Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
6 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Жените предпочитат космати мъже с бирени коремчета
Megadeth
коментар Aug 6 2009, 02:27 AM
Коментар #1


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



Мъжете с бирени коремчета, космати гърди и рошави коси могат да си отдъхнат. Данните от ново проучване показват, че жените предпочитат именно тях, а не т.нар. метросексуални представители на силния пол.

Според анкетата, направена по поръчка на производителите на сладоледите "Lion Bar", 80 процента от дамите вече не намират за привлекателни слабите и стройни мъже с женствен вид.

Оказва се, че представителките на нежния пол попадат по-лесно в плен на истински мъже от типа на Даниъл Крейг, познат с ролята на Джеймс Бонд.

Резултатите от допитването, обхванало 5000 жени, показват, че само една на всеки пет анкетирани предпочита метросексуалните мъже.

Друга добра новина за представителите на силния пол е, че много от жените нямат нищо против дъха на техните партньори да мирише на бира.

Дамите освен това не се притесняват от увисналите мъжки гърди, нито от неприятната миризма, която понякога се носи от телата на половинките им.




------------


Сега от диетите за отслабване, ше мина на диети за надебеляване, че отново не се вписвам - МУХАХА!


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krisku
коментар Aug 6 2009, 02:30 AM
Коментар #2


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 8
Регистриран: 5-May 09
Град: earth/eu/bg/bln
Потребител N: 3400



Що, бе, като те гледам на снимката си супер, ама некадърен баща имаш, що не ти е направил нос?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gadabout
коментар Aug 6 2009, 08:51 AM
Коментар #3


analizator
*******

Група: Потребители
Коментари: 3004
Регистриран: 1-April 08
Град: WorthlessPieceofShitVille, Population:You
Потребител N: 2681



Друго проучване, включващо 7000 жени от три европейски страни, установява, че представителките на нежния пол нямат нищо против техните партньори да вонят на мускус, да пърдят неконтролируемо и да не си мият зъбите.
Те са дори привлечени от мъжете, които не употребяват тоалетна хартия, а пък крайно окосмените и потни мачовци с къдрав мустак и обилни телеса са истинска мишена за тях.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MrsLinda
коментар Aug 6 2009, 10:46 AM
Коментар #4


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 184
Регистриран: 15-February 09
Град: София
Потребител N: 3263



статията ми звучи като доста нескопосан опит да оправдаеш някак си наднорменото си тегло ph34r.gif


lmao


--------------------
The King of My Heart

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Chimera
коментар Aug 6 2009, 01:10 PM
Коментар #5


Глава на монархията
*****

Група: Потребители
Коментари: 1016
Регистриран: 17-October 07
Град: Вятър ме вее на бял кон...
Потребител N: 2375



Аз не обичам бременни мъже и определено не си падам по космати задници. Значи ли това, че не съм жена? sad.gif

Статията е като онези стахотии в Космпополитън, в които се тръби, че "проучване на учени от Харвард доказа, че жените мислят различно от мъжете, а шоколадът не е толкова вреден...". Puh-lease.


--------------------
I may be bad, but I'm perfectly good at it
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Aug 6 2009, 04:02 PM
Коментар #6


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



Цитат(MrsLinda @ Aug 6 2009, 11:46 AM) *
статията ми звучи като доста нескопосан опит да оправдаеш някак си наднорменото си тегло ph34r.gif


lmao

Според сайтовете за съотношение тегло>ръст моето е перфектно чудесно между другото ;р Виж, пича, в чийто задник бъркаш - неговото не е.
lmao


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
conguestadors
коментар Aug 6 2009, 05:44 PM
Коментар #7


PAIN
*****

Група: Потребители
Коментари: 1750
Регистриран: 21-April 06
Град: Пловдив
Потребител N: 1302



Оказа се, че аз трябва да сваля 22 кг., щото тежа 100, а съм висок 184 см. Оптималното ми тегло трябвало да бъде 78 кг.

А иначе по темата, на мен също са ми споделяли мои познати девойки, предпочитанията си към по космати и едри мъже. Но това си е нормално, то си е заложено в ДНК-то.


