Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
901 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Случайни глупости, ...излейте си душата...
SepulTeraHead
коментар Apr 17 2004, 03:05 PM
Коментар #1


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Тая тема не е за нищо особенно. Просто пишете разни неща дето ви минават през главите и нямат място другаде.

------------

На шибаната ми мишка и се прееба шибания ляв бутон. А да правиш всичко с десния е баси бедствието... Ще трябва да се разкарвам да си купивам няква нова мишка а въобще не ми се занимава. А и няма да мога да бия Боби на брууд 2-3 дни. Деба... тая мишка от самото начало беше няква шибана. Трябваше да си запазя старата. Mouse Scum!

-----------

Вчера на концерта на Born From Pain някъв тип ми вката едно рамо в брадичката и си прехапах езика. Им ам няква рана, което не е сташно - страшното е че фъфля като идиот и май ще шъм така цяла шедмица... Мамка му mat.gif ШИБАНО ФЪФЛЕНЕ!

------------

Каква е тая тъпа конспирация всички учебници и тетрадки да са някви извратени формати които са по-малки от А4. Правих някъв доклад на компа и после го принтирах.... Значи в който и учебник да го завра все стърчеше по малко mad.gif Мега тъпо. Винаги съм мислил че А4 е някъв универсален формат ебати. Тея шибани учебници няма никво приложение по тоя начин.

--------------

Born From Pain - Ебати якото. Прокрадват се някви нотки на оптимизъм в черното ми съзнание. Почнаха от време да идват и наистина готини банди в България. Специално Stampin' Ground и Born From Pain са групи които не съм и сънувалче ще видя на живо тук, или въобще някъде. Сега ако дойдат и Merauder някой ден, аз просто ще УМРА от кеф.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
коментар Apr 17 2004, 05:21 PM
Коментар #2


Poisoned
*****

Група: Потребители
Коментари: 1407
Регистриран: 12-May 03
Град: BG
Потребител N: 101



Eto o6te:

Цитат
И аз ще дойда 100%. Жена ми нещо се разубеди... на кой му дреме?
Ще си напиша Mrs. SepulTreaHead на дясната ръка и нямам проблеми вече....


hehehehehehehe laugh.gif tongue.gif icon_headbang[1].gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Apr 17 2004, 08:08 PM
Коментар #3


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28345
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Sep, не би било зле да добавиш в подписа си и следните култови цитати на Щурчо:

"Slayer нямат ли нов албум след New Faith?"

и

"Белият дроб не е ли един?"

laugh.gif


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Apr 17 2004, 11:45 PM
Коментар #4


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Сега аз почвам с оплакванията:
Защо винаги ми е студено?Напоследък все треперя.Май ще мра-не знам...
Защо баща ми е толкова стиснат?
Защо трябва да ставам толкова рано-това недоспиване ще ме довърши тотално.Явно страдам от някаква форма на лунатизъм,вампиризъм и тем подобни заболявания на нервната систама...През деня спя най-добре.Няма проблем ама като съм на шибаното даскало?Кога да спя?
Защо напоследък една част шибания ми клас се чуди как да се заяде с определени хора(включително мен-в класациите "всеобщи врагове","луди за връзване","хора за дразнене" и т.н съм по първите места както става винаги в периодите на всеобща ненавист).Даже даскалицата по математика вчера ни каза,че досега не е виждала клас,в които учениците да се мразят толкова много.Ама 18 момичета и 3 момчета-змиярник какво да се прави-трябва да търпя онези идиотки още 2 години.Сега си задавам въпроса"Защо не се преместих миналата година?Сега,докато съм в този клас няма да намеря покой".Уви,за съжаление трябва да призная,че майка ми беше права.когато ме караше да се местя...
По принцип и други момичета имат същите проблеми,но аз винаги най си го отнасям заради острия език."Език мой,враг мой"-абсолютно вярна е тази пословица...Не мога да се науча да мълча-това ми е един от най-големите недостатъци-винаги действам импулсивно,с рогата напред.
Пък и не мога да разбера защо един човек иска да командва всички 20 останали и да ги кара да живеят по неговите правила?Това момиче не се ли научи за 6 години,че няма да може да ме промени и да ме направи поредната покорна овца,която да я мрази,но и същевременно да се страхува и да я гледа в очите...Държи се безобразно с повечето,а само аз имам смелостта да се опълча срещу тази иначе пълна никаквица.
Пък и тази ваксина-образувала се е гнойна пъпка както ми казаха и понякога много сърби...И кожата на ръцете ми се е напукала...И хремата ме държи вече втора седмица...
Но дотук с оплакванията-имам и добри вълнения:
Разбрах,че има надежда една от любимите ми блек групи да дойде есента.Надявах се все пак на такова нещо,но толкова скоро не съм и сънувала.Добрите вести винаги идват като гръм от ясно небе,но лошите по-често го правят...Дано стане...
Намерих доста трудно намираеми албуми на групата само по 3,50 диска с поръчка.Каква радост!Иначе трябваше да давам по 31 кинта ако ги бях поръчала да ги внесат.Има разлика,нали?
Пролетта дойде(мразя я) и краят на даскалото се вижда.Както и класните...Но засега вървя добре.Пък и като знам,че почти 3 месеца няма да си виждам класа...ебати кефа!
Утре съм на някакво импровизирано РД на една бивша съученичка с една сегашна(една от малкото свестни).Сигурно ще е тъпо с момичетата от 1-ва Английска пък и както съм свикнала на предимно мъжки компании сигурно ще се чувствам като орел сред кокошки(пък и аз как се надцених),но ако случайно има бира или друго пиене(след последния път,когато само аз си пих не ми се вярва да има пък и все пак е през деня) ще стане весело-поне на мен.А сестрата на канещата слуша LP-ще се опитам да й пропагандирам нещо друго-дано стане...
Та накратко и не толкова накратко-това бяха душевните ми терзания за момента.Всеки човек има добри и лоши периоди-аз съм в среден.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beerzebub
коментар Apr 18 2004, 12:24 AM
Коментар #5


