Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
22 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Linkin Park, Limp Bizkit, Slipknot, Това метъл ли е?
FuckMeJesus
коментар Apr 23 2003, 11:33 PM
Коментар #1


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 372
Регистриран: 19-April 03
Потребител N: 76



da vi kaja 4estno, povdiga mi se ot podobni komersialni grupi4ki.pantalonite im triqt zemqta, dokato peqt rapirat, a i muzikata im e bokluk, a se pi6at metuli!da vi kaja li kak izglejdat fenovete im, koito poznavam?smuknati 6iroki dunki, sindjir s prusten na nego, KUBINKI I ME6KA!!!!!GNUS! i poneje sa komersialni i pove4eto hora sa 4uvali vse po nqkoq pesen, mi obqsnqvat, 4e metula e...tup-grupa hora, v koqto vseki se opitva da pre4i na drugiq.e kak da im obqsnq, 4e tova nqma ni6to ob6to s istinskiq metul?moje bi az sum malko konservativna na tazi tema, no taq idiot6tina ne q priemam.ostavam si na black....


--------------------
Free your body and soul
Unfold your powerful wings
Climb up the highest mountains
Kick your feet up in the air
You may now live forever
Or return to this earth
Unless you feel good where you are!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Apr 24 2003, 07:50 AM
Коментар #2


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28350
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Напълно съм съгласен със становището ти - това не е метъл, а по-скоро гавра с него. Е, Slipknot имат няколко силни парчета, но като цяло и те са същия комерс, с тези маски и псевдосатанистки имидж. Да, истинският метъл не се прави за пари. И само защото дадена банда вади уж тежък звук (понеже са настроили китарите възможно най-ниско, разбира се), това не значи, че прави метъл. Друг въпрос е, че просто им изнася да се представят за метъли.

P.S. Black rulz! biggrin.gif


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RAPTOR
коментар Apr 24 2003, 12:15 PM
Коментар #3


Member
***

Група: Приятели
Коментари: 478
Регистриран: 11-January 03
Град: Manchester, UK
Потребител N: 2



Оффф, старата песен на нов глас. mad.gif
Linkin Park и т.н. не били метали.
ДА, НЕ СА!
Това не ми пречи да ме кефят, макар че си слушам всичко. Кефи ме че има жица. Кефи ме стилът. Кефи ме, че са млади. Комерсиални са. Е, и? Аз си тегля mp3 от нета. Толкоз ме сърби, че са комерсиални, щом не ми бъркат в джоба.
КОЯ ГРУПА В НАШИ ДНИ НЕ Е КОМЕРСИАЛНА, А?
Всичко, което не се прави за пари или се прави за още повече пари, или наистина 5 пари не струва. Ади оборете ме box.gif !
punk.gif


--------------------
From Wishes to Eternity
IPB Image

[00:11] <@rage`> ti muj li mislish 4e shte iznasilavete be shturm

[10:17] <@bgm> chao kurwi grozni, hwashtam wlaka i se maham!!111
[10:18] <@phoebe> chao kurvo typa
[10:18] <@phoebe> da te blusne vlaka dano
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jicata
коментар Apr 24 2003, 01:18 PM
Коментар #4


guitar
****

Група: Потребители
Коментари: 920
Регистриран: 20-January 03
Потребител N: 15



Вижте, мен изобщо, ама изобщо не ме интересува коя група какъв стил е (най-вече за метъла). Казвате: "има много подстилове.... дъра-бъра"- хубаво, но с тва става една по-голяма мешаница. Тая група къв стил е, оная къв е... dry.gif А иначе за тези хора които слушат една-две нео-метъл банди(без никъв друг метъл) според мен не трябва да се наричат метали - "Аз съм метъл... Аз се кефа на метъл, Аз слушам Лимп Бизкит и Хим, а, значи съм метъл и т.н." А за Слипнот, че повечето хора са им чували все по някоя песен не съм съгласен. Слипнот вече са обърнали внимание, че започват да стават комерсиални и за това, ако не сте научили ще издават последен албум и се разпадат. sad.gif Ще ми бъде мъчно, но всяко зло за добро wink.gif Ще си остана с добро впечатление за музиката им и ще си слушам тяхните работи. punk.gif А за облеклата на феновете - Всеки си се облича както намира за добре, аз си се обличам съвсем нормално, е, естествено с няква тяхна фланелка ми е по-добре. cool.gif Аз като Zombie съм против ограничаването на музиката в стилове. По този начин някои хора се стараят да слушат колкото се може повече групи от даден стил, за да се причислят към неговите фенове. Хубаво е да си слушаш каквото наистина ти харесва. И все пак се учудвам защо в името на тази тема присъстват и Слипнот ???
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 24 2003, 04:22 PM
Коментар #5


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Цитат
slipknot, limp bizkit, linkin park i t.n., TOVA METAL LI E?????????


