Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
8 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Защо ни смятат за пропаднали?
DanceDevil
коментар Aug 19 2006, 10:57 AM
Коментар #1


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 116
Регистриран: 17-June 06
Град: 4ерният Ад
Потребител N: 1406



Металът е един от от най-хубавите музикални стилове, той не е просто музика той е и начин на живот.Но за съжаление е един от най-трудно разбираемите стилове в последно време.Особенно в нашата България, където напоследък е често поттискан от друг "музикален стил".Много често се говори против хората които слушат метал, смятат ги за ограничени, излишни.Незнам защо повечето хора смятат металите за пропаднали?Случвало ли ви се е пред вас да се говори против метала?Да ви обиждат че ходите по-различно от другите, че сте с дълга коса, или че се държите странно?Дразните ли се понякога от чалгата която може да се чуе от всяко едно кътче?
И още нещо което искам да кажа, ако темата не се хареса на някой бих искал просто не да исказвате нещо против нея, предпочитам да ми кажете как възприемате всичко това в обществото, пука ли ви от това което се говори против метала?


--------------------
ALMUS...е хоби!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар Aug 19 2006, 11:06 AM
Коментар #2


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



Да, случвало ми се е, примерно някои от приятелите ми да ми викат "Кви са тея грухтежи, какви са тея неща, тва не е музика" и подобни, но нали всеки човек си има вкус? Метълът за мен си е начин на живот, не бих го сменил нито с малоумната чалга, нито с "генгста" хип-хопа/рапа, а за това, което другите казват не ме ебе особено, това си е моя работа , не тяхна, аз си решавам каква музика ще слушам. И нашите са ми правили проблеми, заради това, че искам да си пусна дълга коса, обаче накрая се примириха wink.gif А чалгата мисля, че няма нужда да я коментирам wink.gif suicide.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ataegina
коментар Aug 19 2006, 11:07 AM
Коментар #3


XX
****

Група: Потребители
Коментари: 897
Регистриран: 4-December 03
Град: София
Потребител N: 342



openwidehug.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Имам си теория, че чалгата се спонсорира на държавно/мафиотско ниво и последствията от това са катастрофални(започнаха много насериозно да се взимат)... добре, че повечето хора са интуитивно- умни. smile.gif


--------------------
[color=orange]snishki v gryf
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nothing to No On...
коментар Aug 19 2006, 12:39 PM
Коментар #4


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 314
Регистриран: 4-August 06
Град: софия
Потребител N: 1490



в даскалото ми в момента се носят слухове за мене като :
1.полу наркоманка laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
2.най пропадналата от 7-ми А клас
3.ходи с метъл наркоман

абиии секви бисери ги има. и всъщност мн често ми се слува да ме обиждат заради начина ми на обличане,и заради музиката която слушам също.
прости хора ... поне да земат да послушат малко метъл че да знаят поне кво приказван и на кой


--------------------
Faith is taking the first step… it doesn’t matter if you don’t know the outcome, it doesn’t matter if you’re afraid. If you’re afraid. GOOD. Because it means you really want to get there. So that will motivate you to take that first step…. So what’s important is that you take that first step --- as long you know where you are going and where you want to go. And you want it so bad ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SteelDragon
коментар Aug 19 2006, 02:10 PM
Коментар #5


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 155
Регистриран: 24-July 06
Град: София
Потребител N: 1474



Деца, я се замислете какъв е имиджа на метъла! Не става въпрос за музика или интелект. Става въпрос за тва, че в голямата си част "метълите" са мрачни субекти, които пият тонове мастика и бира по градинките, праят се да изглеждал злобни, държат се като фанати от гората, ходят дългокоси и брадясали, често и не много благовонни... Може би като минете гимназията ще разберет, че това може да бъде куул лайфстаил там и да те кара да се чувства по-по-по. Да - точно защото те мразят и не те разбират. Но след това някак си се превръща в клошария, простотия и т.н. Ама няма кво да ви обяснявам като му дойде времето някои щя го разберат, други няма и ще си циклят "Ама защо ни мислят за такива?" Да го кажа с думи прости - обществото асоциира с метъли, това което вижда. А тези, които гордо зоват себеси метъли са онези. Те съдават имиджа. Дори метълите, заклеймени от трю метълите за ънтрю метъли, защото не се държат като трю метъли вече не са метъли, защото музиката тук най-последно нещо. Капиш?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Aug 19 2006, 02:24 PM
Коментар #6


