай и с Български фермер - нали си читател на егоист, трябва да си язвителен през цялото време.)

"Ако той не се появи, аз съм ей там, до пуканките". (В случай, че до началото на прожекцията остават 3-4 минути.)

"Какво е чувството да си най-красивата жена на купона?" ("Неприятно. Постоянно идват някакви грозници с размъкнати комбати да ми задават тъпи въпроси".)

"Какво като нямам зъб тука - има повече място за езика ти. Хахахахаха!" (В случай, че си много прост.)

"Толкова си красива... Не мога да повярвам, че Господ не те е запазил за себе си". (Опа-а, тежката артилерия. Помни - това не е любов, а проста свалка. Впрочем това черен хумор ли беше?)

(гръмко, към останалите от компанията) "Ето го и доказателството, че Господ ни обича". (Това е по-добро от горното.)

"Що мислиш му викат пик-ап?" (В случай, че си горд собственик на стар, ръждив форд с пробит радиатор.)

"Ако бях на твое място, щях да спя със себе си". (Аааарргх, колко си прост! Осъждам те на седем години безебие!)

"Не сме ли се виждали някъде?" (Да, току-що, хитър свалячо.)

"Знам, че сме братчеди, ама тука сме в Родопите..." (Отчаянието е силно чувство. Не пипай роднините си, мръсник.)

"a/s/l" (В случай, че твоят отговор е 31/m/ L.A.)

"Шшшш, ела вънка да ти говорим нещо". (А ти ела в София някой път.)

"Аз карам онова черното БМВ петица отпред". (В случай, че наистина го караш, иначе се излагаме страшно.)

"Бе не съм най-готиният пич в бара, ама само аз си говоря с теб, нали?" (Да, има нещо у теб. Предимно говна.)

"Гласовете в главата ми казаха да те заговоря". (След което и забърши лигата с ръкава на болничната пижама. И да си взимаш лекарствата.)

"Задръжте рестото". (В случай, че си идиот и си оставил петдесетарка за малък джеймисън с лимон.)

"Казвам се ------ и скучая. А ти?" (В случай, че и тя скучае достатъчно, че да се хване за сламката. Т.е., да те хване за сламката.)

"Ако направят конкурс за най-добра хаус двойка, ще заложа на теб и мен". (В случай, сте в малката зала на Метрополис към 5:30 сутринта, а ти си толкова стоунд, че ти е все едно какви глупости бръщолевиш.)

(безмълвно дърпане на плитката) (В случай, че си много млад, но вече обичаш да си пипаш пишчицата на гърнето.)

"Цяла вечер те гледам и реших, че ще те заговоря..." (В случай, че си на 14.)

"Колко взимаш, момиченце?" (На 67 си и паметта ти отслабва.)

"Влизай у колата, майка ти дееба курвенска!" (В случай, че се казваш Кела, Очите, Бацата или нещо подобно.)

"Бързам да се запозная с теб, преди да са те изгонили. Как "защо"? Всички жени те намразиха начаса, когато влезе". (Горе-долу става, но задължително трябва да се произнесе много искрено.)

(подаряваш й роза) "Просто исках да покажа на тази роза колко си красива". (Не, аз ти казах - ти си извънмерно прост.)

"Искаш ли да отидем вкъщи и да направим това, което така или иначе ще разкажа на всички, че сме правили?" (Браво - това е то да имаш житейска позиция.)

(подаваш GSM-ката си) "Обади се на съквартирантката си, че няма да се прибираш". (И ти викат Тед Бънди, а?)

"Вярваш ли в любовта от пръв поглед или пак трябва да мина оттук?" (О-о, зачатъци на хумор? Продължавай.)

"Заведи ме пиян, защото съм много вкъщи". (Да, да, добре. Да ти викна ли такси? Опа-а, леко, масата. Я си легни оттатък най-добре.)

Virtual Egoist


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 19 2004, 10:00 PM
Коментар #40


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



^ Това не е темата с вицовете. Правете разлика! Тука се оплакваме колко е гаден света. mad.gif

... смешно беше все пак


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Apr 20 2004, 02:55 AM
Коментар #41


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Цитат
"a/s/l" (В случай, че твоят отговор е 31/m/ L.A.)