Slipknot - Да
Limp Bizkit - Не
Linkin Park - Не


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Apr 24 2003, 06:20 PM
Коментар #6


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28350
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Raptore, не всяка музика се прави за пари, братко. Би било тъжно, ако наистина не си го разбрал. Вярно, хората са егоистични и меркантилни по природа, но се срещат и такива (дори сред музикантите) за които печалбата не е всичко. Разбира се, щом се занимаваш сериозно с музика, значи смяташ да се издържаш от албумите си. Това не значи, че парите са основната ти цел. Истинският музикант е този, който твори заради самото изкуство и заради радостта, която му доставя то, и която доставя на другите.

Жица, стиловете съществуват, независимо дали това ни харесва. И аз предпочитам групи, които се стремят да надмогнат стиловите ограничения, но тъкмо сред нео групите този стремеж отсъства почти изцяло и смело твърдя, че това е един от най-ограничените съвременни стилове. Погледнете само начина, по който всички се втурнаха да копират korn, а по-късно и limp bizkit след големия им успех... Много малко оригинални групи съм срещнал досега в този жанр. Slipknot заслужават някакво уважение заради стремежа си да експериментират, макар че имиджът им е смехотворен.


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FuckMeJesus
коментар Apr 24 2003, 09:44 PM
Коментар #7


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 372
Регистриран: 19-April 03
Потребител N: 76



dobre,slipknot po nqkakva neobqsnima za men pri4ina sa dosta uvajavani.qvno na men prosto ne mi ponasqt...nevermind.warrior, absoljutno sum suglasna, 4e ima muzikanti, za koito ne vsi4ko e pari, oba4e za6to togava ne vzemat da doidat v bulgariq?ako zapla6taneto ne im e problem, koe po dqvolite e?! i koi spored vas sa takiva grupi?


--------------------
Free your body and soul
Unfold your powerful wings
Climb up the highest mountains
Kick your feet up in the air
You may now live forever
Or return to this earth
Unless you feel good where you are!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 24 2003, 11:45 PM
Коментар #8


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Slpknot си заслужават уважението. Не че са ми любимата група или нещо такова. Едно време като излезе Iowa ги слушах нон-стоп. Сега само една песен ме кефи наистина и това е Gently.
Обаче в тая връзка искам да кажа че Stone Sour е една убийствена група. Техния албум ме кефи много, ама адски много. Такъв готин метъл/рок направен с доста емоция не се беше появявал от години. Idle Hands, Inhale, Blotter... много яки песни!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Apr 25 2003, 08:32 AM
Коментар #9


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28350
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



FuckMeJesus, въпросните групи не идват в България поради простата причина че няма кой да ги покани. Преди време четох интервю с Catamenia, които казват, че са навити да свирят у нас стига някой да им покрие транспортните разходи... Истината е, че SME канят само който те си искат (най-вече групи, на които те си се кефят). Не е вярно, че западните групи се страхуват да свирят на Балканите, просто трябва да им се предложи. Аз съм УБЕДЕН, че родните агенции не са се и опитвали да поканят някоя голяма група като Dimmu Borgir, Cradle, Children Of Bodom, Helloween и т.н. А за групи, които не правят музика за пари - примери колкото щеш... Мога да ти изреждам до утре, в момента Rhapsody са ми на акъла, и Therion. Последният албум на Cradle Of Filth закопа всякакви критики за комерсиална насоченост, които се вихреха напоследък. Като си помисли човек, за да прави един музикант метъл, той трябва да е наясно, че няма да се продава особено добре (освен ако не е извънредно талантлив и оригинален). Нима мислите, че съвременните метъл изпълнители не са в състояние да свирят някакъв лигав мелодичен рок или комерсиален нео-метъл? Могат разбира се, и по този начин биха продавали не хиляди албуми, а милиони. Но не го правят, защото предпочитат да създават истинска музика, макар и за по-малко пари.


