Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
901 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Случайни глупости, ...излейте си душата...
Souldestroyer
коментар Apr 19 2004, 08:27 PM
Коментар #31


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 84
Регистриран: 5-September 03
Потребител N: 256



mi az ko da se oplacha
na shibanata kuharka mi se e priebalo kliucheto na treta struna i nemoje da se vyrti daje s kleshti i sia triaa da si nastroivam kitarata po treta struna(a tia e malko po visoka ot kolkoto triaa i nemoga da ia otpusna).....
na telefona ednoto kopche mi se e priebalo pa me marzi da go nosia da go opraviat
aa i po matematika nishto nemoga da chatna ot zadachite (sigorno shot me marzi da gi pregledam da negovorim za uchene na formuli) vtoriq srok i unaa sha mi go nachuka nali sia mi e za posledna godina.......
a ve s dve dumi idiotski problemi smile.gif


--------------------
Once there was a time
darker than the human mind
the old man told me
If there was a light
it cried a while before it died
it died away
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Apr 19 2004, 08:33 PM
Коментар #32


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Леле как ми се ядат макарони със заленчуци на фурна,обилно поляти със соев сос(мое изобретение ама не го готвя аз естествено)...Трябва да кажа на майка ми да направи утре...
Това беше ей такa междудругото...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 19 2004, 08:34 PM
Коментар #33


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Swansong на Carcass е ебати идеалния албум. Къде ми е бил мозъка последните 4-5 години и защо чак сега чувам тази велика(явно) банда?????


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
t0xIc
коментар Apr 19 2004, 08:35 PM
Коментар #34


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1599
Регистриран: 26-April 03
Потребител N: 83



http://t0xic.hit.bg/Kuki.htm


--------------------
as time slips away
the cage will rust
life will go on
as you fall to dust
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Souldestroyer
коментар Apr 19 2004, 08:37 PM
Коментар #35


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 84
Регистриран: 5-September 03
Потребител N: 256



SepulTeraHead sha se setish smile.gif i trite im albuma sa veliki


--------------------
Once there was a time
darker than the human mind
the old man told me
If there was a light
it cried a while before it died
it died away
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 19 2004, 08:41 PM
Коментар #36


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Само тоя намерих из free сървърите. headbang[1].gif баси яките рифове! headbang[1].gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Souldestroyer
коментар Apr 19 2004, 08:45 PM
Коментар #37


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 84
Регистриран: 5-September 03
Потребител N: 256



uffff ma kva sam liahma sorry cheta Swansong na Carcass i si mislia za Swampsong na Kalmah......
inache Swansond si e super i Heartwork e mnoo iak ako si go namerish sha te nakefi


--------------------
Once there was a time
darker than the human mind
the old man told me
If there was a light
it cried a while before it died
it died away
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 19 2004, 08:56 PM
Коментар #38


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6129
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Poneje taq tema e za oplakwane...ostawat mi okolo 12 chasa jiwot...imam mesechno domashno po matematika. Warriora mai znae kakwo e wink.gif
Ne sym go napisal cqloto wink.gif Zdrawei troike ili chetworke wub.gif


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Apr 19 2004, 09:40 PM
Коментар #39


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28345
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



49-те примерни чат-ъп фрази, за да разтопиш ледената блондинка срещу себе си

---------------------------------------------------------------------- -----------

"Здрасти!" (В случай, че си Брад Пит, Маркъс Шенкенбърг или друга някаква знаменитост.)

"Драссттт!" (В случай, че си пияният Брад Пит, Маркъс Шенкенбърг или друга някаква знаменитост.)

"Загубих си телефонния номер, може ли да ползвам твоя?" (Вярно, това е тъпо, но пък те много се кискат на него)

"Приличаш доста на бъдещото ми гадже". (Тук обикновено мълчат загадъчно една-две минути, осмисляйки новата информация.)

"Ако вървя след теб до къщи, ще ме опитомиш ли?" (Досега не съм успял да го произнеса, без да се зачервя от срам, но какво да се прави.)

"Мога ли да те свалям?" (В случай, че си супертъпо парче. Ти супертъпо парче ли си, или няма как да прецениш?)

