Metal World - Българският метъл портал Гласувайте за сайта в BG Top

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА - прочетете преди да пишете!
8 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Отслабване, и всичко покрай него.
Sadistic
коментар Aug 27 2009, 04:44 PM
Коментар #61


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 328
Регистриран: 27-May 04
Град: В.Търново/София
Потребител N: 498



Цитат(Sturmfuhrer @ Aug 26 2009, 08:50 PM) *
Цитат
Цитирам учебник по Биохимия за студенти по медицина

Който гради своето предположение на какво?

Между другото би ми било изключително интересно да поговоря с теб на тази тема ако висшето ти образование е свързано с областта. Бих искал да чуя на какво ви учат там. Случайно да имаш скайп или нещо подобно?

В учебниците не пише предположения, а научни факти!
Скайп: delian87
Уча мвдицина, не съм диетолог.


--------------------
Alive and well, in Hell
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blashyrkh
коментар Aug 27 2009, 05:40 PM
Коментар #62


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2148
Регистриран: 14-December 04
Потребител N: 693



Цитат(Sturmfuhrer @ Aug 26 2009, 07:45 PM) *
Цитат
Рабира се всеки човек си има оптимално тегло зависещо от това какъв тип тяло е - ендоморф, ектоморф или полиморф.

За голямо съжаление логиката на тази класификация е изцяло обърната. Трите соматотипа не определят хората, а хората определят типовете.

Elaborate pls smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Aug 27 2009, 05:46 PM
Коментар #63


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Цитат(Sadistic @ Aug 27 2009, 05:44 PM) *
В учебниците не пише предположения, а научни факти!
Скайп: delian87
Уча мвдицина, не съм диетолог.

В американските учебници пише други неща. В немските - различни и от тези на американските. А пък освен това има и поне десет сериозни учени (и групи около тях), които имат друго мнение. Не че има особено значение, защото самата формулировка на твърдението е грешна по дефиниция.
"Оптималното отношение между макроелементите е 4:1:1."
Оптимално за какво?


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DISSIDENT AGGRES...
коментар Aug 27 2009, 10:33 PM
Коментар #64


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 214
Регистриран: 30-May 09
Потребител N: 3437



Цитат(Sturmfuhrer @ Aug 27 2009, 04:12 AM) *
Кои?

Thai. Но странно, що ли ми се струва, че знаеш "КОИ?"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sadistic
коментар Aug 27 2009, 10:41 PM
Коментар #65


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 328
Регистриран: 27-May 04
Град: В.Търново/София
Потребител N: 498



Цитат
"Оптималното отношение между макроелементите е 4:1:1."

Какво..?
Знаеш ли въобще какво са макроелементи?

Иначе: не знам къде си чел американски учебници, не знам с кои професори се си консултирал. Това е оптималният прием за човешкият организъм. Естествено при различните индивиди се наблюдава различен тип метаболизъм. И какво искаш да кажеш в края на краищата?


--------------------
Alive and well, in Hell
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sgoh
коментар Aug 27 2009, 11:18 PM
Коментар #66


Метъл
*****

Група: Потребители
Коментари: 1257
Регистриран: 25-January 07
Град: Ъуей фром дъ биг шит ривър
Потребител N: 1800



Не е ли очевидно, че щурма знае Всичко. Що въобще си играете да спорите с един толкова обигран всезнаец. dry.gif


Въпреки че тактиката "интересно това откъде го знаеш" е много ползотворна, признавам. smile.gif Даже няма нужда и ти да цитираш някакви източници.




П.С. Прочетете поста ми два пъти!!


--------------------
Live forever or die in the attempt
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Aug 27 2009, 11:51 PM
Коментар #67


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Цитат(DISSIDENT AGGRESSOR @ Aug 27 2009, 11:33 PM) *
Цитат(Sturmfuhrer @ Aug 27 2009, 04:12 AM) *
Кои?

Thai. Но странно, що ли ми се струва, че знаеш "КОИ?"

Питах защото само той ми направи впечатление.


Цитат
Не е ли очевидно, че щурма знае Всичко. Що въобще си играете да спорите с един толкова обигран всезнаец.