--------------------








Go to the top of the page
 
+Quote Post
MrsLinda
коментар Aug 6 2009, 05:51 PM
Коментар #8


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 184
Регистриран: 15-February 09
Град: София
Потребител N: 3263



ахахааааааааааа, сам си противоречиш на мненията, и то в рамките на 24 часа


Цитат(blood @ Aug 3 2009, 10:11 PM) *
Хора, дебел съм яко, та реших да пробвам една диетка, дет я намерих у нет-а. Пардон, казаха ми я на морето, та после я намерих
Казва се Японско Чудо, ей ви линк за нея. Та, некой ползвал ли я е и има ли ефект :> suicide.gif

Ти май нещо сериозно си ме объркал с някой от новорегистрираните... аз такава 'уста ще отворя, че твоята ще я затвориш завинаги.

а коментара за задника ще го пропусна - не ти влиза в работата просто...и не е тук мястото,
нали е форум за музика, а не за задници ???????
това са твои думи, затова си налягай парцалите, момче !


--------------------
The King of My Heart

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Aug 6 2009, 06:20 PM
Коментар #9


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



Хахаха, чекай си дръпна шкембака, че не виждам монитора - деееба. Скоро ше звъня на 088868274* за да се позадоволя и отзад xD


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MrsLinda
коментар Aug 6 2009, 06:23 PM
Коментар #10


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 184
Регистриран: 15-February 09
Град: София
Потребител N: 3263



според мен не си виждаш х*я от шкембето........ а иначе -
можеш да се задоволиш отзад и сам, при това безплатно !


--------------------
The King of My Heart

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Aug 6 2009, 06:26 PM
Коментар #11


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



Толкова ли си проста, че трябва да го напиша, да го прочетеш, да го асимилираш след около час, та да престанеш да сипеш помии. Ся чети;

Цитат
сам си противоречиш на мненията, и то в рамките на 24 часа

Тва, което съм писал там е да отворя тема, кой с истински проблеми ще заяви, че ги има в място като това? Дееа.

А за задоволяването - ще ти звънна!


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MrsLinda
коментар Aug 6 2009, 06:31 PM
Коментар #12


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 184
Регистриран: 15-February 09
Град: София
Потребител N: 3263



мен не смей да ме обсъждаш, щот на години си по малък от сина ми! ясно ли ти е ?

кво ми се праиш на интересен ? що не отвориш тема за твоите проблеми ? А ?
вместо да оплюваш тоя и оня ?
и колко си велик на 18 - АХАХАААААААААААААААААААААААААААААААААААА


--------------------
The King of My Heart

Go to the top of the page
 
+Quote Post
conguestadors
коментар Aug 6 2009, 06:36 PM
Коментар #13


PAIN
*****

Група: Потребители
Коментари: 1750
Регистриран: 21-April 06
Град: Пловдив
Потребител N: 1302



Не се карайте бе хора. Според мен темата никак не е лоша и е добре дамите във форума да си изкажат мнението. hmm.gif


--------------------








Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар Aug 6 2009, 06:50 PM
Коментар #14


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



Ееее, аз като съм по средата к'во да правя? :д Ни едните, ни другите, буахаха


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karelian
коментар Aug 6 2009, 06:56 PM
Коментар #15


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2160
Регистриран: 19-February 09
Град: Sofia
Потребител N: 3269



Не знам коя жена ще ПРЕДПОЧИТА космат мъж!

А относно бирения корем - не е чааааак такъв проблем! Може и да се прежаля. rolleyes.gif
Та нали има фитнес зали, само ние ли ще висим там?!?

Абе дет` се вика - Бегом в залата! И без колата...
Никакво отпускане! wacko.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Braindead
коментар Aug 6 2009, 07:14 PM
Коментар #16


Condemned to Hell
******

Група: Приятели
Коментари: 2377
Регистриран: 13-June 04
Потребител N: 519



Ами, аз честно да ви кажа, не мога да се сетя за жена, която би предпочела неподдържан мъж пред поддържан (най-общо казано). Че има разлика между поддържан и поддържан - има, но аз досега не съм видяла суетен мъж да страда от липса на ухажорки. Докато за тези с бирените шкембета, грозното окосмяване и прочее не мога да кажа същото... unsure.gif


--------------------
"Moral principles are not allowed when you're a secretary!"

http://www.myspace.com/ladyofslaughterr
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар Aug 6 2009, 07:18 PM
Коментар #17


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



дайте да дефинираме нещата все пак. гнусно окосмяване и за крака ли се има предвид примерно, или си говорим за универсалните области, където е...добре да се поддържа. :п


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Braindead
коментар Aug 6 2009, 07:19 PM
Коментар #18


Condemned to Hell
******

Група: Приятели
Коментари: 2377
Регистриран: 13-June 04
Потребител N: 519



Затова казах гнусно, защото имам предвид не краката, разбира се, опазил Господ, хаха, имам предвид бради, непоглеждани в огледало от време оно, ей такива ужасяващи гледки. И универсалните места, разбира се.


