Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Deep Turtle
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
scion_of_storm
Сега попаднах на една интересна банда, която може би заслужава да бъде споделена со вазе. Става дума за Deep Turtle. Описание?

Хм..ето из ласта:
Цитат
Formed in 1990, Deep Turtle was a product of the burgeoning underground music culture of the city of Pori, Finland. Deep Turtle's music fused the energy of hardcore punk, the harmonies of jazz, latin rhythms, and the experimentalism of progressive rock into a style, which was sometimes dubbed jazzcore or weirdcore by listeners and reviewers.


Ако има интерес, да качнА нещо ;р
Crafter
Няма, благодаря.
scion_of_storm
Пфу, точно за теб си мислих като го поствах. sad.gif
Megadeth
Качвай мейт <3
Alföðr
Дай да ги чуем! :]
To Mega Therion
И на мен ми звучат интересни smile.gif
Во Царствии Твоем
И аз бих се зарадвал на линкче smile.gif
scion_of_storm
http://www21.zippyshare.com/v/58748030/file.html

запоФядайте, дано ви хареса. малко е кофти качеството, ама не мога да им намеря по-новите неща О.о
Megadeth
Човече, тва е ужасно biggrin.gif
scion_of_storm
biggrin.gif
Во Царствии Твоем
Харесва ми, благодаря за линка и за предложението. Малко Праймъс/Молотов (ако беше на испански щеше да звучи съвсем зверско) моменти. КЕФИ !:)
ZerraX
Абе не е много по темата (всъщност въобще не е), но ционе нали се кефиш на некви такива странни та тук видях една група Atmospheric Black/Hardcore та може да я пробваш туко виж ти харесала ^^" Neon Red Noise (Denmark) - Blasphemare [Demo](2009)
scion_of_storm
^^ радвам се, че ти е харесало smile.gif!

^ o, задължително за пробване, ахах :Д
blame
Аз съм кон с капаци тези дни и ново не ми се слуша, ама...

"Дълбока Костенурка"!!!1! whistle.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.