Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
3 страници V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Gamma Ray
Shadow Man
коментар Oct 18 2007, 09:24 PM
Коментар #1


МоторисТ
****

Група: Потребители
Коментари: 901
Регистриран: 15-September 06
Град: София
Потребител N: 1570



GAMMA RAY-2007-Land Of The Free II

Ей го и него новият албум дори не съм го чул още ще коментирам най-малко след две прослушвания .Какви ли ги е сътворил Каи??????



СВАЛИ

EDIT
Класа класа огромна класа демонстрират с новият албум .Завръщане към старите албуми с по модерно и съвременно звученe.Нищо лошо не може да се каже за този албум преклон пред таланта им .Задължително закупуване след месец на оргиналният диск.Предстои пренареждане на личният ми топ-10 да видим кой ще изхвърчи от таз годишната ми класация.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dragontear
коментар Oct 18 2007, 10:39 PM
Коментар #2


Антихрист
*******

Група: Metal World Conclave
Коментари: 3615
Регистриран: 13-March 06
Град: София
Потребител N: 1211



bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif ЕБАТИ АЛБУМА!!! bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Duh5
коментар Oct 18 2007, 10:56 PM
Коментар #3


Странник в странна страна
*****

Група: Потребители
Коментари: 1114
Регистриран: 5-May 07
Град: София
Потребител N: 2056



Прекрасен smile.gif Една песен ми звучи като Аксепт и една като Мегадет, но останалото е великолепно!


--------------------
Никога не се съмнявай, просто бъди. Рей Бредбъри

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Battle Magic
коментар Oct 18 2007, 10:57 PM
Коментар #4


Warrior of Knut
*****

Група: Приятели
Коментари: 1483
Регистриран: 11-December 06
Потребител N: 1726



Утре ще го чуя, че днес не мога да оценя каквото и да е било...


--------------------
Cry for God when your life was ending
Call for God now death is near,
Where was God when you were dying
Reek of war is master here.
Left behind are slaughtered strangers
Enemies become your friend
This is how the fear takes over
When its time to meet the end.
Fields of flesh from graves ripped open
Only the dead can see an end to war,
Sleeting snow where bones lay broken.
Tell me what all this was for
Tell me what all this was for
Tell me what all this was for

Die for God, Die for what?
Was it worth dying for?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dragontear
коментар Oct 18 2007, 11:02 PM
Коментар #5


Антихрист
*******

Група: Metal World Conclave
Коментари: 3615
Регистриран: 13-March 06
Град: София
Потребител N: 1211



Цитат(Duh5 @ Oct 18 2007, 11:56 PM) *
Прекрасен:) Една песен ми звучи като Аксепт и една като Мегадет, но останалото е великолепно!

На мен пък OPPORTUNITY към средата ми напомни на The Rime of Th Ancient Mariner на Maiden .... icon_headbang[1].gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lodborg
коментар Oct 18 2007, 11:04 PM
Коментар #6


I, Voyager
*********

Група: Модератори
Коментари: 7649
Регистриран: 24-September 06
Град: Карлсруе, София... където и да е
Потребител N: 1587



^ Абсолютно същото казах и в гномите. Но само част от бриджа, останалото не.


--------------------

------------------------------------------------------

Abra macabra, baby!
------------
Why is the rum gone?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dragontear
коментар Oct 18 2007, 11:21 PM
Коментар #7


Антихрист
*******

Група: Metal World Conclave
Коментари: 3615
Регистриран: 13-March 06
Град: София
Потребител N: 1211



Btw REAL WORLD пък звучи като Out In The Fields на Gary Moore happy.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lodborg
коментар Oct 18 2007, 11:47 PM
Коментар #8


I, Voyager
*********

Група: Модератори
Коментари: 7649
Регистриран: 24-September 06
Град: Карлсруе, София... където и да е
Потребител N: 1587



^ И аз първоначално това си помислих, но като се заслушах разбрах, че са само моменти от интрото, даже най-вероятно правим връзката единствено заради близките дистъри на китарите. Като сме тръгнали да говорим на тази тема обаче, в солото на "Empress" пък има един момент, който моментално ми напомни за "Gone With the Wind" на Blackmore's Night. Хахахахаха, на какво я направихме новата Gamma само...