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Вместо да се жалват някои хора, че ги мислят за пропаднали, може просто да докажат, че не са. А не да се правят на онеправдани... Пропаднали чалгари има, пропаднали рапъри. Всякакви пропаднали има. В тоя форум най-големите фенове са най-НЕпропаднали.


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
InsArtTure
коментар Aug 19 2006, 02:24 PM
Коментар #7


Бесен тийн, какъвто отдавна не трябва да е
*******

Група: Потребители
Коментари: 3402
Регистриран: 29-October 03
Потребител N: 317



Който те мисли за пропаднал е провокиран от нещо. А щом е провокиран, значи не е далеч от истината. Когато докажеш на някого, че не си пропаднал, тогава подобни дискуси ще са излишни.

И да, отивам аз при един адвокат да го питам нещо в офиса над мен. Той човека подстриган първи номер, гладко избръснат, с приятна светла ризка и панталони.

Аз съм също толкова интелигентен и любезен и
Цитат
благоуханен
както него, но затова пък съм с къси зелени и широки панталони, маратонки, черна тениска на АМон Амарт, дълга коса и 10 сантима брада. Какво да си мисли той? Каквото му покажа-такова ще си мисли0Голата истина.


--------------------
"Hayley, take this piercing off your nose! Your face must be metal-free, just like every good radiostation! Stan Smith
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Aug 19 2006, 02:28 PM
Коментар #8


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Да, така е. Човек според мен трябва да сложи нещо и върху своя имидж. Нали се казваше: По дрехите посрещат, а по ума изпращат.


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SteelDragon
коментар Aug 19 2006, 03:11 PM
Коментар #9


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 155
Регистриран: 24-July 06
Град: София
Потребител N: 1474



Цитат(Svetyl @ Aug 19 2006, 03:28 PM) *
По дрехите посрещат, а по ума изпращат.



А! Баш!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blashyrkh
коментар Aug 19 2006, 03:16 PM
Коментар #10


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2148
Регистриран: 14-December 04
Потребител N: 693



Ми за кво носите метълски дрехи, вериги и секви глупости? Какво демонстрирате. Аз имам няколко фанелки и 1 суитчър, като ги обличам само като излизам в квартала или пък концерти и такива събития.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Aug 19 2006, 03:22 PM
Коментар #11


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6131
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



На някои хора просто им отиват:) Иначе не са задължителни.


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vlad
коментар Aug 19 2006, 03:41 PM
Коментар #12


лайно
*****

Група: Потребители
Коментари: 1536
Регистриран: 18-August 05
Град: софия
Потребител N: 904



Е що да не нося такива дрехи.Тва са си дрехи като дрехи и като ме кефи ше си ги носа.Всичко тва идва от тъпотията на хората.Като те гледат че изглеждаш различно и те смятат за утрепка.Дори някой се притесняват.Въпреки че до някъде имат основание хората.Примерно когато има концерт реисовете с които народа се придвижва на там се превъщат в ад за обикновенния пътник.Дългокоси младежи които пият,пеят и викат.После няма как хората да са с добро мнение.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blashyrkh
коментар Aug 19 2006, 03:46 PM
Коментар #13


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2148
Регистриран: 14-December 04
Потребител N: 693



Не казвам да не ги носиш. Но като ги носиш, кво се оплакваш баси? (не те визирам, Vlad)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pyjamka
коментар Aug 19 2006, 04:12 PM
Коментар #14


ПринЦецка
*****

Група: Приятели
Коментари: 1227
Регистриран: 5-October 05
Град: Pyce
Потребител N: 962



Аз не мисля, че някои от хората, с които се познавам, ме смятат за пропаднала. Постарала съм се да бъде така и е факт. По-горе на няколко места се каза ясно.
Това, че за метълите не се носи добра мълва, ни е известно. Но пък и ние нямаме добро мнение за всички, нали? Тази тема ми звучи малко като тема със заглавие "Защо ни смятат за курви?" във форума на Планета ТВ.