Искрено се извинявам, ако звуча така. Не ми беше това мисълта. Просто се опитвам да покажа, че нещата винаги зависят от множество фактори и в областта почти няма доказана и абсолютна истина.


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Aug 28 2009, 09:29 AM
Коментар #68


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



Цитат(sgoh @ Aug 28 2009, 12:18 AM) *
Не е ли очевидно, че щурма знае Всичко. Що въобще си играете да спорите с един толкова обигран всезнаец. dry.gif

Всъщност е така. Ако имаше тема за CS щях да пиша 10 пъти повече от него. Кво лошо има от тва човек да разбира и да поучава, деа маа му деа?


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
unheard_lullaby
коментар Aug 28 2009, 11:07 PM
Коментар #69


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 62
Регистриран: 16-June 09
Град: Plovdiv
Потребител N: 3458



Цитат(Sturmfuhrer @ Aug 26 2009, 07:45 PM) *
Цитат
Аз пък свалих 22 кг за 4 месеца точно с Дюканската диета

Поздравления! А промени ли хранителните си навици след това? Личното ми мнение е, че Дюкян всъщност съвсем без да иска прави нещо много важно, а именно да научи хората да съставят менюто си около източник на протеин и зеленчуци.

Все още я спазвам smile.gif, ще кажа след около 2 години, като мине захранването. rolleyes.gif


--------------------
It can't rain all the time.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MetallicaAntiFan
коментар Sep 4 2009, 11:35 PM
Коментар #70


My Name Is Mud.
******

Група: Metal World Conclave
Коментари: 2031
Регистриран: 3-May 09
Град: The Zone
Потребител N: 3398



Клипче.

Ето ви едно видео да се вдъхновите и не да правите някакви посрани диети, а да се натоварвате физически... и да се храните разделно, а не - днес само вида ще пия, или, цяла седмица ще ям зеленчуци и още чупене на стойки. Дет се вика-"Спорта е здраве".


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mor Galad
коментар Sep 5 2009, 01:34 PM
Коментар #71


Прогресиращ
****

Група: Потребители
Коментари: 558
Регистриран: 3-September 09
Град: София
Потребител N: 3551



Не знам дали точно това е темата, в която трябва да го пиша, но аз имам следния проблем. Висок съм малко над 1.80, а тежа едва 67 кг. и макар да ям много и калорична храна (хляб-хляб и половина на ден с манджа, днес съм засега на половин хляб с купа пържени картофи) не мога да напълнея. Лекарите казват, че имам ужасно бърз метаболизъм, а приятелите ми много ми се ядосват, че се оплаквам от нещо, което повечето хора считат за благословия. Все пак ми се ще да открия начин да не изглеждам като недохранен африканец при положение, че се тъпча като прасе.


--------------------
Има две неща на този свят, които не ни се налага да постигаме сами - смъртта и простотията. Те са ни даденост.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Chimera
коментар Sep 5 2009, 02:00 PM
Коментар #72


Глава на монархията
*****

Група: Потребители
Коментари: 1016
Регистриран: 17-October 07
Град: Вятър ме вее на бял кон...
Потребител N: 2375



Цитат(MetallicaAntiFan @ Sep 5 2009, 12:35 AM) *

Това наистина си е забележително, браво на човека. Само дето настръхвам като си представя колко са го кълцали за да я махнат тази кожа, пък и даже трябвали още няколко операции...


--------------------
I may be bad, but I'm perfectly good at it
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Sep 5 2009, 03:25 PM
Коментар #73


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



^^ Физическо натоварване и адекватен хранителен режим вършат работа при абсолютно всеки здрав индивид. Понятието "бърз метаболизъм" е остаряло и доказано като грешно според най-новите проучвания. Ако имаш желание, можем някой път да поговорим за храненето и психологията по скайп. wink.gif
Между другото най-добрият ми приятел е висок над 1.80 и тежи потресаващите 57 килограма. А не бих го оприличил на недохранен африканец.