Da schlägt es links
*******

Група: Приятели
Коментари: 3756
Регистриран: 17-January 03
Град: София
Потребител N: 8



И вие к'во?


--------------------
meh.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 18 2004, 08:51 AM
Коментар #6


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



егати..прочетох го цялото huh.gif . Sep, точно ми се джиткаше Бруд Бруте, Споко бе не фъфлеше толкова много вчера, Учебници suck indeed.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 18 2004, 08:59 AM
Коментар #7


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Подписа е обновен

---------------

Чалга купоните - баси! Не си бях тръгвал толкова рано от купон никога сигурно. 10:30 с големи мъки! Добре че жена ми почна да възприема мойта философия и вече и тя се дразни на тея простотии. Иначе беше весело да видиш как всички се напоркаха и се забиха един с друг. Някви дето по принцип се мразят. АХАХАХХА!

--------------

Meshuggah! Една позната ходи до Холандия по празниците и и бях заръчал да ми напазарува разни дискове. Обаче в Холандия явно уважават празника за разлика от тука и не работят. Всички музикални магазини са били затворени. Добре че там някъв познат на сина и бил фен на Meshuggah. Пича ми е бърннал диска и сега ми го донесоха. Велико! Destroy Erase Improve е велик албум и от доста време исках да го имам на свастен носител. Благодаря ти безимемем холански пич!

----------------

Шибана мишка с преебан ляв бутон!

----------------------

_SiegfrieD_, ще мреш.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 18 2004, 01:03 PM
Коментар #8


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6129
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Eeeh mnogo me kefi taq tema za oplakwaniq... i az sh napisha neshto wink.gif

Naposledyk wsichki me draznqt... ne znam shto ama mi se shte wsichki da mrat i da si ostana sam s diskografiqta na SaXoN na taq planeta. Mai mai samo pichowete ot taq grupa me razbirat...
W daskalo e ujas... imam chuwstwoto che daskalkata mi po matematika jiwee na druga planeta wink.gif Basi otkachalkata. Nashto qko MG e qko samo na wid... ama wytre e zle, basi na wsqka krachka shibani rapari. Ima wsichko na wsichko 10-ina metala wink.gif S tqh si se znam de...
Tolkoz za daskalo. Sledwat priqtelite... iei ako ne bqha Satyr i Deville dosega da sym gytnal... towa seriozno. Basi shibanqshtinata ot kym hora w toq shiban nashiban grad Ruse... Ta kato stana duma za Ruse naposledyk tuka e stanalo boino pole... i ne smo boino pole ami i publichen dom. Ako ne sreshtnesh kurwa ili kurwar shte sreshtnesh mutri. Wse edno i syshto. A da i pensionerite se mnojat kato marokanski skakalci... Kazwa se che trqbwa da uwajawash starite hora ama kak da uwajawam nekwi babeta deto ne znaqt mqrka... Eeeh starost neradost.
I nakraq:
Abe q da wi zapitam samo pri mene li se poluchawa gadoriqta da sym jertwa na predrazsydyci. Samo shtoto sym metal i nqkoi hora me otbqgwat i me gledat podozritelno. Nqmam dumi... Chuwstwam se kato negyr w kraq na 19-ti i nachaloto na 20-ti wek. Mnooogo zle. Metal=idiot prostak narkoman piqnica. Taka izliza mai...
Eeeh ima i oshte ama ne se seshtam....


