Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
8 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Какво е според вас да си Метълист?, \m/
Beerzebub
коментар Jun 2 2004, 02:24 PM
Коментар #1


Da schlägt es links
*******

Група: Приятели
Коментари: 3756
Регистриран: 17-January 03
Град: София
Потребител N: 8



Знам, че темата ни е до болка позната.
Идеята ми дойде, след като същата се появи във форума на METALbg.com. Искам просто да сравня вашето отношение към въпроса с тамошните реакции и мнения.
Вижте ТУК за какво говоря...


--------------------
meh.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightmare
коментар Jun 2 2004, 02:31 PM
Коментар #2


деградиращ
*****

Група: Потребители
Коментари: 1265
Регистриран: 27-April 04
Град: Някъде из Варна
Потребител N: 467



Не съм попадала на подобна тема, по простата причина, че не се ровя много из "чужди" форуми wink.gif Така че ми е интересно да чуя мнението и на останалите.

За мен "метълист" или по-правилно "метъл" ... а бе всъщност не знам кое, как и защо е правилно да се използва, но важното е, че ще ме разберете.
Та всеки може да е метъл, в зависимост от това дали иска да бъде, дали иска хората да го възприемат като такъв, защото мнозинството не ни одобряват. Не трябва непременно да се обличаш в черно, да имаш екстравагантна прическа, да носиш тъмен грим шипове по врата и ръцете, за да те приемат в групата на слушащите тази музика ... съдя по себе си, защото се обличам в собствен стил не се водя по теченията, но това не е попречило на някой метъл да ме уважава по-малко ... Накратко е това! Важно е какво чувстваш !


--------------------
This life it ain't for me
Your world it ain't for me
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anonimna_dx
коментар Jun 2 2004, 02:50 PM
Коментар #3


... 2 hEaRtS ...
****

Група: Приятели
Коментари: 837
Регистриран: 10-October 03
Град: Gb
Потребител N: 305



Цитат
Не трябва непременно да се обличаш в черно, да имаш екстравагантна прическа, да носиш тъмен грим шипове по врата и ръцете, за да те приемат в групата на слушащите тази музика ... съдя по себе си, защото се обличам в собствен стил не се водя по теченията

Съгласна съм с теб. smile.gif И аз съм на този принцип. wink.gif
Почти винаги се старая (не че се старая- просто така става)да не влизам в дадени стериотипи( щом си метал- трябва да си в черно,да си почти винаги в лошо настроение... и все такива безсмислени и ограничени схващания, наложени от някои......) puke.gif


Цитат
всеки може да е метъл, в зависимост от това дали иска да бъде, дали иска хората да го възприемат като такъв, защото мнозинството не ни одобряват.
!


--------------------

...Like a true nature's child
We were born, born to be wild
We can climb so high
I never wanna die
Born to be wild
Born to be wild....

Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Jun 2 2004, 03:39 PM
Коментар #4


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Цитат
Какво е според вас да си Метълист?

Трябва да слушаш метъл и тва е. Не е няква особена философия. Единствената уговорка е наистина да слушаш музиката, а не да я възприемаш като нещо странично.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blood_freak
коментар Jun 2 2004, 04:20 PM
Коментар #5


Кървав Изрод
***

Група: Потребители
Коментари: 451
Регистриран: 3-February 03
Град: Свищов
Потребител N: 23



наистина музиката е в основата... но това не винаги е в представите за металист/метъл на обикновените хора.Те си представят металист като един човек с дълга коса кожено яке , кожени гащи/черни дънки, кубинки/бутуши, фанелка на любима банда и разни железа и дранкулки по него. В което всъщност няма лошо, но музиката която слуша е най важното.
Аз също се стремя, ако мога така да го нареча да бъда металист в представата на хората, но не го правя нарочно за да знаят какъв сам .. а защото просто така ми харесва, затова днес сам с черни дънки, фанелка на сепултура, верига и кубинки.

и за накрая не е важно колко ти е дълга коста, а дали ти е метъла в душата!
и не е важно как си облечен а дали си по метъла завлечен!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Jun 2 2004, 04:33 PM
Коментар #6


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Yeee nai-setne tema, po koqto moga da popisha malko poweche smile.gif
Ta da si metal...