--------------------
Наоколо е светлина и мрак -
едновременно! -
звуци и безмълвие, болка и наслада, смисъл и безсмислие, отрицание и възторг, Север и Юг.
Наоколо е ексил без спомени, безкрайна умора и волтова дъга от високо напрежение. Стени, за които епидермисът съобщава, че са изкъртени. От чужди изстрели? От собствени зъби? - какво значение има това! - пещерата е ехо на детската люлка и Лот се люлее, хванал се с две ръце за пръчките (ако все още има ръце!), все по-високо и по-високо - главозамайващо е! Ще се превърти през глава! - докато люлката се превърне в катапулт и го изстреля в самото сърце на
...Бога.

Сигурна съм, че в живота има две неща, на които може да се разчита: удоволствието на плътта и удоволствието на литературата. Аз имах щастливата съдба да събера и двете и да ги изпитам заедно изцяло.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
parabellum
коментар Aug 19 2006, 04:52 PM
Коментар #15


wizard of 40. Oz
****

Група: Потребители
Коментари: 621
Регистриран: 8-October 05
Потребител N: 965



Важно е в този пост да не откривате лични нападки, нито да гледате към него като нещо, с цел да ви обиди, за да разберете какво им впредвид. Просто да изчетете написаното.

Метълът е едно детско и комерсиално забавление в днешни дни, защото е лесно за разбиране, колкото и да си мислите, че метълът е висш музикален стил и е достоен само за най-умните хора. Погледнете само какви са въпросните хора, имащи се фенове. Никой не харесва такива несериозни, недорасли и най-вече -- слабоумни личности, които не знаят, нито са чували за друг музикален стил, освен метъл, хип-хоп и чалга. Рано или късно, като пораснете, повечето от вас ще преминат към други вълни и просто ще разберете несериозността на всичкото това, което днес слушате. Разбира се, очаквам сега, "заклетите" фенове да ме убедят, че си нямам и понятие от музика. Както едно време сте слушали нещо и сте си мислили, че е най-якото нещо, сега си мислите същото и не умеете да приемате лични критики, защото просто сте си затворили очите. Нямам никакви лични помисли почти към никого. Метълът е като чалгата, само дето не можете да го разберете. Не става въпрос за различнието на определените изпълнители, за текст или нещо такова. Всичките тези групи, всичките тези "етикети", цялото това мислене е смешно. "Всеки има право на вкус, нали?", "Какъв им е проблемът на тия хора, след като ние, метълите сме най-големите пичове?" Това е най-голямото извинение, което може да съществува. Ами, нещата които харесвате, трябва да престанете да ги харесвате, дори и насила, защото не са много, как да кажа, хайде -- не са сериозни и никой никъде няма да ви вземе сериозно, защото всичкото това говори за етапа от развитието на една личност, която трябва да продължава да еволюира, а не да се спира върху едно нещо и -- край, това е най-доброто на света. Метълите водят живота на другите хора, които правят тази музика. Разбира се, аз също слушам метъл, но моето слушане няма нищо общо с фанатизираните детски мисли, които си мислят, че слушането на метъл ги прави много умни, съпоставяйки се с останалите. Едва ли не -- гордост. Защо винаги трябва да слагате метъла и чалгата един до друг? Това е нелепо и грешно. Повечето от вас не могат да погледнат повече от дрехите, които се носят и най-големият враг в историята на човечеството - чалгата. Всичко това е толкова банално, че дори и аз се отегчавам да го говоря. Феновете на метъла намират у него понятието: "майната ви на всички, не ми дреме, аз съм пич и ще слушам това, което си искам, защото съм пич и не ми дреме, майната ви". Не ли смешно това? Кой здравомислещ човек ще го каже това? Пък после: "Що ни наричали еди-какви-си?". Прави са хората, колкото и да не ви се струва. Гледа се с пренебрежение. Искате ли да се гледа към вас пренебрежение? Колкото и да се мислите за тийнове, на които не им пука от света, трябва да ви пука от света. Трябва да показвате, че не сте такива. Толкова ли не можете да се замислите какво вършите, какво правите и какво трябва да вършите и правите, а веднага гледате проблемите у другите. Метъл = дете, може и на двадесет, може и на тридесет години да е. Ами, има неща и на този свят, които дори и да ви харесват, не трябва да ги правите.
Разбира се, "какви простотии ги говория тоя, та той дори не слуша една от групите, които и аз, следователно -- не разбира нищо." Мъчно и тъжно ми става, когато говоря с някой метъл и вместо него, виждам поредната еднаква и смешна група в очите му. Мъчно ми става, когато чуя някои да казва, че метълът е най-добрият музикален стил на човешката раса и бива мразяч към чалгата. Метълът не е чак толкова смешен, колкото самите вие му придавате такъв облик. Ще разберете, че е нещо съвсем различно да слушате това сега и след десетина години. "Бях млад и не разбирах много, ама си мислех, че разбирам всичко." Нито искам да ви "променям", ако това си мислите... просто ще го разберете след време.
А колкото до дрехите и вечният циркулиращ въпрос около тях -- дрехите с любимите ви групи са просто една комерсиална индустрия, за да печелият повече пари производителите и групите ви, а вие да си ги купувате и да си мислите, че това ви прави велики хора, като носите техните етиките. Факт е, че на групите ви хич не им дреме какви сте, просто искат да си купувате нещата им и да приличате на тях, за да имат самите те повече пари, а вие да популязирате това, което ще им донесе още повече пари, разбира се. Какво по-яко това? Промитите мозъци на децата да ми носят пари, да приличат на мене, а аз да се забавлявам с музиката си? Аз не бих се отказал от това начинание, както и те.

