Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> СексСи лексиконче 2015, от блъда!
Sile
коментар Feb 23 2012, 07:41 AM
Коментар #31


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1176
Регистриран: 10-May 10
Потребител N: 3823



Добро утро! Явно това ще е само с мои архиви, докато все още никой не го е грижа ;д Пия кафе, не съм сърдита, но съм засегната.
Колата на Хари Потър долита и ще се блъсне в тополата с ледените висулки! А Рон Уизли пищи като момиче, видяло жаба в тоалетната, метлата на Хари го тресва по главата и той млъква, слава богу! Вече е тихо, няма Рон, няма /ъузли, само летяща кола на хоризонта, курсирана от мълниеносно белязания незабележимо забележим зеленоок очилатко, дребен на ръст, слаботелесен, с петролена коса, която му замазва стъклата на очилата, затова се движи в лупинги и зигзагове... и се блъска в тополата, както предсказах, няма снеговалежи, температурите запазват отрицателното си настроение, висулките са неподатливи на гравитацията. Момчето оживя отново!

http://www.metal-world.info/forum/index.php?showtopic=12203

Заслужават си слушането. Поздрав за днешната сутрун/утрин/whatever is this http://www.youtube.com/watch?v=m54SmVsQqgc...amp;playnext=11 Пожелавам ви и специален ден!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Mar 13 2012, 02:12 PM
Коментар #32


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



С тоя пост (4153 до момента) минавам зомбито по постове, тва е паметен момент. crying.gif
Искам да благодаря на мама, тати, бати, кака, леля, чинка, чичо, вуйчо, баба, дядо, дядо и баба за подкрепата, която ми оказваха през всичкото това време.


И по темата, сега съм на 21, психо 1 година. Търся всевъзможни начини за развитие, финансово и душевно. Бе по-скоро финансово. Трябва да уча за изпит по физиология и анатомия за събота. Мъча се да правя дизайн за сайт във фотошоп, още съм на 100на страница от книгата. Не съм започнал илюстратор. Tук пиша с ник мегадет, но докато си прочета поста тогава вероятно ще съм си пак с блъд. Забил съм на the 11th hour и Gojira. С Ренета съм в момента. Вече година и половина някъде. С телефон HTC Desire HD. Все още е на ниво. Групата Rock & Metal for life е 68 човека. Тая година в Каварна ще са Мегадет и Камелот. Засега няма пари, но все ще се измисли нещо дотогава. Тежа 75кг. Събирам корабите, на 23 част съм с 2-3 липсващи. Отоплявам се на духалка, стаята е безбожно неоправена. Блъди е на 7 месеца вече. Гладен съм, ще ям луканка с хляб и пепси. Преди седмица беше рожденния ден с Кристиан, Тина, Росица, Рени и Митака. Валутата още ни е BGN и пепсито струва 2.50лв. Управлява ни Бойко Борисов, урпавлението на тъпия червей граничи с диктатурата на мутра. Надявам се като чета това, Азис да му се е пръснал силикона и да е умрял. Чалгарниците да са изгорени, Бойко на шиш пред Народното събрание, Цветанов забит на шиша на Бойко. Разните Станишеви, Догановци и други да са на парчета в някой окоп. Да дойде на власт някой, който ще прекъсне влиянието на Русия и други сили върху нас. Някой, който ще трепи корумпираните.
Отивам да ям. Skid Row.
13.03.2012


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LordZombie
коментар Mar 13 2012, 02:23 PM
Коментар #33


Post Mortem
*******

Група: Потребители
Коментари: 4321
Регистриран: 22-September 07
Град: In my own portrait of Sorrow
Потребител N: 2345



Bon apetite!


--------------------

Хората ме наричат луд, но все още не е изяснено дали лудостта не е висша форма на интелект и дали всичко славно - всичко задълбочено - не е рожба на болната мисъл, на онези настроения на ума, достигнати за сметка на разума. Сънуващите денем знаят много неща, които убягват на сънуващите единствено нощем. В своите сиви видения те успяват да зърнат вечността и се събуждат разтреперани от мисълта, че са били на прага на голяма тайна. Научават по нещо откъслечно от мъдростта, което е за добро, и повече от обикновеното познание, което е за зло.

