Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
 
Reply to this topicStart new topic
> Обувки онлайн
TheEconomist
коментар Jan 10 2018, 10:07 PM
Коментар #1


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 13
Регистриран: 10-August 17
Потребител N: 4685



Честита Нова Година на всички! Споделете от къде си поръчвате маратонки и като цяло обувки онлайн, защото не ми се занимава да ходя по магазините, а и честно казано няма много време.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SilviaIv
коментар Jan 12 2018, 12:37 PM
Коментар #2


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 2
Регистриран: 22-November 17
Потребител N: 4712



Забелязвам, че все повече хора си поръчват обувки онлайн. Явно не им се занимава да ходят по магазините да търсят и т.н. Аз лично предпочитам да отида в магазина и да си премеря това, което искам. Сега се поразрових в Интернет и попаднах на този сайт: https://discountmania.eu/mazhki-obuvki/mazhki-ketsove - виждам, че предлагат голямо разнообразие. Разгледай го, може да си харесаш нещо.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pa®tci
коментар Jan 16 2018, 10:14 PM
Коментар #3


Serpent Moves
********

Група: Приятели
Коментари: 5893
Регистриран: 20-May 07
Град: parc des partcalence
Потребител N: 2094



Мда. И аз предпочитам да отида на място, че напоследък ми се случи да си купувам 45-и номер, докато откак се помня съм все на 44-и. Има понякога леко разминаване в номерата.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
naMetalo
коментар Mar 18 2018, 10:57 PM
Коментар #4


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 1
Регистриран: 18-March 18
Потребител N: 4745



Аз от известно време също съм любител на онлайн пазаруването. Преди време определено бях доста скептично настроен, обаче вече всичко е регламентирано. Най-вече със задължителната опция за връщане в рамките на 2 седмици.

Мисля си "След като се научихме да поръчваме храна онлайн, защо да не сме стигнали до момента, в който спокойно да поръчваме и дрехи, обувки през сайтове".

Според мен все пак е добре мястото, откъдето се купуват обувките да бъдат проверени предварително. Ето, да кажем аз лично избирам от този списък със сайтове за обувки онлайн. Най-вече защото във firmsinfo.com има и много мнения на потребители, които вече са ползвали услугите на магазините.

По отношение на размера знам, че когато обувката е маркова, размерът отговаря. Пък и както казах, винаги може да върнеш поръчката в определен период
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Scanspeak
коментар Apr 7 2018, 09:02 PM
Коментар #5


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 74
Регистриран: 6-December 12
Град: София
Потребител N: 4310



Аз купувам често и от двете места, горе долу обувки за бягане на 9 месеца, там е най-голяма драмата. Предпочитам онлайн, защото мога да ги получа, да дръпна два тигела с тях и ако не са ми удобни, да ги върна (в 14 дневен срок). Наскоро купих два чифта Under armour от Sportvision, единия купих Януари и в магазина ми седеше удобно, след 10-на км беше най-лошата обувка, която ми е попадала. Тъй че, поне за мен, по-добре онлайн. А и тия мизерници от Sportvision спонсорират Лайногорец, ако знаех нямаше да стъпя там.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MORRIGAN
коментар Oct 15 2018, 10:11 PM
Коментар #6


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 10
Регистриран: 13-October 18
Потребител N: 4796



New Rock.


--------------------
“Creation is quite impressionable. Everyone leaves a trail of their actions. And everyone, however wise,
however powerful, however immortal, makes mistakes. All it requires is the patience to wait for them.
And you’ll find no one, in all Creation, quite so patient as Death.”
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 19th March 2024 - 08:36 AM