Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
.:/Screwed\:.
Ми пишеше да се представя и реших да се представя:)
Аааа ми да аз съм Screwed защото преди всичко си мразя живота хехе
ученик сам и ако искате нещо друго питайте
А колкото до музикалните предпочитания обожавам метъла мразя попа и рапа icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
````````
Браво .:/Screwed\:.

Невероятно предсатвяне...но винаги съм си мислила че идеята е да напишеш нещо повече за себе си.... Щом не си го направил защо изобщо си си правил труда да постваш тук....


На мен лично персонално информация за тбе не ми трябва в момента.... по нататък ще питаме ако има нещо..


Peace!
Beerzebub
Цитат(.:/Screwed\:. @ Jan 24 2004, 12:08 PM)
. . . обожавам метъла мразя попа и рапа

Стандартно mellow.gif ...
Не че се заяждам, ама много метълски аватар и подпис имаш wink.gif ...

Иначе, icon_headbang[1].gif ДОБРЕ ДОШЪЛ icon_headbang[1].gif
SepulTeraHead
Slipknot са death metal!!!!!!!!!! Чуй ги само! Вокала се.... дерееееее!!!!!!!!!!!!
Добре дошъл....
_SiegfrieD_
Цитат(SepulTeraHead @ Jan 25 2004, 10:58 AM)
Slipknot са death metal!!!!!!!!!! Чуй ги само! Вокала се.... дерееееее!!!!!!!!!!!!
Добре дошъл....

Ти чувал ли си въобще Death?Не всички групи с дерящ се вокалист са Death:) tongue.gif
SepulTeraHead
Наистина ли?
falio`
ahahah
mnogo sa tejki - ne moga da gi slusham laugh.gif
_SiegfrieD_
Slipknot ли?И на мен са ми много тежки tongue.gif biggrin.gif
.:/Screwed\:.
Цитат(Beelzebub @ Jan 24 2004, 12:25 PM)
Не че се заяждам, ама много метълски аватар и подпис имаш wink.gif ...

Ako ne ti hareswat nikoi ne te e karal da gi gleda6 wink.gif
A i blagodarq za pojelanqta tongue.gif tongue.gif
Sw1tched
Цитат(SepulTeraHead @ Jan 25 2004, 01:57 PM)

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif хахаха
SepulTeraHead
Много ме е яд, че загубих няколко гениални емотикони...
Имаше една как един си пръска главата. А и една която беше мега гейска... мамка му! Вече като жидя нещо подобно - веднага отива в favorites!
THE WARRIOR ZUMBI
AMI AZ KAKVO DA VI KAJA SEGA???
AMI VOINIK SUM V MOMENTA...
TOVA MISLIA CHE E DOSTA KRASNORECHIVO...
INACHE SLUSHAM VSICHKO V KOETO DA IMA PONE MALKA DOZA AGRESIA ILI PROSTO AKO ME IZKEFI PREKALENO MNOGO(NIGHTWISH NAPRIMER:)))
_SiegfrieD_
Цитат(THE WARRIOR ZUMBI @ Jan 26 2004, 05:33 PM)
AMI AZ KAKVO DA VI KAJA SEGA???
AMI VOINIK SUM V MOMENTA...
TOVA MISLIA CHE E DOSTA KRASNORECHIVO...
INACHE SLUSHAM VSICHKO V KOETO DA IMA PONE MALKA DOZA AGRESIA ILI PROSTO AKO ME IZKEFI PREKALENO MNOGO(NIGHTWISH NAPRIMER:)))

Nightwish и агресия? tongue.gif
SepulTeraHead
"Или" е дума, предлог, който служи като логически преход между двете части на сложно изречение, обикновенно носещи смисъла на различни възможности/алтернативи. В изречението, "Иначе слушам всичко в което да има поне малка доза агресия, или просто ако ме изкефи прекалено много(Nightwish например.)", "или" служи като дума която ни подсеща че са възможни две възможности:
1. Слушам всичко в което да има поне малка доза агресия.
2. Слушам нещо ако ме изкефи прекалено много(Nightwish например.)
Логическото заключение, направено възоснова на изречението, че лицето намира известна доза агресия в музиката на Nightwish, е неправилно.
````````
SepulTeraHead .... логиката в твоя пост направо ме изумява.... Макар че слушането на Nightwish и подобен стил музика...изключва агресията.. в противен случай подобни групи са като залъгалка.... А може би това говори за някаква рязка промяна у настроенията на слушащия.......!?
SepulTeraHead
brickwall.gif
falio`
neznam dali sha uspeq da go obqsnq po-prosto ot sepulterahead no sha probvam. The Warrior ZUmbi vkliu4va v izre4enieto ILI za da gi razdeli teq dve prosti izre4eniq...
Цитат
VSICHKO V KOETO DA IMA PONE MALKA DOZA AGRESIA ILI PROSTO AKO ME IZKEFI PREKALENO
....t.e - haresva neshto v koeto ima pone malka doza agresiq ili slusha neshto koeto go izkefi mnogo (tuka ve4e otpada tva za agresiqta) i sledva 4e:
THE WARRIOR ZUMBI ne tvyrdi 4e nightwish sa agresivni. 4ovekyt si go e napisal qsno ama.....
ne uspqh da napisha neshto po-prosto, daje po-slojno stana laugh.gif ama neshto mi shtukna da se obqsnqvam hmm.gif
Peter
Цитат(Beelzebub @ Jan 24 2004, 03:25 PM)
Цитат(.:/Screwed\:. @ Jan 24 2004, 12:08 PM)
. . . обожавам метъла мразя попа и рапа


Не че се заяждам, ама много метълски аватар и подпис имаш wink.gif ...

Da be po dqvolite! Sloji ne6to po-pop ili po-rapursko, ne se izlagai taka... laugh.gif wink.gif
.:/Screwed\:.
Цитат(Peter @ Jan 26 2004, 11:04 PM)
Sloji ne6to po-pop ili po-rapursko, ne se izlagai taka... laugh.gif wink.gif

Abe ti si golqm 6egajiq be smile.gif smile.gif Are smeite se be samo na men li mi e sme6no
Sw1tched
Цитат(```````` @ Jan 26 2004, 10:23 PM)
А може би това говори за някаква рязка промяна у настроенията на слушащия.......!?

дори не трябва да е рязка. един ден ти се слуша Soulfly на следващия Evanescence примерно
SepulTeraHead
Или дъни The Offspring по цял ден, а иначе слуша траш... rolleyes.gif
_SiegfrieD_
Цитат(SepulTeraHead @ Jan 27 2004, 05:55 PM)
Или дъни The Offspring по цял ден, а иначе слуша траш... rolleyes.gif

Еми аз дъня чалга по цял ден ама иначе слушам Black/Death:) tongue.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.