Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
 
Reply to this topicStart new topic
> Брой 12, сп. "Про-рок"
xskacorex
коментар Jun 11 2003, 02:06 PM
Коментар #1


protocol down
*****

Група: Потребители
Коментари: 1855
Регистриран: 12-January 03
Град: Пловдив
Потребител N: 4



Какво ще кажете, аз мисля, че това е един от най - силните броеве на списанието!
Интервюто с M.O.D. направо ме размаза.
Carpathian Forest - интервюто беше хубаво, въпреки, че тоя тип е малко... шибан, мисли се за голям сатанист, аве просто явно е много вманиачен! Не съм ги слушал и не мога да ги коментирам...
Статията за блек метъла - много ме изкефи!
За Металика не съм чел още, всъщност аз си го зех преди 3 часа! smile.gif Айде, като прочета другото, ще пиша!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Deni
коментар Jun 11 2003, 04:12 PM
Коментар #2


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 2
Регистриран: 11-June 03
Потребител N: 160



Ами, пак мерси за блека smile.gif

- Авторът
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Jun 11 2003, 06:51 PM
Коментар #3


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Деба, започнахте тема преди мене... mat.gif

Занчи, това го казвам напълно отговорно:
Това е най-силния брой досега! Факт. Точка, това е!
Единственото ми оплакване от списанието по принцип е че пишете прекалено много за хеви и блек групи - демек, за такива които не ме интересуват, щото не ги слушам(ДА, WARRIOR OF ICE, ЗНАМ ЧЕ БЕЗ ХЕВИТО НЯМАШЕ ДА ИМА МЕТЪЛ ВЪОБЩЕ!).
Обаче този път ме разбихте!
Anthrax - От както разбрах че ще има концерт само тях слушам... яко интервю, само дето Charlie не е особенно ентусиазиран да отговаря на въпросите за сетлиста. Поне аз с такова впечатление останах. Но всъщност разбрах това което исках да знам - ЩЕ СВИРЯТ I AM THE LAW!!!!!!!!! \m/ x53453432443
Metallica - Супер яка статия изглежда. Не съм я чел още но информацията е доста. Личи си че сте се постарали. Браво!
M.O.D. - Charlie казва че Били е задник. Ами сигурно е... ама е супер искрен пич! Казва си ги нещата в лицето без заобиколки. Яко интервю!
Sepultura - Кво да ви кажа... любима група. Тва си е. Малко слаб албум ама кво ти пука. Нали са още тук и свирят по концерти старите класики!
Имаше и други яки неща ама си забравих списанието в чантата на един съученик(поуката е - идвайте с чанта на училище!)

П.С. Ревю на The Haunted - One Kill Wonder \m/ Звучи обещаващо. Ще взема да си го купя. Предишния албум не беше лош...
П.С.С. Сеъих се какво съм забравил(освен самото списание)... Статията за Clawfinger - още една много любима група! Браво, пичове!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hansi
коментар Jun 11 2003, 09:03 PM
Коментар #4


Bard
*****

Група: Приятели
Коментари: 1140
Регистриран: 30-May 03
Град: София
Потребител N: 123



Цитат(SepulTeraHead @ Jun 11 2003, 07:51 PM)
Значи, това го казвам напълно отговорно:
Това е най-силния брой досега! Факт. Точка, това е!
Единственото ми оплакване от списанието по принцип е че пишете прекалено много за хеви и блек групи - демек, за такива които не ме интересуват, щото не ги слушам(ДА, WARRIOR OF ICE, ЗНАМ ЧЕ БЕЗ ХЕВИТО НЯМАШЕ ДА ИМА МЕТЪЛ ВЪОБЩЕ!).

smile.gif Значи не си чел някои от предишните. А ако всеки започне да се оплаква, че пишат прекалено много за еди какви си групи, то за да се удовлетворят желанията на всички списанието трябва да излиза поне 2-3 пъти по-често и да е поне 200 страници. В някои други списания аз не можех да намеря и една статия за група която слушам докато тук това е изключение.


--------------------
1. I am the War Lord and the wrathful God of Combat and I will always lead you from the front, not the rear.
2. I will treat you all alike -- just like shit.
3. Thou shalt do nothing I will not do first, and thus will you be created Warriors in My deadly image.
4. I shall punish thy bodies because the more thou sweatest in training, the less thou bleedest in combat.
5. Indeed, if thou hurteth in thy efforts and thou suffer painful dings, then thou art Doing It Right.
6. Thou hast not to like it -- thou hast just to do it.
7. Thou shalt Keep It Simple, Stupid.
8. Thou shalt never assume.
9. Verily, thou art not paid for thy methods, but for thy results, by which meaneth thou shalt kill thine enemy by any means available before he killeth you.
10. Thou shalt, in thy Warrior's Mind and Soul, always remember My ultimate and final Commandment: There Are No Rules -- Thou Shalt Win at All Cost.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Jun 11 2003, 10:29 PM
Коментар #5


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Значи... пак ме разпънахте на кръст.
Аз се опитвам да кажа нещо мега позитивно... а вие......
Броя е супер и според мен е най-добрия досега...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xskacorex
коментар Jun 12 2003, 11:17 AM
Коментар #6


protocol down
*****

Група: Потребители
Коментари: 1855
Регистриран: 12-January 03
Град: Пловдив
Потребител N: 4



mat.gif brickwall.gif mat.gif Бих казал, че историята на блека е направо размазващо яка, научих неща, които не знаех преди... и много се кефя! И аз бих казал, че този брой е най-добрият досега! А да... и дизайна с всеки изминъл брой става все по съвършен! mat.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bitango
коментар Jul 14 2003, 04:57 PM
Коментар #7


TheOtherSide.dir.bg
****

Група: Приятели
Коментари: 950
Регистриран: 14-July 03
Град: София
Потребител N: 198



Цитат
и дизайна с всеки изминъл брой става все по съвършен

човече, не ми се сърди, ама като започнахме да говорим за правопис, дай да караме до смерти... имаме пълен член в случая и трябва да се напише "дизайнът"...
иначе, и аз се кефя, че ПРО-РОК се развиват в много добра посока. но тук е мястото на вметна, че не искаме да копираме ПРО-РОК и затова дизайнът на THE OTHER SIDE ще е различен и рискуваме и занапред да не ти хареса. Наздраве!
punk.gif
освен това си объркал степенуването... слага се тиренце.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SepulTeraHead
коментар Jul 14 2003, 05:39 PM
Коментар #8


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Цитат
дай да караме до смерти...

Тва кво значи ?!?!?!?!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xskacorex
коментар Jul 16 2003, 05:03 PM
Коментар #9


protocol down
*****

Група: Потребители
Коментари: 1855
Регистриран: 12-January 03
Град: Пловдив
Потребител N: 4



Как няма да имам правописни грешки като бързам ужасно много... А на мен идеята ми е, че вие все пак правите списание... Там всичко трябва да е перфектно! Стига си се заяждал. mad.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 19th April 2024 - 01:10 PM