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jicata
коментар Apr 25 2003, 09:32 AM
Коментар #10


guitar
****

Група: Потребители
Коментари: 920
Регистриран: 20-January 03
Потребител N: 15



Цитат(SepulTeraHead @ Apr 24 2003, 11:45 PM)
Обаче в тая връзка искам да кажа че Stone Sour е една убийствена група. Техния албум ме кефи много, ама адски много. Такъв готин метъл/рок направен с доста емоция не се беше появявал от години. Idle Hands, Inhale, Blotter... много яки песни!

SepulTeraHead, съгласен съм с теб. Stone Sour си струват. Веднага щом им чух албума им станах фен. Доста са различни от Slipknot, което е добре punk.gif Като цяло ме кефи идеята на групата. Абе направо нямам думи да го опиша. Отначало слушах албума нон-стоп, и сега си послушвам яко техни песнички - Inhale, Get Inside, Idle Hands, Blotter, Take A Number, Choose... абе всички са жестоки punk.gif punk.gif punk.gif
П.С. Разбирам защо Кори Тейлър се кефи повече да пише текстове за тях.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 28 2003, 06:21 PM
Коментар #11


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Тоя риф с коийто почва Idle Hands... направо ме разбива. Едновременно е адски мелодичен и адски тежък. punk.gif punk.gif punk.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beerzebub
коментар Apr 28 2003, 11:16 PM
Коментар #12


Da schlägt es links
*******

Група: Приятели
Коментари: 3756
Регистриран: 17-January 03
Град: София
Потребител N: 8



Не знам защо много хора се заблуждават, че неометалът има нещо общо с метъла (колкото и тъпо да звучи...). Само имената са сходни... аз считам, че това се е получило, защото някой невеж идиот е чул китарата, в Korn примерно и си е казал: "Я - Метъл!"... майтап де tongue.gif !! По-вероятната версия е съсем очевидна: да се използва името на един вече утвърден стил, имащ зад гърба си години история и много поклонници.... Всеки човек обикновено свързва автоматично новото с по-доброто и от тук -> NEO-metal (НОВ-метъл). Това е един елементарен трик да се получи бързо разпространение на новото влечение и да се спечелят повече пари...
Съпоставени, си личи двата стила имат съвсем различен произход. Металът води началото си от рока, а неометалът (както Hardcore-ът и Crossover-ът) произлизат от Alternative...


--------------------
meh.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Apr 29 2003, 08:13 AM
Коментар #13


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28350
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Подкрепям. Просто някои хора предпочитат да се мислят за големи екстремисти: "Ей, вижте ме к'ъв съм метълист...", а същевременно слушат комерсиални групета, които не знаят повече от два-три рифа... Въпрос на евтина манипулация е цялата т.нар. "нео-метъл революция"... Колко смехотворно звучи само!


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 29 2003, 09:43 AM
Коментар #14


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Не мога да разбера защо толкова се мъчите да го отделите тотално от истинския метъл. В нео-метъла(nu-metal) има доста здрави групи които са наистина МЕТЪЛ и не са ни най малко комерсиални. Това е просто новия вид метъл. То и името му по дяволите значи точно това.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jicata
коментар Apr 29 2003, 10:16 AM
Коментар #15


guitar
****

Група: Потребители
Коментари: 920
Регистриран: 20-January 03
Потребител N: 15



Мдаа, и плюс това колкото и да не ви се иска, стилът се определя като метъл и не вярвам това да се промени някога smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xskacorex
коментар Apr 29 2003, 01:20 PM
Коментар #16


protocol down
*****

Група: Потребители
Коментари: 1855
Регистриран: 12-January 03
Град: Пловдив
Потребител N: 4



Абе... и аз съм на мнението на FuckMeJesus и Warrior Of Ice... Тоя така наречен "нео" метъл е наречен така, за да трупа известност на гърба на утвърдения вече стил... Просто чуйте рекламата на новия албум на Linkin Park - Те говорели само когато имат какво да кажат и когато го правят и боговете мълчат... Хахахахахаха.... Бахри, ми това и Мейдън, Ози, Джудас и други класики не са сипозволявали да го кажат... Верно, че не зависи много от самата група, но лошото е, че и тези 20годишни сульовци се мислят за музиканти... Малко (много даже) се отклоних от темата, но искам само да кажа, че те не са метъл, а по-скоро рап... Винаги има някое попадение (като Слипнот, които даже не са нео "метъл" според мен), но мнооого малко...

