Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
3 страници V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Приятелството между половете
Во Царствии Твое...
коментар Feb 10 2010, 09:23 AM
Коментар #31


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 967
Регистриран: 7-July 09
Град: Транай
Потребител N: 3491



Eeeee много буквално си "прочел" картинката ми smile.gif Постнах я от поза и сеута... нал трябва да сме зли smile.gif Пък може и друга жена да и е разбила носа, знае ли човек - женската еманципация край НЕМА!


--------------------
И низвергнахме из нашего ума Токийского Хотела...

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Volt Thrower
коментар Feb 10 2010, 02:15 PM
Коментар #32


Метъл
*****

Група: Validating
Коментари: 1016
Регистриран: 30-August 08
Потребител N: 2960



^Попринцип може некоя друга мацка да я е фраснала така, но не ми се вярва. А и аз говоря, че има такива малоумници.
Не казвам, че като е момиче може да си позволява каквото си иска, ама тва на снимката е прекалено.

А и в крайна сметка си е мое мнение, може и да има хора, за които това е геройска постъпка(не посочвам никого конкретно, просто казвам че има такива хора). х_х
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Feb 10 2010, 10:31 PM
Коментар #33


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



^^^^ AGAGAGGAHAHAHAHA АХАХАХХАХАХА аХахахахахаххахах човече толкова да съм съгласеееееееееееееееееен хахахах
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Frik
коментар Feb 13 2010, 12:44 PM
Коментар #34


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 227
Регистриран: 30-January 07
Потребител N: 1821



Абсурд.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
t0xIc
коментар Feb 13 2010, 07:58 PM
Коментар #35


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1599
Регистриран: 26-April 03
Потребител N: 83



Както казваше Крис Рок - "всичките ми приятелки са познати, които съм опитал да чукам, не се е получило и съм попаднал в зоната на "приятелството".


--------------------
as time slips away
the cage will rust
life will go on
as you fall to dust
Go to the top of the page
 
+Quote Post
The Lion
коментар Apr 4 2010, 08:39 AM
Коментар #36


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 36
Регистриран: 16-January 10
Потребител N: 3706



Възможно е да се постигнат такива отношения, стига човек да не е контролиран от животнското и заслепен от плътските желания.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
blame
коментар Apr 4 2010, 10:12 AM
Коментар #37


Silver
*****

Група: Потребители
Коментари: 1348
Регистриран: 21-November 05
Град: Габрово
Потребител N: 1032



^rofl


--------------------
Life changes.. People don't.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 4 2010, 10:34 AM
Коментар #38


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6129
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



^^На този свят ден съм съгласен с теб, чадо...


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pa®tci
коментар Apr 5 2010, 07:30 AM
Коментар #39


Serpent Moves
********

Група: Приятели
Коментари: 5893
Регистриран: 20-May 07
Град: parc des partcalence
Потребител N: 2094



Цитат(The Lion @ Apr 4 2010, 09:39 AM) *
Възможно е да се постигнат такива отношения, стига човек да не е контролиран от животнското и заслепен от плътските желания.

Правилно, мирянино Лъв, така трябва и да бъде. yes.gif

За съжаление си попаднал на форум с хеви (общо казано) метълисти. sad.gif
По този случай те поздравявам с една песничка на EXODUS.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ping_pong_bitche...
коментар Apr 5 2010, 07:49 AM
Коментар #40


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 326
Регистриран: 17-November 09
Град: Бургас/Варна
Потребител N: 3636



Да Ви имам проблемите. Какво лошо има приятели мъж и жена да се чукат, ако им е угодно?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nikoi
коментар Apr 9 2010, 07:40 PM
Коментар #41


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 212
Регистриран: 4-August 09
Потребител N: 3515



"Да Ви имам проблемите. Какво лошо има приятели мъж и жена да се чукат, ако им е угодно?"
Аз смятам, че дори е по-добре, ако има сексуално напрежение между двама разнополови приятели, те най-безцеремонно да си се натаковат; но друг е въпросът, че не винаги тези сексуални искри са взаимни - ако не са, то тогава тази дружба ще претърпи множество провали; но не съм съгласен, че едно приятелство може да съществува паралелно с постоянни сексуални отношения между двете лица - креватното другарство дори и на мен(като човек, който не вярва особено в обективността на квалификацията "приятел") ми се струва, че се явява твърде абстрактно определение за нормални дружески отношения между мъжа и жената!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hetfield
коментар Apr 9 2010, 08:10 PM
Коментар #42


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 347
Регистриран: 9-December 07
Потребител N: 2474



Цитат(nikoi @ Apr 9 2010, 08:40 PM) *
Аз смятам, че дори е по-добре, ако има сексуално напрежение между двама разнополови приятели, те най-безцеремонно да си се натаковат;

И аз така мисля. biggrin.gif


--------------------
Fuck it all and fuckin no regrets
I hit the lights on these dark sets
Medallion noose, I hang myself
Saint Anger round my neck
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Apr 20 2010, 01:24 AM
Коментар #43


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



Някой си е загубил девствеността, а никойчо.? Какво се правиш на интересен непрекъснато, а не кажеш две нормални изречения. В представите си ми като едно надуто, комплексирано кретенче, което, ако имам, ще се пукне от надуване. Както един приятел казва 'ИЗДИШАЙ БОБЪРЕ' ;>
Вземи си изчукай грозната приятелка под звуците на Пантера и вземи замълчи.


