Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ъмммм
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Big_Z
Здравейте аз съм Ангел на 13 от град Копривщица. Тук съм просто да убивам времето, и за забавление надявам се да не се натрапвам с моето, присъствие.
Svetyl
Здрасти, Копривщица, яко. smile.gif
LordZombie
Еми привет, а нещо за теб ?
Big_Z
Еми какво за мене, мисля да ходя да уча в Пловдив Немски език (нацистки език laugh.gif) Пиша от скоро време, текстове на Рок песни, след време може да кача някой, мой аматйорски текст
_Moonshield_
Залагам, че любимата ти група е Slayer? cool.gif
Big_Z
Позна но и също Children Of Bodom , Rammstein , й още няколко който сега ме мързи да ги изреждам
Svetyl
Уфф, в училище не ви ли учат на правилно писане?
LordZombie
Ти пък... чак и правопис ? Закакво ни е...
Big_Z
Цитат(Svetyl @ Jan 12 2010, 11:40 PM) *
Уфф, в училище не ви ли учат на правилно писане?

Извинявай, уморен съм много и не виждам к'фо пиша
Svetyl
И аз се чудя вече...
Wolfheart
Привет!
Копривщица. Благородно ти завиждам за родното място.
Big_Z
Ти сигурно, си един от малкото... които ми завиждат
Void KD
А бе пич, ти да не би да си некъв металяга? blackmetal.gif

Иначе уелкъм във форума.
Big_Z
Абе ти май откри америка laugh.gif естестввено че да icon_headbang[1].gif metal.gif .. Как разкри, мойта тайна
Kasiel
^^Ами не вярвам да е фен на Джъстин Тимбърлейк и да е във форума..

Добре дошъл иначе bye.gif
Big_Z
Еммм то това оставаше biggrin.gif да слушам, некфо чалга или нещо подобно, и да съм в този форум
Enslaved
Напротив, има и такива.
Big_Z
Аре стига, сте ме бъзикали бе... Найстина ли ???? малее
Enslaved
Поогледай се наоколо и ще ги видиш сам. Разни Чалгарани и тем подобни...
Во Царствии Твоем
^ Най мразим да говорят за(д) (гърба ми) мен като ме няма в темата!!!
Megadeth
Тру метълите пишат с грешки!
scion_of_storm
Цитат(Enslaved @ Jan 13 2010, 06:02 PM) *
Поогледай се наоколо и ще ги видиш сам. Разни Чалгарани и тем подобни...

Кротко, мейт wink.gif

Добре дошъл, пич. Има достатъчно закоравели дебили тук, ще ги забележиш. Аз може да съм сред тях, но сега се правя на нормален.

И блъда е педобеър. Пази се от него.
Slash
Много ме кефи как днешните деца са някакви апатични и безразлични в коментарите си, това се забелязва даже и в интернет форумите. Преди бяхме някак притеснителни, знам ли. hmmm.gif Ха добре дошъл!
Big_Z
Не аз се старя, да пиша грамотно, дори в тертатката, не слагам точки и запетаики или главни букви на новите изречения, деа знам и аз що така мързи ли ме или к'фо
blame
^^Slash, спомням си как сигурно 30 минути съм писала едно мнение,особено като тярбваше да е сериозно. Ще го прочета 3 пъти, ще го премисля...those were the days. biggrin.gif


Та, здравей, Ангеле!
Копривщица е един прекрасен град (е,предполагам за млад човек е повече от скучно)! Искам бири на конникаааа!!
Хев фън!
Big_Z
Идваш и почваме...
To Mega Therion
Добре дошъл! Браво, Slayer, Children Of Bodom, Rammstein... хубави групи. Какво друго слушаш?
Megadeth
Бате, написа пост и не допусна грешка, еваляяяяя drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif
Big_Z
Цитат(To Mega Therion @ Jan 13 2010, 10:37 PM) *
Добре дошъл! Браво, Slayer, Children Of Bodom, Rammstein... хубави групи. Какво друго слушаш?

Ех се ме карате, да пиша неща който в момента не си спомням: Metallica; Ac/Dc; Apocalyptica; Napalm Death.. И там още няколко...
killer_rose
Не си спомняш какво слушаш? Е това вече не е добре.... suicide.gif
Big_Z
Цитат(killer_rose @ Jan 17 2010, 05:41 PM) *
Не си спомняш какво слушаш? Е това вече не е добре.... suicide.gif

Не бе... в смисъл, ме мързи...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.