ОБИЧАМ ТЕ!



Щегувам се бтв, ама нали тоя е от Los Ang....... абе то ставаше въпрос за Сан Франциско май... Сеп, къде бяха гейовете?





А аз искам да се оплача от това, че Еван............... (групата) правят бездарна музика и само външния вид на вокалката ги спасява! Искам да се оплача и от Сеп, който ме рита... и то не по вагината, а в канала в ИРЦ. Искам да се оплача и от тая по немски, щот ми написа 2.... и да се извиня на тая по български, че я нареках баба коледа...


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 20 2004, 09:48 AM
Коментар #42


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



Цитат(Sturmfuhrera @ Apr 20 2004, 03:55 AM)
Цитат
"a/s/l" (В случай, че твоят отговор е 31/m/ L.A.)



ОБИЧАМ ТЕ!



Щегувам се бтв, ама нали тоя е от Los Ang....... абе то ставаше въпрос за Сан Франциско май... Сеп, къде бяха гейовете?





А аз искам да се оплача от това, че Еван............... (групата) правят бездарна музика и само външния вид на вокалката ги спасява! Искам да се оплача и от Сеп, който ме рита... и то не по вагината, а в канала в ИРЦ. Искам да се оплача и от тая по немски, щот ми написа 2.... и да се извиня на тая по български, че я нареках баба коледа...

аз искам да се оплача, че още се случва глупавите ти изказвания да ме удивляват с това колко са глупави biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giggle
коментар Apr 20 2004, 10:41 AM
Коментар #43


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 848
Регистриран: 27-February 04
Потребител N: 408



huh qka tema;/

ako 6te se oplakvam..hm super se nervq 4e sum 2 smqna i ne moga ve4er da sedq po 2-3-4-5 4asa navun..
draznq se ot daskalkata po bulgarski koqto vmesto da prepodava ne6to pravi anketa kakva maika iskame da imame rabote6ta ili bezrabotna..absoliutno perko
teq ot metalbg....u4udvat me s izrudski temi vseki den..
hmm qko iskam pak da doide subota i da gledam napu6eni fizionomii nevred biggrin.gif
iskam po skoro onq disc deto satyr mi e obe6tal
Maika zaminava 4etvurtuk nadale4,koeto zna4i 4e 6te imam dooosta vreme svobodno za 6matkane...
tva za jesus ot temata za sme6kite ne mi se zaredi..vupreki 4e go ostavihd a se zarejda dooosta dulgo vreme..
of ne 6ta dnes da se ka4vam na troleq ,sled kato v4era puskaha azis a sedqh lice v lice s aneliq na nqkakuv plakat..
kato cqlo..jiveq v interesen grad boxed.gif
a jesus christ mi se zaredi ...hahahahah sme6ka


--------------------
Wake up
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xskacorex
коментар Apr 20 2004, 11:37 AM
Коментар #44


protocol down
*****

Група: Потребители
Коментари: 1855
Регистриран: 12-January 03
Град: Пловдив
Потребител N: 4



Цитат
В момента известният рапър от лейбъла на Шамара се намира във варненския арест. Г-н 100 Кила бил внезапно проверен през нощта на 15 април в Исперих. Причината да бъде там била съвместното му участие с останалите артисти на R’n’B Records в местна дискотека.

След изявата им всички останали тръгнали за Варна, а г-н 100 Кила останал за вечерта. През нощта, докато обикалял по улиците, полицаи внезапно го спират за проверка. Г-н 100 Кила не представил лична карта. Рапърът се сторил на проверяващите го полицаи доста подозрителен и те проверили името му в централата. Информацията, която за секунди им върнали от там била, че е обявен за национално издирване. Последвал незабавен арест.
Все още причината рапарът да е обявен за национално издирване не е ясна.

^ТОВА АДСКИ МЕ ТОРМОЗИ!!!

--------

Вчера с брат ми прекалихме с погото и счупихме един доста скъп полилей вкъщи, майка ми се събуди... влезна в стаята и каза: "Никъде няма да ходите" и си излезна... и сега незнам, какво означава това?! Дали няма да ме пусне да дойда в София на 24-ти както планирах?! Надявам се, че не!

