Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Lacrimosa
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
killer_rose
Как може да няма тема за тези великани? bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif

Страшно емоционални и експериментални.Музиката им не е спряла да се развива - и при всичко това нямат нито един слаб албум...
Последния Sehnsucht беше страшно адекватен и увлекателен,но все пак моите фаворити си остават - Stille,Elodia и Fassade! bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
sharon
Помня, че сме ги дискутирали с разни хора, но наистина е срамно да няма отделна тема за тях. Ясно, че съм дори прекалено пристрастна към музиката им, точно един любим "Еlodia" ми е безкрайно емоционален, както казваш. Самата концепция е велика, същото важи за разгръщането на композициите, за работата с Лондонския симфоничен оркестър пак да не споменавам. Даже помня как си играх да превеждам текстовете навремето, хах. НЯМА такова съкровище като вечната "Alleine zu zweit". wub.gif bowdown.gif Настрана това, триото "Satura"-"Inferno"-"Stille" също не отстъпва по нищо - всичките са пълни със страхотни попадения, чувства, смисъл, Музика. Всъщност няма албум на Lacrimosa, който да не харесвам, включително късните "Echos" и "Lichtgestalt". Копнежът пък (в лицето на пресния "Sensucht") приятно ме подсеща за някои стари похвати на г-н Wolff и компания... happy.gif
scion_of_storm
Елодиа.

Много любими и ценни неща имат за мен - там, където малко други групи са стигали.
Arq
Хахах! Първата песен, която съм чула след инсталирането на Ласт.фм е била на Lacrimosa!! Прекрасни са. И макар името им да има толкова голямо значение в Латинският, те го одухотворяват заслужено с музиката си. "Echos" e един от най-любимите ми албуми smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.