Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Юнак без рана не може
Nightmare
коментар May 31 2004, 11:01 AM
Коментар #1


деградиращ
*****

Група: Потребители
Коментари: 1265
Регистриран: 27-April 04
Град: Някъде из Варна
Потребител N: 467



Привет от мен отново! От доста време насам не съм ви посещавала и така ще бъде до към осми юни.
Болката, която изпитвам в момента ме подтикна да отворя тази тема wink.gif Расте ми мъдрец ... хах сигурно звучи смешно, но мен лично ме измъчва много, едвам едвам говоря и денонощно държа на мястото студен компрес ... smile.gif То пък една болка ще кажат някои ... е, сега имате възможност да се "похвалите" с ваши изживявания.
Нека започна аз ... дълга, дълга история, водеща началото си от 1989 година tongue.gif . Ама не, мисля да съкратя, за да не ме критикувате отново, че пиша дълго (за което няма спор, мисълта ми тече като планински поток smile.gif).

Болкоистория
: два пъти шита без упойка - веднъж на брадичката ( като малка се изживявах като момче, движех се само в такива компании и правех какви ли не бели, тази рана беше от един върховен скок от люлка) - пет шева, и друг път на лакътя на дясната ръка - към десет шева. За тези, които не са били шити при такива екстремни обстоятелства - не е болка за умиране, няма са плашите smile.gif. Продължаваме - пукната глава (белегът поне не си личи, но споменът е пресен), падане от тръба на десет метра височина - без трагични последици, много престои из болници .. няма как, здравето ми никога не е било от най-стабилните, при последния престой претърпях така наречените пункции ... това е .. брр само като си помисля, пробиване на носната кост и извличане на гной от синусите .. сами се досещате, че тръпката е в пробиването ... бавното, настъпателно хрущене. Аз нямах късмет и счупих три от най-острите игли в носа си и всичко това с минимални количества упойка ... кошмар, който изживях и почувствах в пълна степен. Въпреки всичко се гордея със себе си, никога не съм показвала слабостта си на другите, рядко си позволявам да плача ... започвам да се отклонявам, това е тема за физическото страдание, макар всички да знаете, че няма по-върховна болка от душевната ...

Оставям възможността и вие да се "похвалите"


--------------------
This life it ain't for me
Your world it ain't for me
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beerzebub
коментар May 31 2004, 11:09 AM
Коментар #2


Da schlägt es links
*******

Група: Приятели
Коментари: 3756
Регистриран: 17-January 03
Град: София
Потребител N: 8



Ми мене таковата... страх ме е от инжекции...


--------------------
meh.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightmare
коментар May 31 2004, 11:11 AM
Коментар #3


деградиращ
*****

Група: Потребители
Коментари: 1265
Регистриран: 27-April 04
Град: Някъде из Варна
Потребител N: 467



Нищо ненормално .. 90% от хората имат страх от игли и от кръв


--------------------
This life it ain't for me
Your world it ain't for me
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vampire
коментар May 31 2004, 12:50 PM
Коментар #4


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 38
Регистриран: 20-May 04
Град: Transilvania
Потребител N: 490



Ami gledah kak mi vadqt tretata slivica na par4eta,no idiotite ne q izvadiha dobre i posle tq pak porasna i zatova mi izvadiha i drugite dve slivici,tozi put bqh s pulna opoika i mi kazaha,4e slivicite sa se bili po4ti raspadnali ot gnoi.

Kato karah skeitbord,re6ih da mina prez nqkakyv kamyk,oba4e se prebih i posle gornata mi ustna se podu i prili4ah na prase.


--------------------
So Pure... So Cold
Transilvanian Hunger
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар May 31 2004, 01:21 PM
Коментар #5


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Nighmare,





А мен ме мързи да изброявам болкоисторията си... хаха... но да го кажем така: 9 операции - достатъчно, нали?

