Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
3 страници V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Абсолютната новачка!
Nightmare
коментар Apr 27 2004, 11:45 AM
Коментар #1


деградиращ
*****

Група: Потребители
Коментари: 1265
Регистриран: 27-April 04
Град: Някъде из Варна
Потребител N: 467



Всяко начало е трудно и не всяко начало си заслужава риска да бъде започнато. Аз съм от хората, които първо действат, после мислят, така че напред към представянето, пък каквото ще да става!
Казвам се Александра на 15 години от Варна( хаха вражеският лагер за повечето софиянци, така и не разбрах какво толкова против имат към морските хора). Името ми се тълкува като "защитничка на мъжете", но мъже моля ви! Спрете се! Поне веднъж покажете сила и достойнство, защото ми е омръзнало да се грижа за вас, има много по-важни неща в живота ми. tongue.gif Както и да е, не обичам да ме наричат Александра, не само заради абсурдното значение ( което обаче при мен напълно се припокрива с действителността), ами и заради самото звучене - толкова е надуто и някак си надменно, пълна моя противополовност smile.gif . Ще се радвам да сме си на Алекс. Преди да се представя се поразрових малко из предишни форуми и открих, че имам доста връстници! Доказах тезата си, че не всички 15-годишни за "безмозъчни хленчещи твари", както някои ни определят . Браво, набори, държим фронта! biggrin.gif
Относно стила метъл, който слушам съм доста неориентирана. Нуждая се от помощ и търпение, защото освен че съм левичарка и леко саката в ръцете, не съм и от най-схватливите( хехех само ако видеше тази моя проява на скромност даскалицата по български). Осъзнах, че метълът е моята музика едва преди ... преди 3 месеца, до тогава се лутах в търсене на това, което наистина може да ме удовлетвори. На 20-ти януари имах рожден ден и бях решила да направя нещо нестандартно, на което никога не съм се осмелявала до сега. И ми се откри златна възможност - един мой приятел от София ми беше купил билет за концерта на Stampin' Ground във Военния клуб. Вярно доста усилия ми костваше да навия таткото и майката да ме пуснат, но повярвайте ми - Струваше си!!! На нещо по-велико не бях присъствала, като първи концерт( макар и на hard core изпълнители) беше върхарско. Запознах се и с много метъли - уважавам всички такива! Веднага ме приеха в обществото си и ми показаха какво е истинска музика. Метълът е нещо, което малцина оценяват ... само такива, които наистина са притежатели на висока душевност и могат да го разберат. Та за концерта smile.gif Първият час ми беше някак неловко ... само момци около мене, почти нямаше момичета, дори мога да кажа, че нямаше друго момиче освен мене хаха. След подгряващите групи успях да вляза в такт с другите и се накефих максимално (като изключим схванатият врат и набитите пети след това). Погото беше много добро, макар да бях само наблюдател ... е, имах добър бодигард. Всички тези глупости ви ги разказвам, за да разберете колко изостанала съм от метъла! Например едва вчера чух приказните балади на Scorpions и Smells Like Teen Spirit на Nirvana. Къде съм бляла всичките тези години ... срам ме хваща, когато си спомня как съм се кефила на блудкави, безсмислени групи като Spice Girls и Backstreet Boys.
Това, което наистина харесвам и намирам за стойностно сега е - Blind Guardian, Manowar, Metallica, Scorpions, Nightwish, Judas Priest ( жива мъртва, но няма да изпусна концерта им), Mushroomhead, System Of A Down, Opeth ( by the way защо толкова малко хора се кефят на тази група? Векика е!), In Flames, Dimmu Borgir, King Diamond, Dream Theater, Adema, Yngwie Malmsteen, Ronnie James Dio, Black Sabbath, AC/DC .... тук накрая май започвам да клоня към рока, така че завършвам с Bon Jovi, Alice Cooper.
Общо взето е това, което съм открила в този малък период от време, от началото на моето "проглеждане" tongue.gif. Да ме извиняват Нео Метълите и почитателите на модерния рок, но днешната музика не е това, което беше! Сега например само като чуя стилове като - рап-метъл, осъзнавам, че онази музика никога няма да се върне със същата си стойност ... и се натъжавам, че прекалено късно я открих.
Нещо друго за мен .... през лятото мисля да започвам да взимам уроци по китара, но не знам как и от къде да започна. Ще го направя - това е сигурно, упорито животно съм, само дето не си зная зодията, но това нямаше нищо общо smile.gif. Надявам се да се разбирам с вас, струвате ми се свестни и задълбочени хора wink.gif. Прекалих с писането .... за което да се извинявам ли? tongue.gif