Тормози ме тъпото даскало... и тъпите даскали... и тъпия... ъ-ъ-ъ... 'фен', който ми изпраска една кубинка в лицето на последния концерт, на който бях... иначе съм ОК!

Сичко е ебати якото... хахаха


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 20 2004, 12:56 PM
Коментар #45


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Тва за 100 Кила е тъпо. Явно куките могат само да лапат подкупчета и прочие, но като опре до това да си вършат работтата като хората правят тъпи грешки, защото са кретени. Това невинен(поне в случая) човек да бъде арестуван е голяма простотия.
BIOHAZARD - Mistakedn Identity - по случая.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 20 2004, 04:09 PM
Коментар #46


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Utre imam kontrolno wyrhu Bibliqta...ujasno eeee mad.gif


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Apr 20 2004, 04:59 PM
Коментар #47


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



basi typnqta ... nai qkite pesni deto slu6am wseki pyt kat o gi 4uq w opredelen moment tolko qko me fyrlqt w ty4a 4e posle ne moga se wyrna s 4asowe w normalno systoqnie

basi iskam da ubiq typoto hlape na sysedite ......

nakraq w momenta w klub4eto o6te se use6ta wonqta na prydnato .... basi koi be6e toq maistor we 4ak me zasrami
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Apr 20 2004, 05:03 PM
Коментар #48


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Кучето ми нещо пак е зле-има туморни образувания по целия корем.Направиха й ретнгенова снимка,която показва,че може да има метастази в белия дроб и при такъв случай няма да може да се оперира...Има все пак надежда,защото снимката не е ясна-утре ще се види.Това куче( женски кафяв доберман) вече има две операции от тумори на гърдата за краткия си живот от 10 години.Вече е достатъчно възрасна и можеше да очакваме такова нещо.Както и да е-за съжаление кучетата малко живеят и тъкмо като се привържеш умират.Майка ми е страшно притеснена и се страхувам,че ако стане нещо с това куче тя ще е след него...
В общи линии това ме вълнуваше в момента...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Apr 20 2004, 05:12 PM
Коментар #49


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



zabr5awih ... dnes trqbwa6e da imam kontrolno za oswobojdawane ot izpit obache sda uspah a na wsi4koto otgore dori ni6to neznaeh ...

twa za ku4eto be6e gadno .... naprawo iztrypwam pri misylta 4e skoro i moeto k u4e .... mamka mu we4e e na 11 godini ..... ebati 6ibanoto .... sad.gif
sieg dano ti sa oprawi ku4enceto stiskam palci
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 20 2004, 05:27 PM
Коментар #50


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



аз да се оплача че ми е яко тъпо да чета нечии проблеми и чие куче ще стане Dead Metal и всъщото време е егати крастата да продължаваш да четеш smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Apr 20 2004, 05:45 PM
Коментар #51


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



na mene we4e 2 ku4eta mi umrqha moga ti kaja 4e e wse edno da umre 4len ot semeistwoto ... no.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
коментар Apr 20 2004, 05:47 PM
Коментар #52


Poisoned
*****

Група: Потребители
Коментари: 1407
Регистриран: 12-May 03
Град: BG
Потребител N: 101



Dnes e bahti murzeliviq den... Sea vmesto da izlqza nqkude si visq tuka pred maznoto pc i pi6a v nqkav forum... Ama me murzi... Sega se 4udq kvo da pravq... Da visq na pc-to i da djurkam igri, da visq v neta, da gledam televiziq ili da produljavam da se 4udq kvo da pravq, dokato ne stane vreme za ve4erq... Bahti dilemata... Da bude6 ili da ne bude6... Da murzeliva6 v ku6ti ili da murzeluva6 na vunka... mai navunka si e po-oferta... ama me murzi...

A dneska v daskaloto kvi faksove ima6e... Nai-golemiqt fask mai be6e, 4e Orlin (hab. MpeHa) ima 5 na klasnoto po literatura, sled kato e gola voda, a daje pi nekvi vodki i nekvi biri predi klasnoto... Abe faksadjii...