"Как се чувстваш?" Тя отговаря: "Страхотно". "Не, не те питам как изглеждаш, а как се чувстваш". (Това, ако не става ясно, е вид комплимент и работи безотказно.)

"Липсва ми плюшеното мече. Ще спиш ли с мен?" (В случай, че тя е в картуун-цветове, с фибички, големи пърхащи мигли и е толкова зашеметяващо глупава, че дори другите блондинки й се подиграват.)

"Еби ме у гъзо, ако бъркам, нали, но не ти ли се иска да ми свирнеш, копеле?" (Само ако си съвсем сигурен, че не знае български.)

"По-сладка си от глюкоза и ме привличаш като свободен електрон от ядрото на 238U, та се чудех какво ще кажеш да отидем в моята стая да направим ковалентна връзка?" (Браво бе, физик.)

"Прости наглостта ми, но винаги съм искал да се запозная с манекенка." (Има и по-бърз начин - да помолиш Евгения Калканджиева да прости наглостта ти и да те запознае с въпросната нейна подопечна. Макар че не разбирам защо ти е това, след като явно се познаваш със самата Евгения.)

"За какво са ми тези 2,8 милиона лева в банката, като имам слабо сърце?" (Само ако е истина. Парвенюшко е, но върши чудеса.)

"Знам, че за теб не съм нещо особено, но в моето племе смятат, че божествено красив". (След което се засмиваш окуражително, защото по същността си това е шега.)

"Аз съм гей". (Не протягай безполезните си ръце към нашите блондинки, мръсен гей!)

"Утре давам обет в манастира". (Рискуваш обаче да ти отговорят "а-а, мерси, аз съм на диета и не обедвам".)

"Изправи се, ако обичаш, за да мога да те сваля". (Кротко, Тайсън, седи мирен. Пробвай по-добре с някое от горните.)

"Не викай! Не искам да те убивам, но ще го направя, ако се наложи!" (В случай, че се запознавате, докато обираш апартамента й.)

"Кога трябва да се връщаш в Рая?" (Хитро, но щателният ми рисърч сочи, че ще те разберат едва 0,03%.)

"Извинявай. Имаш ли нещо против да се повзирам в теб няколко минути, за да мога да те нарисувам вкъщи по памет?" (Ако поиска да ти види картините, отклони с нещо загадъчно като "изкуството е безполезно, важен е вътрешният ти пар ексельонс".)

"Колко време ти отне да станеш толкова сладка?" (Е, ако с тва свалиш някого, си ебати майсторчето.)

"Последния път като те видях, сънувах". (Следва задължително "какво сънува", тъй че си подготви нещо с много венчета, маргаритки и обсипан със звезди небосвод.)

"Не съм ли те виждал в егоист?" (Не, защото е пълен с разни унисекс-газелки, които упорито избягват класическия калифорнийски чар. Пробвай и с Български фермер - нали си читател на егоист, трябва да си язвителен през цялото време.)

"Ако той не се появи, аз съм ей там, до пуканките". (В случай, че до началото на прожекцията остават 3-4 минути.)

"Какво е чувството да си най-красивата жена на купона?" ("Неприятно. Постоянно идват някакви грозници с размъкнати комбати да ми задават тъпи въпроси".)

"Какво като нямам зъб тука - има повече място за езика ти. Хахахахаха!" (В случай, че си много прост.)

"Толкова си красива... Не мога да повярвам, че Господ не те е запазил за себе си". (Опа-а, тежката артилерия. Помни - това не е любов, а проста свалка. Впрочем това черен хумор ли беше?)

(гръмко, към останалите от компанията) "Ето го и доказателството, че Господ ни обича". (Това е по-добро от горното.)

"Що мислиш му викат пик-ап?" (В случай, че си горд собственик на стар, ръждив форд с пробит радиатор.)

"Ако бях на твое място, щях да спя със себе си". (Аааарргх, колко си прост! Осъждам те на седем години безебие!)

"Не сме ли се виждали някъде?" (Да, току-що, хитър свалячо.)

"Знам, че сме братчеди, ама тука сме в Родопите..." (Отчаянието е силно чувство. Не пипай роднините си, мръсник.)