Цитат
Трябва да слушаш метъл и тва е. Не е няква особена философия. Единствената уговорка е наистина да слушаш музиката, а не да я възприемаш като нещо странично.


Absoliutno wqrno s izkliuchenie na towa, che si E filosofiq.. Za da kaje chowek che e metal ne trqbwa edin den da se sybudi i da kaje: "Eto na stanah metal!". To trqbwa da se pochuwstwa. Trqbwa da wyzpriemesh filosofiqta na stila. Ili po tochno filosofiqta na liubimiq si stil. Zashtoto death metali mnogo se razlichawat ot heavy metali i blackari. Filosofiqta e razlichna.
Obezatelno chowek trqbwa da se zaslushwa w textowete, da gi razbira, ako moje da gi prewejda. Towa poslednoto az go prawq s cel dopylnitelno usmislqne na neshtata. Btw celta biwa postigana pochti winagi.
Dosta se iznerwqm na hora s pentagrami krystowe i tem podobni. W powecheto sluchai towa sa hora koito i haber si nqmat ot tiq raboti. Imam si neshto kato sentenciiika:"Nai golemite metali ne prilichat na metali". Mnogo e wqrno.
Edin metalist ne e zadyljitelno da pritejawa tonowe muzika. Werno po-dobre e ama pyk kakto kazah wajnoto e chuwstwoto.
Edin metalist trqbwa da e toleranten kym drugite stilowe. Za razlika ot rapyrite nie ne trqbwa da se konfrontirame kato posledni idioti.
Edin metalist ne trqbwa da se smqta za neshto poweche ot edin chalgarin ili raver. Horata ne se opredelqt ot muzikalnite im predpochitaniq. Pone az taka mislq. Werno che predpochitam kompaniq ot metali, no wse pak sa wajni horata.
I taka w zakliuchenie:
Metalist e chowek, koito razbira muzikata. Koito uwajawa muzikata. Koito e spokoen i urawnowesen. Koito e sebe si.
P.S. Towa e moe mnenie, black i death fenowete mogat da mislqt razlichno.


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Jun 2 2004, 04:42 PM
Коментар #7


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Имам чувството,че ония в metalbg.com са се фанатизирали на темите "металисти,позьори,скинари"
Не знам,но лично аз като чуя думата "металист"(мразя тази дума-много селско ми звучи) си представям някой с фланелка на Metallica или Iron Maiden.По принцип според мен да си "метълист" значи не само да слушаш най-известните метъл групи,но и да се обличаш така и следователно хората да те мислят за такъв.Как иначе ще знаят,че някой е "метълист"-колкото и по-голям фен да е от истинските "метълисти" няма да му личи.Тази дума също според мен е леко обидна и се отнася за всички прости индивиди в черно,които си мислят,че слушат метъл.Не знам,но аз лично правя такива асоциации с тази дума...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Phoebe
коментар Jun 2 2004, 05:33 PM
Коментар #8


Нечовек
**

Група: Потребители
Коментари: 104
Регистриран: 11-January 03
Потребител N: 1



Слушаш музиката, интересуваш се и това си е. Ако искаш и смъкнат може да ходиш, всичко е само черупка, важното е вътре.
Ето малко бисери от mbg
Цитат(satanic garden@metalbg)
prosto i kratko spored mane metalist e 4ovek koito slu6a samo metal i e satanist i takiva!

Цитат(grind neshto si)
Mersi putko vmirisana, az ne sam 'metal' i mraza marli kato tebe da me nari4at taka!
Ko mi sa otvaria6 na ubiti fest4eta ot sorta na W.O.A.? Ti 4uvala li si za With Full Force primerno (pak u Germania) i kvi bandi hodiat da sviriat tam? Pa4a prosta, ako te znam koia si i te vidia na koncert v BG 6e ti sma4kam kuhata glava. Za tvoe 6tastie ne hodia na tapite zapada6ti pensionerski hevi grupenca dato nalazvat v poslednite godini v skapanata BG!

