Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
 
Reply to this topicStart new topic
> До всички музиканти във форума (ако има такива)
sepulturafan
коментар Mar 4 2013, 06:07 PM
Коментар #1


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 15
Регистриран: 3-March 13
Град: България
Потребител N: 4341



Не намерих подобна тема и затова реших да направя smile.gif Има ли музиканти сред нас, ако има, на какво свирите, какви стилове и въобще как се развивате в творческо отношение? Аз лично свиря на китара, вече нямам група и си дрънкам основно вкъщи.. вие?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stage
коментар Mar 4 2013, 06:18 PM
Коментар #2


In search for my Eloise...
*******

Група: Приятели
Коментари: 3314
Регистриран: 16-October 05
Град: Планета тип 13
Потребител N: 977



Има няколко теми дори, доколкото си спомням. + навремето даже, се създаде група само от участници от този форум - Distorment, поразтърси за тях в гуглето, тубето. И така, доста музуканти, псвевдо-музиканти (cuntkiller hah) има и е имало по тук. A лично аз свирих в група S.NOB. пак търси в тубето ако ти е интересно. smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rumqna Sykes
коментар Jul 11 2013, 11:16 PM
Коментар #3


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 5
Регистриран: 11-July 13
Град: Бългаия , Варна !
Потребител N: 4377



Аз мога да свиря на китара ! И да пея ! Незнам дали мога да се нарека музикантка ! whistle.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Deathbreeder
коментар Jul 14 2013, 10:10 PM
Коментар #4


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 14
Регистриран: 31-March 13
Град: Варна
Потребител N: 4356



свиря на китара в една варненска група аз
Go to the top of the page
 
+Quote Post
samoth
коментар Sep 19 2013, 12:37 PM
Коментар #5


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 56
Регистриран: 22-April 08
Град: София
Потребител N: 2720



Преди години започнах да свиря на барабани...щяхме да сформираме група, но така и не го направихме и си останах само със свиренето отвреме навреме по репетициите на други банди, докато барабанистите им пушат по цигарка навън laugh.gif

Иначе имам и една яка кухарка, но ръцете ми са създадени за електрическа...много е трудна акустичната thumbdown.gif

Пея добре когато съм пиян - силен и ясен глас! иначе и за вокалист не ставам crying.gif

Имам и доста текстове, някои доста добри, с измислен ритъм към тях - 2 записах с кухарката и с импровизирани барабани - страшен пилеж падна ph34r.gif


Имам някакъв потенциал и все се каня да го разгърна, ама на - вече съм почти на 30г...намалявам алкохола,съвсем спрях някои други стимуланти - основните музи, защото започнах да тренирам...та бая закъснявам за творене на жица! Все пак мисля по някое време да си купя електрическа китара и аз, та ако на някой му се сформира банда скоро в София, да драска!


--------------------
We're the problem,
but we're also the solution.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mor Galad
коментар Sep 20 2013, 01:32 PM
Коментар #6


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 558
Регистриран: 3-September 09
Град: София
Потребител N: 3551



Свиря на пиано. Спечелих национален конкурс. Мисля, че бях доста добър, но тогава свирех по 8 часа всеки ден. Сега просто не мога да го правя и подрънквам за удоволствие, когато ми остане време от писането на дисертацията. smile.gif


--------------------
Има две неща на този свят, които не ни се налага да постигаме сами - смъртта и простотията. Те са ни даденост.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Afework_isaya
коментар Feb 10 2016, 12:13 PM
Коментар #7


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 2
Регистриран: 1-February 16
Потребител N: 4572



Малко ника ми е сгрешен но нейсе и без това няма да се повтори вече. Дет се вика Храни куче да те лае. Между другото последно време много такива теми се навъдиха. Май ще трябва и да се помисли освен модератори да има и психолог на форума. Или психо тест при регистрацията.Извинявам се ако някой се засегне ,ама това е форум за електроника, а не за избиване на комплекси.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 08:06 PM