Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Thrash Metal
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
S.I.N.
Траш ли е, не е ли траш, ама с този албум ДЮКС ме спечели като фен! metal.gif
pa®tci
В момента слушам последния ANIHILATED и с ръка на сърцето мога да заявя, че до този момент това е thrash албумът на годината.
Enslaved
Да, английският траш е голяма сила. Аз лично чакам нов Onslaught, за да полудея.
PitBull
В момента слушам THE BRICK MACHINE на Pataca. Не знам кога е излязъл и дали сте го коментирали вече, но съм доста приятно изненадан като за български албум. И обложката даже е яка.
Vlad
Миналата година излезе мисля. Имаше концерт промоция. Не ме кефи само, че е в такава голяма кутиика, иначе съдържанието е добре.
shogot
Цитат(pa®tci @ Jul 13 2010, 01:31 PM) *
В момента слушам последния ANIHILATED и с ръка на сърцето мога да заявя, че до този момент това е thrash албумът на годината.

Дам, страшно ме изкефи и мен, макар че съм твърде пристрастен и все още считам Overkill - a за най-якия трашок до момента.
Глист
Цитат(Enslaved @ Jul 21 2010, 05:03 PM) *
Да, английският траш е голяма сила. Аз лично чакам нов Onslaught, за да полудея.

И аз!
Frog
Признавам само класическите банди, и то най-вече американските. Новите за нищо не стават!
Маруш
Цитат(Enslaved @ Jul 21 2010, 04:03 PM) *
Да, английският траш е голяма сила. Аз лично чакам нов Onslaught, за да полудея.

Чух го онзи ден, много бавен и тъп албум! Трудно може да се нарече траш.
pa®tci
Цитат(Frog @ Dec 1 2010, 06:47 PM) *
Признавам само класическите банди, и то най-вече американските. Новите за нищо не стават!

GAMA BOMB и BONDED BY BLOOD (примерно тези две банди) ти махат с ръка.
SepulTeraHead
На Death Angel ходихте ли вчера, че беше яко. Или само форуми?
Vlad
D.R.I D.R.I D.R.I D.R.I metal.gif Ебахти лудницата. Само се получи малко инцидент и не можах да видя края, но все пак концерта беше страшен. Мястото също е много добро за подобни концерти. Дано да правят повече там.
SepulTeraHead
Да, готин е клуба. Гледам, че сега Psycho Realm и Dark Тranquillity ще ги правят там. Което е яко. Някъв истински клуб със сцена и бар готин, не някво читалище, дето зад някогашния гардероб са сложили стек кенове и ти ги продават топли ебати...

А D.R.I. беха просто немам думи! icon_headbang[1].gif
Dragontear
Концерта беше уникален.. но явно повечето формци са решили да си останат в форума biggrin.gif защото видях само Sep ...

Sep по едно време ми се загуби зашото изчезна в Мошпита biggrin.gif.... аз бях прекалено зает да снимам ... но ето ви един хубав кадър от концерта

SepulTeraHead
Още не мога да спра да се усмихвам от тоя концерт smile.gif
metalista_98
Sodom велики напрао немога да им се наситя бротални трашари !!!! Същото мисля за Tankard Testament Slayer Sepultura Venom Kreator Destruction и т.н.
pa®tci
Слушкам си сега новото SABBAT-че (Japan) - класичката си е класичка. drinks_drunk.gif
Маруш
Тая година нещо доста слаба се оформя, поне за момента. Да сте чули нещо забележително?
Discipline
Доста не лоши нови Onslaught и Artillery.
fixxxer
My blood е много добър ама нещо тея хорови припявания май идват в повечко.
lodborg
Леле, каква траш зациклянка тия дни! icon_headbang[1].gif Overkill, Sadus, Holy Terror, Exodus, Deathrow и ранните Kreator. Оправиха ми за нула време настроението.
pa®tci
^ Добре че написа SADUS, че напоследък все сещам за тях, и все като не съм си у нас. Ся поне ше си ги изкопам да си пусна малко, да ми мине мерака. blackmetal.gif
lodborg
Новият Vektor е страшно як и май е траш албумът на годината, освен ако не забравям за нещо. Но определено не е толкова запомнящ се колкото предния. Покрай тях си послушах отново последния Havok, който излезе по-рано тази година и беше също страхотен. Тази седмица ми попадна и дебютният Entrench, който също ми дойде доста благо с малко по-злобен звук.

И днес на връщане от работа "Punishment for Decadence", щото не бях слушал Coroner от памти века. icon_headbang[1].gif
Thrashard
http://www.youtube.com/watch?v=PiHUZneBsyI...feature=related. Новия Vector направо ми сра на путката, уникален е...
RunningWild
Цитат(lodborg @ Dec 5 2011, 08:47 PM) *
Новият Vektor е страшно як и май е траш албумът на годината, освен ако не забравям за нещо.