Както и да е, това са само отделни моменти, а като цяло албумчето е перфектно. Ще си кажа по-подробно мнението като го изцикля хубаво - смятам поне следващите дни да слушам само "Land of the Free II" - албумът го заслужава отвсякъде.


--------------------

------------------------------------------------------

Abra macabra, baby!
------------
Why is the rum gone?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prayer4eto
коментар Oct 19 2007, 12:25 AM
Коментар #9


Master of your sorrow
******

Група: Потребители
Коментари: 2201
Регистриран: 24-April 07
Град: Sofia
Потребител N: 2034



Малиииии, страшен !!! bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif Толкова разнообразие в песните не бях срещал на едно място от доста време насам icon_headbang[1].gif . Ще трябва да поотлежи, преди да може да се каже обективно мнение, но на пръв "прослух" е просто прекрасно guitar.gif


--------------------
Free are those who walk away from setting suns
And free are those who laughed at chains that held them bound
Free are those who conquers in vain but won't stop to run
Battered and down they pick up their pieces to rise as one
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Braindead
коментар Oct 19 2007, 10:04 AM
Коментар #10


Condemned to Hell
******

Група: Приятели
Коментари: 2377
Регистриран: 13-June 04
Потребител N: 519



Оххх, албумът е страхотен! Просто Кай ПАК доказва колко си е навътре в нещата! icon_headbang[1].gif

Много велик албум, не само че днес ще е Gamma Day, ами може и Gamma Month да се получи! whistle.gif


--------------------
"Moral principles are not allowed when you're a secretary!"

http://www.myspace.com/ladyofslaughterr
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wqwrrr
коментар Oct 19 2007, 11:49 AM
Коментар #11


Eáránë Táralóm...
*****

Група: Потребители
Коментари: 1892
Регистриран: 2-November 06
Град: The Spectral Realm
Потребител N: 1655



Излишно е да пиша суперлативи, албумът сам говори за себе си. Но на Gamma Ray трябва да се отдаде заслуженото внимание и почит. За пореден път ни отвяха с великолепен албум! Комбинира всички елементи на перфектния пауър албум по невероятен начин, с размах, с чувство и енергия. С всяко следващо слушане ми става все по-любим и без съмнение ще го цикля още дълго. Типично в техен стил, Хамбургците разбиха всичките ми очаквания и ме залепиха на пода от кеф.
Да, спокойно може да бъде нареден до шедьовъра "Land of The Free", едно достойно и оригинално продължение.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
madeoffire
коментар Oct 19 2007, 12:19 PM
Коментар #12


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 307
Регистриран: 8-September 06
Град: Русе,България
Потребител N: 1558



Почти не съм виждал "Част втора" албуми, които да са също толкова добри като първите а не просто по заглавие..но този албум определено е невероятен.Като върл фен на Гамите цял ден подскачам вече.Мисля че Rain ми е любима вече.Браво браво.Дано да чуем нещо на концерта.. drinks_drunk.gif bowdown.gif icon_headbang[1].gif


--------------------
Things are not what they used to be Missing one inside of me
Deathly lost, this can't be real Cannot stand this hell I feel
Emptiness is filing me To the point of agony
Growing darkness taking dawn I was me, but now He's gon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_TNT_
коментар Oct 19 2007, 12:27 PM
Коментар #13


Knight
*****

Група: Потребители
Коментари: 1361
Регистриран: 1-April 05
Град: София
Потребител N: 784



Цитат(lodborg @ Oct 19 2007, 12:47 AM) *
. Като сме тръгнали да говорим на тази тема обаче, в солото на "Empress" пък има един момент, който моментално ми напомни за "Gone With the Wind" на Blackmore's Night.