--------------------
This life it ain't for me
Your world it ain't for me
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Demiurg
коментар Apr 27 2004, 12:42 PM
Коментар #2


Прогресиращ
****

Група: Приятели
Коментари: 562
Регистриран: 23-April 04
Град: София
Потребител N: 461



- "Шапки долу! Моля, гражданите - на колене !!!"
icon_headbang[1].gif

ДОБРЕ ДОШЛА !
----------------------
За пръв път нямам думи... ама ще намеря след малко biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Apr 27 2004, 12:56 PM
Коментар #3


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



варна .... морето .. варна ... морето ... мноо ме кефи тоя град punk.gif така че ...




добре дошла
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Apr 27 2004, 01:17 PM
Коментар #4


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28349
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Само едно ще кажа - заради хора като Nightmare го правя този проклет портал... icon_headbang[1].gif

Привет! smile.gif


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
synchu
коментар Apr 27 2004, 01:19 PM
Коментар #5


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 374
Регистриран: 16-June 03
Град: Somewhere Far Beyond...
Потребител N: 173



Welcome.

Amen, Warriore smile.gif


--------------------
...there's something else waiting
a promised destiny....
/Blind Guardian/

"The guitar is the easiest instrument in the world to play badly" - Andres Segovia
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 27 2004, 05:47 PM
Коментар #6


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



На Stampin' Ground беше хех..как да кажа ..велико..а може би по-скоро жестоко, все пак war pit-и circle pit-и и всякакви пити biggrin.gif ..пък и на 1 stage diving нямаше кой да ме хване, но щеше да е тъпо да си слезна от сцената както съм се качил..та благодаря все пак на 2-3-мата които омекотиха начина по-който се запознах с пода smile.gif .

Цитат
- Blind Guardian, Manowar, Metallica, Scorpions, Nightwish, Judas Priest ,Mushroomhead, System Of A Down, Opeth, In Flames, Dimmu Borgir, King Diamond, Dream Theater, Adema, Yngwie Malmsteen, Ronnie James Dio, Black Sabbath, AC/DC

Точно се накефих, че без предразсъдъци наред с Ингви и Дио се кефиш и на Mushroomhead,System Of A Down и Adema и после чета
Цитат
Да ме извиняват Нео Метълите и почитателите на модерния рок, но днешната музика не е това, което беше

Извинявай ти ама тези 3 групички са си Нео (което не означава нещо с китара и рап а е едно по-общо и разтегливо понятие за което няма да говоря щото ми е дошло до гуша от споровете на тази тема, особено в този форум). А що се отнася до днешната музика..не съди за нея само по това което чуваш по ММ(не че от дъжд на вятър не дават и нещо свестно) и това което слушат съучениците ти, днешните постижения в областа на музиката отстъпват единствено по своето новаторство, все по трудно се прави нещо в което да няма капка баналност, но това е нормално - както и в киното например - в 90+% всичко се гради по повтарящи се до пълно писване основи.
--------

BTW, да не забравя да ти препоръчам да чуеш проекта на няколко души от форума (аз вкл. cool.gif biggrin.gif ) - има тема за него в подфорум метал но ето и линка

http://metal-world.info/mp3/MetalWorld.mp3

offtopic.gif
Реших да го дам защото днес в училище го пуснах на 3-ма съученици, които не слушат грам метъл/рок, а останаха с наистина положително мнение, пуснах го и на една даскалка, която си призна, че не харесва китарна музика, но съвсем не си спести комплиментите за парчето...всичко се развива добре, но..къде изчезна Mitkofen?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Apr 27 2004, 07:39 PM
Коментар #7


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Поне си признава,че е нова.
BTW Варна е много красив град-повече ми харесва от София пък и имам малко корени оттам...
За музиката-еми ще се ориентираш постепенно-имаш време.В началото се опитва от всичко и разбираш с течение на времето кой стил ти е най на сърце.
Александра е много хубаво има-харесвам го точно заради самото звучене.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Apr 27 2004, 08:52 PM
Коментар #8


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Добре дошла и от мен smile.gif

Така... сега да кажа за няколко неща... за музикалната ориентация... хаха... хора ще ме биете ли ако й кажа да слуша Мегадет, МОторхед и Штурмъ?