А имам и няколко изживявания без упойка и без доктор в радиус от 50 км. Е тогава за щастие решиха никой да не ме шие... хахха...


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар May 31 2004, 06:06 PM
Коментар #6


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Ех скъпите медицински процедури...Но не ми се вярва да си била на системи с часове,нали...Поне не го упоменаваш.
Всички като малки сме се рязали,удряли,падали и т.н. трепели.Това си е в реда на нещата за едно дете.Сега обаче се самонараняваме доброволно-татуировки,пиърсинги(аз самата вече имам един,а оня ден си пробих и първите 2 дупки на ушите) и т.н.Според майка ми и куп хора това си е варварщина и може би наистина е така.Лошото е ,че веднъж почнал не можеш да спреш докато не заприличаш на поредния идиот.Но това си ми харесва,нищо,че го наричат "доброволно самонараняване и обезобразяване"
Иначе аз замалко да се сдобия с "естенствен пиърсинг"когато бях на 5-6 години-на селския язовир баща ми ловеше риба,аз бях зад него и той хвърли въдицата така,че кукичката ми се забоде право между очите...Последва близо часово вадене без упойка във Вълчедръм...
Падала съм жестоко върхо стъкла,така че съм ставала цялата в кървища и пак не са ме шили.Така се оправих и въобще не отидох на лекар..Не знам как не си разбих зъбите като като много малка паднах от една пейка от тези на спирките.Тогава бях с млечни зъби,но един от зъбите,които ударих сега си е леко крив.Бях си разпорила и горната устна.Хапали са ме и двата ми добермана,които имах.Още си нося белезите.На няколко пъти съм падала много гадно по стълбите и в банята.Не знам как се разминавах само със синини и леки навехвания след като паданията си бяха доста сериозни и спокойно можех да си строша я ръка,я глава...Пък и имам дни,в които "ми върви" да се пребивам.За системите вече казах...Сигурно има и още неща,но не се сещам в момента.Питайте майка ми-тя знае по-добре от мен wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар May 31 2004, 06:23 PM
Коментар #7


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



Nightmare ..мене ми стана лошо само като четях бе хехе..ми аз..нищо особено като малък паднах от 2-ри етаж заедно със стъклото на терасата в Подуене ..болници упойки ала-бала, два пъти си чупих левия крак..такива работи wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giggle
коментар May 31 2004, 06:57 PM
Коментар #8


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 848
Регистриран: 27-February 04
Потребител N: 408



W0W...ot razkazite vi izglejda tolkova estestveno da si si 4upil,cepil ne6to ili padal ot nqkude i t.n.Dosega ni6to ne sum si 4upila..Ne sum padala ot visoko...az ili sum bila ot predpazlivite ili ne sum si izjivqla detstvoto kakto trqbva....
Smqtam 4e sega si nanasqm po golemi 6teti ot kolkoto do 10 godi6na vuzrast..
Edinstvenite incidenti bqha kogato tri puti v period ot 2 meseca si cepih bradi4kata na edno 6ibano durvo, na koeto iskah da se ka4a,no sled tretoto scepvane se otkazah....Drugo kofti izjivqvane be6e kogato se pri6tipah na nqkakva sguvaema stulba i mi otkusna malko meso ot kraka no sega belega e minimalen...i vse pak moite prejivqvaniq mi se struvat ni6tojni pred va6ite...AMa i brat mi ,koito e na 7 godini nito e padal, nito si e 4upil ne6to,kato izkliu4im momenta kogato be6e na 1-2 godini i kogato ne stane6e po negovata sqda6e i zapo4va6e da si udrq glavata v zemqta(nasledstvo ot men ,tova go pravq kogato sum piqna ,no ne v zemqta..)i v posledstvie na udarite ima edna postoqnna cicina na 4eloto...
Maika mi e lekar..no az nikoga ne sum stupvala v bolnica..nito po bolest nito po rabota,injekcii samo vaksini sa mi bili.
E gati bezinteresnata istoriq deto si imam,vse edno sum bila durjana v kletka ranting.gif


