Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Моя Милост
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Страници: 1, 2
Alföðr
Привет на всички ! Казвам се Виолета на 13 съм и живея в град Карлово . Предимно слушам метъл и рок , но има и изключения . Накои от любимите ми групи са : Metallica , Iron Maiden , AC/DC , In Flames , Blind Guardian , Slash , Helloween , Soilwork , W.A.S.P , Korn , Kiss ,Within Temptation , Nigtwish със Tarja ,Disturbed , Megadeth , Hammerfall, Slipknot , Slayer , Whitesnake , U2 , Сoldplay , Apocalyptica ,Poets of the fall , Queen , My chemical Romance ,Dream Theatre , Nanowar , Edguy и Pantera icon_headbang[1].gif . Любимите ми сериали и филми са : South Park , Simpson family , Happy Tree Friends , Stargate , Epic movie , Disaster movie , Meet The Spartans , Snatch , The Shawshank Redemption , Star Wars и LOTR . Обожавам книги като : Вещера , Пурпурен Мрак , Рицарят Тамплиер , Захапи за врата , Цветът на магията , Еманципирана магия и други . Мисля , че малко прекалих с изброяванията но unsure.gif ...
Ако имате въпроси питайте .

ПП: Надявам се да се запозная с много нови хора , да си прекарам чудесно и да науча някоя нова простотия .
onnellinen
Здрасти, добре дошла, приятно изкарване във форума и не се засягай, ако нечий пост ти звучи много криво. bye.gif
Slash
Яяяяя, позволено ли е такива никове w00t.gif И аз искам! Лошото е, че ще ти викат на галено Алф.

Изброила си забележителни неща за възрастта си, аз на 13 основно си бърках в носа. Значи трябва да си почнала да слушаш/гледаш/четеш тези неща от поне 11? Добре си дошла
To Mega Therion
Добре дошла! Интересен никнейм, откъде идва и какво означава?
Alföðr
Благодаря за топлото посрещане . Иначе започнах да слушам по - интензивно този тип музика в 4 клас , а всички заслуги за книгите и музиката са на невероятната ми сестра. rolleyes.gif А колкото до Алф даже ще се радвам той е много луд също като мен , мен № 2 ...мен № 103 , моя милост и т.н.! :] Колкото до това да се засегна от нещо едва ли , самата аз на моменти имам доста грубо чувства за хумор и обичам да казвам всичко в очите . Никнейма е едно от имената на Один специално Alfodr означава баща на всичко .
Megadeth
Ше те поздравя, ако обещаеш да останеш, момко. Тук се разхождат педофили, внимавай. Аз ше те пазя biggrin.gif
Alföðr
Радвам се , че ща съм под твоята закрила . Ми will би благодарно . bowdown.gif
Megadeth
Нооо и аз имам едно условие xD
v Аз на 8-10 слушах слави трифонов, после чалга, после поп и на 14 усетих THE KOVENANTTTTT, HIM, Gorgoroth - Ха.ха.ха.ха.
intercessia
Здравей! Много се кефя на хора, които от толкова ранна възраст слушат такава музика smile.gif Ако имаше и на мен кой да ми покаже whistle.gif
Alföðr
Само го казвай какво е и ще има сделка XD .
Megadeth
Трябва да прослушаш Skid Row :\
http://www.youtube.com/watch?v=JzmfpfIq0-4 <3 <3 <3 поздрав
И за всички останали, дето четат, ше се разплача drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif
Alföðr
Eй мерси , мерси то това не е условие направо привилегия . Аз пък ще ви поздравя с http://www.youtube.com/watch?v=GI8xrnOrftM . metal.gif
Megadeth
Ти си първия дето казва тези думи тук crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif
intercessia
Айде, намерихте се
Svetyl
Браво, браво smile.gif Приятно прекарване тук!
Alföðr
Благодаря на всички и oсвен да започвам да пиша rolleyes.gif . biggrin.gif
scion_of_storm
Фьодъъър, олфадър

добре дошла. :р
Alföðr
Мерси бтв вие харесвате ли Один?
scion_of_storm
Пич е Фимбултир, да :Р
To Mega Therion
И аз се кефя на Вотан. smile.gif
Chimera
Цитат(Alfцрr @ Feb 13 2010, 04:08 PM) *

Големи фенове сме му, аз дори тениска си имам!