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MetallicaAntiFan
коментар Sep 5 2009, 03:47 PM
Коментар #74


My Name Is Mud.
******

Група: Metal World Conclave
Коментари: 2031
Регистриран: 3-May 09
Град: The Zone
Потребител N: 3398



Братовчед ми е 197см и тежи 75 кила, не знам дали това е нормално. Сега поне е в Германия и там казва, че вурстчетата са хубави и си хапвал. biggrin.gif Ще видиме като се върна к'ва клечка ще е.

Аз пък имам бавен метаболизъм което е шит, поне според мен. Но пък и да изглеждаш като недохранен африканец също не е хубаво, така, че може би посредата е най-добре biggrin.gif Аз кът съм с бавен метаболизъм трябва да вържа някаква физическа дейност, било то фитнес, или в моя случай както правя най-често по 40-50 км колоездене из планинките на седмица и отделно по-умерено каране. Но пък трябва да се храня и разделно, не картофи и хляб, например. Разделното хранене не е диета, диетата период който човек сам си определя и се ограничава от всякакви калорични и вредни храни, самата диета също си е вредна.

@Chimera, тоз момък е яко кълцан което едва ли е приятно, но пък от друга страна може да я продаде или дари за присаждане. biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Сиело
коментар Sep 5 2009, 05:20 PM
Коментар #75


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 283
Регистриран: 7-May 09
Град: София
Потребител N: 3405



Цитат(Mor Galad @ Sep 5 2009, 02:34 PM) *
Не знам дали точно това е темата, в която трябва да го пиша, но аз имам следния проблем. Висок съм малко над 1.80, а тежа едва 67 кг. и макар да ям много и калорична храна (хляб-хляб и половина на ден с манджа, днес съм засега на половин хляб с купа пържени картофи) не мога да напълнея. Лекарите казват, че имам ужасно бърз метаболизъм, а приятелите ми много ми се ядосват, че се оплаквам от нещо, което повечето хора считат за благословия. Все пак ми се ще да открия начин да не изглеждам като недохранен африканец при положение, че се тъпча като прасе.

Спокойно, все някога ще налееш килограми, рано ти е още. А ако не налееш - това ти е просто структура и го приеми. Ако ти пречи толкова, тъпчи се с химии и стани пълна развалина до 10 години, ама не виждам смисъл. Просто приемаш, че изглеждаш като.. "недохранен африканец", не мисля, че можеш да направиш нещо по въпроса smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Sep 5 2009, 06:54 PM
Коментар #76


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Аз още веднъж ще повторя, че схващанията за "структурата", "гените" и т.н. са най-вече незнанието, а по-често самозаблудата на хората, които не могат да се справят с промяната на хранителните си навици. И не че структура и гени не съществуват - напротив, но те имат значение само ако имате желание да станете спортист или бодибилдър на световно ниво.


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MetallicaAntiFan
коментар Sep 5 2009, 08:53 PM
Коментар #77


My Name Is Mud.
******

Група: Metal World Conclave
Коментари: 2031
Регистриран: 3-May 09
Град: The Zone
Потребител N: 3398



Трябва воля и желание. Дет се вика, ако не ви се спортува, спортувайте насила един вид, и накрая ще ви хареса. Апетита идва с яденето. smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Discipline
коментар Sep 6 2009, 07:06 PM
Коментар #78


Keep trekking
*****

Група: Потребители
Коментари: 1495
Регистриран: 20-May 09
Град: София
Потребител N: 3419



Фюрере, какво мислиш за т.нар. ВМ-НВД?


--------------------
Каквото посееш, това ще пожънеш.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Sep 6 2009, 07:20 PM
Коментар #79


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Зависи каква е целта и колко са базовите познания на индивида, който я следва. Освен това и НВД-то има безброй вариации.

Ако вярваш на глупостите, които Аткинс приказваше преди 20 години (когато вече беше дядка загубил здравия си разсъдък), че НВД-то ще доведе до увеличаване на изгорените калории с по 800 на ден - няма да стигнеш далече. Също толкова смешни са ми и типичните български бодибилдъри, които вярват, че ако са на ВМ-НВД ще се "орефлят".
Но ако осъзнаваш, че целта на намаляването на въглехидратите е да се чувстваш по-сит, нивата на инсулина да са по-стабилни и се пребориш с евентуалната си инсулинова резистентност - тогава вече нещата придобиват смисъл.