Хайде, сега проявете малко уважение и спестете "оригиналните" нападки към мен, което нищо няма да промени, нито ще обърна внимание и не почвйте пак: "Е, чалга ли да слушам?" Ебах, мама му.


--------------------
no matter how far a jackass may travel, it will never return as a horse.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ManOwaRadO
коментар Aug 19 2006, 05:25 PM
Коментар #16


WARLORD
*****

Група: Потребители
Коментари: 1193
Регистриран: 15-October 05
Град: Шопландия
Потребител N: 976



Еми прав си в общи линии, може и да се поспори по някои точки ама ме мързи, а и няма смисъл. Само да отбележа, че това, което казваш важи за широката маса от групи и фенове и е доста точно казано. Само, че не може ли да има хора, които да не отговарят на този профил, а да слушат някакъв вид музика (метъл) просто защото им харесва и наистина е добра и въздействаща, а не за да се правят на интересни, да избиват комплекси или каквито и да било други причини? И това да не е само в пубертета, а да си продължи цял живот, не че е задължително естествено!
Също така и неможе ли да съществуват групи, които да правят музика само за кеф и искрено да си обичат феновете?


--------------------
IPB Image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
onnellinen
коментар Aug 19 2006, 06:02 PM
Коментар #17


Хър-мър
*****

Група: Потребители
Коментари: 1862
Регистриран: 27-April 05
Град: БГ
Потребител N: 798



^
^^
smile.gif


--------------------
Смешка. Направо да умреш от гъдел ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KingSlayer
коментар Aug 19 2006, 06:03 PM
Коментар #18


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1161
Регистриран: 25-July 06
Потребител N: 1475



Край! Е за тва вече нема съм метал за да не ме сочат с к.р по улицата. Да ми викат ей тоя пропадняк мръсен evil2.gif ... Че ставам РОКАДЖИЯ laugh.gif Готин Рокаджия, пич голем! Ш'ми викат "ей тоя супер-гъзарски рокаджия" devilsmiley.gif Па кат ми писне да съм супер-Рокаджия ше стана РОКЕР! Мега-див Рокер с лъскав харлей и ше свалям мацки-чалгарки с Maiden laugh.gif laugh.gif И като ми писне на дедовия ш'си бъда пак гадният мизерен метал blackmetal.gif