П.С. И правят музиката Само за пари, без да влагат никакво чувство... и това си личи от еднаквоста на песните...

П.СС. Жица, айде да си махнеш тая картинка от подписа, че много бавно зарежда форума (много й е голям размерът) smile.gif

П.ССС. Black Metal rulezzzz! Събрахме сеее... Вече сме около 5 фена на блека...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jicata
коментар Apr 29 2003, 01:45 PM
Коментар #17


guitar
****

Група: Потребители
Коментари: 920
Регистриран: 20-January 03
Потребител N: 15



еее, аре де, не е чак толкова голяма. Колкото на Раптър ми е. mat.gif Slipknot mat.gif . Все пак не е Линкин Парк или Лимп Бизкит, а и съм си я правил сам biggrin.gif
П.С. Ако е по-малка няма да се вижда добре!
П.СС. Slipknot какъв стил са според вас, просто ми е интересно smile.gif и кои групи спадат към тяхния стил?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xskacorex
коментар Apr 29 2003, 01:50 PM
Коментар #18


protocol down
*****

Група: Потребители
Коментари: 1855
Регистриран: 12-January 03
Град: Пловдив
Потребител N: 4



Уффф, добре... Ами и аз незнам точно какъв, но не и нео... Може би някво по-брутално...перверзно... Някъде бях чел - с траш насоченост... Незнам... Като стана дума за стилово, някой ще ми обясни ли какво точно е crossover


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 29 2003, 08:20 PM
Коментар #19


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Slipknot - нео-метъл. Просто веднага ви го казвам.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Apr 29 2003, 08:37 PM
Коментар #20


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28350
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Не са точно нео-метъл... Имат много общо със стила, но музиката им съдържа влияния от траш сцената (особено ритъм секцията). Кросоувър е по-точно определение. А самата дума ще рече някаква кръстоска между стилове...


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 29 2003, 08:52 PM
Коментар #21


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Кросоувър... всички казват че са кросоувър. Нео-метъл са и тва е.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beerzebub
коментар Apr 29 2003, 10:27 PM
Коментар #22


Da schlägt es links
*******

Група: Приятели
Коментари: 3756
Регистриран: 17-January 03
Град: София
Потребител N: 8



@Warrior Of Ice: You're right, I think


--------------------
meh.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xskacorex
коментар Apr 30 2003, 05:41 AM
Коментар #23


protocol down
*****

Група: Потребители
Коментари: 1855
Регистриран: 12-January 03
Град: Пловдив
Потребител N: 4



Цитат(Warrior Of Ice @ Apr 29 2003, 06:37 PM)
Кросоувър е по-точно определение. А самата дума ще рече някаква кръстоска между стилове...

Аха, щото в едно интевю бях прочел, че и Кристина Агилера е кросоувър, на някоя бг банса беше!!!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Apr 30 2003, 08:02 AM
Коментар #24


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28350
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Агилера прави най-бруталния кросоувър! biggrin.gif


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FuckMeJesus
коментар Apr 30 2003, 02:33 PM
Коментар #25


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 372
Регистриран: 19-April 03
Потребител N: 76



da ne govorim puk za britney spears i justin timberlake...tqh napravo kum black metal-a mojem da gi pri4islim... wink.gif


--------------------
Free your body and soul
Unfold your powerful wings
Climb up the highest mountains
Kick your feet up in the air
You may now live forever
Or return to this earth
Unless you feel good where you are!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 30 2003, 06:09 PM
Коментар #26


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Това беше от едно интервю с Fyeld.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FuckMeJesus
коментар May 1 2003, 11:11 PM
Коментар #27


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 372
Регистриран: 19-April 03
Потребител N: 76



ironiqta ne be6e naso4ena kum teb...sorry, ako e prozvu4alo taka


--------------------
Free your body and soul
Unfold your powerful wings
Climb up the highest mountains
Kick your feet up in the air
You may now live forever
Or return to this earth
Unless you feel good where you are!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар May 2 2003, 10:45 AM
Коментар #28


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Nope...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jamaicaxek
коментар May 3 2003, 09:05 PM
Коментар #29


