Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: HYPOCRISY в България
.::Metal World::. Форуми > Metal > Новини
Dragontear
По време на концерта си у нас групата ще запише материала за своето ново официално DVD.

Още една ера на очакване вече е към своя логичен край. Най-накрая HYPOCRISY ще дойдат за своя първи концерт в България, на 27 февруари 2010. Това събитие обаче ще бъде два пъти по-ценно за българските фенове, тъй като ще даде материала за новото DVD на групата. По този начин всички присъстващи в залата ще бъдат не само обикновени зрители, но и участници, увековечени в записите на една от най-влиятелните и почитаните съвременни метъл групи.

„Ние сме горди, че след поредицата успешни концерти през отиващата си 2009 г., на MOST OF EVIL беше поверено домакинството на това изключително престижно за българската метъл сцена събитие. Считаме, че това е признание не само за нивото на работата на нашия екип, но и за българската метъл публика като цяло, чиято слава на една от най-отдадените, най-лудите и най-зрелищните по света, въобще не е напразна.” – споделят от екипа на MOE.

HYPOCRISY OFFICIAL DVD RECORDING LIVE IN SOFIA ще се състои на 27 февруари в клуб Blue Box в София.
Билетите тръгват в продажба от днес, 21 Декември, в мрежата на Eventim на цена: 36 (първите 200) – 45 – 50 лева.

Следете обновения сайт на Most of Evil (www.mostofevil.com) за повече подробности.

Плакат можете да видите тук
_Moonshield_
Holy fuck! suicide.gif
MetallicaAntiFan
АААААААА! Бахти Хипокриси, Вейдър, т'ва като мандра за газиран цвик стАна!!
Бах.. чак сега видях цената, т'ва на Металика толкова излезна, ще мислИм.
Braindead
Е, чакайте бе, аз още няма да съм жива от Гама Рей, хаха! whistle.gif

Прекрасна новина, най-сетне ще видя Пешко и аз, вече с Групата! (никой да не се засяга, не го казвам с лошо за Пейн)
Dragontear
Цитат(MetallicaAntiFan @ Dec 21 2009, 05:46 PM) *
АААААААА! Бахти Хипокриси, Вейдър, т'ва като мандра за газиран цвик стАна!!
Бах.. чак сега видях цената, т'ва на Металика толкова излезна, ще мислИм.

Най-грозният пост който съм виждал ... как изобщо успя да вкараш тея имена в едно изречение wink.gif biggrin.gif
pa®tci
Aбе тия концерти какво ги наблъскаха тая зима и то през седмица?
Warrior Of Ice
Евала на MOE, там сме!
MetallicaAntiFan
Цитат(Dragontear @ Dec 21 2009, 05:50 PM) *
Цитат(MetallicaAntiFan @ Dec 21 2009, 05:46 PM) *
АААААААА! Бахти Хипокриси, Вейдър, т'ва като мандра за газиран цвик стАна!!
Бах.. чак сега видях цената, т'ва на Металика толкова излезна, ще мислИм.

Най-грозният пост който съм виждал ... как изобщо успя да вкараш тея имена в едно изречение wink.gif biggrin.gif

Първите 200 по 36 кинта, т'ва не го видях.. Дано има с кой да ходя..
Всъщност МОЕ избиха рибата просто! Вайтъл Римейнс, Вейдър, Мардук, Ордър Ъф Иннийд, а сега и Хипокриси, в рамките на грубо една година! Поклон
SepulTeraHead
Баси великото! icon_headbang[1].gif
sharon
Бре, че и ще записват даже! Гани въобще не си поплюва напоследък, хвала за което. Pain вече ги отметнахме, очаквам нещо грандиозно с тези, обаче. Btw, Шийлда трябва да се самообеси след концерта... laugh.gif
Discipline
Много добра новина! Чудничко се очертава да бъде.
winterstorms
Велик концерт ще е! icon_headbang[1].gif Явно Peter ни е харесал, след като ще го снимат. Не се изпуска!
Mort
А някой знае ли дали Alexi Laiho ще свири с тях на това турне? На американското е той на втората китара. Би било страхотно, най-накрая да го видим и туй пиянде!
_Moonshield_
Тц, няма да е той. smile.gif
Vlad
Супер е ама билетите вече стават все по-скъпи.А на 20 във Варна са Dead Infesction dry.gif И тоя клуб отново, където трябва да гледаме как охраната пуска без пари тумби от онея с малкото коса, да гледат лошо(тъпо), а ние се ръсим с цифри.
ще се жертваме де няма начин icon_headbang[1].gif
MetallicaAntiFan
Ихаа, аз се уредих с билет вече и то от първите двеста. Сега ще трябва да чакаме...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.