Да, странна прилика има с Blackmore's Night (то си е баш същото), веднага се набива на уши. whistle.gif


--------------------
In his head a thunderous
Cry of desperation
Tearing voices from his past
Scream for his attention
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Duh5
коментар Oct 19 2007, 01:06 PM
Коментар #14


Странник в странна страна
*****

Група: Потребители
Коментари: 1114
Регистриран: 5-May 07
Град: София
Потребител N: 2056



Интересна работа, загледах в LAST.FM, повечето от песните са scrobbl-нати по не повече от 10тина пъти. Имайки предвид, че повечето го въртим от вчера, това да не значи, че ние сме единствените, които го слушат това чудо?


--------------------
Никога не се съмнявай, просто бъди. Рей Бредбъри

Go to the top of the page
 
+Quote Post
\\m//
коментар Oct 19 2007, 04:37 PM
Коментар #15


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 183
Регистриран: 16-August 07
Потребител N: 2288



Аааааааааааааа, какви са тези прекрасни звуци, които нахлуват на големи порции през крехките ми слухови канали и изпълват мозъка ми чак до шевовете на черепааааа!!! Още от първия звук и разбрах какво ме очаква! Но от Empress до последните секунди на Insurrection едва не ми се пръсна аортатаааа! metal.gif (Е да, и тъпанчетата от слушалките!) Божее, страхотен албум! - По-красноречиво и точно от това не мога да го опиша!
Kai отново ми доказа, че е най-добрата и неспирна машина за все оригинални мелодии! Kai, благодаря ти, че си толкова гениален! bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
Из целия албум долавях мелодийки, които ми напомнят за най-големите величия в метъла. (Забелязвам, че и на вас ви е направило впечатление и със сигурност това е била целта на Хансен!) Това единствено доказва майсторството на Кай да вплита тонове, напомнящи части от велики песни, но по гамарейски начин и не копирани, както правят доста! По този начин въпросният господин, за който пиша вече от 5 мин., показва възхищението си и признателността си към тези групи!

Между другото мотиви от Real World ми напомниха и за песента на die arzte - schrei nach liebe! huh.gif И нищо чудно де, все пак те са една от най-добрите рок групи в Германия! guitar.gif

И като за край мога да кажа, че LAND OF THE FREE II ми харесва повече от новите неща на Мейдън и Хелоуйн!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lodborg
коментар Oct 19 2007, 04:39 PM
Коментар #16


I, Voyager
*********

Група: Модератори
Коментари: 7649
Регистриран: 24-September 06
Град: Карлсруе, София... където и да е
Потребител N: 1587



След цял ден упорито циклене с ръка на сърцето мога да заявя, че това е най-добрият пауър метъл албум за 2007-ма година заедно с Powerwolf - "Lupus Dei". Ето това значи да издадеш наследник на велик албум от миналото - с правилната формула, която да свърже тавите както музикално, така и смислено, и с доразвиване на идеята. В крайна сметка, ако се стигне до сравнения на "LoF II" с някой друг албум на Gamma Ray, то това със сигурност няма да са последните неща на групата, а именно първата част от '95-та. Доста различен е от непосредствените съседи в творчеството на бандата, от очакванията ми също, което иде да покаже, че Gamma Ray не тъпчат на едно място. Мощен, енергичен, кечи - Land of the Free II.

А лекото ми недоверие след първото изслушване на тавата вече е напълно отлетяло. Явно това е чувството да не те разочарова любима банда...

Edit: И, да, Kai Hansen е НАЙ-големият!