Просто виж тия банди smile.gif За мене най-великите smile.gif

А иначе за китарата... междудругото за това мога да помогна не малко... а знаеш ли за irc канала #metal-world ? Добре ще е да хвърлиш едно око...

А според мен софиянци нямат против Варненци... Сестра ми е от варна smile.gif


А междудругото ако сега ти искат снимка... НЕ СЕ ЖЕНИ ЗА СЕПУЛТЕРАХЕД! Ще ти обясня после защо.... ххаахх (ТОЙ Е МОЙ smile.gif) хахаххааха


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Apr 27 2004, 09:38 PM
Коментар #9


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



aaaaa ne bqh zabelqzal 4e e ada6ka punk.gif ... o6te edin powod za edno golqmo


dobre doshla
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 27 2004, 09:49 PM
Коментар #10


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Цитат
.
Това, което наистина харесвам и намирам за стойностно сега е - Blind Guardian, Manowar, Metallica, Scorpions, Nightwish, Judas Priest ( жива мъртва, но няма да изпусна концерта им), Mushroomhead, System Of A Down, Opeth ( by the way защо толкова малко хора се кефят на тази група? Векика е!), In Flames, Dimmu Borgir, King Diamond, Dream Theater, Adema, Yngwie Malmsteen, Ronnie James Dio, Black Sabbath, AC/DC .... тук накрая май започвам да клоня към рока, така че завършвам с Bon Jovi, Alice Cooper.


WOOOOOOOOWWWWWWW!!!!!!!!
90% ot grupite koito hareswash , gi hareswam i az... Strahotno sywpadenie na wkusowete! smile.gif

Judas, Manowar i Sabbath, narawno sys System of a Down, Adema i Mushroomhead- Na towa wikam az chowek, koito se kefi na wsichko stoinostno.
Za razlika ot drugi hora, koito otrichat nqkoi grupi samo shtoto te ne prinadlejat na liubimiq im stil...