Не мисля, че за да си метъл, трябва да си някакъв агресивен прошляк ^
Надолу почват псувни, нападки, глупости пълни...
Цитат(some1)
za da si metal triabva da si jelezen otvsiakade!

Цитат(obichasht sieg)
_SiegfrieD_ pak se zaqjdash sus mene we tupan ? ti ko slushash we pishka
Are New Metal Forever i . po wuprosa zashtoto taka kaza MetaL-MaN!!!!

И така нататък...
P.S. Гледам има някакъва Metal Phoebe - не съм аз smile.gif


--------------------
Never argue with an idiot, he drags you to his level, and beats you with his experience.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Jun 2 2004, 05:59 PM
Коментар #9


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Как да не влизаш в тоя форум просто wub.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kotkamarmotka
коментар Jun 2 2004, 08:11 PM
Коментар #10


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 59
Регистриран: 7-May 04
Потребител N: 480



Абе сички метали които познавам са много готини по характер! Много са печени и не псуват! Тея дето псуват не са никакви метали, а само си мислят че са такива....


--------------------
METAL FOREVER!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
falio`
коментар Jun 2 2004, 08:35 PM
Коментар #11


Burned from hope
*****

Група: Приятели
Коментари: 1741
Регистриран: 18-February 03
Град: София
Потребител N: 45



Цитат(kotkamarmotka @ Jun 2 2004, 08:11 PM)
Абе сички метали които познавам са много готини по характер! Много са печени и не псуват! Тея дето псуват не са никакви метали, а само си мислят че са такива....

blink.gif laugh.gif
laugh.gif
samo tr00 metalite ne psuvat icon_headbang[1].gif
si4ki ste pozioooriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
The Metal Dragon
коментар Jun 3 2004, 08:20 AM
Коментар #12


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 233
Регистриран: 2-May 04
Град: Where dragons fly into the starlit sky, in the high white tower built by magical power.
Потребител N: 475



Цитат
Не трябва непременно да се обличаш в черно, да имаш екстравагантна прическа, да носиш тъмен грим шипове по врата и ръцете, за да те приемат в групата на слушащите тази музика .... не се водя по теченията ....

Т'ва е вярно. Аз например се обличам в черно, не защото така 'е прието', а защото наистина ми харесва. Останалото не ми е навик, просто защото не ме влече.
Колкото до теченията, те са за мен нещо много, ама много тъпо, което просто уеднаквява хората. Затова не ги следвам.
Цитат
....а защото просто така ми харесва, затова днес сам с черни дънки, фанелка на сепултура, верига и кубинки....

Мда, точно това казвах, макар че аз си шляпам по маратонки в дъжда. И това, смятам, не значи, че съм по-малко метъл.
Цитат
Единствената уговорка е наистина да слушаш музиката, а не да я възприемаш като нещо странично.

А! Виж за какво си говорим!
Сеп, айде, моля ти се, да го обясниш това на нашите, дето все ме гледат накриво, когато ги игнорирам, слушайки си Rebellion in Dreamland напр.!
Цитат
To trqbwa da se pochuwstwa. Trqbwa da wyzpriemesh filosofiqta na stila. Ili po tochno filosofiqta na liubimiq si stil .... Edin metalist ne trqbwa da se smqta za neshto poweche ot edin chalgarin ili raver.

Дааа, много правилно. Едно е все пак да мразиш чалгата, съвсем друго е да мразиш тези, които я слушат. Е, тия дето ми надуват главата с нея, когато се опитвам да заспя вечер, все пак си ги мразя, ама то е защото изобщо не се съобразяват. И аз обичам да си гръмвам колонките, но не го правя в 2-3 посред нощ.

Но по повод цитатите от другия форум. Аз също метнах едно око там, и всъщност ми е трудно да го асоциирам с метълски такъв. Мне знам, повечето метъли, които познавам, не боравят с такива думички, или поне аз не ги засичам да го правят. Може би е само мое лично наблюдение, но, The_Rage, метълите не ръсят такива 'бисери'. Разгледайте само ТОЗИ форум. Колкото и да сме сдърпвали по разни теми, някой да е псувал така просташки? А мисля, че две мнения няма, че тук слушаме метъл, нали?