--------------------

------------------------------------------------------

Abra macabra, baby!
------------
Why is the rum gone?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aglarana
коментар Oct 19 2007, 05:06 PM
Коментар #17


Истинска измамница
******

Група: Потребители
Коментари: 2917
Регистриран: 25-April 05
Град: Under the Northern Star
Потребител N: 795



Днес само веднъж го чух, но тази вечер няма отърване - дълго ще свири icon_headbang[1].gif

Страхотен албум! Така се радвам, че не се сбъднаха прогнозите на някои за това как почти всички продължения се оказват л***а!!!! Браво на Кай и дано изсвирят повечко от новата тава на концерта w00t.gif


--------------------
First wish for this night:
Let me be your delight.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Helloween
коментар Oct 19 2007, 05:09 PM
Коментар #18


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 245
Регистриран: 29-September 05
Град: София
Потребител N: 955



А на мен последната "Insurrection" и по-точно първия куплет ми напомня за "Kingdom Come" на Manowar tongue.gif Иначе албума е повече от невероятен, надминаха очакванията ми определено. Разнообразен и напълно в стила Кай Хансен guitar.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Oct 19 2007, 07:17 PM
Коментар #19


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28350
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Албумът е феноменален - покри всичките ми очаквания, а те бяха наистина огромни. Маестро Хансен за пореден път показа защо е считан за най-големия в стила. Огромно идейно богатство и разнообразие, енергичност, изобилие от завладяващи моменти... Оценявам и факта, че пичовете са направили нещо различно от "Majestic", който, при все всичките си достойнства, не беше най-оригиналната творба на Gamma Ray. Присъединявам се към оценката на Венци - "Land Of The Free II" по безапелационен начин заема първо място сред тазгодишните пауър издания.


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Shadow Man
коментар Oct 19 2007, 08:34 PM
Коментар #20


МоторисТ
****

Група: Потребители
Коментари: 901
Регистриран: 15-September 06
Град: София
Потребител N: 1570



И пак ще се намери някои да оплюе групата и албума срамота
Извадки от мненията по българските тракери



Слушал съм всичко на Gamma Ray. Специално за този албум - като изключим две-три парчета, мисля, че момчетата изнемогват. За разлика от тях Helloween са в страхотна форма - перфектен албум издадоха (мощен, много, много свеж и страшно мелодичен). Всъщност той официално излиза на 31.10.07

Нищо ново и запомнящо се!Добре пипнат албум,но нищо по-вече!И с с тия мейдънски забежки..направо срам!Никакво развитие...Оpportunity...ужас!И този ужасен вокал Кай...

Без съмнение музикантски албум!Но няма никаква душа,този Каи Хансен едно и също повтаря....и едни тралала сола...на преждепишещите само искам да им кажа,че правилно са спрели да слушат Гамата през 1991г.,макар че и този от 1993г. е супер..а за първия албум нямам думи!Да ама през този период и вокалистът беше велик и не толкова бездарен!не можа човека си намери певец..


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
madeoffire
коментар Oct 19 2007, 10:39 PM
Коментар #21


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 307
Регистриран: 8-September 06
Град: Русе,България
Потребител N: 1558



хахаха тъкмо преди да видя последния пост си помислих как пък нито един няма да не го е харесал ..ма кво от това невероятен е албум браво.След това защо съм бил метъл whistle.gif rolleyes.gif И да естествено по-добър е от новия Хелоуин :Р icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif отново поздрав с Rain..да сигурен съм вече тази ми е любимата (:


--------------------
Things are not what they used to be Missing one inside of me
Deathly lost, this can't be real Cannot stand this hell I feel
Emptiness is filing me To the point of agony
Growing darkness taking dawn I was me, but now He's gon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vaskes
коментар Oct 19 2007, 10:53 PM
Коментар #22


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 412
Регистриран: 21-January 05
Град: Dirty olde town of Sofia
Потребител N: 729



Добър албум. Не започна много обещаващо - Into The Storm и From The Ashes не ми направиха кой знае какво впечатление, но все пак бяха приятни. Оттам-нататък започна да става все по-добър. Някой песни имах чувството, че вече съм ги слушал, но други пък ми направиха много приятно впечатление. На първо прослушване Empress, Leaving Hell, Opportuniny и Insurrection се очертават като фаворитите ми.