Верно е бая добър и има много свирене в него. Шапка им свалям за идеите, които са написали и изсвирили.
lodborg
Ketzer откриха годината със страшен нов албум.
Discipline
По слухове Tankard ще свирят у нас на 08 декември 2012. А дано се осъществи, ще бъде меко казано фамозно.
pa®tci
Изпърдехте тая тема на майка си у бибичкита, докато се лигавите с Лайната в Арктика. puke.gif


Искам да изкажа, така, задоволството си от новият NECRONOMICON (реформираната трашария, не детаджиите). При първото изслушване не ме грабна много (издразниха ме вокалите), но при преслушването му ми "изгрЕ" и сега си го поврътквам с блаженство - класически пример за... класически трашец (хъ blink.gif ).

Друго, къде не е лошо, са е тея почернени трашари NEKROMANTHEON - доста стабилярка и трескавица.


Иначе общо взето, малко тиха годината в Стилът към момента. sad.gif
lodborg
Въртя тази седмица "Dreamweaver" на Sabbat. icon_headbang[1].gif Чак сега разбирам, че е концептуален... По-добре късно отколкото никога.
pa®tci
Излязнал е сбирщайнски ХОЛИ МАЗОЛИ с презаписани якоте парчета (+ две нови (meh)). Да видим кога ще ми доади музата да го полазя и оценя подобаващо.




Edit:
единствен пропуск в плейлиста - няма "Queen of Siam". sad.gif
ivan_thrash
MY BIG 5 - Overkill, Exodus, Kreator, Destruction, Sodom
Vlad
http://www.share4web.com/get/byq7Y5S8Cqn2L...n-2012.rar.html

Нов албум на Cripper icon_headbang[1].gif
pa®tci
Ми батки... TESTAMENT, към тоя момент тая година, счупиха трашомера.
SepulTeraHead
Факт.
Discipline
Ай, ай, ай!!! Албумът е убиец. Не съм очаквал толкова силно нещо от тях, при положение, че бях доста разочарован от предния. Класа!
PitBull
Доста мелодичен и хващащ нов Танкард излезе... по вкуса ми е.
Warrior Of Ice
^ Доста е стабилен, съвсем в техен стил. Обаче в момента не мога да откача от новия Testament, просто е прегазващ! icon_headbang[1].gif
Vlad
И аз съм така.Въртя Testament и все не мога да пусна Tankard.Пиянките обаче, малко повече от необходимото хеви метъл нещо са вкарали.
PitBull
Ми освен и аз да го чуя тоя Тестамент като толкова го хвалите....

Обложката със сигурност е ефектна.
PitBull
Дам, доста е мощен и пипнат наистина индианския траш, според мен си е фаворит за албум на годината, като се има предвид, че не съм им фен и не съм слушал кой знае колко техни песни.

Има нещо от Металика началото на 90-те.
Frightmare
Много свирня има в него, но малко прекалено модерно ми звучи. За траш си обичам по-режещия звук и праволинейното тупа-лупа biggrin.gif Затова и никога не станах фен на Тестамент - не искаха да се бунтуват, искаха да свирят. biggrin.gif
Discipline
Е, и такиви требе да има. smile.gif
pa®tci
Като ми помина еуфорията и TESTAMENT-чето ми "поолекна", солиден албум, но нищо повече. Откриващото парче и кавъра на МЕЙДЪН са гигантски, другото е просто на високо ниво.

NECRONOMICON-а обаче продължава да ми расте. Някак адски мазно влиза под кожата, чак се присетих да си преслушам DARKNESS-и разни, INVOCATION-и, DEATHROW-чета и SACRIFICE-чета старички. Ех, какви блажени годинки бяха с аудио касетките... sad.gif
Твоя кошмар
Много ме е страх от новия Destruction. Ако се осерат като в миналия, вече край с тая група. no.gif
lodborg
Ще трябва да се съглася с Парцо - и аз му се нахвърлих на Testament-а, но в последствие ентусиазмът ми охладня доста. Хубав албум все пак и невероятно силна продукция отново (Andy Sneap forever).
Warrior Of Ice
Да споделя и аз, че новият Destruction извозва отвсякъде! Очаквах нещо по-силно от "Day of Reckoning", но "Spiritual Genocide" си е почти на нивото на "All Hell Breaks Loose" и "The Antichrist"! icon_headbang[1].gif
PitBull
^ Ми сподели го с другарчетата, де. smile.gif

Хейтнете ако искате какъв фен съм, ако си го сваля wink.gif Нямам никаква възможност да си го купя в момента и го чакам с наслада да се появи в нета, това е. smile.gif
SepulTeraHead
Интервю с Найдж от ONSLAUGHT. Утре ще е мазало!
sharon
Макар че далеч не е изцяло трашърски, няма как да не спомена новия албум на Macbeth от Германия. Групата има интересна история, след която не е чудно, че това е едва третият им студиен албум. Засега не намирам любимата песен качена, затова получавате поздрав с втората. Текстовете са си на немски.
SoulOfPerdition
Страхотна песен! smile.gif Ще се чуе албумът!
Хаха, а сега четох за бандата, то не че е смешно... Първо им умира вокалистът, после се събират отново, но им умира барабанистът... Дано този път смъртта ги остави да си вършат работата! smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.