--------------------
Wake up
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Phoebe
коментар May 31 2004, 07:26 PM
Коментар #9


Нечовек
**

Група: Потребители
Коментари: 104
Регистриран: 11-January 03
Потребител N: 1



Erm.. Нищо особенно от мен, нищо не съм си чупил, никакви операции, престои в болница.. Като малък съм падал от колички ( то си проличава сега headbang[1].gif ), също там някакви парчета месо са ми откъсвали разни камънаци... А, най-сериозно беше, като бях 1ви клас, ако не и в детската градина, пързалях се по некви пързалки, и един тъпак сложи една пръчка най-долу, та тя ми влезна в вената.. Имаше много кръв smile.gif Още даже имам белег. От лекари не ме е страх, освен от машинката на зъболекаря ( ranting.gif ) и онова огънче дето ти го пъхат в устата, много е кофти thumbdown.gif


--------------------
Never argue with an idiot, he drags you to his level, and beats you with his experience.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sadistic
коментар May 31 2004, 07:33 PM
Коментар #10


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 328
Регистриран: 27-May 04
Град: В.Търново/София
Потребител N: 498



mi az sam si riazal kraka na edno staklo ot asansior deto beshe schupeno i padna
7 sheva biaha ama na drugia den imah izpit za kandidatstvane sled 7 klas ta biah kato voennoplennik nekav tam...
inache vednaj padnah ot edna krusha ot polovin metar po gaz ta takava bolka prez jivota si ne biah izpitval...
dve sedmicei edvam siadah :]]]]


--------------------
Alive and well, in Hell
Go to the top of the page
 
+Quote Post
falio`
коментар May 31 2004, 07:47 PM
Коментар #11


Burned from hope
*****

Група: Приятели
Коментари: 1741
Регистриран: 18-February 03
Град: София
Потребител N: 45



mi az ne sym si 4upil nishto do sega. ot razkazite na nightmare i tva na switched deto e padal ot 2 etaj mi stana gadno puke.gif . po princip nqmam mnogo belezi, no kato malyk qko se prebivah. nqkade 2 klas kato bqh si ti4ah iz staqta i po edno vreme se spynah i si cepnah glavata na jelqznata ramka na pohodnoto leglo. naprao mi blikna qko kryv ot glavata. nqkade syshtata godina bqh zel nqkav star skate na brat mi, koito beshe nekav jelezen! beshe super tejyk i toi ne beshe mnogo za ska4aniq, anyway ..az go zeh i imashe edno hylm4e s naklon 70 gradusa nekade, ta az legnah na skate-a po korem (shtoto nqmashe kvo da praa) i se spusnah po tva hylm4e oba4e dokato se spuskah reshih 4e e mnogo byrzo letq nadolu i si slojih rucete parvo pod gumite sled tva na zemqta ama mi se zabi nqkvo golqmo styklo v dlanta i go vla4ih dokato ne padnah vyrhu nekvi tryni otstrani. vyprosnata mi dlan prosto beshe bukvalno cqlata v kryv i hodih s nekvo zabito styklo deto oshte malko sheshe da mi probie ot drugata strana rykata.....i drugo neshto e kato bqhme se parzalqli kato malki s jicata na nqkav golqm sloi 4ist led i az padnah i si s4upih parviq nemle4en zyp otpred. ta sled tva mi izgrajdaha nov ot korenite na toq hmm.gif am i da neshto koeto do den dneshen ne moga da proumeq (qvno kato malyk sym bil meegaa typ)...moje bi pove4e ot 20 pati sym si lepval (bukvalno) rykata na vkliu4en (na 4) kotrlon s pylna sila. starnnoto beshe 4e tvba go praih v ramkite na 2-3 meseca i to samo s ednata ryka. abe typ ta drynka..!??//.....
ne sa nqkvi zloveshti kato vashte istorii ama mi stana smeshno kato se seshtam za tqh.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Morbid Freak
коментар May 31 2004, 09:06 PM
Коментар #12