И все пак не ми идва да занареждам суперлативи. Може би защото като цяло макар доста да обичам Gamma Ray никога не съм ги смятал за нещо феноменално, с изключение на No World Order, който ми е един от любимите албуми въобще. Както казах, Land of the Free II е мноого приятен албум, но не и нещо, което да ме докара до възторг. Може би защото от известно време не съм на такава вълна, знам ли.

Btw, само на мен ли ми се струва, че гласът на Кай вече не е това, което беше? o.O Така и не го чух да се извика едно хубаво, както си му е редът или да пее на такива откави, какви сме го чували преди unsure.gif


Цитат(Duh5 @ Oct 18 2007, 11:56 PM) *
Прекрасен smile.gif Една песен ми звучи като Аксепт и една като Мегадет, но останалото е великолепно!

За кои песни става дума? Защото аз не намерих такова нещо. За Accept - може би отделни моменти от различни песни, но и някоя конретна. А за Megadeth - wtf? blink.gif


Цитат(\\m// @ Oct 19 2007, 05:37 PM) *
И като за край мога да кажа, че LAND OF THE FREE II ми харесва повече от новите неща на Мейдън и Хелоуйн!

Определено е по-добър от Gamble With The Devil. Виж за A Matter Of Life And Death... твърде са различни стилово за да бъдат сравнявани, но по лично мое мнение последният Maiden е с класи над новия Gamma Ray.


--------------------
To light a candle is to cast a shadow...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Duh5
коментар Oct 19 2007, 11:55 PM
Коментар #23


Странник в странна страна
*****

Група: Потребители
Коментари: 1114
Регистриран: 5-May 07
Град: София
Потребител N: 2056



Цитат(Vaskes @ Oct 19 2007, 11:53 PM) *
За кои песни става дума? Защото аз не намерих такова нещо. За Accept - може би отделни моменти от различни песни, но и някоя конретна. А за Megadeth - wtf? blink.gif

Сорка, ако мнението ми не се препокрива с твоето. smile.gif Пусни си Leaving Hell и ми кажи, че не пее точно като мистър Мъстейн.

Empress - от 1:30 сек нататък, кажи ми че не звучи 1:1 с Princess of the Dawn. Хорчетата по нататък също.

И плс, не цяла песен, моменти. Просто са прекалено много в целия албум. Не казвам, че не е станало много яко, просто ако загледаш мненията нагоре - е ба тия заемки!


--------------------
Никога не се съмнявай, просто бъди. Рей Бредбъри

Go to the top of the page
 
+Quote Post
wqwrrr
коментар Oct 20 2007, 08:56 AM
Коментар #24


Eáránë Táralóm...
*****

Група: Потребители
Коментари: 1892
Регистриран: 2-November 06
Град: The Spectral Realm
Потребител N: 1655



Цитат(Vaskes @ Oct 19 2007, 10:53 PM) *
Добър албум. Не започна много обещаващо - Into The Storm и From The Ashes не ми направиха кой знае какво впечатление, но все пак бяха приятни.

Всъщност това не е редът на песните в албума, просто в торента е сбъркан. За теб и за всички, свалили торента, правилната подредба на песните е:
1. Rising Again
2. To Mother Earth
3. Empress
4. Rain
5. Into the Storm
6. When the World
7. From the Ashes
8. Leaving Hell
9. Real World
10. Hear Me Calling
11. Opportunity
12. Insurrection
Колкото до заемките - според мен са си съвсем на място. Използвали са конкретни мотиви, с цел и са ги интерпретирали много интересно, което само спомага за цялостното излъчване на албума. Според мен е добър подход.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Duh5
коментар Oct 20 2007, 09:13 AM
Коментар #25