--------------------
Born of Black Wind, Fire & Steel,
Fighting for Metal, Metal that's real,
Dragons of Metal will always be there
Forever together we'll fly though the air
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Jun 3 2004, 08:44 AM
Коментар #13


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Аз не псувам мнго във форума. Иначе мед ми капе от устата направо...

Цитат
Е, тия дето ми надуват главата с нея, когато се опитвам да заспя вечер, все пак си ги мразя, ама то е защото изобщо не се съобразяват. И аз обичам да си гръмвам колонките, но не го правя в 2-3 посред нощ.

И аз имам едни такива в блока. Реших че не е чесно да ги мразя. На моите купони идваше едни муньо от 9тия етаж(аз съма на 3тия) да ме кара да съм бил намалил. Значи представям си как и на тея пичове е отишил да им бучи тоя и им съчувствам някак си.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
The Metal Dragon
коментар Jun 3 2004, 08:50 AM
Коментар #14


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 233
Регистриран: 2-May 04
Град: Where dragons fly into the starlit sky, in the high white tower built by magical power.
Потребител N: 475



Ама аз даже и не ги пускам до край моите 6+1 колонки! evil.gif
Ааааееее, майтапа настрана, как да не ги мразя тия простаци в къщата до нас, дето ни се пишат съседи! Те не стига, че са пълни идиоти, уникални простаци просто, ами и понеже си имат някаква хипер-долнопробна чалгарска кръчма, та си мислят, че може да държат буден целия квартал до сутринта! Аз за това ги мразя, иначе не съм от ония центърчета на вселентата, които могат да си правят каквото искат, а тия около тях само да се съобразяват с тях.


--------------------
Born of Black Wind, Fire & Steel,
Fighting for Metal, Metal that's real,
Dragons of Metal will always be there
Forever together we'll fly though the air
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightmare
коментар Jun 3 2004, 10:07 AM
Коментар #15


деградиращ
*****

Група: Потребители
Коментари: 1265
Регистриран: 27-April 04
Град: Някъде из Варна
Потребител N: 467



Е, това се казва тема! Супер сте! Такива съдържателни неща май не бяхме писали от много отдавна. smile.gif И хубавото е, че всички чувстваме музиката със сърцето си! Евала хора! headbang[1].gif


--------------------
This life it ain't for me
Your world it ain't for me
Go to the top of the page
 
+Quote Post
the_SentineL
коментар Jun 3 2004, 11:18 AM
Коментар #16


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 64
Регистриран: 1-June 04
Град: София
Потребител N: 501



sia az niama da vi 6a6na s ne6to, predvid tova deto sa napisali niakoi svetila na foruma predi mene (pia tumna bira cool.gif. v noiata glava poniatieto "metalist" produljava da izvikva nekuv neiasen obraz s polovinvekovna rokeria, tesni 4erni dunki i prokusana flanelka na niakva banda (ne e iasno kakva), no suznavam ograni4enosta na tova svoe shva6tane i a tva si mislia 4e tova tuka ne e forum na metulisti a na metul fenove. Vajnoto za men e 4e obi4am tazi muzika, interesuvam se ot neia, 4uvstvam ia s gre6nata si du6a i me kefi mnogo
Tva za prostotiite po drugite forumi niama izob6to da go komentiram, aman ot takiva deto si mislat 4e kato sa slu6ali 2 albuma na Metalika sa mnogo naiasno s ne6tata.
PEACE punk.gif , bratia(i sestri smile.gif )


--------------------
""Smisulut na problema ne e v reshavaneto mu, a v neprekusnatata rabota po nego""
Go to the top of the page
 
+Quote Post
falio`
коментар Jun 3 2004, 02:37 PM
Коментар #17


Burned from hope
*****

Група: Приятели
Коментари: 1741
Регистриран: 18-February 03
Град: София
Потребител N: 45



