Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Личната тема на мързелива девойка
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Brizeida
Реших и аз да се възползвам от нарцистичната свобода всеки да си изготвя тема за себе си...
smile.gif

Казвам се Радина, но от малка съм анатемосала Ради, следователно всички ми викат Ади. smile.gif
Някак ми е трудно да започна от някъде, пишейки за себе си, защото не са малко нещата, които мога да напиша, но пък и не ми се задълбава прекалено в нета... хубаво е да се усети на живо. Все пак ще се постарая да не спестя по-същественото.
Смятам се за привилегирована откъм музикално отношение, като се има предвид, че мама е слагала слушалки на корема си, докато е била бременна с мен... основно с балади на Deep Purple и Whitesnake, което добре обяснява защо към 2рата си годинка съм изтръгнала кръглата дръжка на някакво чекмедже вкъщи и съм имитирала пеене, чувайки за първи път In the still of the night на Whitesnake ... и то по MTV. Ех, славно време е било тогава, дори за тая музикална телевизия! Та, бързо е станало ясно, че пеенето ще ми е страст, след като нечленоразделните ми първи звуци се разстилали малко по-дълго в пространството от нормалното за едно говорене... явно съм си почнала с пеене, не с реч.
Записаха ме в хор от 1ви клас и се задържах до 3ти, когато след интервю с David Coverdale, което хванах по някоя програма, реших, че е добре да се развивам сама и да придобивам някакъв :стил:. Не че тогава нещо съм разбирала много от това, ама явно интуицията се е намесила, защото смятам, че беше едно от най-добрите ми спонтанни решения за онзи детски период. Почнах да свиря на пиано и така я изкарах до 7ми клас, но не бях особено сериозна. Междувременно си пеех основно песни на DP, Whitesnake и Rainbow- те до 7ми клас ми бяха основното вдъхновение и ритаха безпощадно "нормалните" за едно момиче идоли като Марая Кери, Селин Дион и по-късно Кристина Агилера.
Като влязох в гимназия след 7ми клас, започнах лека полека да се заслушвам в други изпълнители и банди, но минавайки през едногодишен период, в който слушах само комерсиализми, осъзнах, че това просто не ме прави щастлива. Не ме "изпълва". И ето, че в един добър и ленив ден... попаднах на Nightwish... излишно е да продължавам- става ви ясно, че нататък започнах да се ровя за още подобни изпълнители... и не толкова подобни... но все в тая наклонност- метъл/готик/рок/симфонични и пауър истории... докато не се заоформи ето това: www.last.fm/user/Brizeida - ще ме разберете защо не желая да изброявам. Все пак ми се ще да си поспя тая нощ sp_ike.gif
Интересувам се изключително от психология (това и следвам), астрология, окултизъм, мистерии. Енергия, излъчване. Обичам хората и вярвам в техните качества и мизерии. Слагам ги на едно ниво и отрицателните, и положителните неща. Принадлежат им, отиват им!
Трябва да се спомене, че съм тотално заровена от изкуството, съвсем откъсната от математика и химия... tongue.gif
Свиря на тарамбука, освен случайното подрънкване на йониката от време на време...
Най-близките ме описват като прекалено слънчев човек, зареждащ ги с настроение. Само аз си знам, че имам и много интровертни периоди. Но това ми е необходимо.
Та, сигурно ако ме опознаете... ще разберете, че няма да ви е лесно да откриете какво крия. И на мен ми е трудно.

Много дълго стана, дано някой въобще го изчете.

Питайте каквото друго ви интересува, защото отново чувствам гадния вътрешен гърч, че съм изпуснала нещо доста важно.
Megadeth
hai
Chimera
Добре дошла! smile.gif

Страхотно представяне, струваш ми се доста интересна личност. Бих се радвала да си поговорим на тема психология и астрология... и автоматично те причислявам към групата "анти-точни науки".

Приятно писане!
Brizeida
Цитат(blood @ Dec 26 2009, 07:00 PM) *
hai

Hilou!


Цитат(Chimera @ Dec 26 2009, 07:07 PM) *
Добре дошла! :)Страхотно представяне, струваш ми се доста интересна личност. Бих се радвала да си поговорим на тема психология и астрология... и автоматично те причислявам към групата "анти-точни науки".Приятно писане!