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
````````
коментар Apr 27 2004, 09:54 PM
Коментар #11


Дихание
*****

Група: Потребители
Коментари: 1362
Регистриран: 4-September 03
Град: Русе
Потребител N: 254



Sweet! Always ready for new people:") Welcome...and have a great time:PP



P.S Осъзнах абсолютно същото за 15 годишните:") 15 rulez!! icon_headbang[1].gif


--------------------
Ако някой се опита да ме засенчи, просто ще го оставя да слънчаса...
http://www.myspace.com/dihanie
http://dihanie.atakmim.com

http://d1hanie.blogspot.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 27 2004, 10:00 PM
Коментар #12


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



15 e edno takowa sakralno chislo...ne shta da stawam na 16 wink.gif


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 27 2004, 10:01 PM
Коментар #13


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Добре дошла.

Цитат
Казвам се Александра на 15 години

ГОЛИ СНИМКИ!!!!!!!!
Цитат
Да ме извиняват Нео Метълите и почитателите на модерния рок, но днешната музика не е това, което беше!

Недей да мислиш така. Има съвременна музика която е доста стойностна. Това да се говорят глупости за нео метъла е един тъп конформистски метъл маниер, който е хубаво да отстраниш в зародиш. Харесвай си това което ти харесва и не говори тъпотти за другото. Не бъди огхраничена.
Цитат
Blind Guardian, Manowar, Metallica, Scorpions, Nightwish, Judas Priest ( жива мъртва, но няма да изпусна концерта им), Mushroomhead, System Of A Down, Opeth ( by the way защо толкова малко хора се кефят на тази група? Векика е!), In Flames, Dimmu Borgir, King Diamond, Dream Theater, Adema, Yngwie Malmsteen, Ronnie James Dio, Black Sabbath, AC/DC .... тук накрая май започвам да клоня към рока, така че завършвам с Bon Jovi, Alice Cooper.

Слушаш доста количество (тъп) стар рок. Чуй и нещо ново и яко за да видиш че нещата не са толкова мрачни в момента. Групи които бих ти препоръчал: цялата нова вълна американски метъл - Machine Head(любимата ми група), Chimaira, Killswitch Engage. Също Щведския дет - In Flames, Dark Tranquillity...

Концерта на Stampin' Ground верно беше велик. 3ма от този форум бяхме там, може да си ми мернала. Хехе! Една от любимите ми групи. Велико беше!
Цитат
Opeth ( by the way защо толкова малко хора се кефят на тази група? Векика е!)

Opeth! Rules! Прочетох Otep и щях да ти обяснявам колко са зле...

....... ебаси дългото представяне си изписала. По спокойно, остави си малко и за другите теми.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Apr 27 2004, 10:02 PM
Коментар #14


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28349
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Цитат(SepulTeraHead @ Apr 27 2004, 10:01 PM)
Това да се говорят глупости за нео метъла е един тъп конформистски метъл маниер, който е хубаво да отстраниш в зародиш.

А да се нарича неото метъл е друг конформистки маниер, който също не е особено полезен... biggrin.gif


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 27 2004, 10:04 PM
Коментар #15


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Далеч е от популярната позиция... Дразня се като дойде някой и каже:

"Мразим чалгарити, рапърити, и нео метълити! Само Monowor!!!!"


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 27 2004, 10:06 PM
Коментар #16


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Цитат
Слушаш доста количество (тъп) стар рок.


Towa beshe Nai nai nai nai nai nai nai...w period typata izcepka na Sep koqto sym prochital.
Keep Silence! wink.gif


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Apr 27 2004, 10:07 PM
Коментар #17


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



Цитат
ГОЛИ СНИМКИ!!!!!!!!



znaeh 4e 6te go kaje6 tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 27 2004, 10:11 PM
Коментар #18


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Цитат(Svetyl @ Apr 27 2004, 10:06 PM)
Цитат
Слушаш доста количество (тъп) стар рок.


Towa beshe Nai nai nai nai nai nai nai...w period typata izcepka na Sep koqto sym prochital.
Keep Silence! wink.gif

Прекалявате вече. Когато каже някой нещо гадно за нео-метъла се чуват само бурни овации.
Но каже ли някой нещо против старите пенсионирани идиоти които умират по сцените от старост и само бръщолевят някви тъпотии за доброто старо вереме, това е изцепка.
Казва се менение! Тия групи са умрели. От 10 години не са направили НИЩО! Майната им!

Yngwie Malmsteen, Ronnie James Dio, King Diamond.


Самопоправка: млъквам.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 27 2004, 10:50 PM
Коментар #19


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



SepulTeraHead в тая тема говориш точно това което ми се иска да кажа но не казвам щото не ми се занимава със "защитниците на ненадминатото старо и истинско време"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 28 2004, 06:17 AM
Коментар #20


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Mislq che trqbwa da imate pone malko uwajenie kym "starite (typi) grupi" ama neise...
Kakto i da e de koi sym az che da wi se mesq. I wse pak...TYPI NEBLAGODARNICI!


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightmare
коментар Apr 28 2004, 08:01 AM
Коментар #21


деградиращ
*****

Група: Потребители
Коментари: 1265
Регистриран: 27-April 04
Град: Някъде из Варна
Потребител N: 467



Благодаря на всички ви! Warrior Of Ice изтеглих парчето, за което ми даде линк и мога да ти кажа, че наистина е чудесна зарибявка super.gif За някои нео банди съм се пообъркала smile.gif да ме извиняват протестиращите. А как така за група като System Of A Down ще говорят, че са нео-метъл? Те имат абсолютно ново и различно звучене от другите подобни ... лично мнение.