"a/s/l" (В случай, че твоят отговор е 31/m/ L.A.)

"Шшшш, ела вънка да ти говорим нещо". (А ти ела в София някой път.)

"Аз карам онова черното БМВ петица отпред". (В случай, че наистина го караш, иначе се излагаме страшно.)

"Бе не съм най-готиният пич в бара, ама само аз си говоря с теб, нали?" (Да, има нещо у теб. Предимно говна.)

"Гласовете в главата ми казаха да те заговоря". (След което и забърши лигата с ръкава на болничната пижама. И да си взимаш лекарствата.)

"Задръжте рестото". (В случай, че си идиот и си оставил петдесетарка за малък джеймисън с лимон.)

"Казвам се ------ и скучая. А ти?" (В случай, че и тя скучае достатъчно, че да се хване за сламката. Т.е., да те хване за сламката.)

"Ако направят конкурс за най-добра хаус двойка, ще заложа на теб и мен". (В случай, сте в малката зала на Метрополис към 5:30 сутринта, а ти си толкова стоунд, че ти е все едно какви глупости бръщолевиш.)

(безмълвно дърпане на плитката) (В случай, че си много млад, но вече обичаш да си пипаш пишчицата на гърнето.)

"Цяла вечер те гледам и реших, че ще те заговоря..." (В случай, че си на 14.)

"Колко взимаш, момиченце?" (На 67 си и паметта ти отслабва.)

"Влизай у колата, майка ти дееба курвенска!" (В случай, че се казваш Кела, Очите, Бацата или нещо подобно.)

"Бързам да се запозная с теб, преди да са те изгонили. Как "защо"? Всички жени те намразиха начаса, когато влезе". (Горе-долу става, но задължително трябва да се произнесе много искрено.)

(подаряваш й роза) "Просто исках да покажа на тази роза колко си красива". (Не, аз ти казах - ти си извънмерно прост.)

"Искаш ли да отидем вкъщи и да направим това, което така или иначе ще разкажа на всички, че сме правили?" (Браво - това е то да имаш житейска позиция.)

(подаваш GSM-ката си) "Обади се на съквартирантката си, че няма да се прибираш". (И ти викат Тед Бънди, а?)

"Вярваш ли в любовта от пръв поглед или пак трябва да мина оттук?" (О-о, зачатъци на хумор? Продължавай.)

"Заведи ме пиян, защото съм много вкъщи". (Да, да, добре. Да ти викна ли такси? Опа-а, леко, масата. Я си легни оттатък най-добре.)

Virtual Egoist


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 19 2004, 10:00 PM
Коментар #40


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



^ Това не е темата с вицовете. Правете разлика! Тука се оплакваме колко е гаден света. mad.gif

... смешно беше все пак


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Apr 20 2004, 02:55 AM
Коментар #41


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Цитат
"a/s/l" (В случай, че твоят отговор е 31/m/ L.A.)



ОБИЧАМ ТЕ!



Щегувам се бтв, ама нали тоя е от Los Ang....... абе то ставаше въпрос за Сан Франциско май... Сеп, къде бяха гейовете?





А аз искам да се оплача от това, че Еван............... (групата) правят бездарна музика и само външния вид на вокалката ги спасява! Искам да се оплача и от Сеп, който ме рита... и то не по вагината, а в канала в ИРЦ. Искам да се оплача и от тая по немски, щот ми написа 2.... и да се извиня на тая по български, че я нареках баба коледа...


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 20 2004, 09:48 AM
Коментар #42


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



Цитат(Sturmfuhrera @ Apr 20 2004, 03:55 AM)
Цитат
"a/s/l" (В случай, че твоят отговор е 31/m/ L.A.)



ОБИЧАМ ТЕ!



Щегувам се бтв, ама нали тоя е от Los Ang....... абе то ставаше въпрос за Сан Франциско май... Сеп, къде бяха гейовете?





А аз искам да се оплача от това, че Еван............... (групата) правят бездарна музика и само външния вид на вокалката ги спасява! Искам да се оплача и от Сеп, който ме рита... и то не по вагината, а в канала в ИРЦ. Искам да се оплача и от тая по немски, щот ми написа 2.... и да се извиня на тая по български, че я нареках баба коледа...

