Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
 
Reply to this topicStart new topic
> Привет от Бургас :)
Carabus
коментар Aug 24 2012, 12:13 AM
Коментар #1


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 2
Регистриран: 23-August 12
Потребител N: 4290



Казвам се Иван, на 22 съм и както може би сте разбрали от заглавието на темата, съм от Бургас rolleyes.gif

Слушам рок откакто се помня (още като съм бил в корема на майка си понеже и тя харесва рок yeah.gif ), любимите ми групи са Epica, Kamelot, Disturbed, Hurt, Machinae Supremacy, Megadeth, Fear Factory, Queen, Judas Priest, Flesh Field, Assemblage 23, Skinny Puppy и много други. Както се вижда последните три групи са индустриал, това е другият музикален стил който харесвам заедно с ретро и класическа whistle.gif

Интересите ми са много, но съм най-известен сред хората които ме познават със страстта ми към членестоногите специално насекомите, преди имах много такива домашни любимци (включително тарантула) но сега имам само една стоножка (Scolopendra cingulata) която много си обичам happy.gif

Другите ми интереси включват фотография, аниме, кино, книги и други.

Надявам се да ме изтърпите докато свикна с форума и се ориентирам по-добре laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Warrior Of Ice
коментар Aug 24 2012, 07:29 AM
Коментар #2


Balance Guardian
**********

Група: Админ
Коментари: 28350
Регистриран: 12-January 03
Град: София
Потребител N: 3



Добре дошъл и приятно прекарване във форума!


--------------------
Great holes secretly are digged where earth's pores ought to suffice, and things have learnt to walk that ought to crawl.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 27th April 2024 - 02:46 PM