Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Carach Angren
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
killer_rose
Carach Angren според мен са една от най-обещаващите нови симфо-блек банди. Първият им албум Lammendam след 20-ина слушания ми стана изключително любим - цялата тази театралност,грандиозност... - просто музиката е трудна да се опише с думи! Ето че се появи и втория дългоочакван от някои хора албум на групата - Death Came Through A Phantom Ship, който тепърва ще се цикли до наизуствяне. Какво мислите за него и като цяло за бандата? rolleyes.gif bowdown.gif
scion_of_storm
Мда, приятна банда са. Симфоблека е ужасно клиширан и скучноват като цяло, макар че го харесвам, ама тея се справят добре.

Мязат ми на едни други пичове - Bishop of Hexen.
Warrior Of Ice
Качествена музика правят холандците - при все Cradle влиянията звучат доста свежо и идейно. Дебютът ми хареса много, но "Death Came Through A Phantom Ship" като че ли е още по-добър.
sharon
Мммм, страхотен втори албум. wub.gif Ще му трябва още малко време, за да пребори "Lammendam" в класцията ми, но моментът като че ли наближава. Симфониките отново са великолепни, най-вече ценя това, че при все по-екстремната насока на "Death Came Through A Phanton Ship" все пак са запазили онази изтънчена, извратено красива атмосфера. Като стана дума за CoF, то Seregor се справя не по-зле от Dani с текстовете, а тук даже е надминал себе си - това е чиста поезия, написана със стил и обгърната от нужната доза призрачно настроение, че да те побият тръпки. cthulhu.gif
Warrior Of Ice
Тук можете да гледате видеоклипа на "The Sighting Is A Portent Of Doom".
Warrior Of Ice
Тук е качен видеоклипът на "The Funerary Dirge Of A Violinist".
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.