И все пак има безброй различни НВД-та. Например и Аткинс и Кетогенната диета са НВД, но инак са съвсем различни.

Та в този смисъл, в какъв контекст те интересува НВД и какво по-точно НВД? Ако конкретизираш отношения между протеин, мазнини и въглехидрати и общо количество калориим, бих могъл да се изкажа адекватно.


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Discipline
коментар Sep 6 2009, 08:09 PM
Коментар #80


Keep trekking
*****

Група: Потребители
Коментари: 1495
Регистриран: 20-May 09
Град: София
Потребител N: 3419



Чел съм по въпроса - http://livetolift.com/forum/index.php?showforum=2 и http://spidersport.com/forum/viewforum.php?f=4. Интересува ме дали въпросният режим би бил токлова правилен и здравословен, колкото го описват. Иначе казано - повече подробности за него и плюсовете/минусите му, ако разбира се имаш желание да споделиш твоите познания. Благодаря предварително.


--------------------
Каквото посееш, това ще пожънеш.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Sep 9 2009, 12:30 PM
Коментар #81


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Извинявам се за закъснението, с което ще коментирам темата, но не бях в настроение за твърде дълги постове, а тя заслужава такъв.


Ниско-въглехидратната диета - връщане към изначалния ни начен на хранене или поредната мода създадена за правене на пари

Изтъкваните предимства на ниско-въглехидратните диети са толкова много, че надали бихме могли да коментираме всички. А честно казано и някои от тях просто не заслужават коментар, защото са плод на откровеното незнание, а по-често и на преднамерените лъжи на своите автори. Аз обаче ще си позволя да разделя и групирам отделните въпроси и да разясня своята позиция относно тях за да стане темата максимално ясна и разбираема.

Какво всъщност е ниско-въглехидратната диета
В най-общ план това е хранителен режим, при който въглехидратите са намалени в сравнение с нормалният модерен начин за хранене. Това би трябвало да значи, че те не бива да съставят повече от 30% от калориите, които поемаме. За целта се изключват изцяло или почти изцяло всички храни, които са богати на въглехидрати като например хляб, всякакви макаронени изделия, захар и до по-малка степен плодовете и по-богатите на въглехидрати зеленчуци като картофите, цвеклото и др. Това от своя страна поставя акцента на яденето на месо, ядки и нискокалорични зеленчуци.

Ниско-въглехидратната диета и контролирането на теглото
Повечето диетолози проповядващи нисковъглехидратни режими твърдят, че намаляването на въглехидратите и компенсирането им с протеини и мазнини довежда до ускоряване на метаболизма, по-добра концентрация, намаляване на апетита и по-големи спортни постижения, като всички тези фактори водят до намаляване на теглото и изгаряне на мазнините по тялото.
Контрааргументацията на диетолозите предпочитащи високо-въглехидратни диети се състои в това, че е много по-лесно да се преяде с мазнини отколкото с въглехидрати, въглехидратите са предпочитаното гориво на тялото и без него не може да се поддържа интензивността на силова тренировка и въглехидратите са горивото на мозъка.

И двете страни имат право в размишленията си, но когато говорим за контролиране на теглото, най-важното с което трябва да започнем са калориите, които поемаме и чак след това да размишляваме от какво да дойдат те. В този смисъл ниско-въглехидратната диета е добра идея само, когато калориите са контролирани и протеинът е в достатъчно количество. А както се спомена в контра-аргументацията, трябва много да внимаваме да не прекалим с мазнините, защото те са много висококалорични (една лъжица олио съдържа 150 калории) и лесно се промъкват в храната ни незабелязано (зехтина върху салата ти, пържените ни пилешки хапки...).
Що се отнася до ускорения метаболизъм при НВД - това твърдение беше оборено преди повече от две десетилетия. По-високата концентрация пък е един много интересен въпрос, чиито истини се крият зад много тънката линия на това да консумираме не просто малко, но правилното количество въглехидрати. Темата, обаче, е много обширна, така че мястото й не е тук. Намаляването на апетита също не е толкова елементарно, колкото хората си мислят. Най-общо трябва да отбележим, че простите въглехидрати са виновници за увеличения апетит на хората, докато протеините, фибрите (които винаги вървят с въглехидрати) и мазнините (и то точно в този ред) са трите най-големи естествени апетитосупресанти.
Не бива да забравяме, че когато иде реч за контролиране на теглото, трябва да отбележим и възможностите на НВД за покачване на теглото, а те обикновено са силно подценявани. Всъщност НВД може да бъде лесно приспособлено за покачване на тегло точно заради високата калоричност на основните храни подходящи за нея.