Да помислим действително за хората, които са метали не толкова заради самата музика, колкото заради самото движение свързано там с кво ли не: обличане, начин на живот, купони, смръдни, пръдни, кубинки на плажа и т.н. Естествено да разискваме и хората, които обичат истински музиката и се вълнуват от нея, пък се държат малко по-скромно в обшеството и там горе-описаните джаджи.

Кой би се заел с тая задача??!!

Тоест батка, никой не би мразил някой заради слушането на определен стил музика, а точно заради поведението в обществото, особенно след интересният период в живота на всеки наречен - пуберитет!


#parabellum, убеден съм че просто си имал шибан ден - сам знаеш, че няма разлика между деца слушащи чалга и такива слушащи метал - сички правят простотии като малки. Като одъртеят... естествено металите стават по-умни laugh.gif biggrin.gif


--------------------
''HEAVY METAL IT'S? NOT A TREND, IT'S A WAY OF LIFE, A FIRE INSIDE US, AS ALONG WE STICK TOGETHER NO ONE CAN FUCK WITH US''
Dave Mustaine
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vlad
коментар Aug 19 2006, 06:13 PM
Коментар #19


лайно
*****

Група: Потребители
Коментари: 1536
Регистриран: 18-August 05
Град: софия
Потребител N: 904



Не можах да разбера тва как човек ще открие несериозността на музиката?
И как така трябва да се откажеш от нещата които харесваш за да те смятат за сериозен blink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KingSlayer
коментар Aug 19 2006, 06:42 PM
Коментар #20


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1161
Регистриран: 25-July 06
Потребител N: 1475



^Ако горното е към мене, нямах впредвид някой да те насилва или пък мрази заради това, което харесваш, а по скоро за това което правиш извън рамките на общоприетото.


--------------------
''HEAVY METAL IT'S? NOT A TREND, IT'S A WAY OF LIFE, A FIRE INSIDE US, AS ALONG WE STICK TOGETHER NO ONE CAN FUCK WITH US''
Dave Mustaine
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slash
коментар Aug 19 2006, 06:44 PM
Коментар #21


Сатана
********

Група: Приятели
Коментари: 7135
Регистриран: 1-April 05
Потребител N: 783



В моите очи, "пропаднал" е човек, който поставя всеки останал 'дет не се вижда в огледалото му - едно стъпало под него. "Пропаднал" е човек, който не е еквивалентен на съответния пол, който се пише че има. Също и човек, който не е над нещата, а под... Тези хора заслужават да им бъде счупен гръбначния стълб, но природата се е погрижила за тях, като ги е лишила от такъв. В музиката не виждам "пропадналост".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KingSlayer
коментар Aug 19 2006, 06:55 PM
Коментар #22


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1161
Регистриран: 25-July 06
Потребител N: 1475



Некои се отнесоха по течението.
Говори се точно за металите, тези които слушат метал и тези които се държат като такива, там с всичките му салтанати и т.н.
Кой говори за тъпите копелета, гаднярите, хемафродитите и там квито ги пише #Slash


--------------------
''HEAVY METAL IT'S? NOT A TREND, IT'S A WAY OF LIFE, A FIRE INSIDE US, AS ALONG WE STICK TOGETHER NO ONE CAN FUCK WITH US''
Dave Mustaine
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slash
коментар Aug 19 2006, 06:58 PM
Коментар #23


Сатана
********

Група: Приятели
Коментари: 7135
Регистриран: 1-April 05
Потребител N: 783



Цитат(KingSlayer @ Aug 19 2006, 06:55 PM) *
Некои се отнесоха по течението.