Utre pak nqma da imame nikvi 4asove sigurno, a na mene mi se igrae6e fizi4esko ta si e e**** m******... Za6to kogato iskam da imame nekvi normalni 4asove nikoga nqmame? Kakvi sa tezi prevratnosti na sudbata...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 20 2004, 07:24 PM
Коментар #53


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Баси кефа. Deaf Dumb Blind е велик албум. Най-добрия на групата. Безспорно. Най-добрия рап метъл, според мене. Най-яките текстове по принцип. Най-откровенните анти-расистски послания. Обичам го тоя албум!
\m/ I DON'T CARE \m/
\m/ GET IT \m/
\m/ THE TRUTH \m/
\m/ WARFAIR \m/
.....\m/!!!!!!!!


------------------

Трябва да почна да ходя сериозно на училище и да изкарам някви свесни оценки че си е ебало майката. Днеска замесник директорките взеха нашия дневник, а аз съм с над 100 отсъствия и би трябвало да звънят у нас. Само ще създадат ядове на наще. Аз вече съм си решил да се стягам, няма нужда от подобни глупости, ама явно не може без тва.

....имайки предвид това, днес доста щастливо не влезнах на контролното по химия.

------------

Трябва да чета сега яко Алеко Константинов, че още не съм правил контролно на него. Трябваше да го правя преди 2 месеца сигурно но не влезнах(каква изненада, а?). Както и да е, аз съм чел доста анализи и имам представа за какво става дума, но ми трябва да прочета и самите творби. Дано да се справя.

--------------

DON'T YOU GET IT.... headbang[1].gif DON'T YOU FORGET IT..... headbang[1].gif DON'T YOU GET IT.... headbang[1].gif DON'T YOU FORGET IT..... headbang[1].gif
CLAWFINGER RULES!!!!!!!!!! headbang[1].gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
falio`
коментар Apr 20 2004, 08:24 PM
Коментар #54


Burned from hope
*****

Група: Приятели
Коментари: 1741
Регистриран: 18-February 03
Град: София
Потребител N: 45



neska e easi typiq den...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Apr 21 2004, 09:31 AM
Коментар #55


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



баси станах в 8 и 30 да дойда на лекции а се оказа че сме от 2 часа ranting.gif
mat.gif ... мамка му ... изгубих си парите за седмицата а съм на рд във варна ohmy.gif .... пууу .... мамака му .....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 21 2004, 05:54 PM
Коментар #56


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



аз пък искам в моя квартал да имам приятели които слушат неща като тези които аз слушам и да могат да свирят на барабани и бас китара...пък и някой ако може да крещи хуу ех мечтии..по цял ден да се мотаме да свирим да става купонче
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 21 2004, 06:28 PM
Коментар #57


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Но за тва си имаш Спиро. Всичко се компенсира....

Цитат
SepulTeraHead sry, che ti kopiram ideite, ama t'va triabva da se otbeleji:
[03:13:21] <Zombie> edin pederast deto me bie6e kat maluk umrq ot rak na kraka

Abbath, LMAO!!!!!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 21 2004, 08:42 PM
Коментар #58


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Da fuck you fuck you fuck you maikata na wsichko. Petyk e edin fuck you fuck you fuck you den. Misho Shamara shte "zabie" w rusenskiq dom na kulturata:))
fuck you fuck you fuck you


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
falio`
коментар Apr 21 2004, 08:48 PM
Коментар #59


Burned from hope
*****

Група: Приятели
Коментари: 1741
Регистриран: 18-February 03
Град: София
Потребител N: 45



onq den slu4aino popadnah na horoskopa po BTV i vikam 4aai da 4uq
(mislih 4e govorqt p mnogo neshta i tam ti kazvat nqkvi neshta deto ne gi znaesh ili ne gi o4akvash... blink.gif )
pri koeto kazvat:
"vodolei...., ne pytuvaite! vypreki nepriqtnostite se usmihvaite i prodyljavaite napred......ribi....blabla/..."

bah v vajnata iinformaciq. na4i kato go znam tva kvo?!?!? shto da ne pytuvam/1?1?1? problem?!?!?!

no sled tva na sledvashtiq den za Vodolei kazaha po4ti syshttooto i pak dve-tri dumi...
i te mi kazvat: "doverete se na zvezdite, te vi obi4at..." bye.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 22 2004, 08:20 AM
Коментар #60


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



Цитат(SepulTeraHead @ Apr 21 2004, 07:28 PM)
Но за тва си имаш Спиро.

