Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
> Случайни глупости, ...излейте си душата...
SepulTeraHead
коментар Apr 17 2004, 03:05 PM
Коментар #27001


Facepalmer
**********

Група: Приятели
Коментари: 13270
Регистриран: 11-April 03
Град: South Of Heaven
Потребител N: 63



Тая тема не е за нищо особенно. Просто пишете разни неща дето ви минават през главите и нямат място другаде.

------------

На шибаната ми мишка и се прееба шибания ляв бутон. А да правиш всичко с десния е баси бедствието... Ще трябва да се разкарвам да си купивам няква нова мишка а въобще не ми се занимава. А и няма да мога да бия Боби на брууд 2-3 дни. Деба... тая мишка от самото начало беше няква шибана. Трябваше да си запазя старата. Mouse Scum!

-----------

Вчера на концерта на Born From Pain някъв тип ми вката едно рамо в брадичката и си прехапах езика. Им ам няква рана, което не е сташно - страшното е че фъфля като идиот и май ще шъм така цяла шедмица... Мамка му mat.gif ШИБАНО ФЪФЛЕНЕ!

------------

Каква е тая тъпа конспирация всички учебници и тетрадки да са някви извратени формати които са по-малки от А4. Правих някъв доклад на компа и после го принтирах.... Значи в който и учебник да го завра все стърчеше по малко mad.gif Мега тъпо. Винаги съм мислил че А4 е някъв универсален формат ебати. Тея шибани учебници няма никво приложение по тоя начин.

--------------

Born From Pain - Ебати якото. Прокрадват се някви нотки на оптимизъм в черното ми съзнание. Почнаха от време да идват и наистина готини банди в България. Специално Stampin' Ground и Born From Pain са групи които не съм и сънувалче ще видя на живо тук, или въобще някъде. Сега ако дойдат и Merauder някой ден, аз просто ще УМРА от кеф.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Пишете в тази тема
271 страници V  « < 269 270 271


Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 2nd June 2024 - 03:28 AM