Тих Наблюдател
**

Група: Потребители
Коментари: 218
Регистриран: 13-January 03
Град: On a Wisconsin Death Trip
Потребител N: 5



Нямам кой знае колко рани белези и тн.Няй-страшното което си спомням е как в 8 клас докато се правех на скейтър си изорах подбредрицата.Шибан белег който от време на време сърби и косми там не никнат smile.gifА и един път една пчела или оса ме ужили почти до гръкляна.Няй-глупавота рана която съм получавал е като малък.Ударих се в дървена трупа.Не знам как стана.Тичах,видях трупата,обърнах се и в следващия момент дървото ме удари.Една седмица бузата ми беше отекла и беше разранена почти цялата.
Но за сметка на това пък съм виждал доста по гадни неща.Не знам дали сте виждали стъкло с размерите на четвърт CD под капачкато на коляно.Определено не е приятна гледка.


--------------------
And the Raven, never flitting, still is sitting, still is sitting
On the pallid bust of Pallas just above my chamber door;
And his eyes have all the seeming of a demon's that is dreaming,
And the lamplight o'er him streaming throws his shadow on the
floor;
And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted- nevermore!
Edgar Allan Poe
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ataegina
коментар May 31 2004, 09:07 PM
Коментар #13


XX
****

Група: Потребители
Коментари: 897
Регистриран: 4-December 03
Град: София
Потребител N: 342



i z kato malka sym bila neveroqtno typa i zaveqna (sega sym samo zaveqna) shtom imam tolkova mnogo belezi... radvajte se che ste jivichki - sigurno sa vi predopredeleni veliki dela... za sebe si taka smqtam, zashtoto na nqkoko pyti za syvseeem malko ne me blyska kola - kysmet ili predopredelenost?


--------------------
[color=orange]snishki v gryf
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vampire
коментар May 31 2004, 09:13 PM
Коментар #14


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 38
Регистриран: 20-May 04
Град: Transilvania
Потребител N: 490



Цитат
Но не ми се вярва да си била на системи с часове,нали


Az sym bil.


--------------------
So Pure... So Cold
Transilvanian Hunger
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар May 31 2004, 09:17 PM
Коментар #15


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Sp1r0


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Injudicator
коментар May 31 2004, 10:45 PM
Коментар #16


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 135
Регистриран: 28-May 03
Град: Пловдив
Потребител N: 121



Хм преди много много ама много време бях в банята ама бях супер нисък и не можех да стигна шкафчето над мивката,затова взех една пластмасова кофа и стъпих върху нея за да стигна до тва което ми трябваше ама по едно време така яко ми се изплъзна под краката-супер яко си траснах ченето на мивката(леле къв звук се чу само tongue.gif )и ми се "отлепи" част от месото та ме водиха в окръжната да ми го пъхнат обратно тва месо.Леле как ме боля само.


А и още нещо се сетих-преди пак много време си вървя аз из един отворен към улицата двор в София и по едно време се засили към мене един на едно колело.Аз скочих настрани(като по филмите wink.gif ) ама се спънах яко в бронята на една лада май беше и кат се намазах яко в земята с лицето напред...Гадното беше че тая земя беше адски грапава и ми смъкна кожата и част от месата на дясната част от лицето(супер много кръв почна да тече)После като цъфнах пред майка ми тя едва не получи удар,каза че си е мислела:"Леле тва дете се уби!"Сигурно съм изглеждал много весело!После ходихме в болницата и ми дадоха спрей който буквално замразява раната и и дава шанс да се възстанови.Ако не беше тва лекарство ся щях да изглеждам кат някъв демон ама за щастия нямам никви белези smile.gif