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Apr 18 2004, 01:40 PM
Коментар #9


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



ммммм... аз нямам проблеми с предразсъдъци .... освен че ме мисля т за рапър и при тях е същото .хората извън тяхната субкултура гуи мислят за тъупаци а голяма част от тях са пекани няма значение каква музика слушаш как се обличаш какво обичаш да правиш ... важното е да си човек на място wink.gif

айдеи аз да са оплача .... вчера ми са назложи да спя на гаратав горна щото имах връзка за вт 3 часа след като влака от софия пристиган в горна оряховица sad.gif
освен отва ботев пловдив паднаха и изпаднахме чуствам се като че ли света свършва ... обичам го тоя отбор по дяволите ... като си спомня преди 5 години как плаках пред статуята на ботев на стадиона когато щяхме да са ртазпаднем ... а сега изпаднахме ... sad.gif hmm.gif no.gif

sep skor toq twoq podpis 6a stane kilometri4en smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 18 2004, 02:08 PM
Коментар #10


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Дам, подписа се разраства много бързо. Просто Щурма говори много.

Svetyl, спри да говориш против рапърите само защото са рапъри и тогава се жалвай за предразсъдъците на хората...

Шибана мишка...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 18 2004, 02:16 PM
Коментар #11


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6129
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Цитат
Svetyl, спри да говориш против рапърите само защото са рапъри и тогава се жалвай за предразсъдъците на хората...


Nqmam nishto proti tqh, towa che te imat protiw men e druga rabota...
A kato kazwam shibani rapari imam predwid tiq deto me mrazqt shtoto sym metal. A sa dosta...


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bgm
коментар Apr 18 2004, 03:46 PM
Коментар #12


Anti-Everything
****

Група: Потребители
Коментари: 536
Регистриран: 4-May 03
Потребител N: 91



ONZI DEN IADOH BISKWITENA TORTA S LIMONOWO NISHISTE.Abe, hora, na koi swiat zhiweete?Lele, limonowo nishiste.

PISNA MI, da burkat kolichestwoto zahar w chaia.Tolkowa li e trudno da se izmeri chaena luzhica i polowina.DAMN.

PISNA MI, sutrin da izkluchwat swetofarite.Ne moga da razbera zashto go prawiat, da ne bi da habiat tok ili neshto.Mama mu na Sofianski.

Zashto po diawolite, Israel ne izgoniat palestincite ot iwicata Gaza i ne postroiat stenata, koiato Sharon predlozhi?


puke.gif - KAKWO E iziala tazi ikonka?Twa mi prilicha na trewa, a powurniata izobshto ne e takawa. no.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
$$Waffe
коментар Apr 18 2004, 04:13 PM
Коментар #13


proof 101
**

Група: Потребители
Коментари: 102
Регистриран: 23-October 03
Потребител N: 313



МИ на мен ми е гот, отивам на концерт. Правя си пълен диск с албумите на Пантера biggrin.gif , яко,,,,....

ranting.gif Баси как може да кажеш на някой че не искаш да те притеснява а той да ти налива стрелички по телефона. ще удуша някой,,,,....

puke.gif Наядох се като свиня и ще повръщам,,,,....

Пръснах се да се хиля на НАНОВАР,,,,....