Ниско-въглехидратната диета и контролирането на теглото
По този въпрос мненията са най-разграничени и противоположни. Някои твърдят, че ниско-въглехидратната диета е панацеята за всичко, а други все още твърдят и доказват, че мазнините са виновни за повечето проблеми със сърдечно-съдовата система. По този въпрос ще остана без мнение, но за сметка на това ще коментирам други твърдения като например това, че НВД е подходящо за борба с инсулиновата резистнентност (която достига до диабет). Тук вече аргументацията на почитателите на ниско-въглехидратното хранене е съвсем коректна, но не бива да забравяме, че НВД-то трябва да бъде и сравнително нискокалорично за да бъде ефективен противник на инсулиновата резистентност.
Предполагам, че никой тук не се интересува от това как чрез НВД се лекува епилепсия, така че няма да захващам тази тема.

Ниско-въглехидратната диета и нейните разновидности
Има безброй различни НВД и в този смисъл е малко некоректно те да бъдат коментирани обобщено. За това ще си позволя да направя кратък коментар за всяка една от тях по отделно и се надявам, че сами ще забележите колко различни са те една от друга.

Аткинсовата диета на практика популяризира ниско-въглехидратния подход в САЩ. Макар и теориите на Аткинс да са бъкани с твърдения създадени за да подългват хората, то не може да се отрече, че диетата му е изключително успешна при особено затлъстели индивиди. Най-общо тя представлява многофазова диета, в която въглехидратите са намалени до минимум, а всякакво съотношение между протеини и мазнини е позволено. Моето лично мнение е, че тя е перфектен избор само за хора, които имат да свалят големи количества мазнини, защото тогава защитните механизми на тялото против свалянето на тегло биват успешно намалени от приеманата храна.

Дюкянската диета, която е нещо като европейския и доста закъснял вариант на Аткинсовата диета представлява отново многофазен хранителен режим, в който първоначално се спират не само въглехидратите, но и мазнините, а се позволява свободна консумация на протеин. Презумпцията зад това решение е, че протеинът е много засищащ (факт) и тялото се нуждае от много енергия за да абсорбира калориите от него (отново факт, а конкретното число е около 1/3 от калориите на храната). Това, разбира се, довежда до бърза загуба на тегло и мазнини. Всички книги на Дюкян (четири до този момент) са преведени и издадени на български, така че всеки, който се интересува, може да ги закупи и да следва режима му.

Rapid Fat Loss подходът на Lyle McDonald пък е ниско-въглехидратна и ниско-мазнинна диета, в която приеманият протеин също е под контрол и е пресметнат да бъде в най-правилните количества. Това е диета за хората, които наистина знаят какво правят и се интересуват от истинските механизми, които стоят зад поддържането на дадено телосложение.

Многобройните палео диети пък ни казват, че можем да ядем колкото и когато си поискаме от всички храни, които са яли нашите предци. Това включва всичко, което е растяло на земята (или под нея), по дърветата, храстите или пък допреди седмица е тичало или плувало. Бих казал, че тази диета е перфектният вариант за поддържане на дадено тегло. Доста е трудно да се преяде само с натурални храни, а дори и това да се случи, тялото ще реагира намалявайки апетита впоследствие. Но истината е, че ако някой иска да надебелее, винаги ще намери начин да го направи.


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Sep 9 2009, 05:55 PM
Коментар #82


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



Свалил съм 5 кила на бира и глад. :> :> :>


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karelian
коментар Sep 9 2009, 07:20 PM
Коментар #83


Демон
******

Група: Потребители
Коментари: 2160
Регистриран: 19-February 09
Град: Sofia
Потребител N: 3269



Спортуваш ли нещо или само с гладуване?
Колко имаш още за сваляне?