Цитат
Може би е само мое лично наблюдение, но, The_Rage, метълите не ръсят такива 'бисери'. Разгледайте само ТОЗИ форум. Колкото и да сме сдърпвали по разни теми, някой да е псувал така просташки? А мисля, че две мнения няма, че тук слушаме метъл, нали?


mi po foruma ne moje da se sydi. se pak tuka ima nqkvi pravila i tem podobni, a i ne kazvam 4e metalite sa prostaci. ne stava vypros za psuvane kogato se karash s nqkoi ili neshto takova....stava duma za psuvane na ulicata kato: "mama mu fuck you ,glei go tva kolelo kvo e qko" (tva e samo typ primer de.. smile.gif )
...no da kajesh 4e metalite koito psuvat ne sa metali e malko....stranno SPARK
Go to the top of the page
 
+Quote Post
````````
коментар Jun 3 2004, 03:01 PM
Коментар #18


Дихание
*****

Група: Потребители
Коментари: 1362
Регистриран: 4-September 03
Град: Русе
Потребител N: 254



Айде бе... от това какво слушаш следва как говориш? Дали си 'метъл' или си 'хекър' или 'рейвър' или кавото и да е.. няма никакво отношение с начина на говорене.. това опира предимно до култура на човека и от части до средата... Нормално е да възприемаш чуждия стил на говорене, но от това че слушаш даден тип музика не следва какъв си. "Истинските метъли не псуват!!!" чакайте бе хора... Що за изводи!?По скоро това, че познавате почитатели на този стил, които използват жаргон и които не го правят само показва че музикалните предпочитания не оказват съществено влияние. Важно за човешката култура е да се отбележи, че например съществуват 10-12 годишни деца, които не са прочели нито една книга през живота си?? Или как ученик в 12 клас.. не знае текста на националния химн... Ами как очаквате да говорят те?


--------------------
Ако някой се опита да ме засенчи, просто ще го оставя да слънчаса...
http://www.myspace.com/dihanie
http://dihanie.atakmim.com

http://d1hanie.blogspot.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RAPTOR
коментар Jun 3 2004, 03:25 PM
Коментар #19


Member
***

Група: Приятели
Коментари: 478
Регистриран: 11-January 03
Град: Manchester, UK
Потребител N: 2



Ам, метъл(ист) звучи гордо smile.gif
Четох вече "толерантен" ... ша съм толерантен към Ванко 1 като почне той да ме тилерира хехе smile.gif
Слушам праведна музика, пия бира, не мога да си купувам тениски и прочие, щото много кинти маа им. Но това не значи, че не харесвам музиката ...

wub.gif wub.gif wub.gif


--------------------
From Wishes to Eternity
IPB Image

[00:11] <@rage`> ti muj li mislish 4e shte iznasilavete be shturm

[10:17] <@bgm> chao kurwi grozni, hwashtam wlaka i se maham!!111
[10:18] <@phoebe> chao kurvo typa
[10:18] <@phoebe> da te blusne vlaka dano
Go to the top of the page
 
+Quote Post
K.Stoyanov
коментар Jun 3 2004, 03:41 PM
Коментар #20


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 13
Регистриран: 1-June 04
Потребител N: 503



Всички които не псуват са металисти!
Добре че псувам и слушам грайнд...
"Метъла да го духа"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Jun 3 2004, 04:35 PM
Коментар #21


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Malko otklonenie kym temata. Wchera kakto si wyrwqh i widqh edno "syshtestwo". beshe ot myjki pol. Noseshe teniska na Metallica-Master of Puppets. Beshe se izpychilo gordo s neq... Kazah si... towa dete (shtoto go poznawam, toi e 8 klas no s mozyk na petoklasnik) ima diskografiq na Metallica i znae wsichkite im pesni. biggrin.gif
Abe s drugi dumi ebasi shibaniq typ pozior. "Metalist".


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Jun 3 2004, 05:30 PM
Коментар #22


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



И от моето даскало имаше някакъв деветокласник,който беше най-върлия рапър,но после стана "метълист"-даже имаше няколко песни на Metallica ама си облече суичера на групата,сложи големичка гривна с шипове(по-голяма оот моята),кубинки,верига и даже обърнат пентаграм,който страшно се "връзва" със суичера.Пък и започна да се държи предизвикателно и да демонстрира "Виж кой съм аз!"(BTW не съм видяла такова поведение от хора,които наистина си слушат музиката)...Много се ядосвах като гледах подобна позьорщина и ми мина през акъла колко "фенове" сигурно са такива.Но не издържа повече от 3 месеца и веднага след пролетната ваканция си дойде пак като рапърче...Не знам какво го е накарало да се откаже,но като го знам какъв позьор беше ми олекна.