Едгар Алан По - "Елеонора"
.



Ние сме завинаги нова генерация
със кървящи от мъка
и болка очи.
Знаем, че за нас
няма компенсация
и повръщаме върху надеждата
за по-добрите дни.



Keelhauled
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sile
коментар Mar 13 2012, 02:33 PM
Коментар #34


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1176
Регистриран: 10-May 10
Потребител N: 3823



Равенство. ;д
Go to the top of the page
 
+Quote Post
conguestadors
коментар Mar 14 2012, 11:38 AM
Коментар #35


PAIN
*****

Група: Потребители
Коментари: 1750
Регистриран: 21-April 06
Град: Пловдив
Потребител N: 1302



Аз пък искам такава жена.



--------------------








Go to the top of the page
 
+Quote Post
sharon
коментар Mar 14 2012, 01:11 PM
Коментар #36


Oryctolagus Cuniculus
*********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 7672
Регистриран: 10-January 06
Град: София
Потребител N: 1112



Хаха, Total Recall от 90-та? Наскоро си го припомних... laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lady_madness
коментар Mar 30 2012, 10:06 AM
Коментар #37


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 35
Регистриран: 14-March 12
Град: София
Потребител N: 4234



Искам поваче свобода на духа и по-малко грижи....


--------------------




Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sile
коментар Mar 31 2012, 03:05 AM
Коментар #38


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1176
Регистриран: 10-May 10
Потребител N: 3823



az iskam takova i stanah se, sybudih specialno da go postna

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Nov 22 2012, 10:49 AM
Коментар #39


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



Вече мина година от създаването на темата, бахти, времето как лети не е истина...


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mental
коментар Jun 6 2013, 11:47 PM
Коментар #40


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 94
Регистриран: 19-September 12
Град: София
Потребител N: 4295



И все още има 5 мнения, чудя се в днешно време колко се изпедерастяват момченцата, за да създават такива темички по такива бедни форуми, безумно е. Ебати педалчето... biggrin.gif


--------------------
Hibernation...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Jun 7 2013, 10:53 AM
Коментар #41


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



Мдам, искаш да те праскам ли? biggrin.gif


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RunningWild
коментар Jun 7 2013, 12:18 PM
Коментар #42


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1366
Регистриран: 13-June 10
Град: София
Потребител N: 3861



Аз искам форума да има ново правило - латиницата да е задължителна.


--------------------
Life is too short to listen to slow music... In GERMAN POWER METAL we trust, in HELL we burn!









Go to the top of the page
 
+Quote Post
mental
коментар Jun 14 2013, 05:54 PM
Коментар #43


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 94
Регистриран: 19-September 12
Град: София
Потребител N: 4295



http://www.youtube.com/watch?v=IBEeziLyAcU


--------------------
Hibernation...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Feb 12 2015, 04:29 PM
Коментар #44


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



Хора, 2015 е...


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LordZombie
коментар Feb 13 2015, 08:09 PM
Коментар #45


Post Mortem
*******

Група: Потребители
Коментари: 4321
Регистриран: 22-September 07
Град: In my own portrait of Sorrow
Потребител N: 2345



Цитат(Megadeth @ Mar 13 2012, 05:12 PM) *
Управлява ни Бойко Борисов, урпавлението на тъпия червей граничи с диктатурата на мутра.

Три години по-късно...


--------------------

Хората ме наричат луд, но все още не е изяснено дали лудостта не е висша форма на интелект и дали всичко славно - всичко задълбочено - не е рожба на болната мисъл, на онези настроения на ума, достигнати за сметка на разума. Сънуващите денем знаят много неща, които убягват на сънуващите единствено нощем. В своите сиви видения те успяват да зърнат вечността и се събуждат разтреперани от мисълта, че са били на прага на голяма тайна. Научават по нещо откъслечно от мъдростта, което е за добро, и повече от обикновеното познание, което е за зло.

Едгар Алан По - "Елеонора"
.



Ние сме завинаги нова генерация
със кървящи от мъка
и болка очи.
Знаем, че за нас
няма компенсация
и повръщаме върху надеждата
за по-добрите дни.



Keelhauled
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 24th April 2024 - 03:25 PM