--------------------
"Moral principles are not allowed when you're a secretary!"

http://www.myspace.com/ladyofslaughterr
Go to the top of the page
 
+Quote Post
scion_of_storm
коментар Aug 6 2009, 07:22 PM
Коментар #19


Рицар на върховен дом Сянка
**********

Група: Metal World Conclave
Коментари: 13162
Регистриран: 26-November 05
Град: София
Потребител N: 1041



sad.gif

брадата миии :д


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Braindead
коментар Aug 6 2009, 07:23 PM
Коментар #20


Condemned to Hell
******

Група: Приятели
Коментари: 2377
Регистриран: 13-June 04
Потребител N: 519



Ееее, ти пък, убедена съм, че нямаш такава брада, за каквато говоря, хахаха. suicide.gif


--------------------
"Moral principles are not allowed when you're a secretary!"

http://www.myspace.com/ladyofslaughterr
Go to the top of the page
 
+Quote Post
onnellinen
коментар Aug 6 2009, 07:58 PM
Коментар #21


Хър-мър
*****

Група: Потребители
Коментари: 1862
Регистриран: 27-April 05
Град: БГ
Потребител N: 798



Харесвам поддържани мъже. Предпочитам обезкосмени. Тия с женствен, но не и женски вид ми допадат.
НО - мъжът си е мъж и ако поведението на тези по-женствени отговаря на външността им - не, благодаря.

Мачо и метросексуален не са ли две различни неща? Стори ми се, че ги изкарахте едно и също.


--------------------
Смешка. Направо да умреш от гъдел ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anwen
коментар Aug 7 2009, 09:32 AM
Коментар #22


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 64
Регистриран: 13-September 08
Град: Spain
Потребител N: 2979



Първото което е, че на света има повече жени отколкото мъже, нормално е да не са претенциозни. Доста от жените гледат характера не гъза на един мъж.
Аз лично няма големи претенции, само въпроса с хигиената е малко...обичам миризмата на бира, но не одобрявам тва да не си миеш зъбите.
А тея метосексуалните ме дразнят, не обичам перфектността във външния вид. По едричките мъже си имат своя чар, може би естествиния вид е по предпочитан. Ся на всеки му се случва да има някой външвн недостатък, това си е човешко. За мен характера е по-важен. Кво няма да търпиш глупостите на някъв там само защото е красив или такива.Абе много има да се пише.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
shogot
коментар Aug 7 2009, 10:11 AM
Коментар #23


mastodont
***

Група: Metal World Conclave
Коментари: 371
Регистриран: 18-May 09
Град: Sofia
Потребител N: 3414



Може би е глупаво, че се връщам малко назад във времето, но чак сега прочетох пумиите на Mrs Linda. Кво като пича е на осемнадесет и е по-малък от сина ти?! Той е абсолютно прав. След като се държиш като гъз, "уважаема госпожо", спокойно можем да те храниме колкото си щем. Така че вземи се suicide.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Chimera
коментар Aug 7 2009, 10:34 AM
Коментар #24


Глава на монархията
*****

Група: Потребители
Коментари: 1016
Регистриран: 17-October 07
Град: Вятър ме вее на бял кон...
Потребител N: 2375



Противно на телеграмата, която написах вчера сега ще се пусна по темата biggrin.gif


На всяка жена си й е заложено какъв тип мъже я привличат. Самото предпочитание се базира на подсъзнателен подбор за най-подходящите гени за продължаване на поколението, дори да нямаме такова намерение със съответния мъж. Природно естествено е по-мъжествените типажи да привличат по-слабата женска, а както се забелязва при хората понякога - по-силната жена да си търси съответно по-слаб партньор чрез който да се уравновеси.
Но има и едно друго, по-интересно нещо при нас, хората - не винаги, но често забелязвам жени с не толкова привлекателни мъже да отглеждат щастливо семейство - може би защото поради липсата на живо внимание от страна на противоположния пол тези мъже са по-грижовни бащи. Не казвам, че привлекателните мъже биха били невнимателни в това отношение, но просто съм забелязала тенденция на пренебрегване на сексуалното привличане в името на сигурното семейство, което от една страна си е съвсем естествено.