Имахме и 2 момиченца пак 9 кл-фенки на Nightwish бившите всеизвестни чалгарки и простачки на даскалото,но и те се отказаха за отрицателно време.И така-от 5 черни овце на даскалото пак си останахме само 2-ма.Аз и един от 11 клас,който е по Heavy метъла...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Jun 3 2004, 05:47 PM
Коментар #23


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



W moeto daskalo sme 4 taka narecheni cherni owce. Poweche ne e nujno smile.gif


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Phoebe
коментар Jun 3 2004, 08:05 PM
Коментар #24


Нечовек
**

Група: Потребители
Коментари: 104
Регистриран: 11-January 03
Потребител N: 1



Pri nas sa trima, koito hodyat otkrito i drugi koito si slushat muzikata. Problemi s drugi hora nyama (pochti). Pozioro ne se nabliudavat. Teya vurlite metali sa s pryakori Durvoto, Parmata i Demona smile.gif


--------------------
Never argue with an idiot, he drags you to his level, and beats you with his experience.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Jun 3 2004, 08:11 PM
Коментар #25


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Pri nas wyrli metali sa:
Paweto
Jabata
Ozzyto
Mo-to
Boriu metala
and so on.
Te ne uchat de ama sa mnogo smeshni kato prawqt pogo... osobeno Paweto i Jabata smile.gif


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Jun 3 2004, 08:34 PM
Коментар #26


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Цитат(Phoebe @ Jun 3 2004, 08:05 PM)
Pri nas sa trima, koito hodyat otkrito i drugi koito si slushat muzikata. Problemi s drugi hora nyama (pochti). Pozioro ne se nabliudavat. Teya vurlite metali sa s pryakori Durvoto, Parmata i Demona smile.gif

На мен ми викат "Черна"-поне тоя прякор си го знам-сигурно имам и безброй други.В класа ми нещо са започнали да ми викат "Щайн"-поради познаването ми на Германия и това че уча немски език.А и съм се обличала като някои от ония нацистите.Пък и знаят само тази немска фамилия заради легендарния водещ Ник Щайн.Толко им разбират главите на момичетата...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sadistic
коментар Jun 3 2004, 09:16 PM
Коментар #27


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 328
Регистриран: 27-May 04
Град: В.Търново/София
Потребител N: 498



Цитат(_SiegfrieD_ @ Jun 2 2004, 02:42 PM)
Не знам,но лично аз като чуя думата "металист"(мразя тази дума-много селско ми звучи) си представям някой с фланелка на Metallica или Iron Maiden.

problem s metallica i maiden li imash?
napulno sam saglasen s mnenieo na blood_freak
horata kato chuiat metal si predstaviat niakoi celia v cherno s verigi i prochie
a tva che triabva d asi toleranten kam drugite stilove... ne znaia za vas ama az lichno mnogo se iznerviam kato vidia niakoe 13 godishno lape s chuval s dve dupki vmesto gashti cigara v usta bluza i varhu neia potnik s nomer 13 (naprimer) na nego.tva obleklo po podhojda na niakoi kombainer


--------------------
Alive and well, in Hell
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Jun 3 2004, 09:17 PM
Коментар #28


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Az tolkoz prqkori sym imal...sq sym Gaden Metal..


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Jun 3 2004, 09:22 PM
Коментар #29


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Аз не съм толерантна! biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Jun 3 2004, 09:31 PM
Коментар #30


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Цитат
Аз не съм толерантна! 

icon_headbang[1].gif biggrin.gif icon_headbang[1].gif


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 25th April 2024 - 02:15 AM