Напротив. Точно по темата се изказах. Пропаднал е прекалено "тежка" дума за музика, филми, спорт и т.н.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KingSlayer
коментар Aug 19 2006, 07:01 PM
Коментар #24


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1161
Регистриран: 25-July 06
Потребител N: 1475



^Е, да ама наистина има много хора, които считат металите за пропаднали. И горе-долу метал си е нарицателно за простак и пропадняк. Не знам някой да свързва точно това като изкуство или безобидни предпочитания biggrin.gif


--------------------
''HEAVY METAL IT'S? NOT A TREND, IT'S A WAY OF LIFE, A FIRE INSIDE US, AS ALONG WE STICK TOGETHER NO ONE CAN FUCK WITH US''
Dave Mustaine
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Slash
коментар Aug 19 2006, 07:21 PM
Коментар #25


Сатана
********

Група: Приятели
Коментари: 7135
Регистриран: 1-April 05
Потребител N: 783



Хмм... тука идеята е да се разграничават дребните неща. Доколото разбирам, темата е за метъла (като музикален жанр) и "попиването" или позьорството, нали така?! Разбира се аз няма да изчета цяла тема, в която не намирам смисъл още от заглавието. Груйо може да слуша Ивана, защото му се подсвиркват песните й, докато се разхожда из улиците. Генадий може да слуша някакъв afterwork jazz, защото му се отмаря вечер. Ганьо може да слуша някакъв техно бийт, защото го зарежда с енергия. Койчо може да слуша Manowar, защото обича да се събира с приятели и да се весели. Мъньо може да слуша Opeth с питие в ръка, защото му харесва да се скрива в него си. Това, че някой от тия пичове подражава по някакъв начин на любимата си музика - другите хора не ги бърка, а ако ги - значи са тъпи. Същото мога да го напиша и за любими филми и футболни отбори. Разграничавайте дребните неща!


icon_headbang[1].gif Подборката ми на имена icon_headbang[1].gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blame
коментар Aug 19 2006, 07:45 PM
Коментар #26


Silver
*****

Група: Потребители
Коментари: 1348
Регистриран: 21-November 05
Град: Габрово
Потребител N: 1032



Това с възраста ми звучи от типа:
- Госпожо, роди ви се момиче!
- ееее,така ли?Исках момче!:(
- Ама спокойно,ще му мине след време...

Та,уат евър.

Често съм била 'пренебрегвана' по някакви подобни причини. Не помня много случаите.,а и не виждам нужда да ги помня. Позволила съм си да докажа,че мога,ако искам. И а да видим кой какво ще ми каже..


Или си "пропаднал", или не - останалото са подробности.


--------------------
Life changes.. People don't.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар Aug 19 2006, 08:00 PM
Коментар #27


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



Наистина какво значение има музиката, която слушаш ебаси, като ти си си свестен човек, съвсем нормален, не някакъв пич, навързал 10+ обърнати кръста/пентаграма на врата си, гледащ злобно всеки минаващ или мъкнещ вериги като за световно. Какво ми пречи да си слушам метъл, да се обличам съвсем нормално и подобни неща. Общо-взето повечето хора едва ли биха познали, че слушам тази музика, особено като нямам дълга коса. Обаче на голяма част от тях кажеш ли им, че слушаш метъл, и те веднага започват някакви фантасмагории от типа на: " Ти защо си сатанист?" и подобни простотии. И все пак всичко идва от неосведомеността на голяма част от обществото за тази музика, смея да твърдя...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blashyrkh
коментар Aug 19 2006, 08:04 PM
Коментар #28


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2148
Регистриран: 14-December 04
Потребител N: 693



Странно. На мен НИКОГА, никой не ме е питал подобни неща. С кви хора се събирате бе?? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rodd1ck
коментар Aug 19 2006, 08:08 PM
Коментар #29


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1117
Регистриран: 11-September 05
Потребител N: 931



Някои ме мислят и ми казват, че съм бил пропаднал и без да знаят какво слушам! happy.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар Aug 19 2006, 08:34 PM
Коментар #30


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



^Ахахха, това също може да се случи да laugh.gif laugh.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 16th April 2024 - 08:49 AM