Благодаря ти, споделям впечатлението и за теб!
krava_v_kosmosa
Здравей! Свежо представяне, частта със слушалките откровено ме развесели. (: Вече се види краят на семестъра, как ти се струва психологията в СУ? Доволна ли си, че записа именно това? Много хубаво ревю си спретнала, евала. Приятно писане във форума. smile.gif
scion_of_storm
добре дошла, макар че се познаваме от 2+ други места.

Цитат
Та, сигурно ако ме опознаете... ще разберете, че няма да ви е лесно да откриете какво крия. И на мен ми е трудно.

т'ва само не ми хареса.

иначе и аз съм склонен към интерес към хората, но за момента е на холд-он статус.
Kasiel
Здравей. bye.gif
Brizeida
Цитат(scion_of_storm @ Dec 26 2009, 08:05 PM) *
добре дошла, макар че се познаваме от 2+ други места.

Цитат
Та, сигурно ако ме опознаете... ще разберете, че няма да ви е лесно да откриете какво крия. И на мен ми е трудно.

т'ва само не ми хареса.иначе и аз съм склонен към интерес към хората, но за момента е на холд-он статус.

Привет! :)Какво не ти хареса в това? smile.gif Имах предвид, че е трудно да ме опознаеш напълно. Май не се изразих добре.


Цитат(krava_v_kosmosa @ Dec 26 2009, 07:52 PM) *
Здравей! Свежо представяне, частта със слушалките откровено ме развесели. (: Вече се види краят на семестъра, как ти се струва психологията в СУ? Доволна ли си, че записа именно това? Много хубаво ревю си спретнала, евала. Приятно писане във форума. smile.gif

Космична кравичко whistle.gif , Психологията в СУ ми се струва идеална, точно като за мен. Не съжалявам и миг, че съм записала това и че се стремях натам. Сега малко ще се озоря откъм учене, защото материалът не е малко, а сесията наближава! Обаче пък е кеф!!!!Радвам се, че оценяваш и дебютното ревю.See yaaaa guitar.gif
sharon
Време беше, приветско и тук! openwidehug.gif Като минат празниците имаме да наваксаме с теб, да напомня. drinks_drunk.gif Приятно прекарване във форума.
pungent_stench
Евала, моме, харесваш ми :Д
Megadeth
Аз съм готин, ама влюбен, сори ;р
Brizeida
И аз, не съжалявам обаче
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
LordZombie
Привет в инак неприветливите дебри на форумното пространство.
Mort
Добре, по дяволите, защо и аз в училище нямах такива съученички като теб?! Вярно да си самотния металюга е някак предопределено, но не би било излишно да имаш компания. Добре дошла все пак и приятно писане.
Crafter
Добре дошла и от мен! smile.gif
Драго ми е да те видя и тук, а нещо ми подсказва, че мястото ще ти допадне доста, а в някакъв смисъл и то ще те хареса. wink.gif

Приятно прекарване наоколо!
Brizeida
Вярвам ви, благодаря!
Поздрав с Ayreon - Loser (до всеки, който иска) smile.gif
Slash
Цитат(Brizeida @ Dec 26 2009, 06:57 PM) *
Само аз си знам, че имам и много интровертни периоди.

Това е приказка! Така и трябва. wink.gif
stage
Най-интересното от представянето ти беше, че почти сложи Nightwish и комерсиализъм в едно изречение хах

Приятно спамене из форумите.
Brizeida
То и аз се бях замислила, че всъщност Nightwish може да са комерсиални, но пък са велики smile.gif За мен whistle.gif
Мерси, ще спамя с удоволствие rolleyes.gif
MetallicaAntiFan
Привет и от мен, с голямо закъснение..
Brizeida
Закъснение, закъснение, колко да е закъснение tongue.gif
Благодарско
Brizeida
Искам да обясня защо изтрих всички, които бях добавила за приятели тук- просто на по-щателно обмисляне ми се стори, че е някак тъпо да правя такова разграничение на "приятели" и "всички останали", особено пък като с някои от вас се знаем още единствено по интернет... та, ето защо ги изтрих! smile.gif Нищо конкретно не е към никого от вас.
openwidehug.gif
Crafter
Аз съм обиден! Първо, че не ме добави в приятели, второ, че щеше да ме изтриеш, ако го беше направила!

И трето, че не съм ти сред приятелите сега.
Megadeth
Meн ми е все едно, щот тва са съвсем символични жестове.
scion_of_storm
вие сте ебати хипарите бе майна.
Brizeida
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.