аз искам да се оплача, че още се случва глупавите ти изказвания да ме удивляват с това колко са глупави biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
giggle
коментар Apr 20 2004, 10:41 AM
Коментар #43


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 848
Регистриран: 27-February 04
Потребител N: 408



huh qka tema;/

ako 6te se oplakvam..hm super se nervq 4e sum 2 smqna i ne moga ve4er da sedq po 2-3-4-5 4asa navun..
draznq se ot daskalkata po bulgarski koqto vmesto da prepodava ne6to pravi anketa kakva maika iskame da imame rabote6ta ili bezrabotna..absoliutno perko
teq ot metalbg....u4udvat me s izrudski temi vseki den..
hmm qko iskam pak da doide subota i da gledam napu6eni fizionomii nevred biggrin.gif
iskam po skoro onq disc deto satyr mi e obe6tal
Maika zaminava 4etvurtuk nadale4,koeto zna4i 4e 6te imam dooosta vreme svobodno za 6matkane...
tva za jesus ot temata za sme6kite ne mi se zaredi..vupreki 4e go ostavihd a se zarejda dooosta dulgo vreme..
of ne 6ta dnes da se ka4vam na troleq ,sled kato v4era puskaha azis a sedqh lice v lice s aneliq na nqkakuv plakat..
kato cqlo..jiveq v interesen grad boxed.gif
a jesus christ mi se zaredi ...hahahahah sme6ka


--------------------
Wake up
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xskacorex
коментар Apr 20 2004, 11:37 AM
Коментар #44


protocol down
*****

Група: Потребители
Коментари: 1855
Регистриран: 12-January 03
Град: Пловдив
Потребител N: 4



Цитат
В момента известният рапър от лейбъла на Шамара се намира във варненския арест. Г-н 100 Кила бил внезапно проверен през нощта на 15 април в Исперих. Причината да бъде там била съвместното му участие с останалите артисти на R’n’B Records в местна дискотека.

След изявата им всички останали тръгнали за Варна, а г-н 100 Кила останал за вечерта. През нощта, докато обикалял по улиците, полицаи внезапно го спират за проверка. Г-н 100 Кила не представил лична карта. Рапърът се сторил на проверяващите го полицаи доста подозрителен и те проверили името му в централата. Информацията, която за секунди им върнали от там била, че е обявен за национално издирване. Последвал незабавен арест.
Все още причината рапарът да е обявен за национално издирване не е ясна.

^ТОВА АДСКИ МЕ ТОРМОЗИ!!!

--------

Вчера с брат ми прекалихме с погото и счупихме един доста скъп полилей вкъщи, майка ми се събуди... влезна в стаята и каза: "Никъде няма да ходите" и си излезна... и сега незнам, какво означава това?! Дали няма да ме пусне да дойда в София на 24-ти както планирах?! Надявам се, че не!

Тормози ме тъпото даскало... и тъпите даскали... и тъпия... ъ-ъ-ъ... 'фен', който ми изпраска една кубинка в лицето на последния концерт, на който бях... иначе съм ОК!

Сичко е ебати якото... хахаха


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 20 2004, 12:56 PM
Коментар #45


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Тва за 100 Кила е тъпо. Явно куките могат само да лапат подкупчета и прочие, но като опре до това да си вършат работтата като хората правят тъпи грешки, защото са кретени. Това невинен(поне в случая) човек да бъде арестуван е голяма простотия.
BIOHAZARD - Mistakedn Identity - по случая.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 20 2004, 04:09 PM
Коментар #46


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6129
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Utre imam kontrolno wyrhu Bibliqta...ujasno eeee mad.gif


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Apr 20 2004, 04:59 PM
Коментар #47


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



basi typnqta ... nai qkite pesni deto slu6am wseki pyt kat o gi 4uq w opredelen moment tolko qko me fyrlqt w ty4a 4e posle ne moga se wyrna s 4asowe w normalno systoqnie

basi iskam da ubiq typoto hlape na sysedite ......

nakraq w momenta w klub4eto o6te se use6ta wonqta na prydnato .... basi koi be6e toq maistor we 4ak me zasrami
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_SiegfrieD_
коментар Apr 20 2004, 05:03 PM
Коментар #48