Хекър
*

Група: Потребители
Коментари: 44
Регистриран: 21-February 03
Потребител N: 49



Warrior ай да не оценяме стиловите предпочитания на юзърите ,щом ти не намираш смисъл в нео-то нека това да не ти е основание да го наричаш глупаво или комерсиално ,щото от нео до нео също има разлика. Искаш да кажеш ,че lb и Dreadlockz имат по между си нещо което ги свързва?! Или пък lp и RAGE AGAINST THE MACHINE са като две капки вода?! Нееее , тва че нео-то се прави значително по-лесно от heavy-to не го прави по безмислено. Всеки фен намира нещо в него ,едни си слушат заради ексцентричния звук ,други да дивеят ,трети сигурно и смисъл намират ,и това показва че стила има цена. Друг е въпроса за комерса при нео-то , Slipknot носили маски и тва се правило за по -комерсиален имидж ,хаха, ми онея истерични ,намацотени ,друсани , педалски ,психично изкривени блек метъли да не би да се обличат така щото им харесва, хаха пози са и те повечето.

Тва за хардкора и пънка ,ме накаа да си мисли че тоя форум се дели от тези стилове или пък от рока! ако е така да изчезвам ,а?
За мен метъла ,хардкора ,пънка и рока са направени с една идея и носят едно и също ПРОТЕСНО послание. Сори че казах за хардкора = метъл ама просто от скоро се зарибявам ... аз в интерес на истината повече разбирам от пънк и рок ,затова грешката ми е естествено следствие от невежеството изпълвашто съзнанието и ума ми.


Warrior приятел слушал съм хеви метъл и много го уважавам като стил ,но както ти не разбираш нео-то така и аз например не разбирам дет и блек метъла ,ама не съм тръгнал да говоря разни небивалици по техен адрес. Има групи които са от началото на зараждането му и все още не са се обвързали с комерсиалност ,но ти изглежда оценяш повече по издънките в жанра.
---------------------------------------------------------
Някога ще се запиташ, дали с нея не отлиташ
Някога живота нов и свеж, ще е мъртвият копнеж
Някога на океана любовтта си ще дадеш, просто за да не умреш
И тогава вятъра ще спре да вее, слънцето ще почернее...

Някога това което даваш, седем пъти получаваш
Някъде това е факт, а тук утопичен постулат
Някой, някога отново може би ще е така добър да влее
Топлината на живот в мъртвите ти вени, някой, нявга ще успее...

Някой за когото справедливост не е просто дума
Някъде те търси той и тя, тази искрена натура...
Някога, освен ако не успееш течението да преоодолееш,
И предал се на съдбата с тях продажно ти се влееш...

http://www.hek.web1000.com-#hek



Айде поздрав за теб Bob Marley-Tree Little Births - тук поне сме на едно мнение.

Хора не оценяте регетоооооооооооо!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RazorJack
коментар May 3 2003, 11:15 PM
Коментар #30


The Conqueror I Be
*****

Група: Потребители
Коментари: 1797
Регистриран: 17-January 03
Град: 127.0.0.1
Потребител N: 10



Цитат(4oBeKa_He4oBek @ May 3 2003, 07:05 PM)
Друг е въпроса за комерса при нео-то , Slipknot носили маски и тва се правило за по -комерсиален имидж ,хаха, ми онея истерични ,намацотени ,друсани , педалски ,психично изкривени блек метъли да не би да се обличат така щото им харесва, хаха пози са и те повечето.

Е тоя изби рибата хехе точно така пич, нямаш си и представа колко са комерсиални блек метълите и как музиката им се продава във всеки магазин и какви пари изкарват въобще лелее ма то блек метъл да си в наши дни tongue.gif

А по темата - ми твърдо нйе biggrin.gif
Тва че всяко пишлеме дето може да дрънка на китара почва да свири нео метъл не е критерий колко стойностна е музиката - просто да се насере не би могло да изсвири едно свясно соло и затова дрънка едни и същи рифове.
То и затова този така наречен "стил" музика се появява едва сега - защото едно време самият факт че си издал албум означава че си адски добър музикант и че някой те е подкрепил. Защото далеч не всеки можеше да си го позволи ... а сега ... tongue.gif


--------------------
The day Microsoft makes something that doesn't suck is probably the day they start making vacuum cleaners.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

22 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 26th April 2024 - 04:41 AM