Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
 
Reply to this topicStart new topic
> Здравейте.
Kommissar
коментар Dec 6 2010, 11:26 PM
Коментар #1


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 35
Регистриран: 6-December 10
Град: С. София
Потребител N: 3991



Името ми е Иван. Попаднах на този сайт относително скоро. Макар че това, което търсех нямаше нищо общо с музика, гугъл ме доведе тук, та след кратко разглеждане реших да се регистрирам. smile.gif
Е, към музиката. Към по-тежка музика се ориентирах на около 13 години,като започнах да слушам Рамщайн и Офспринг. Първите метъл групи, които започнах да сушам редовно бяха Джудас и Маноуар. Сегашни фаворити са Грейв Дигър, Батори, Сабатон, Мегадет, Содом и още доста, включително и гореспоменатите две. Редом с метъла съм върл почитател на Вивалди, Вагнер, Бах (metal.gif) и още редица класици.
Освен музика се интересувам от литература, чужди езици, история (особено военна), спорт, алкохол и жени whistle.gif
Е, надявам се, че няма да се бием прекалено много drinks_drunk.gif

П.П: След кратко обмисляне,реших да не държа простотия в резерв при представянето.


--------------------
And our boots,deep in the mud.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LordZombie
коментар Dec 7 2010, 01:00 AM
Коментар #2


Post Mortem
*******

Група: Потребители
Коментари: 4321
Регистриран: 22-September 07
Град: In my own portrait of Sorrow
Потребител N: 2345



Привет.

Сподели какво литература харесваш, любими автори ?
Какъв спорт харесваш, любими отбори съответно ?
Какви исторически и политически възгледи и симпатии имаш ?


--------------------

Хората ме наричат луд, но все още не е изяснено дали лудостта не е висша форма на интелект и дали всичко славно - всичко задълбочено - не е рожба на болната мисъл, на онези настроения на ума, достигнати за сметка на разума. Сънуващите денем знаят много неща, които убягват на сънуващите единствено нощем. В своите сиви видения те успяват да зърнат вечността и се събуждат разтреперани от мисълта, че са били на прага на голяма тайна. Научават по нещо откъслечно от мъдростта, което е за добро, и повече от обикновеното познание, което е за зло.

Едгар Алан По - "Елеонора"
.



Ние сме завинаги нова генерация
със кървящи от мъка
и болка очи.
Знаем, че за нас
няма компенсация
и повръщаме върху надеждата
за по-добрите дни.



Keelhauled
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RunningWild
коментар Dec 7 2010, 09:20 AM
Коментар #3


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1366
Регистриран: 13-June 10
Град: София
Потребител N: 3861



^Зомби, и за жени го питай biggrin.gif


--------------------
Life is too short to listen to slow music... In GERMAN POWER METAL we trust, in HELL we burn!









Go to the top of the page
 
+Quote Post
LordZombie
коментар Dec 7 2010, 05:32 PM
Коментар #4


Post Mortem
*******

Група: Потребители
Коментари: 4321
Регистриран: 22-September 07
Град: In my own portrait of Sorrow
Потребител N: 2345



И за жени и за алкохол и за цигари, абе въобще да пише и да не се стеснява. rolleyes.gif


--------------------

Хората ме наричат луд, но все още не е изяснено дали лудостта не е висша форма на интелект и дали всичко славно - всичко задълбочено - не е рожба на болната мисъл, на онези настроения на ума, достигнати за сметка на разума. Сънуващите денем знаят много неща, които убягват на сънуващите единствено нощем. В своите сиви видения те успяват да зърнат вечността и се събуждат разтреперани от мисълта, че са били на прага на голяма тайна. Научават по нещо откъслечно от мъдростта, което е за добро, и повече от обикновеното познание, което е за зло.

Едгар Алан По - "Елеонора"
.



Ние сме завинаги нова генерация
със кървящи от мъка
и болка очи.
Знаем, че за нас
няма компенсация
и повръщаме върху надеждата
за по-добрите дни.



Keelhauled
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kommissar
коментар Dec 7 2010, 06:52 PM
Коментар #5


Непросветен
*

Група: Потребители
Коментари: 35
Регистриран: 6-December 10
Град: С. София
Потребител N: 3991



Ехее,аз направо биография да бях написал biggrin.gif
От книжките събирам исторически такива, като любим автор сигурно ще да е Базил Харт. Фентъзи също чета. От тук Фийст, Толкин и Пратчет са предпочитаните автори. И аматьорски произведения харесвам. smile.gif
На телевизионен спорт не съм фен, предпочитам да изляза да побягам в градинката, или финтес ако времето не позволява първото.
Що се отнася до политика, бих дал шанс на повечето неща, в които Станишко и Доганчо нямат пръст. История харесвам всякаква. Хубаво е да се научи как прадедите ни са си варили ракията. История на войни известни и неизвестни също харесвам.
От към жени не съм толкова капризен, стига да не получа задух от душевна простота (или простотия). Алкохол - само качествен, и в умерени количества biggrin.gif


--------------------
And our boots,deep in the mud.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 26th April 2024 - 10:11 PM