Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Търся си касетки - черпя ракия
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
cassetka
Здравейте всички,
предполагам че някои от вас още пазят старите си касетки. За съжаление мойте се оказа че вече са на боклука след поредното пренасяне. dry.gif Много ми се иска да си възтановя старата колекция. Няма да е същото но все пак. И така ако някой иска да даде касетките си ще почерпя бутилка Пещерска мастика или ракийка по избор. Ако пък някой има голяма колекция може да се споразумеем. Интересуват ме албуми на Metallica, Manowar, Iron Maiden, Kiss, Black Sabbath i другите банди от оново време. По стари неща като Флойд, Битълс. Също и гръндж като Нирвана, Radiohead, NIN i dr.
Моля пишете на лични metal.gif

drinks_drunk.gif ракията е гарантирана drinks_drunk.gif
cassetka
Хайде де никой ли не иска да даде някоя касета?! suicide.gif
Тогава КУПУВАМ !
На разумни цени разбира се bounce8.gif
SepulTeraHead
Що не каза преди да си ги изхвърля... dry.gif
krava_v_kosmosa
Касетке, какво е количеството ракия, ако не е тайна? ;р
cassetka
Най-сетне сериозен въпрос wink.gif
Зависи от касетките, чакам предложение
1 касетка = ? мл
sgoh
Тая пък ...милилитри dry.gif
Persuader
Аз си пазя касетките като съкровище.


В О43 разпродават всичките си касетки по 50 ст. Не знам какво е останало, ама си струва да пробва човек.
Midnightsun
Вероятно старият ми двугнезден дек още бачка и мога да ти презапиша, ако имаш на какво.
Не подарям и не продавам. Ракия не пия.
Svetyl
Простете ми за въпроса, но с какво е ценна една протрита и (почти сигурно) пиратска касетка с картинка?
karelian
И аз си пазя моите, имам около 150. Една част от тях съм ги купувала през 1993-94-95г., там някъде, и са ми особено ценни.
Не ги подарявам и не ги продавам.

Ще ги пазя за поколенията. laugh.gif
Midnightsun
Цитат(Svetyl @ Jan 31 2010, 08:33 PM) *
Простете ми за въпроса, но с какво е ценна една протрита и (почти сигурно) пиратска касетка с картинка?

Поне за мен вече имат само сантиментална стойност. Има и някои оригинални и тъй като по времето, когато са взимани, това не беше лесно, всяка си има история.
Dragon's Bride
rolleyes.gif Моите са към 150, от време на време ги въртя, за да са слушаеми още. Преди време си купих касетофон за колата, само и само да има къде да си ги слушам. Имам само един проблем - ракия не пия.
Crafter
офф топик:
Уелкъм бек!
PitBull
Тез пък не пият ракия... suicide.gif

Моите са около 50тина, 4-5 оригинални, но не си ги давам, имат много носталгично звучене за мен.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.