неподходяща дума ползваш..ми той мое и да слуша неща като моите ама не ги свири..шот не мое и няма на кво
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 22 2004, 09:33 AM
Коментар #61


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Цитат(Svetyl @ Apr 21 2004, 08:42 PM)
Da  fuck you  fuck you  fuck you maikata na wsichko. Petyk e edin fuck you  fuck you  fuck you den. Misho Shamara shte "zabie" w rusenskiq dom na kulturata:))
fuck you  fuck you  fuck you

И смея ли да питам това какво толкова те тревожи? Или петък е гаден ден заради нещо друго?

Цитат(Sw1tched @ Apr 22 2004, 08:20 AM)
неподходяща дума ползваш..ми той мое и да слуша неща като моите ама не ги свири..шот не мое и няма на кво

Имах предвид че имаш под ръка неповторимо забавление... bye.gif

The Rage - хва е защото на никой не му пука за шибаните водолеи. j/k

Аз си признавам греха:

Вчера слушах последния албум на Linkin Park и ми хареса. Много добре е направен. Много добре е записан. Песните въобще не си приличат чак толкова много.

....

.... brickwall.gif .....


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
falio`
коментар Apr 22 2004, 04:01 PM
Коментар #62


Burned from hope
*****

Група: Приятели
Коментари: 1741
Регистриран: 18-February 03
Град: София
Потребител N: 45



Цитат(SepulTeraHead @ Apr 22 2004, 09:33 AM)
The Rage - хва е защото на никой не му пука за шибаните водолеи. j/k

verno sa shibani vodoleite! hmm.gif deebi uporitite inati kopelenca:)
abe zodii syx puke.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Deicide
коментар Apr 22 2004, 04:02 PM
Коментар #63


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 114
Регистриран: 6-November 03
Град: Deicide's Town 666
Потребител N: 323



Dnes e strashno fuck you fuck you fuck you fuck you fuck you den mrazq chetwurtucite fuck you fuck you fuck you fuck you fuck you


--------------------
127.0.0.1; there is no place like home !!!!
42
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 22 2004, 04:43 PM
Коментар #64


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Utre imam kontrolno po geometriq... axesmiley.png


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Apr 22 2004, 06:09 PM
Коментар #65


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Аз пък имам по Биология


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 22 2004, 06:28 PM
Коментар #66


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



Цитат(SepulTeraHead @ Apr 22 2004, 10:33 AM)
Аз си признавам греха:

Вчера слушах последния албум на Linkin Park и ми хареса. Много добре е направен. Много добре е записан. Песните въобще не си приличат чак толкова много.

....

.... brickwall.gif .....

осъзнаваш ли, че това ще ти бъде цитирано до края на метълските ти дни.
Аз да се оплача, че съм гладен ама ме мързи да си спретна нещо за клъопане
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Apr 22 2004, 06:36 PM
Коментар #67


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28356
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Цитат(SepulTeraHead @ Apr 22 2004, 09:33 AM)
Аз си признавам греха:

Вчера слушах последния албум на Linkin Park и ми хареса. Много добре е направен. Много добре е записан. Песните въобще не си приличат чак толкова много.

Ако в темата говорехме за друго, а не за случайни глупости, с удоволствие бих ти обяснил в каква заблуда си се набутал и защо "Meteora" е тотално безидеен, елементарен, лъскав и комерсиален попаджийски продукт... biggrin.gif В случая обаче само ще се похваля, че току що говорих с Joacim Cans по телефона. icon_headbang[1].gif


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Apr 22 2004, 06:59 PM
Коментар #68


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Цитат(Svetyl @ Apr 22 2004, 04:43 PM)
Utre imam kontrolno po geometriq... axesmiley.png