Последно, не мисля, че някой може да заключи "Външният вид няма значение, само характера е важен". И двете са важни, но ние си имаме предпочитания според това какви мъже ни заобикалят (или какви мъже сме имали за пример, т.е бащите ни). Множеството фактори (като навиците, които сме си изградили от детството) играят роля в това "оценяване", та дори това е достатъчно да породи различие. Аз например никога не съм пушила и дъхът на цигари ме отблъсква, докато на други не им пречи изобщо.

Та общо взето, както в 98% от всички случаи - нещата са страшно относителни tongue.gif


--------------------
I may be bad, but I'm perfectly good at it
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Night
коментар Aug 7 2009, 10:48 AM
Коментар #25


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 479
Регистриран: 6-February 07
Град: Варна
Потребител N: 1849



Такива статии са абсолютно глупави и писани,за да се запълва интернет пространство буквално.Да има там.Нито научно доказано,нито проучено достатъчно.И,разбира се,хората се делят на 2 типа пак според написаното-метросексуални и неподдържани.Излезе,че който не е феминизирано метро,то задължително е нехигиеничен и отвратителен.А всъщност много рядко се срещат абсолютни крайности,както и съвършено красиви и съвършено грозни,абсолютно щастливи и абсолютно нещастни хора и тн.Обаче кухите медийни балони се стремят всякчески да ни вкарват в тези крайности,да ни накарат да мислим възможно най-малко.
^Chimera,много добър пост wink.gif


--------------------
"No! this face is only a mask a wicked ornament,
Illuminated by an exquisite grimace,
Look and see, atrociously contoroled,
The real head, and the sincere face
Turned back under the shadow of the face which lies."
Charles Baudelaire
Go to the top of the page
 
+Quote Post
onnellinen
коментар Aug 7 2009, 12:15 PM
Коментар #26


Хър-мър
*****

Група: Потребители
Коментари: 1862
Регистриран: 27-April 05
Град: БГ
Потребител N: 798



Сетих се, че бях попаднала на едно интервю с някакъв много известен, много готин и въобще най-най мъж-модел. Е, на снимките беше голям сладур, признавам. На интервюто изглеждаше като зализано лайно. Пък като си отвори устата.... Бях чувала глупости, ама такива като това, което изприказва той, трудно се съчиняват.

Не може всички да са/сме правени по калъп, но вече се дразня от платиненоруса коса в комбинация с тен цвят 'медна чаша' и силиконови цици, едва прикрити с 2 парцала. Да им имам идеалите на тия, които ги лансират. Или пък мъже с 'опашчица' отзад и раирани тениски с вдигнати яки и 3 копченца горе.

Култура ми Янко smile.gif Вече избягвам всякакви медии, че само едно и също виждам.

Извинете за офтопика.


--------------------
Смешка. Направо да умреш от гъдел ;)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Aug 7 2009, 12:29 PM
Коментар #27


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



^Всъщност аз немам нищо против една фолк певица за домашно животно, вечерно време.


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Beyond the Grave
коментар Aug 10 2009, 04:52 PM
Коментар #28


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 399
Регистриран: 5-July 07
Потребител N: 2200



Цитат(blood @ Aug 6 2009, 03:27 AM) *
Мъжете с бирени коремчета, космати гърди и рошави коси могат да си отдъхнат. Данните от ново проучване показват, че жените предпочитат именно тях, а не т.нар. метросексуални представители на силния пол.

Ми така де. Аман от мъженствени лигавници.


--------------------
Bury me in a nameless grave...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pa®tci
коментар Aug 11 2009, 11:21 AM
Коментар #29


Serpent Moves
********

Група: Приятели
Коментари: 5893
Регистриран: 20-May 07
Град: parc des partcalence
Потребител N: 2094



Цитат(blood @ Aug 6 2009, 03:27 AM) *
Мъжете с бирени коремчета, космати гърди и рошави коси могат да си отдъхнат...

Жалко, че ти си просто Дебел (и нищо общо с бирата).


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MetallicaAntiFan
коментар Aug 11 2009, 12:40 PM
Коментар #30


My Name Is Mud.
******

Група: Metal World Conclave
Коментари: 2031
Регистриран: 3-May 09
Град: The Zone
Потребител N: 3398



BUSTED!!! evil.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 28th March 2024 - 01:25 PM