Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Nightwish - "Once"
Nightmare
коментар Jul 3 2004, 02:26 PM
Коментар #31


деградиращ
*****

Група: Потребители
Коментари: 1265
Регистриран: 27-April 04
Град: Някъде из Варна
Потребител N: 467



Чак сега го чух този прословут албум!! Нищо кой знае колко впечатляващо huh.gif ... както винаги вокалът поне двукратно звучи пред инструментала, което лично мен ме дразни ... не би трябвало да е така, не би трябвало да се превръщат в melody rock ... защо Tarja не се опита да надвика съпровода. Албумът изобщо не е аргесивен, като изключим две-три парчета - Wish I had an angel, Dark chest of wondres и в някои части Romanticide. И все пак ще се примиря, дори и толкова песни могат да задържат надеждата, че хората от Nightwish ще прозрат видимото. Сега си мисля колко хубаво би се получило ... инструменталът на Sirenia + ненадминатия глас на Tarja ........... guitar.gif


--------------------
This life it ain't for me
Your world it ain't for me
Go to the top of the page
 
+Quote Post
deadsoul
коментар Aug 8 2004, 02:36 AM
Коментар #32


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 209
Регистриран: 18-August 03
Град: Popovo / VT
Потребител N: 237



на мен и така си ми харесват Nightwish... И този албум не ме разочарова. А всъщност като четох предишната страница този спор за силните им албуми... не по точно по хард албума - това е "Century Child", a новият е още един връх в тяхното развитие. Надявам се да продължат все така...

Nightmare, a инструменталът на Sirenia + гласа на Tarja си го представям как би звучал и дори бих искала да искочи нещо такова, но да е някакъв случаен страничен проект, колкото да стравня представите с действителността...


--------------------

user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 27th April 2024 - 11:51 AM