Аз днес имах едно много шибано контролно по геометрия на теорията за тригонометрични функции.Естествено се бях готвила за съвсем различно нещо пък то излязе,че е с некви абциси,ординати,квадранти и др. простотии,които въобще не бях учила.Но в междуасието успях да си погледна в учебника и да се сетя(въпреки ужасната чалга с женски вокали,която се носеше от касетофона-тия заслужават да им занеса я Darkthrone,я някакъв Grind или Death и да ги вържа да го слушат) и се мобилизирах.Мисля,че ще вържа 4-ката...
По информационни технологии днес естествено пак бях единственият човек,който направи трудните формули за отрицателно време и въобще.Така,че си полуих поредната 6-ца.
По физика също четох един "извънредно интересен" доклад за силови трансформатори преписан от Кратка Българска Енциклопедия(тая "кратката" в 5-те тома).Изпита ме-не бх учила ама попогледнах оттук отам и от тетрадката на момичето,което седеше до мен и пак си изкарах отличната оценка.Да не повярваш...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Apr 22 2004, 07:14 PM
Коментар #69


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28356
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Тази тема завива плашещо в посока "Как мина учебният ден"... laugh.gif


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hansi
коментар Apr 22 2004, 08:06 PM
Коментар #70


Bard
*****

Група: Приятели
Коментари: 1140
Регистриран: 30-May 03
Град: София
Потребител N: 123



Цитат(Warrior Of Ice @ Apr 22 2004, 06:36 PM)
В случая обаче само ще се похваля, че току що говорих с Joacim Cans по телефона. icon_headbang[1].gif

То тая тема не беше ли за оплаквания. wink.gif

Ако беше пробвал с някой от Metallica щеше да стане ама друг път. biggrin.gif

P.S. Кога ще имаме честта да разберем какво сте си говорили?


--------------------
1. I am the War Lord and the wrathful God of Combat and I will always lead you from the front, not the rear.
2. I will treat you all alike -- just like shit.
3. Thou shalt do nothing I will not do first, and thus will you be created Warriors in My deadly image.
4. I shall punish thy bodies because the more thou sweatest in training, the less thou bleedest in combat.
5. Indeed, if thou hurteth in thy efforts and thou suffer painful dings, then thou art Doing It Right.
6. Thou hast not to like it -- thou hast just to do it.
7. Thou shalt Keep It Simple, Stupid.
8. Thou shalt never assume.
9. Verily, thou art not paid for thy methods, but for thy results, by which meaneth thou shalt kill thine enemy by any means available before he killeth you.
10. Thou shalt, in thy Warrior's Mind and Soul, always remember My ultimate and final Commandment: There Are No Rules -- Thou Shalt Win at All Cost.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Apr 22 2004, 08:08 PM
Коментар #71


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Хаха... а ти няма да можеш да участваш догодина, а?


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Apr 22 2004, 08:11 PM
Коментар #72


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28356
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Цитат(Hansi @ Apr 22 2004, 08:06 PM)
Ако беше пробвал с някой от Metallica щеше да стане ама друг път. biggrin.gif

P.S. Кога ще имаме честта да разберем какво сте си говорили?

В началото на юни, предполагам... Не са мои правата върху интервюто, иначе с удоволствие бих го шибнал на сайта. smile.gif


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 22 2004, 08:28 PM
Коментар #73


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Az iskam da se oplacha... tuka w Ruse masowo raparite pochnaha da slushat Korn. I sq mi se praqt na metali...


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 22 2004, 09:03 PM
Коментар #74


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Да изясня:

Темата не е как мина учебния ден.
Темата не е за оплаквания.
Темата е за случайни мисли.

За Линкин Парк - не е особена философия. Просто е музика.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 22 2004, 10:25 PM
Коментар #75


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Dobre be Sep kato mi minawat wse gadni misli i gi pisha... izglejda kato oplakwane, no sa si absoliutno SLUCHAINI misli... Ta w toq duh na neshtata...
Abe kakwo wi e mnenieto za toq fenomen narechen HEK i wyobshte ima li takawa glupost i pri was? Mene me drazni ama mnogo! Igraq ili po skoro "igraq" kogato mi e typo i nqma kakwo da prawq. No inache toq parcal pylen s bob leshta oriz ili sachmi nikak ne mi se nrawi... A to tuka mai Heka izmesti religiqta...