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nikoi
коментар Apr 20 2010, 11:46 AM
Коментар #44


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 212
Регистриран: 4-August 09
Потребител N: 3515



Не чукам момичета, които смятам за грозни, а и траш-метълът не ми е любим стил (това са две прости и смея да твърдя нормални изречения, свързани от едно сложно, но и не чак толкова "сложно", изречение).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
telia
коментар Apr 20 2010, 11:51 AM
Коментар #45


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 794
Регистриран: 11-March 07
Потребител N: 1949



Блъде, арогантността не води до светли пътища, братко!

Трудно е да има приятелство. Добре изградени отношения не са равни на приятелство.


--------------------
"...Ако не беше ти(спрямо това, което търся тук) щях да си изляза от този форум, който въпреки стойностите си, щеше да бъде безполезен за целите ми."- nikoi ... Птицата ще лети и в катрана, дирейки небето си/ небето ни, което е нейното Всичко! / Неизвестното крие в себе си сбор от предположения, чиято вероятност на сбъдване е правопропорционална на нашите очаквания за обратното.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Apr 20 2010, 04:51 PM
Коментар #46


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



Щото с добрина се стига далеч, нали?


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
telia
коментар Apr 20 2010, 08:13 PM
Коментар #47


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 794
Регистриран: 11-March 07
Потребител N: 1949



И все- пак доза приличие е по- разумния вариант.


--------------------
"...Ако не беше ти(спрямо това, което търся тук) щях да си изляза от този форум, който въпреки стойностите си, щеше да бъде безполезен за целите ми."- nikoi ... Птицата ще лети и в катрана, дирейки небето си/ небето ни, което е нейното Всичко! / Неизвестното крие в себе си сбор от предположения, чиято вероятност на сбъдване е правопропорционална на нашите очаквания за обратното.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nikoi
коментар Apr 21 2010, 08:45 AM
Коментар #48


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 212
Регистриран: 4-August 09
Потребител N: 3515



"Трудно е да има приятелство. Добре изградени отношения не са равни на приятелство."
Това, за което говориш, не е само проблем на разнополовата дружба; а и да те питам, щом разграничаваш добре изградените отношения от приятелството, и понеже твоето мнение ми е значимо и би ми повлияло, как ти виждаш това тъй трудно за визиране, поне от мен, явление - "приятелството", как би го обяснила с думи, като го разграничиш отново с думи от многоспоменатите "добре изградени отношения", които се наблюдават и в любовта(едно друго необяснимо за мен явление), и в службарската работа, а и често между двама пяници, които дори не се познават, но към момента са обединени от добрите си алкохолни взаимоотношения, а вероятно и от невъзможността да вървят поединично сред нощните улици, където я в локва могат да се удавят, я жените им от някъде могат да се мернат и да ги подметнат с някой капак на отводнителната канализация...?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
telia
коментар Apr 24 2010, 11:29 AM
Коментар #49


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 794
Регистриран: 11-March 07
Потребител N: 1949



Ще съм лаконична. Приятелството се изгражда на база предишни инкарнации и е вид "договор". Както и типа на вражеското отношение. Посятото днес като настояще, ще си го пожънем по-късно, също като настояще. За това следва да си творим внимателно днешния ден.


--------------------
"...Ако не беше ти(спрямо това, което търся тук) щях да си изляза от този форум, който въпреки стойностите си, щеше да бъде безполезен за целите ми."- nikoi ... Птицата ще лети и в катрана, дирейки небето си/ небето ни, което е нейното Всичко! / Неизвестното крие в себе си сбор от предположения, чиято вероятност на сбъдване е правопропорционална на нашите очаквания за обратното.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
conguestadors
коментар Apr 24 2010, 11:38 AM
Коментар #50


PAIN
*****

Група: Потребители
Коментари: 1750
Регистриран: 21-April 06
Град: Пловдив
Потребител N: 1302



^Мдаааа и пак всичко се свежда до ебането! whistle.gif


--------------------








Go to the top of the page
 
+Quote Post
nikoi
коментар Apr 24 2010, 06:32 PM
Коментар #51


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 212
Регистриран: 4-August 09
Потребител N: 3515