SepulTeraHead - съжалявам младеж, ама тиражът на голите ми снимки отдавна се изчерпа хаха tongue.gif И не мразя нито чалгата, нито рапът, не деля хората според интересите и предпочитанията им! И относно старият рок ... изобщо как можеш да наречеш "тъпо" едно нещо дало корени на съвременната "тъпа"! музика .... стига по този въпрос.


--------------------
This life it ain't for me
Your world it ain't for me
Go to the top of the page
 
+Quote Post
t0xIc
коментар Apr 28 2004, 08:51 AM
Коментар #22


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1599
Регистриран: 26-April 03
Потребител N: 83



maluk off-topic
mrazq varna ..moje bi 6toto ako mi skimne do 20 minuti sum tam na STOP
ne6to grada mi e super protiven
nai obi4am sq da mi iztuknat kato koz 4erno more
ko more we ako se izpikaq 6te e po 4ista lokvata
smile.gif
peace
Ps-nightmare qvno vuob6te ne si slu6ala NEo MEtul 6tom kazva6 tva za SOAD
a za SOAD sa golemi bezdarnici no tva drug vupros
tongue.gif
razni hora razni ideali


--------------------
as time slips away
the cage will rust
life will go on
as you fall to dust
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 28 2004, 08:54 AM
Коментар #23


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Цитат
изобщо как можеш да наречеш "тъпо" едно нещо дало корени на съвременната "тъпа"! музика .... стига по този въпрос.

Ооооо. Мога! Даже направо го направих. Не обичам да ми казват какво мога да правя и какво не.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightmare
коментар Apr 28 2004, 09:03 AM
Коментар #24


деградиращ
*****

Група: Потребители
Коментари: 1265
Регистриран: 27-April 04
Град: Някъде из Варна
Потребител N: 467



Не знам за Черно море, аз лично си падам повече по планините, твой проблем си е дали го харесваш или не wink.gif
SepulTeraHead не си търси поводи да се заяждаш и недей моля те да извличаш смисъл от думите ми, какъвто всъщност няма


--------------------
This life it ain't for me
Your world it ain't for me
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightmare
коментар Apr 28 2004, 09:06 AM
Коментар #25


деградиращ
*****

Група: Потребители
Коментари: 1265
Регистриран: 27-April 04
Град: Някъде из Варна
Потребител N: 467



Цитат(t0xIc @ Apr 28 2004, 06:51 AM)
Ps-nightmare qvno vuob6te ne si slu6ala NEo MEtul 6tom kazva6 tva za SOAD
a za SOAD sa golemi bezdarnici no tva drug vupros
tongue.gif

System Of A Down - нямам нищо против, че еди кой си не ги одобрява, важното е, че аз им се наслаждавам с пълна сила smile.gif
Peace да бъде щом си казал! tongue.gif


--------------------
This life it ain't for me
Your world it ain't for me
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 28 2004, 09:10 AM
Коментар #26


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Цитат(Nightmare @ Apr 28 2004, 09:03 AM)
Не знам за Черно море, аз лично си падам повече по планините, твой проблем си е дали го харесваш или не wink.gif

Всички които живеят в моски градове казват так. Просто ви е писнало.
Цитат(Nightmare @ Apr 28 2004, 09:03 AM)
SepulTeraHead не си търси поводи да се заяждаш и недей моля те да извличаш смисъл от думите ми, какъвто всъщност няма

Аз с всички и всичко се заяждам. Не се притеснявай. Ти ме кефиш. Ходила си на Stampin' Ground. Има хляб в тебе.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightmare
коментар Apr 28 2004, 09:17 AM
Коментар #27


деградиращ
*****

Група: Потребители
Коментари: 1265
Регистриран: 27-April 04
Град: Някъде из Варна
Потребител N: 467



Морето не ми е и не може да ми писне, превърнало се е в част от мен ... едва ли знаеш какво е да изкачиш връх Мусала и първото нещо, което търсиш да видиш на хоризонта е морето .. но уви пуста и мрачна гледка. Всички варненци сме така - първото, което търсим е нашето си - морето. Не обичам да се застоявам в града по простата причина, че съм човек на разнообразието.

И уважавам хора, които държат на мнението си и ти не се притеснявай. biggrin.gif


--------------------
This life it ain't for me
Your world it ain't for me
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Apr 28 2004, 11:00 AM
Коментар #28


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Мамка му! Забравих да ти кажа да не даваш на Сеп голи снимки... а не ходи зад църкви с него! Не му давай да, цитирам: "те рита по вагината"! И стой далече от него!

А за спора, който се почна и тук... нека просто си слушаме каквото ни харесва и да не се обиждаме...

А за СОАД... тази група наистина е по-различна от другите... една от първите с които прослушах метъл. А друг въпрос е че са арменци smile.gif...


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightmare
коментар Apr 28 2004, 11:05 AM
Коментар #29


деградиращ
*****

Група: Потребители
Коментари: 1265
Регистриран: 27-April 04
Град: Някъде из Варна
Потребител N: 467



Хехехе мерси за съвета, амиго biggrin.gif Мамка му, ако направя нещо от горепосочените tongue.gif
Поздрав - System Of A Down - Aerials


--------------------
This life it ain't for me
Your world it ain't for me
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 28 2004, 11:13 AM
Коментар #30


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Цитат(Nightmare @ Apr 28 2004, 11:05 AM)
Хехехе мерси за съвета, амиго biggrin.gif Мамка му, ако направя нещо от горепосочените tongue.gif
Поздрав - System Of A Down - Aerials

Не го слушай. Той е един малък мазен педал.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 24th April 2024 - 04:39 AM