--------------------
user posted imageX
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Apr 18 2004, 04:16 PM
Коментар #14


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28345
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Brave пише на кирилца! ohmy.gif Аз съм в шок... laugh.gif


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Apr 18 2004, 07:01 PM
Коментар #15


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Днес се сдобих с 4 free книги на Тери Пратчет(на заем), и "Пътеводител на галактическия стопаджия".Йупиии-ще има какво да чета за месец и нещо!
Ама иначе се изръсих със седем кинта! за букет и некви стотинки за специално гъзарско пликче за подарък...
Гледах"Реална фантазия"-перфектна компютърна анимация с интересен сюжет и приличен край(един от главните герой(от най-главните) все пак умира за всеобщото благо)...
Но иначе не гледайте "Джурасик парк 3"-голяма тъпотия...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 18 2004, 07:24 PM
Коментар #16


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Цитат(_SiegfrieD_ @ Apr 18 2004, 07:01 PM)
Но иначе не гледайте "Джурасик парк 3"-голяма тъпотия...

Това че някъв друг динозавър преби от бой тиранозавъра, направо ми развали филма. Втората част беше тооооолкова по-добра. За първата да не говорим. В следващия филм трябва тиранозавъра да отмъсти, иначе няма да го гледам!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Apr 18 2004, 07:50 PM
Коментар #17


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



И на мен тиранозавърчето ми е любимо...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 18 2004, 09:02 PM
Коментар #18


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



Цитат(Warrior Of Ice @ Apr 18 2004, 05:16 PM)
Brave пише на кирилца! ohmy.gif Аз съм в шок... laugh.gif

btw кво толкова му има на латиницата ?

JP3 ? ..като малък 1 ми беше любимия филм след Терминатор 2, като гледах 2 щях да умра от тъпотия..представям си в 3 за какво става дума.

На мен пък драйвърите на саунд картата ми правят проблеми и не ми бачка Cubase-а.

-----
Иначе се кефя че днеска с Рейдж направихме някво развитие по баладата guitar.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Apr 18 2004, 09:21 PM
Коментар #19


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Хахха... междудругото, Сеп и в двата цитата има грешка... ама айде... НЮ ФЕЙТ РУЛЗЗЗЗЗ smile.gif

А що никой не ми припомни, че албума не се казваше Ню фейт, а просто се смеехте... човек да не сбърка от вас ебати... а накрая даже и господ ме замеряше с бутилка от бира! И кво против това да мятам бирата?! Нали не се разля напълно... тва е важното...


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 18 2004, 09:40 PM
Коментар #20


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Споко бе! Беше празна! И пластмасова!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
falio`
коментар Apr 18 2004, 10:04 PM
Коментар #21


Burned from hope
*****

Група: Приятели
Коментари: 1741
Регистриран: 18-February 03
Град: София
Потребител N: 45



abe
kakvo e MD (skoro idva!) ili neshto takova, samo reklami i po mailite nqkiv gluposti s tva mD??!!?
utre trqq da predavam dokl;ad po geografiq za QPONIQ ama sa sednah da pisha i me myrzi super mnogo!!! thumbdown.gif

iskam stipendiq...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
коментар Apr 18 2004, 11:58 PM
Коментар #22


Poisoned
*****

Група: Потребители
Коментари: 1407
Регистриран: 12-May 03
Град: BG
Потребител N: 101



Bahti tupoto... pi6a nqkam sme6en doklad po ikonomika, ot koito zavisi dali 6te se diplomiram v tova gadno u4ili6te, a sum do nikude...
To pone edva li nqkoi 6te sedne da 4ete podobni gluposti, a i da sedne az taka sum gi vrutnal ne6tata, 4e nikoi nqma da razbere kvo iskam da kaja i nqma da mi zadavat vuprosi...
Samo nqma da e zle da go dovur6a.. 6toto utre.... uuuu to ve4e stana dnes e srokut, a az sum malko nazad...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 19 2004, 09:32 AM
Коментар #23


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



сега за да не изреждам предметите по които трябва да уча ще кажа:
"Same shit different day"... REDRUM icon_headbang[1].gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Apr 19 2004, 10:07 AM
Коментар #24


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Хахах... тая тема просто е велика... амеждудругото имам класно днеска... и е хубаво да си науча, защото е след няколко часа... успех на адашаа smile.gif


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Apr 19 2004, 12:56 PM
Коментар #25