Защо си мислиш, че отношенията между два индивида са възможни само или чрез така нареченото "приятелсво", или чрез секса? Нима само с това се изчерпва общуването помежду ни? Аз смятам, че много хора могат да бъдат обединени от дадена идея или в определен полилог по някаква тема, без да са приятели помежду си, камо ли пък, тази идея или тема да изисква съвокупление между тях!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
conguestadors
коментар Apr 24 2010, 07:25 PM
Коментар #52


PAIN
*****

Група: Потребители
Коментари: 1750
Регистриран: 21-April 06
Град: Пловдив
Потребител N: 1302



^Аз се шегувам бе пич. С telia сме приятели и затова се пошегувах, а ти иди да изпиеш една водка и гледай малко по ведро на живота. drinks_drunk.gif


--------------------








Go to the top of the page
 
+Quote Post
telia
коментар Apr 24 2010, 07:52 PM
Коментар #53


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 794
Регистриран: 11-March 07
Потребител N: 1949



laugh.gif laugh.gif Простете! conguestadors, моля, спри се, че някои домашни неща ти мътят мозъка.


--------------------
"...Ако не беше ти(спрямо това, което търся тук) щях да си изляза от този форум, който въпреки стойностите си, щеше да бъде безполезен за целите ми."- nikoi ... Птицата ще лети и в катрана, дирейки небето си/ небето ни, което е нейното Всичко! / Неизвестното крие в себе си сбор от предположения, чиято вероятност на сбъдване е правопропорционална на нашите очаквания за обратното.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nikoi
коментар Apr 24 2010, 08:32 PM
Коментар #54


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 212
Регистриран: 4-August 09
Потребител N: 3515



Цитат(conguestadors @ Apr 24 2010, 08:25 PM) *
^Аз се шегувам бе пич. С telia сме приятели и затова се пошегувах, а ти иди да изпиеш една водка и гледай малко по ведро на живота. drinks_drunk.gif

Ако е било на шега, се извинявам за неуместния си пост...(нямам голямо чувство за хумор - такова съм си)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wolfheart
коментар Apr 24 2010, 10:51 PM
Коментар #55


Я свободен
*******

Група: Приятели
Коментари: 4327
Регистриран: 16-March 04
Потребител N: 429



Цитат(Warrior Of Ice @ Feb 6 2010, 08:51 AM) *
Като цяло съм на мнението на blood - колкото повече се сближават двамата, толкова повече започва (поне) единият да иска още нещо.

Всички сте еднодушни, че прекаленото приятелство в крайна сметка води до трайно отъркване на определени части от тялото.

Никой не се замисли, че изискванията за приятел и потенциално гадже са различни, също както изискванията за програмист и системен администратор. При приятелството е най-определящо доверието между двата индивида. Докато при връзката обикновенно е определяща външността на единия индивид и влиянието и финансовата обезпеченост на другия.

Също определяща разлика е, че релацията приятел-приятел е много към много, докато при гадже-гадже релацията е 1 към 1 (в някои страни е 1 към повече). При установяване на връзка и последващото и прекратяване, обикновено двата индивида имат нулево желание да се виждат въобще. Заради потенциално бързо прекратяване на връзката си, индивидите не престъпват към задълбочаване на взаимоотношенията си ами държат на приятелството си.

Също други определящи фактори са географски дадености, като както релефа на единия от индивидите, така и географското местоположение на индивидите (всички знаем, че "междуградските" връзки не са най-прекрасното нещо на света).

Други фактори могат да бъдат влечението на единия индивид към богати мъже, престъпници и т.н.т и нежелание на другия да се забърка, различни влечения в различни насоки, пристрастеност към цигарите на единия и непоносимост на другия, влечение към мотори на единия и страх от мотори на другия и така нататъка....


--------------------

Broken hearts are for assholes!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Frik
коментар Apr 27 2010, 09:39 PM
Коментар #56


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 227
Регистриран: 30-January 07
Потребител N: 1821



Ти ебал ли си въобще бе? laugh.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар Apr 27 2010, 09:45 PM
Коментар #57


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



аз бих те ебал теб, курво.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Daddy`s Girl
коментар May 2 2010, 01:23 PM
Коментар #58


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 720
Регистриран: 29-April 10
Потребител N: 3818



ами... защо пък да няма приятелство м/у половете? От страна на момичетата (жените) би могло,но за момчетата (мъжете) се съмнявам.Пък и то много зависи за кого говорим.
Имам доста жени в нужда biggrin.gif biggrin.gif


--------------------

Are you watching c l o s e l y ?

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар May 2 2010, 01:27 PM
Коментар #59


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



^Дай ги насам, ще ги експлоатираме ;р


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Daddy`s Girl
коментар May 2 2010, 01:42 PM
Коментар #60


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 720
Регистриран: 29-April 10
Потребител N: 3818



хах.. направи си тема за "нуждаещи" се жени..не ми се иска да ги разобличавам


--------------------

Are you watching c l o s e l y ?

Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 страници V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 19th March 2024 - 01:28 PM