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 22 2004, 10:52 PM
Коментар #76


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Хека си е хек. Аз не играя и не ме интересува.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giggle
коментар Apr 23 2004, 10:14 AM
Коментар #77


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 848
Регистриран: 27-February 04
Потребител N: 408



ami SWETYL ..rapperite ot moq klas ne sa samo na korn ve4e...a i na slipknot i rammstein...i ne sa samo rapperite a i oneq kuhi kurvi s kusite poli4ki i razplyokanite slanini nad i pod tqh.. mat.gif mrazqt me zaradi tova ,koeto slu6am ,a vsu6tnost se pravqt 4e i te slu6at ne6to podobno..za poreden put se u4udvamna prostotiqta im boxed.gif
kolkoto do heka.. headbang[1].gif


--------------------
Wake up
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giggle
коментар Apr 23 2004, 10:18 AM
Коментар #78


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 848
Регистриран: 27-February 04
Потребител N: 408



a btw..update-nah si personal photo.Sega e ob6ta snimka na Deville i Satyr wub.gif


--------------------
Wake up
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 23 2004, 10:46 AM
Коментар #79


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



Цитат(Deville @ Apr 23 2004, 11:18 AM)
a btw..update-nah si personal photo.Sega e ob6ta snimka na Deville i Satyr wub.gif

брейй като ви гледам се чувствам одъртял biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 23 2004, 02:01 PM
Коментар #80


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Цитат
брейй като ви гледам се чувствам одъртял 


Starost=mydrost.


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
synchu
коментар Apr 23 2004, 02:26 PM
Коментар #81


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 374
Регистриран: 16-June 03
Град: Somewhere Far Beyond...
Потребител N: 173



хехе по тази линия на мен трябва вече некролога да ми се подава от джоба....


--------------------
...there's something else waiting
a promised destiny....
/Blind Guardian/

"The guitar is the easiest instrument in the world to play badly" - Andres Segovia
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Apr 23 2004, 04:40 PM
Коментар #82


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Цитат(Deville @ Apr 23 2004, 10:18 AM)
a btw..update-nah si personal photo.Sega e ob6ta snimka na Deville i Satyr wub.gif

Не че нещо се вижда... biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 23 2004, 08:22 PM
Коментар #83


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



Цитат(_SiegfrieD_ @ Apr 23 2004, 05:40 PM)
Цитат(Deville @ Apr 23 2004, 10:18 AM)
a btw..update-nah si personal photo.Sega e ob6ta snimka na Deville i  Satyr wub.gif

Не че нещо се вижда... biggrin.gif

Изискват се дълбоки познания в хакерството за да сейвнеш снимката на харда и да видиш усмихнатото създание в нормалния размер tongue.gif . Сънчо, за теб знаем сънчо винаги го е имало smile.gif.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bgm
коментар Apr 23 2004, 08:55 PM
Коментар #84


Anti-Everything
****

Група: Потребители
Коментари: 536
Регистриран: 4-May 03
Потребител N: 91



SATYR E NAI-GOLEMIA PICH EVER!!!! wub.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giggle
коментар Apr 23 2004, 09:06 PM
Коментар #85


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 848
Регистриран: 27-February 04
Потребител N: 408



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Satyr ...e velik pi4 .. wub.gif
sorry za ka4estvoto na snimkata.. thumbdown.gif


--------------------
Wake up
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 24 2004, 09:30 AM
Коментар #86


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Satyr - сори че се ебавах с тебе. Явно си имаш достатъчно проблени и без тва...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 24 2004, 09:58 AM
Коментар #87


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Sep sorry pyk ot mene che i az se ebawah s tebe... mai mai i ti imash prekaleno mnogo problemi tongue.gif


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 24 2004, 10:01 AM
Коментар #88


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



И аз си ъпдейтнах снимката, защото вече не я ползвам в подписа...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Apr 25 2004, 01:52 AM
Коментар #89


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Сеп, междудругото... това последното в подписа ти беше шега и цитата е неправилен... губи се идеята така...