P.S. От бирата не се отказваш, а punk.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ZerraX
коментар Sep 9 2009, 07:31 PM
Коментар #84


卐 Misantr☣p☣lis 卐
******

Група: Потребители
Коментари: 2524
Регистриран: 4-November 08
Град: Valhall
Потребител N: 3087



^^ Ооо караш по моята диета xD и аз отслабнах с 5 кг, но сега иде зимата и пак ще се качат най-вероятно T_T


--------------------
ЛастФМ ~,~ Soulseek acc: ZerraX - not active now.

Shareable Stuff: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


[updated: 31.07.12]
FuЦк! It's too kvlt to be trve!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Sep 9 2009, 07:50 PM
Коментар #85


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



Цитат(karelian @ Sep 9 2009, 08:20 PM) *
Спортуваш ли нещо или само с гладуване?
Колко имаш още за сваляне?



P.S. От бирата не се отказваш, а punk.gif

Oт 83, станах 76, поне още 6кг и ще се чувствам супер.
И спортувам и ям веднъж на ден. По грубия начин го карам и гледам, че има резултат.


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Сиело
коментар Sep 9 2009, 08:26 PM
Коментар #86


Просветен
***

Група: Потребители
Коментари: 283
Регистриран: 7-May 09
Град: София
Потребител N: 3405



Дано успееш да ги задържиш после килограмите, защото основния проблем на драстичните методи е, че щом приключиш с тях и започнеш нормално хранене, всичките килца бързо се качват обратно. Даже някои хора качват и отгоре.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Megadeth
коментар Sep 9 2009, 09:42 PM
Коментар #87


Mahtavin :>
*******

Група: Потребители
Коментари: 4294
Регистриран: 20-March 08
Град: Пловдив
Потребител N: 2643



Аз свалям тях, за да кача после мускулна маса, споко маце :>


--------------------
В Германия нацистите най-напред се разправиха с комунистите. Аз не се противопоставих, защого не съм комунист. После се разправиха с евреите. Пак не се възпротивих, защото не съм евреин. След това разгромиха профсъюзите. Аз не се противопоставих, защото не съм профсъюзен деец. Тогава се заеха с католиците. Не казах нищо, защото не съм католик. Накрая дойдоха за мен и тогава не бяха останали хора, за да ме защитят! (Мартин Нимолер - пастор)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
0vErDAWN_92
коментар Sep 9 2009, 10:05 PM
Коментар #88


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 78
Регистриран: 25-August 09
Потребител N: 3536



Отеби, шкембаците от догодина ще са модерни biggrin.gif


--------------------
SEX, DRUGS & METALCORE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Crafter
коментар Sep 9 2009, 10:07 PM
Коментар #89


:)
*******

Група: Потребители
Коментари: 4948
Регистриран: 4-July 03
Град: София
Потребител N: 188



Цитат(blood @ Sep 9 2009, 06:55 PM) *
Свалил съм 5 кила на бира и глад. :> :> :>

Моля те, вземи си почивка от свалянето за няколко дни. Тялото има хормонални механизми, които правят по-ефективна, по-бърза и по-сигурна загубата на тегло, когато е разнообразена с моменти на нормално хранене.


--------------------
Come with me tonight
tell me how it feels to be alive
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anomandur
коментар Sep 10 2009, 10:16 PM
Коментар #90


Прослушващ метъл
**

Група: Потребители
Коментари: 76
Регистриран: 9-September 09
Град: София
Потребител N: 3557



Ще се изкажа и аз понеже имам известен опит в отслабването.За 1 година без асолютно никакви диети свалих 20 килограма smile.gif Просто ограничих яденето и започнах да тичам.А от всичко което съм изчел и гледал по повод отслабването мога да кажа,че една строга диета може много повече да ти навреди , от колкото да ти помогне.Това е от мен,просто се почувствах длъжен да ти го кажа smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

 



Олекотена версия Час: 26th May 2024 - 02:12 PM