Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ехейй xD
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
espoo
Здравейте, казвам се Маги.. на 15 от София, уча в рисувателно у-ще и смятам един ден да се занимавам с Tatto & Piercing rolleyes.gif Харесвам и фотографията, когато имам време обичам да снимам, главно природата... и себе си xDD Не чета много книги, но сякаш литературата ме влече, не крия любовта си към поезията ( Никола Вапцаров предимно) и книгите на Стивън Кинг. Преди около 2 години в главата ми се беше зародила идеята да уча история, ммда... обожавам историята, особено БЪЛГАРСКАТА bg.gif Падам си националистка, ама не от тия, които сякаш се фукат с това... и навсякъде пишат "България над всичко" а до него цапват едно нахално и мазно "14/88", а просто си обичам страната и ме е грижа за нея...
За музиката... едно е ясно... Метъл е xD Не се ограничавам почти никак : ) Като изключим Метълкора (само 2 групи) и там ония емосалите се, които грам не ме вълнуват, слушам каквото се сетите, дори рокендрол, че и покрай един човек глем... whistle.gif В момента съм на вълна: Children Of Bodom, Devildriver, Kalmah, Amon Amarth, Korpiklaani, Alestorm, ъъъ Cinderella blink.gif [ страшна комбинация.. whatever]
Ненавиждам... лицемерието, невежеството, предателството, хората, които не са себе си и дори не се стремят да бъдат, егоизма ии.. курвите xD
Обичам мама, приятелите, китарата си и Марио openwidehug.gif
Най-добре се чувствам в добра компания с бира в ръка и по концерти - е те за тва живея !
Хайде от мен толкова, отивам да правя таратор, поздрав на всички със Sabaton - Masters of the world ^^
_Moonshield_
Ще се омъжиш ли за мен? rolleyes.gif
Svetyl
Здрасти! Май съм го мяркал ника ти smile.gif
Warrior Of Ice
Добре дошла. smile.gif
Megadeth
Добре дошла и от мен.
Ghost
Здрасти, приятно постване! happy.gif
sharon
^^ блъде, защо така кротко?

Привет на девойката иначе! bye.gif От кое даскало си?
Megadeth
отказах жените drinks_drunk.gif


sharon
Очаквах да кажеш нещо ново, недей така. sp_ike.gif
Crafter
Добре дошла и приятно прекарване тук! И покажи снимките си де. (тези които ти си правила на себе си)
Void KD
Добре дошла.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.