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 25 2004, 02:30 AM
Коментар #90


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Подписа ми е шега.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Apr 25 2004, 02:23 PM
Коментар #91


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Абе да ама някои неща са истински, а другите шеги...


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Apr 25 2004, 02:28 PM
Коментар #92


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Цитат(Sturmfuhrera @ Apr 25 2004, 03:23 PM)
Абе да ама някои неща са истински, а другите шеги...

Например тва в подписа ми е истниско


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 25 2004, 03:52 PM
Коментар #93


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



Цитат(Sturmfuhrera @ Apr 25 2004, 03:28 PM)
Цитат(Sturmfuhrera @ Apr 25 2004, 03:23 PM)
Абе да ама някои неща са истински, а другите шеги...

Например тва в подписа ми е истниско

е тва е - вместо да си едитнеш поста, се самоцитираш SPARK

Абе Sep комплекси с височината, а?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
коментар Apr 25 2004, 04:50 PM
Коментар #94


Poisoned
*****

Група: Потребители
Коментари: 1407
Регистриран: 12-May 03
Град: BG
Потребител N: 101



Bahti glupostite drunkate... Daite ne6to po-ekzistencialno... laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 25 2004, 05:56 PM
Коментар #95


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Баси, защо беше изтрит великия ми пост?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
коментар Apr 25 2004, 06:06 PM
Коментар #96


Poisoned
*****

Група: Потребители
Коментари: 1407
Регистриран: 12-May 03
Град: BG
Потребител N: 101



Цитат(SepulTeraHead @ Apr 25 2004, 06:56 PM)
Баси, защо беше изтрит великия ми пост?

Za6toto moderatorite se vjivqvat tvurde mnogo v rolqta si na paziteli na reda i disciplinata tongue.gif

Vse pak temata se kazva "Случайни глупости" po dqvolite! Tova ozna4ava, 4e tuk se pi6at gluposti, nali? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Apr 25 2004, 06:46 PM
Коментар #97


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28356
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Цитат(Peter @ Apr 25 2004, 06:06 PM)
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 25 2004, 06:56 PM)
Баси, защо беше изтрит великия ми пост?

Za6toto moderatorite se vjivqvat tvurde mnogo v rolqta si na paziteli na reda i disciplinata tongue.gif

Vse pak temata se kazva "Случайни глупости" po dqvolite! Tova ozna4ava, 4e tuk se pi6at gluposti, nali? wink.gif

Ако модераторите наистина се вживяваха в ролите си (както може би трябва), някои хора отдавна да са баннати от форума... wink.gif


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 25 2004, 07:35 PM
Коментар #98


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



Цитат(Warrior Of Ice @ Apr 25 2004, 07:46 PM)
Цитат(Peter @ Apr 25 2004, 06:06 PM)
Цитат(SepulTeraHead @ Apr 25 2004, 06:56 PM)
Баси, защо беше изтрит великия ми пост?

Za6toto moderatorite se vjivqvat tvurde mnogo v rolqta si na paziteli na reda i disciplinata tongue.gif

Vse pak temata se kazva "Случайни глупости" po dqvolite! Tova ozna4ava, 4e tuk se pi6at gluposti, nali? wink.gif

Ако модераторите наистина се вживяваха в ролите си (както може би трябва), някои хора отдавна да са баннати от форума... wink.gif

There's no freedom
There's no peace
There's no justice
fuck you admins biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 25 2004, 08:53 PM
Коментар #99


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



I hate these bastards, lowliofe pigs
Fuck their methods fuck admins

THIS IS TR00 ADMIN OPRESSION!!!!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bgm
коментар Apr 25 2004, 10:43 PM
Коментар #100


Anti-Everything
****

Група: Потребители
Коментари: 536
Регистриран: 4-May 03
Потребител N: 91



fuck the system


ako se wziweiat niakoi den si zaminawam s burzia wlak mai ph34r.gif help.gif boxed.gif no.gif blink.gif sad.gif mat.gif ranting.gif evil2.gif evil.gif w00t.gif punk.gif headbang[1].gif icon_headbang[1].gif drinks_drunk.gif laugh.gif tongue.gif wub.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

901 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 17th May 2024 - 10:48 AM