А и да не збравим че веднъж отказаха спирачките на колело и паднах от едно не много високо място но въпреки всичко колето ми падна върху мене и ми счупи ръката(после с тя ръка съм го носил към нас без да знам че е счупена а на другия ден ми връчваха свидетелство и директора ми стисна и разтърси счупената ръка-абе изобщо така ми се искаше да изкрещя ама всички мен гледаха w00t.gif )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар May 31 2004, 11:39 PM
Коментар #17


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



бла като чета чуждите преживявания puke.gif..некви меса братче некви стъкла кожи ph34r.gif


Цитат
zapo4va6e da si udrq glavata v zemqta(nasledstvo ot men ,tova go pravq kogato sum piqna ,no ne v zemqta..)

ахахахахха вие управлявате !! headbang[1].gif

Цитат
moje bi pove4e ot 20 pati sym si lepval (bukvalno) rykata na vkliu4en (na 4) kotrlon s pylna sila. starnnoto beshe 4e tvba go praih v ramkite na 2-3 meseca i to samo s ednata ryka. abe typ ta drynka..!??//.....

ph34r.gif No Comment
Цитат
Sp1r0

Не е толкова тъпо че си е строшил ръката млатейки тухли пиян..нито че след това 2 пъти си я размести и пукна гипса събирайки се със същите дебили..пиян..уви има и други постижения тоя човек laugh.gif
--------
хора не се уливайте с епитетите имам чувството, че гледам Rotten като ви слушам biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightmare
коментар Jun 1 2004, 08:11 AM
Коментар #18


деградиращ
*****

Група: Потребители
Коментари: 1265
Регистриран: 27-April 04
Град: Някъде из Варна
Потребител N: 467



Цитат(_SiegfrieD_ @ May 31 2004, 04:06 PM)
Ех скъпите медицински процедури...Но не ми се вярва да си била на системи с часове,нали...Поне не го упоменаваш.
Всички като малки сме се рязали,удряли,падали и т.н. трепели.Това си е в реда на нещата за едно дете.Сега обаче се самонараняваме доброволно-татуировки,пиърсинги(аз самата вече имам един,а оня ден си пробих и първите 2 дупки на ушите) и т.н.Според майка ми и куп хора това си е варварщина и може би наистина е така.Лошото е ,че веднъж почнал не можеш да спреш докато не заприличаш на поредния идиот.Но това си ми харесва,нищо,че го наричат "доброволно самонараняване и обезобразяване"

Всъщност и това не съм пропуснала да го почувствам ... boxed.gif
Истината е, че доста неща ви спестих. Само как си знаех, че има хора със слаби нерви и слаб стомах tongue.gif Съжалявам Sw1tched, не съм искала да предизвикам такава реакция у теб, но такава е истината, всичко се случва.

А иначе това, за което говореше Мимето (Господи дано не бъркам имената, но рискувам, защото мразя да се обръщам с прякорите sad.gif ), за "доброволното нараняване" smile.gif аз все още не съм се подложила на него ... не виждам и смисъла. Най-много от всичко обичам естествеността, но също така нямам нищо против хора, които се татуират и имат пиърсинг. Всеки сам избира как да изглежда все пак, всеки сам отговаря за себе си. Истината е, че до скоро копнеех да си направя някоя смразяващо гадна татуировка около глезена, но след като се замислих, желанието ми отмря ... така че ако сте си наумили подобно нещо - не му мислете много tongue.gif

Браво на всички, юнаци и героини SPARK ! да се надяваме, че вече малкоо по-пораснали няма да причиняваме подобен кошмар на телата си.


--------------------
This life it ain't for me
Your world it ain't for me
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightmare
коментар Jun 1 2004, 08:14 AM
Коментар #19


деградиращ
*****

Група: Потребители
Коментари: 1265
Регистриран: 27-April 04
Град: Някъде из Варна
Потребител N: 467



Цитат(The_Rage @ May 31 2004, 05:47 PM)
mi az ne sym si 4upil nishto do sega. ot razkazite na nightmare i tva na switched deto e padal ot 2 etaj mi stana gadno puke.gif .