Архидемон
*******

Група: Потребители
Коментари: 3643
Регистриран: 19-July 03
Потребител N: 202



Кучето ми нещо пак е зле-има туморни образувания по целия корем.Направиха й ретнгенова снимка,която показва,че може да има метастази в белия дроб и при такъв случай няма да може да се оперира...Има все пак надежда,защото снимката не е ясна-утре ще се види.Това куче( женски кафяв доберман) вече има две операции от тумори на гърдата за краткия си живот от 10 години.Вече е достатъчно възрасна и можеше да очакваме такова нещо.Както и да е-за съжаление кучетата малко живеят и тъкмо като се привържеш умират.Майка ми е страшно притеснена и се страхувам,че ако стане нещо с това куче тя ще е след него...
В общи линии това ме вълнуваше в момента...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Apr 20 2004, 05:12 PM
Коментар #49


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



zabr5awih ... dnes trqbwa6e da imam kontrolno za oswobojdawane ot izpit obache sda uspah a na wsi4koto otgore dori ni6to neznaeh ...

twa za ku4eto be6e gadno .... naprawo iztrypwam pri misylta 4e skoro i moeto k u4e .... mamka mu we4e e na 11 godini ..... ebati 6ibanoto .... sad.gif
sieg dano ti sa oprawi ku4enceto stiskam palci
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 20 2004, 05:27 PM
Коментар #50


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



аз да се оплача че ми е яко тъпо да чета нечии проблеми и чие куче ще стане Dead Metal и всъщото време е егати крастата да продължаваш да четеш smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Apr 20 2004, 05:45 PM
Коментар #51


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



na mene we4e 2 ku4eta mi umrqha moga ti kaja 4e e wse edno da umre 4len ot semeistwoto ... no.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Peter
коментар Apr 20 2004, 05:47 PM
Коментар #52


Poisoned
*****

Група: Потребители
Коментари: 1407
Регистриран: 12-May 03
Град: BG
Потребител N: 101



Dnes e bahti murzeliviq den... Sea vmesto da izlqza nqkude si visq tuka pred maznoto pc i pi6a v nqkav forum... Ama me murzi... Sega se 4udq kvo da pravq... Da visq na pc-to i da djurkam igri, da visq v neta, da gledam televiziq ili da produljavam da se 4udq kvo da pravq, dokato ne stane vreme za ve4erq... Bahti dilemata... Da bude6 ili da ne bude6... Da murzeliva6 v ku6ti ili da murzeluva6 na vunka... mai navunka si e po-oferta... ama me murzi...

A dneska v daskaloto kvi faksove ima6e... Nai-golemiqt fask mai be6e, 4e Orlin (hab. MpeHa) ima 5 na klasnoto po literatura, sled kato e gola voda, a daje pi nekvi vodki i nekvi biri predi klasnoto... Abe faksadjii...

Utre pak nqma da imame nikvi 4asove sigurno, a na mene mi se igrae6e fizi4esko ta si e e**** m******... Za6to kogato iskam da imame nekvi normalni 4asove nikoga nqmame? Kakvi sa tezi prevratnosti na sudbata...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 20 2004, 07:24 PM
Коментар #53


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Баси кефа. Deaf Dumb Blind е велик албум. Най-добрия на групата. Безспорно. Най-добрия рап метъл, според мене. Най-яките текстове по принцип. Най-откровенните анти-расистски послания. Обичам го тоя албум!
\m/ I DON'T CARE \m/
\m/ GET IT \m/
\m/ THE TRUTH \m/
\m/ WARFAIR \m/
.....\m/!!!!!!!!


------------------

Трябва да почна да ходя сериозно на училище и да изкарам някви свесни оценки че си е ебало майката. Днеска замесник директорките взеха нашия дневник, а аз съм с над 100 отсъствия и би трябвало да звънят у нас. Само ще създадат ядове на наще. Аз вече съм си решил да се стягам, няма нужда от подобни глупости, ама явно не може без тва.

....имайки предвид това, днес доста щастливо не влезнах на контролното по химия.