Странник в странна страна
*****

Група: Потребители
Коментари: 1114
Регистриран: 5-May 07
Град: София
Потребител N: 2056



Че са конктерни - конкретни са. Че са интересни - интересни са. Че са ползвани - ами ползвани саsmile.gif

Благодаря за реда на песните, тъкмо още не им бях свикнал по сбъркания начинsmile.gif


--------------------
Никога не се съмнявай, просто бъди. Рей Бредбъри

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vaskes
коментар Oct 20 2007, 12:22 PM
Коментар #26


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 412
Регистриран: 21-January 05
Град: Dirty olde town of Sofia
Потребител N: 729



Цитат(wqwrrr @ Oct 20 2007, 09:56 AM) *
Цитат(Vaskes @ Oct 19 2007, 10:53 PM) *
Добър албум. Не започна много обещаващо - Into The Storm и From The Ashes не ми направиха кой знае какво впечатление, но все пак бяха приятни.

Всъщност това не е редът на песните в албума, просто в торента е сбъркан. За теб и за всички, свалили торента, правилната подредба на песните е:
...

Благодаря! smile.gif


Цитат(Duh5 @ Oct 20 2007, 12:55 AM) *
Цитат(Vaskes @ Oct 19 2007, 11:53 PM) *
За кои песни става дума? Защото аз не намерих такова нещо. За Accept - може би отделни моменти от различни песни, но и някоя конретна. А за Megadeth - wtf? blink.gif

Сорка, ако мнението ми не се препокрива с твоето. smile.gif Пусни си Leaving Hell и ми кажи, че не пее точно като мистър Мъстейн.

Е, че то ако мненията на всички ни се препокриваха светът щеше да е много скучен tongue.gif

Но си прав де, ей сега си пуснах Leaving Hell отново и се заслушах и наистина на моменти звучи като Мъстейн blink.gif Така че сорка от мене tongue.gif


Цитат(Duh5 @ Oct 20 2007, 12:55 AM) *
Empress - от 1:30 сек нататък, кажи ми че не звучи 1:1 с Princess of the Dawn. Хорчетата по нататък също.

Прав си ъгейн. Явно първия път хич не съм слушал внимателно. Ей затова все си повтарям да не се изказвам преди да съм слушал даден албум поне няколко пъти, ама защо все не се слушам не знам... rolleyes.gif


--------------------
To light a candle is to cast a shadow...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Braindead
коментар Oct 20 2007, 12:26 PM
Коментар #27


Condemned to Hell
******

Група: Приятели
Коментари: 2377
Регистриран: 13-June 04
Потребител N: 519



Колега, колега, заеби ги тея твоите, прослушай хубава музика....и не ги слушай изродите кой бил гей и кой не! w00t.gif


--------------------
"Moral principles are not allowed when you're a secretary!"

http://www.myspace.com/ladyofslaughterr
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vaskes
коментар Oct 20 2007, 02:51 PM
Коментар #28


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 412
Регистриран: 21-January 05
Град: Dirty olde town of Sofia
Потребител N: 729



Хах, все едно аз ако ти кажа да заебеш Кико, Андре и т.н. и да почнеш да слушаш повече NWOBHM примерно ще ме послушаш tongue.gif

А с гейовете нямам проблем, все пак Judas са ми любима група smile.gif


--------------------
To light a candle is to cast a shadow...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Oct 21 2007, 04:17 PM
Коментар #29


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Какво точно в Leaving Hell звучи като Мъстейн?


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vaskes
коментар Oct 21 2007, 06:02 PM
Коментар #30


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 412
Регистриран: 21-January 05
Град: Dirty olde town of Sofia
Потребител N: 729



Ами по време на куплетите (както и съвсем за кратко по време на припева) Кай пее леко провлачено, през зъби, тип Мъстейн.


--------------------
To light a candle is to cast a shadow...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 26th April 2024 - 01:04 PM