Дължа извинение и на теб smile.gif вече ще се съобразявам с хората, които четат wink.gif


--------------------
This life it ain't for me
Your world it ain't for me
Go to the top of the page
 
+Quote Post
falio`
коментар Jun 1 2004, 01:40 PM
Коментар #20


Burned from hope
*****

Група: Приятели
Коментари: 1741
Регистриран: 18-February 03
Град: София
Потребител N: 45



ne go priemai 4ak tolkova seriozno tva. ne sme takiva jeni ebasi. pishi si spokoino smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightmare
коментар Jun 1 2004, 02:12 PM
Коментар #21


деградиращ
*****

Група: Потребители
Коментари: 1265
Регистриран: 27-April 04
Град: Някъде из Варна
Потребител N: 467



Цитат(The_Rage @ Jun 1 2004, 11:40 AM)
ne sme takiva jeni ebasi. pishi si spokoino smile.gif

Жената като пример за слабо същество ли го приемаш? huh.gif


--------------------
This life it ain't for me
Your world it ain't for me
Go to the top of the page
 
+Quote Post
````````
коментар Jun 1 2004, 02:24 PM
Коментар #22


Дихание
*****

Група: Потребители
Коментари: 1362
Регистриран: 4-September 03
Град: Русе
Потребител N: 254



Ами деца:")) АЗ нямам никакви подобни реживявания.. и не искам да имам. Като малка предостатъчни са ми били визитите при зъболекаря. Не бих казала че ме е страх от игли... а при стоматолога не ми вадят зъби вече..така че търпя и там:") няма да мрем за една пломба де. Нищо специално нямам като белези.. имам един интересен... и при това сестра ми има същия....родилен белег. Една малка завъртулка на кокълчето на показалеца на дясната ръка:") Всичко на всичко иначе... имам еидн белег на коляното(дясното) ..много малък и не помня от какво е и по еидн на двата лакътя - от шмайзер:) Играли ли сте? Жертвата беше жестока... всичко ме болеше..тогава се люпнах върху бордюра и там си ударих кръстта..таза..абе лявата страна:)) Болеше ме, но нищо сериозно..и двата еднакви белега:")) Целия квартал ме изпроводи до у нас:"))) Кучетата ми са били все милички и любвеобилни..от котките нямам белези... не съм падала от люлка....нито от дърво (не съм се катерила), не съм се рязала на стъкло..освен лекичко... не съм падала от високо... smile.gif) Съвсем обикновено детство мене ако питате:"))


--------------------
Ако някой се опита да ме засенчи, просто ще го оставя да слънчаса...
http://www.myspace.com/dihanie
http://dihanie.atakmim.com

http://d1hanie.blogspot.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
falio`
коментар Jun 1 2004, 02:31 PM
Коментар #23


Burned from hope
*****

Група: Приятели
Коментари: 1741
Регистриран: 18-February 03
Град: София
Потребител N: 45



Nightmare, taka e izraza. obiknoveno e prieto da se kazva 4e jenite imat po-slabi syrca i moje bi za tva taka... ne kazvam 4e sym syglasen
....ako se zasegne nqkoi mnogo she si editna posta wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
the_SentineL
коментар Jun 1 2004, 04:46 PM
Коментар #24


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 64
Регистриран: 1-June 04
Град: София
Потребител N: 501



WOW! Az imam beleg nad ednata vejda, 6tokato sum bil maluk( w00t.gif ) , a ba6tata leko piinal, re6il da me spuska po edin parapet i poneje az sum se izkefil, re6il i skorosta da vdigne. Sled tova pomnia 2 momenta: sre6tata s cimenta i operacionata. No kato 4eta va6ite istorii mi nastruhva kosata. Vnimavaite malko be hora no.gif A, 4upih prust predi niakolko godini i mi zarastna na krivo. Sega sum mnooooogo grozen ph34r.gif


--------------------
""Smisulut na problema ne e v reshavaneto mu, a v neprekusnatata rabota po nego""