------------

Трябва да чета сега яко Алеко Константинов, че още не съм правил контролно на него. Трябваше да го правя преди 2 месеца сигурно но не влезнах(каква изненада, а?). Както и да е, аз съм чел доста анализи и имам представа за какво става дума, но ми трябва да прочета и самите творби. Дано да се справя.

--------------

DON'T YOU GET IT.... headbang[1].gif DON'T YOU FORGET IT..... headbang[1].gif DON'T YOU GET IT.... headbang[1].gif DON'T YOU FORGET IT..... headbang[1].gif
CLAWFINGER RULES!!!!!!!!!! headbang[1].gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
falio`
коментар Apr 20 2004, 08:24 PM
Коментар #54


Burned from hope
*****

Група: Приятели
Коментари: 1741
Регистриран: 18-February 03
Град: София
Потребител N: 45



neska e easi typiq den...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alpha prime
коментар Apr 21 2004, 09:31 AM
Коментар #55


алфонс
******

Група: Потребители
Коментари: 2959
Регистриран: 8-August 03
Град: Пловдив, градът на "Ботев"
Потребител N: 232



баси станах в 8 и 30 да дойда на лекции а се оказа че сме от 2 часа ranting.gif
mat.gif ... мамка му ... изгубих си парите за седмицата а съм на рд във варна ohmy.gif .... пууу .... мамака му .....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 21 2004, 05:54 PM
Коментар #56


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



аз пък искам в моя квартал да имам приятели които слушат неща като тези които аз слушам и да могат да свирят на барабани и бас китара...пък и някой ако може да крещи хуу ех мечтии..по цял ден да се мотаме да свирим да става купонче
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Apr 21 2004, 06:28 PM
Коментар #57


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Но за тва си имаш Спиро. Всичко се компенсира....

Цитат
SepulTeraHead sry, che ti kopiram ideite, ama t'va triabva da se otbeleji:
[03:13:21] <Zombie> edin pederast deto me bie6e kat maluk umrq ot rak na kraka

Abbath, LMAO!!!!!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Svetyl
коментар Apr 21 2004, 08:42 PM
Коментар #58


Поетично бездушен
********

Група: Приятели
Коментари: 6129
Регистриран: 8-October 03
Град: Русе / Велико Търново
Потребител N: 295



Da fuck you fuck you fuck you maikata na wsichko. Petyk e edin fuck you fuck you fuck you den. Misho Shamara shte "zabie" w rusenskiq dom na kulturata:))
fuck you fuck you fuck you


--------------------
Historia vitae magistra
Historiam nescire, hoc semper puerum esse.

Защото ние се нуждаем от последните 5000 години, за да можем да преживеем що-годе спокойно следващите сто.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
falio`
коментар Apr 21 2004, 08:48 PM
Коментар #59


Burned from hope
*****

Група: Приятели
Коментари: 1741
Регистриран: 18-February 03
Град: София
Потребител N: 45



onq den slu4aino popadnah na horoskopa po BTV i vikam 4aai da 4uq
(mislih 4e govorqt p mnogo neshta i tam ti kazvat nqkvi neshta deto ne gi znaesh ili ne gi o4akvash... blink.gif )
pri koeto kazvat:
"vodolei...., ne pytuvaite! vypreki nepriqtnostite se usmihvaite i prodyljavaite napred......ribi....blabla/..."

bah v vajnata iinformaciq. na4i kato go znam tva kvo?!?!? shto da ne pytuvam/1?1?1? problem?!?!?!

no sled tva na sledvashtiq den za Vodolei kazaha po4ti syshttooto i pak dve-tri dumi...
i te mi kazvat: "doverete se na zvezdite, te vi obi4at..." bye.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sw1tched
коментар Apr 22 2004, 08:20 AM
Коментар #60


Архидемон
*******

Група: Приятели
Коментари: 3914
Регистриран: 12-April 03
Потребител N: 65



Цитат(SepulTeraHead @ Apr 21 2004, 07:28 PM)
Но за тва си имаш Спиро.

неподходяща дума ползваш..ми той мое и да слуша неща като моите ама не ги свири..шот не мое и няма на кво
Go to the top of the page
 
+Quote Post

901 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 19th March 2024 - 11:12 AM