Поетс ъф дъ фол и Дистърбд, изпроси си едно "добре дошла" от мен! Забавлявай се smile.gif
Midnightsun
Цитат(Alföðr @ Feb 13 2010, 04:08 PM) *

Малко е старичък, ама е запазен.
Alföðr
Eй тука егати пичовете сте се събрали, наpраво изригвам laugh.gif sp_ike.gif punk.gif ...Радвам се ,че и вие сте почитатели на един от любимите ми богове. Аз доста време си търсих тениска, но уви без резултат. Поздрав за феновете на Poets of the Fall http://vbox7.com/play:50cf3994 whistle.gif
Chimera
^ Ако си послушна ще ти подаря такава тениска sp_ike.gif
sgoh
Цитат(Alfцрr @ Feb 13 2010, 10:27 PM) *
...Радвам се ,че и вие сте почитатели на един от любимите ми богове.

Да нямаш други богове...
Midnightsun
...освен Один. wink.gif

Megadeth
Цитат(Chimera @ Feb 13 2010, 11:16 PM) *
^ Ако си послушна ще ти подаря такава тениска sp_ike.gif

ALF4o E ЖЕНСКО!?
sharon
^ Да, за твое съжаление. Нищо, следващия път... laugh.gif
Megadeth
То на тая възраст няма кой знае колко значение devil.gif devil.gif devil.gif
Alföðr
Eй супер ще съм кротка като малко демонче devil.gif Да харесвам и Темида, Морт, Еру, Анубис, Мелничаря... Но попринцип съм християнка. Ами малко странно ще е да се казвам Виолета и да съм мъжко laugh.gif
Chimera
Объркването е разбираемо... Блъда знае, че зад женските имена невинаги стои жена devilsmiley.gif
sharon
^ Да бе, ти ако мислиш, че той чете имената... Снимка, Skid Row и това е, чиста работа. laugh.gif
krava_v_kosmosa
Е, и да е поне на 13. Иначе не вАжи. :Д
Alföðr
biggrin.gif Е значи само снимка липсва . Може да се уреди ама после трябва да ви купувам очила .laugh.gif laugh.gif
Ulair
^ Понеже ще им изкапят очите ли? biggrin.gif

Е, привет от още един почитател на древните митологии и особено на Нордския отец с десетки имена!
Alföðr
Еми да , не съм първа хубост, иначе мерси. Привет и на теб!
Во Царствии Твоем
Добре дошла, приятно изкарване из форумните дебри. Това с хубостта първа или втора е толкова субективно, колкото и втората и третата възраст, чувствай се комфортно и да не ти пука! Слушай чичо си <-

П.С. Поздрави от Хунин и Мунин smile.gif
Midnightsun
^Хугин
Alföðr
Мерси за поздравите и на тях също. Та чичо знаеш ли дали ми носят някаква инормация ? rolleyes.gif
Во Царствии Твоем
Не искат да кажат нищо, след като обърках името на единия brickwall.gif Ама докачливи гарджета!!!
Midnightsun
Айде сега, за името ще простят на чужденец, но може да не разбират какво ги питате. Като им кажете "информация" и те да се чудят яде ли се, пие ли се? tongue.gif
Alföðr
Няма нищо ще ги усмирим .Изводът е да научим техния език или те нашия . biggrin.gif sp_ike.gif
Airin Of Ancelot
Хубаво представяне, добре дошла! smile.gif
Alföðr
Мерси, мерси! happy.gif
Volt Thrower
Шо стаа?

Добре дошла.
Alföðr
bye.gif Ам нищо чудя се какво да правя а при тебе що стаааа ?
Volt Thrower
Е па я... приготвям се за даскало biggrin.gif
Alföðr
Ти си добре, а аз вече втори ден съм на системи! Радвам се, че най-накрая махат абоката. smile.gif
Megadeth
Модерния начин за приемане на алкохол.?
Alföðr
Не аз въздържател ! Нещо ми беше станало с главата и стомаха и така ...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.