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Phoebe
коментар Jun 1 2004, 05:08 PM
Коментар #25


Нечовек
**

Група: Потребители
Коментари: 104
Регистриран: 11-January 03
Потребител N: 1



Цитат(the_SentineL @ Jun 1 2004, 04:46 PM)
Sega sum mnooooogo grozen ph34r.gif

Sichki sme taka boxed.gif SPARK


--------------------
Never argue with an idiot, he drags you to his level, and beats you with his experience.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giggle
коментар Jun 1 2004, 10:46 PM
Коментар #26


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 848
Регистриран: 27-February 04
Потребител N: 408



UU sq se setih..kato bqh na 5 godini nqkude me blusna liulka v glavata...Ni6to 4udno 4e ne pomneh hmm.gif


--------------------
Wake up
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Jun 2 2004, 10:11 AM
Коментар #27


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



Цитат(The_Rage @ Jun 1 2004, 02:40 PM)
ne go priemai 4ak tolkova seriozno tva. ne sme takiva jeni ebasi. pishi si spokoino smile.gif

мтака де който не му изнася да се изнася smile.gif ..аз просто споделих че са ви някви гадни случките а не да не ги пишете
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nightmare
коментар Jun 2 2004, 10:22 AM
Коментар #28


деградиращ
*****

Група: Потребители
Коментари: 1265
Регистриран: 27-April 04
Град: Някъде из Варна
Потребител N: 467



Еми, хубаво biggrin.gif Щом като ми давате право да говоря, продължавам с нещо друго .. малко по малко ще довършвам започнатото boxed.gif
Помня как на 10 годишна възраст при поредния изродски бой с брат ми си прискрипах средния пръст на лявата ръка на вратата в хола ... Доста се разклати горкият ми нокът, но не ме и заболя. Направо не ми направи впечатление ... когато родителите ми се върнаха и им споделих преживяването си те се изплашиха и ми казаха, че нокътът ми може да израсне накриво и ще е по-добре да го извадим. Малка и наивна аз ги послушах и се подложих на самоубийство hmm.gif
Вадиха ми нокът с клещи без да се поклаща и познайте с упойка или не tongue.gif
хаха, при мен всичко идва естествено, дори и болката biggrin.gif На въображението ви оставям задачата да си представите какво е чувството...


--------------------
This life it ain't for me
Your world it ain't for me
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Jun 2 2004, 10:30 AM
Коментар #29


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Цитат(Nightmare @ Jun 1 2004, 03:12 PM)
Цитат(The_Rage @ Jun 1 2004, 11:40 AM)
ne sme takiva jeni ebasi. pishi si spokoino smile.gif

Жената като пример за слабо същество ли го приемаш? huh.gif

Я БОЙ! ВИе не сте слаби, а сте много по-силни, бла бла wink.gif


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Phoebe
коментар Jun 2 2004, 05:48 PM
Коментар #30


Нечовек
**

Група: Потребители
Коментари: 104
Регистриран: 11-January 03
Потребител N: 1



Цитат(Nightmare @ Jun 2 2004, 10:22 AM)
Вадиха ми нокът с клещи без да се поклаща и познайте с упойка или не tongue.gif
хаха, при мен всичко идва естествено, дори и болката biggrin.gif На въображението ви оставям задачата да си представите какво е чувството...

pfft, kofti :> imah edin friend v rusia, neshto nz ot kakvo mu beshe padnal nokytya na golemia palec na kraka, gledkata beshe ujas wink.gif napravo trupki me pobivat.


--------------------
Never argue with an idiot, he drags you to his level, and beats you with his experience.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 30th April 2024 - 08:38 PM