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Кво класно през Април????
Днес часовете бяха по 30 минути,защото в даскало е ебати клинча,но пък киснахме цели 2 свободни часа...
Имах кофти контролно по химия,но в края на часа стана интересно.Една съученичка отиде да пие вода от чешмата в кабинета,извъртя крана,но изведнъж той изхвърча и се получи нещо като малък(абе не толкова малък) гейзер.В кабинета стана ебати наводнението и всичко беше опръскано(включително и ние) понеже колкото и да се опитва един дванайдесетокласник,който беше в кабинета при класната си не можа да задържи за дълго струята,която беше огромна заради силното налягане.не Знам по нататък как са се оправяли,но беше цирк...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jicata
коментар Apr 19 2004, 02:34 PM
Коментар #26


guitar
****

Група: Потребители
Коментари: 920
Регистриран: 20-January 03
Потребител N: 15



Днес смятам да е първият ден след ваканцията когато ще седна да уча...btw май съм забравил как се прави...трябва се стягам здраво! huh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 19 2004, 04:47 PM
Коментар #27


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Юпииииии!!!!!!!1 Нова мишка! Работи като истинска. Получавам малък оргазъм всеки път като цъкна с левия бутон.. Ох-ох...ох!

----------

Днеска в ОЧЗ съвсем случайно видях на оригинално CD един от любимите ми албуми - Clawfinger - Deaf Dumb Blind. Не ми достигнаха някви 5 лева. Утре отивам да си го купя. Баси якото! icon_headbang[1].gif

-------------

Просяци.... По дяволите! Днеска няква полуумрела цигънка ми вика "немам праички за 1 цигарка, дай ми". МАМА ТИ ДЕБА!!!! Поне за хляб или нещо такова да ми искаше, ама за цигари... никво съжаление от мене. Заслужаваш си шибаната съдба щом мислиш да си дадеш единствените пари за шибани цигари...
А аз по принцип съм състрадателен...

-------------

Утре излиза Американското издание на Through Тhe Ashes Of Empires. Има една нова песен която ще е само на този диск - Seasons Wither. Ще накарам брат ми да слезне до магазина и да го земе и да ми го прати. Така май е по-сигурно отколкото да поръчвам от amazon.com. Абе както и да е - албума е велик. И без добавената песен(а самата тя, според хората които са я чули, е нещо велико) албума си струва всичките усилия. Най-любимия ми албум от последните 3-4 години... безспорно!
\m/ MACHINE FUCKIN' HEAD \m/


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Apr 19 2004, 06:55 PM
Коментар #28


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



И АЗ ЩЕ СИ КУПЯ МИШКААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!


А за класното... сега е по програма по литература smile.gif Нека по отрано за да поправаме оценки след тва

Този коментар е бил редактиран от Abbath на May 2 2004, 11:21 AM


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bgm
коментар Apr 19 2004, 07:30 PM
Коментар #29


Anti-Everything
****

Група: Потребители
Коментари: 536
Регистриран: 4-May 03
Потребител N: 91



Цитат(SepulTeraHead @ Apr 19 2004, 05:47 PM)
Просяци.... По дяволите! Днеска няква полуумрела цигънка ми вика "немам праички за 1 цигарка, дай ми". МАМА ТИ ДЕБА!!!! Поне за хляб или нещо такова да ми искаше, ама за цигари... никво съжаление от мене. Заслужаваш си шибаната съдба щом мислиш да си дадеш единствените пари за шибани цигари...
А аз по принцип съм състрадателен...

Heh, s dulgi opiti nauchih, che prosiacite nai-mnogo se napichat kato im kazhesh neshto ot sorta "A shto ne mi dadesh ti 10 stotinki".Edin put go kazah na edna ciganka i tia mi wika: "Mi na, shte ti dam 10 stotinki", i az "E kato mi dadesh za kuw kur prosish...pfff".Onaia se strichi i si trugna i ottogawa samo twa kazwam, heh.Naskoro obache, dadoh na edna babichka 50 stotinki i oshte me e iad, che go naprawih.Niakwa doide i ne mi dade drug izbor, mamka mu, twa nai-mnogo go mrazia.Niakaksi me prinudi.OBIRDZHII
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Apr 19 2004, 08:09 PM
Коментар #30


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



На мен въобще не ми просят-бягат на другия третоар като ме видят.
Евентуално може да дойде да ми иска 10 стинки некво 4 годишно хлапе и то,защото още не си е патило явно....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

901 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
10 потребител(и) четат тази тема (10 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 19th March 2024 - 08:54 AM