Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Представянето на един идиот
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
EvilBowlOfCereal
Здравейте, приятел ми каза за сайта и реших да се регистрирам biggrin.gif
Не слушам много различни стилове освен метъл, това биха били хардкор пънк, рок, джаз, блус, реге, от кор стиловете слушам само грайнд и гор.
Обичам всякакви стилове метъл, но дет метълът, най-вече бруталният/техничният, бих нарекъл любим.
Не съм тип човек който се ограничава до една група, откривам все нови и нови такива.
Някой от по-известните групите които обичам:
Ранен Дет: Death, Obituary, Cannibal Corpse, Massacre, Autopsy, Asphyx, Dismember, Necrophagia, Deicide, Morbid Angel, Cancer и Grave
Брутал дет/ Техничен дет: Nile, Origin, Decrepit Birth, Necrophagist, Cryptopsy, Disgorge, Decapitated, Hate Eternal, Vomitory и още не-много познати групи
Grindcore/Goregrind: Carcass, Pig Destroyer, Napalm Death, Pathologist, Repulsion, Exhumed, TCME, Cattle Decapitaion, Mortician и още
Thrash: Slayer, Possessed, Sodom, Destruction, ранна Metallica, Testament, Sadus, Morbid Saint, Sepultura, Soulfly Voivod, Kreator, Cryptic Slaughter, DRI и други.
Black: Само норвежки от втората вълна happy.gif
други: Има доста, в оригиналният хеви метъл, главно Dio, с голям кеф слушам Control Denied biggrin.gif
Е, това беше моето представяне, лека на всички и нека шницелът да бъде с вас.

\m/
Megadeth
Йо. Гадна музика, но другите ше я харесат biggrin.gif
S.I.N.
Я, някой да се кефи на Dismember metal.gif . В описанието ти намерих голяма част от любимите си банди в областа на дет -а! Пробвал ли си Immolation, Suffocation, Bolt Thrower, Internal Suffering, Merciless? ПРЕКРАСЕН ВКУС!
EvilBowlOfCereal
Само Merciless не съм слушал, Suffocation ми бяха една от първите брутал дет групи, другите каквото съм слушал покрай приятели, имам Awakening of the Rebel на Internal Suffering biggrin.gif
intercessia
Страхотен избор на име - искрено се разсмях biggrin.gif
S.I.N.
На Internal определено трябва да чуеш и другите неща, много добра група icon_headbang[1].gif
MetallicaAntiFan
Евала за тези, приятелю - Deicide, Decrepit Birth, Necrophagist, Pig Destroyer, Cattle Decapitation.
Приятно прекарване из форума.
EvilBowlOfCereal
Хах, мерси на всички biggrin.gif
Цветомир
Корави работи понаслушваш, имаме общи. Добре дошъл. drinks_drunk.gif
krava_v_kosmosa
Уелкъм, младежо. Залагаш на доста брутални банди, браво! smile.gif
Я си признай колко време ти отне да измислиш този покъртителен ник? Епичен е.
EvilBowlOfCereal
Един ден ядох някаква зърнена закуска или нещо от тоя сорт, блъснях я с лакът и се разля по земята. И си казах "Мамка му, това е една зла купа зърнена закуска". На инглиш звучи по-добре просто laugh.gif
Chimera
^ на мен ми звучи като подходящо име за песен на Детклок. Яко. Племето те приема sp_ike.gif
EvilBowlOfCereal
Ше им го предложа на пичовете в Металокалипс laugh.gif

YAY, the tribe accepts me biggrin.gif
Gamma_ray222
Здрасиииииии и от мене drinks_drunk.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.