Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
 
Reply to this topicStart new topic
> Biohazard - Means To An End, reviewzorz...
SepulTeraHead
коментар Jul 25 2005, 10:38 AM
Коментар #1


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63





Biohazard са банда, която си признавам, че боготворя. Новият им албум съвсем закономерно беше едно от най-очакваните от мен издания за 2005-та година, особено като се имат предвид обещанията, че ще е своеобразно завръщане именно към звученето на класиките “Urban Discipline” и “State Of The World Address”. Още от отварящото “My Life, My Way” става ясно, че именно за това иде реч – “Means To An End” е точно онази типично Biohazard-ска смесица от метъл, нюйоркски хардкор и хип-хоп, която направи тази група едно от най-големите имена в екстремната музика преди 10-15 години. Следващите парчета, сред които изпъкват според мен Black Sabbath-ското „Killing To Be Free” и Break It Away From Me”, продължават в този дух, като според мен има и доста от звученето на “New World Dissorder”(който също е един от любимите ми албуми на Biohazard). Всъщност въобще не знам какво повече да кажа за този албум освен, че всеки, който някога се е кефил на Biohazard, със сигурност ще хареса и този албум. Всякакви притеснения, породени от доволно слабия “Kill Or Вe Killed”, макар и напълно основателни, са неоправдани, защото новият албум е силен и няма нищо общo с предишния. За съжаление това ще бъде и последният албум на Biohazard, но пък определено е едно достойно последно издание, с което да бъдат запомнени.


---------------

Някой друг от тук слушал ли го е вече?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
S-O-D
коментар Jul 25 2005, 02:07 PM
Коментар #2


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 332
Регистриран: 2-June 03
Потребител N: 131



аз го слушах и ме кефи естествено


--------------------
user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightmare
коментар Aug 10 2005, 10:32 AM
Коментар #3


деградиращ
*****

Група: Потребители
Коментари: 1265
Регистриран: 27-April 04
Град: Някъде из Варна
Потребител N: 467



Чух го вчера в един клуб. Ще карам на спомени. Най-голямо впечатление ми направиха "Means To An End" и "Break It Away From Me".
Готин край за една готина група ... макар да не знам защо се разпадат??


--------------------
This life it ain't for me
Your world it ain't for me
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stiff
коментар Aug 11 2005, 08:52 AM
Коментар #4


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 43
Регистриран: 23-August 04
Потребител N: 598



Заради глупостите на Evan и това, че Billy май предпочита да свири бози с новото си групе Suicide City, в което влиза и Jennifer от KITTIE! Отврат! По-бездарно ЕР не съм слушал отдавна. Иначе албумът ва БИО е супер.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 25th April 2024 - 07:23 PM