Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: ъм,здравейте
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
my_dark_desires
хеейй,ами ъмм здравейте *изчервява се*
аз съм венелина.за по - кратко вен,вени,на който както му харесва..ии от Пазарджик съм.
страшно се кефя на three days grace,12 stones,in flames,a perfect circle..ии страшно обичам да чета книги.общо взето чета почти всичко..ии хмм,не знам какво още да кажа.. :')
почти винаги се хиля идиотски или се усмихвам,но и моментите в които съм ужааааасно ядосана и тъжна въобще не са малко..прекарвам доста време пред телевизора и мисля,че прекалявам със сладкото (въпреки,че изобщо не ми се отразява на килограмите biggrin.gif ) ии мисля,че е това..не знам какво още да кажа..ще се радвам да се запозная с нови хора :')
Slash
Алтернативно човече, браво!
Megadeth
Добре дошла, приятно изкарване и внимателно с педофилите, че са доста наоколо biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
my_dark_desires
най - вече ти? devil.gif
иначе,благодаря на Slash ^^^
Void KD
Добре дошла.
LordZombie
Привет !
А любими автори или книги поне ?
Kasiel
Хе-хе,здравей Вени openwidehug.gif smile.gif
Svetyl
Готин град е Пазарджик smile.gif Добре дошла!
To Mega Therion
Добре дошла! smile.gif
Во Царствии Твоем
Добре дошла и приятно изкарване на форумните хоризонти.
Ех, ама как го надуши Блъд-а... Респект!
my_dark_desires
Цитат(LordZombie @ Feb 26 2010, 10:53 PM) *
Привет !
А любими автори или книги поне ?

Мизъри на Стивън Кинг, Заразно глупава на Каприс Крейн, Къщата на спомените на Мери Хигинс Кларк и Най-прекрасният човек на света на Робърт Ранкин..общо взето май е това.. :')
и искам да благодаря на всички за посрещането :')
blame
Здрасти, здрасти!
Много е приятно някой да започва представянето си с любов към четене! Купуваш ли си книгите или си ги взимаш от библиотеката? tongue.gif
Приятно да ти е тук! smile.gif
Chaotic One
 Добре дошла! 
Хм, четеш(че и Стивън Кинг!),слушаш In Flames, хилиш се идиотски.. само се задръж за по-дълго, ей! happy.gif 
my_dark_desires
Цитат(blame @ Feb 27 2010, 03:31 PM) *
Здрасти, здрасти!
Много е приятно някой да започва представянето си с любов към четене! Купуваш ли си книгите или си ги взимаш от библиотеката? tongue.gif
Приятно да ти е тук! smile.gif

по - често ги заемам от библиотеката и чак когато има нещо,което ме е грабнало ги купувам(:


Цитат(Chaotic One @ Feb 27 2010, 04:04 PM) *
 Добре дошла! 
Хм, четеш(че и Стивън Кинг!),слушаш In Flames, хилиш се идиотски.. само се задръж за по-дълго, ей! happy.gif 

ще остана,благодаря :'))
abydos
знаех си, че този ник може да бъде само на някое момиченце. друго не прочетох, че явно тя не обича хората с неперфектно зрение. приятен престой.
Къви са ти тъмните желания?
Megadeth
biggrin.gif
my_dark_desires
Цитат(abydos @ Feb 27 2010, 06:01 PM) *
знаех си, че този ник може да бъде само на някое момиченце. друго не прочетох, че явно тя не обича хората с неперфектно зрение. приятен престой.
Къви са ти тъмните желания?

най - странното е,че нямам отговор на този въпрос..това е единствената песен на дарк фюнерал,която ми харесва и от много време го използвам като ник,само че не съм се замисляла..
а трябва ли да имам такива желания,всъщност? :')
blame
И аз правя така относно библиотеката, въпреки,че си е прекрасно да се четат книги с история! smile.gif

Само една молбичка, за която ме подсети abydos - този шрифт, който слагаш наистина е мъчителен за четене. wink.gif
Megadeth
^^Тоя шрифт ми е у скайпо и уинамп и навсякъде, само така продължавай! Тия старчоци не ги слушай drinks_drunk.gif
my_dark_desires
абе, то и при мен така, ама ще се направя на добро дете и няма да пиша повече така rolleyes.gif
blame
^ Благодаря! smile.gif

^^ и всички фонове са ти в черно с бели букви,нали?
my_dark_desires
неееее,в зелено wub.gif
Megadeth
Ай народе, имаме повод за оргия;;; biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Цитат
[19:28:45] sl - ven: дам..
[19:28:59] sl - ven: не вярвах,че сте толкова ъм..не знам дружелюбни
my_dark_desires
и аз ли трябва да участвам?!?!?! *мил поглед*
blame
само ако обичаш животни...
my_dark_desires
СЪГЛАСНА СЪЪЪМ!! devilsmiley.gif
Megadeth
Aз чакам шарън, тя ше донесе таралеж biggrin.gif
To Mega Therion
Таралежът никогаш не мож' го избъзика!
Во Царствии Твоем
^ Неслучайно едно от проклятията, с които агитката дарява съдията по футболните мачове на Пирин е :
"Жена ти таралеж да роди, да не можеш да го погалиш..."
Midnightsun
Тц, тц, не вЪ ли е срам, награбихте така детИтУ! laugh.gif
my_dark_desires
biggrin.gif biggrin.gif
krava_v_kosmosa
На коментари, съдържащи само емотикони, не се гледа с добро око. smile.gif

По темата: Уелкъм ту да клуб. beer.gif
Holy Demon
Добре дошла Вени laugh.gif
Chimera
Аз пък помислих, че "my dark desires" има нещо общо с Макбет. Кхех:р
Хев фън!
sharon
Цитат(blood @ Feb 27 2010, 07:51 PM) *
Aз чакам шарън, тя ше донесе таралеж biggrin.gif

Първо ще си заслужиш бодливото Му присъствие и тогава ще говорим. devil.gif
Инак добре дошла на девойката.
my_dark_desires
блгодаря на всички..отново (:
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.