Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: One Shot
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
One Shot
Известна част от вас знаете кой съм, но реших да се представя на тези, които не ме знаят. Някога бях с никнейм Sirenia_fan, но по ред причини не влизам вече с този ник. Една от тях е, че забравих с какъв мейл съм регистрирал въпросният ник, а и паролата му също не помня. laugh.gif От друга страна открих "моят" стил, така да се каже, и престанах да слушам готик. В това число - и Сирения. Та...
Аз съм от София, на 25 г. (за сега smile.gif). Казвам се Радо (Радослав). Неотдавна открих, че метъл съм слушал още в далечната 1998 г., само че тогава не съм знаел, че тази музика се нарича така. Но да минем в по-настоящето. Слушам предимно дет и вайкинг метъл, малко по-малко фолк метъл, финтролският стил, който в metal archives са го написали като hump-pa folk, хард рок и съвсем малко рок'н'рол. Последният стил е такъв ако се вярва на инфото в гугъл относно групата The Blasters. Повече инфо за това какво слушам и гледам може да се намери в сайта в профила ми.
Svetyl
Противоречива личност ми се струваш, съдейки по постовете ти с предишния ник. Здравей, де!
One Shot
Хората се променят! И голяма заслуга (за добро или лошо) за това да се променя в много отношения има нежният пол. rolleyes.gif
Beyond the Grave
Защо, открил си женското у себе си? laugh.gif
One Shot
Хах, не това, но пак е откритие. laugh.gif
telia
Е, да се поправя, спомням си те. Здрасти пак.
karelian
Lee Child ли четеш или е просто съвпадение?

Обещал си да разказваш за преживявания по планините, да те подсетя. wink.gif




хм, гледам, че сме родени на една дата drinks_drunk.gif
One Shot
Мне, къде видя Лий Чайлд в профила ми?
За планините ще помисля за някоя по-забавна случка и ще я разкажа, щом толкова държиш. tongue.gif
А изобщо не гледай датата на раждане. Някой от очевидно-вече-невлизащите модератори или админи ми е променил датата на раждане на стария профил. Това за тях беше единственият начин да се покажат колко са велики с тяхната жалка виртуална власт. laugh.gif Истинската ми рождена дата е на 7-ми февруари.
Wolfheart
Здравей пак!

Като ненавиждаш админите, за какво въобще пишеш тука!? Виждам че сега пишеш с един от старите си акаунти, който го заряза, защото не помниш нито мейла, нито и паролата. Успя да си ги припомниш?
telia
Владо, остай човека да си развие подривната дейност, де wink.gif
Warrior Of Ice
Цитат(One Shot @ Jan 1 2010, 10:24 PM) *
А изобщо не гледай датата на раждане. Някой от очевидно-вече-невлизащите модератори или админи ми е променил датата на раждане на стария профил. Това за тях беше единственият начин да се покажат колко са велики с тяхната жалка виртуална власт. laugh.gif Истинската ми рождена дата е на 7-ми февруари.

Ама разбира се. laugh.gif На админите толкова им дреме за височайшата ти особа, че ми е чудно как освен рождената дата не са ти променили също аватара, подписа, снимката и какво ли още не на стария профил. Та даже и как не са си присвоили целия акаунт, за да постват разни мерзости с него...
Megadeth
^Това като тормоза на зубърите, затъпяват ти моливите, не ти казват 'наздраве' като кихнеш и ти драскат по чина xD Ебати отношението дето цари тука.!
One Shot
Цитат(Warrior Of Ice @ Jan 1 2010, 10:46 PM) *
Цитат(One Shot @ Jan 1 2010, 10:24 PM) *
А изобщо не гледай датата на раждане. Някой от очевидно-вече-невлизащите модератори или админи ми е променил датата на раждане на стария профил. Това за тях беше единственият начин да се покажат колко са велики с тяхната жалка виртуална власт. laugh.gif Истинската ми рождена дата е на 7-ми февруари.

Ама разбира се. laugh.gif На админите толкова им дреме за височайшата ти особа, че ми е чудно как освен рождената дата не са ти променили също аватара, подписа, снимката и какво ли още не на стария профил. Та даже и как не са си присвоили целия акаунт, за да постват разни мерзости с него...

Хайде не се прави на ударен. Много добре знаеш какви ги вършеха твоите безценни модератори/админи или както ги наричаш там.
Warrior Of Ice
Ти явно доста си се объркал, ако смяташ, че всеки, чието име е шарено, задължително притежава някакви по-специални права. Администраторите тук открай време са само двама - аз и feb (който е некативен през 99% от времето и се появява само когато трябва да ъпгрейдваме нещо по хоста или форума). Модераторът е един - lodborg. Това, че не можеш да се оправиш с нещо толкова елементарно като настройването на собствения си акаунт, е изцяло твой проблем и е излишно да го драматизираш.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.